Moje prywatne DNO. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-12, 21:42   #61
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: Moje prywatne DNO.

Sheena sama sie boję ;D. Mam nadzieję, że już tak nie przytyję, zeby być taką nieczułą i mieć przygody tego typu Jejcia co ja opowiadam! OCZYWIŚCIE ŻE NIE PRZYTYJĘ ŻADA Z NAS JUŻ NIE BĘDZIE GRUBASKIEM
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 08:00   #62
nenech
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 47
Dot.: Moje prywatne DNO.

Izumi, twoje przygody wystarczyłyby dla kilku z nas z pewnością. I tu się kolejny raz potwierdza prawdziwość mojego motta życiowego- co nas nie zabije to nas wzmocni.
__________________
*nenech*
nenech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 08:58   #63
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: Moje prywatne DNO.

nenec Zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości Ale jeszcze troch by mi się tej siły przydało Wciąż nie jestem tak pewna siebie jakbym tego sobie życzyła :/... Coż, może kiedyś?
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 10:35   #64
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Moje prywatne DNO.

Ja mialam swoje dno duzo razy
Jak bylam mlodsza to swoje dno przezywalam codziennie na koloniach niestety , wiadomo jakie sa dzieci , " przesun sie , ale nie wiadomo tony nie uciagniesz " to naprawde bylo koszmarem ,ale wtedy nic z tym nie robilam
Potem moje nastepne dno zafundowal mi moj byly . Bylam naprawde gruba ( bardzo nawet ) i moj chlopak ,ze tak powiem mnie wykorzystal( wiadomo o co chodzi ) i pewnego dnia powiedzial do mnie ,ze nie ma sensu byc razem bo on mnie nie kocha a poza tym nigdy nie mial takiej dziewczyny ( wiadomo jakiej ...grubej) powiedzialam mu ,ze moge schudnac a on od nie chcenia "wiem wiem ..." to postanowilam ,ze mu pokaze i schudne , nie dla niego tylko dla siebie i zeby sie na nim odgryzc . Przyszedl do mnie jak juz bylam z obecnym TZ i jak mu otworzylam drzwi to nie mogl uwierzyc chyba bo schudlam z 85 kilo na 60 Bylam wtedy taka dumna jak wreszcie wydusil z siebie te slowa "jak ty swietnie wygladasz " I oczywiscie spytal czy nie chce zaczac od poczatku to z przyjemnoscia powiedzialam ,ze mam juz swojego ukochanego

Oczywiscie po tych pieknych chwilach zaczelam sobie podjadac ,i to sporo bo myslalam ,ze nic mi nie grozi i tu kolej na 3 dno , ktore mnie zmotywowalo do dzialania i motywuje wlasnie teraz . Zakladalam spodnie a moj obecny TZ mowi "czy ty przypadkiem nie przytylas" i najpierw bylo mi przykro ale pozniej przemyslalam to i rzeczywiscie ,tylam Teraz sie za to wzielam , che schudnac do min 50 kilogramow przede wszystkim dla mnie jak i dla mojego TZ , w nagrode za tak cudowne wspieranie mnie , naprawde bez niego nie mialabym sily na to wszystko
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 12:42   #65
Edddytek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
GG do Edddytek
Unhappy Dot.: Moje prywatne DNO.

Dziękuję dziewczyny ale nie to miałam na mysli. Po liceum siedziałam półtora rokuw domu (wychodziłam tylko w weekendy na uczelnię) opiekując sie chorym dziadkiem, jadłam z nudów. I tak mi się przytyło, do niebotycznych rozmiarów. Zresztą jedyne co wtedy chciało mi sie robic to jeść i płakać bo jakos życie było bez sensu. siostra mojej mamy ciągle tylko mi mówiła :"Jezu ale ty jestes gruba " mimo ze sama jest otyla, potem podjelam decyzje i schudlam! Cieszylam sie strasznie. niestety moja radosc nie trwala dlugo. Ona ja we mnie zabila. Najpierw zaraz jak przerwalam diete, zeby organizm odpoczal uslyszalam Boże coraz grubsza jestes, moja mama zrobila jej awanture i uslyszala," zartowalam", teraz na gwiazdkę kupiła mi bluzke w rozmiarze L, bl;uzeczka miala z zalozenia byc obcisla a wisiala na mnie, wiec uznalam, ze "M" bedzie jak najbardziej ok. Wiedzac, ze moze ja wymienic poprosilam czy moglaby to zrobic. I co uslyszalam? "Przeciez i tak sie spasiesz przez Święta, a jak dam ci mniejsza to schaby Ci Wyjdą" Poszłam do łazienki poryczałam się zebrałam się w sobie, oddałam jej bluzkę i powiedzialam ze moze sama nosic ale watpie ze w nia weszla. Zabolalo strasznie zwlaszcza ze trudno mi sie zebrac do diety 1000 kcal ponownie, bo przeciez i tak nie widac efektow?
A z drugiej strony ja wazac to 83 kg nie bylam tlusta taka mam budowe ze nie wygladalam na taka strasznie ciezka. Boli to strasznie, to ze kazdego dnia czlowiek musi ze soba walczyc. I wiem ze kiedykolwiek bym sie z nia nie spotkala i tak zawsze uslysze to samo. Zreszta ona ma 2 dorosle juz corki, ktore maja swoje rodziny. Obie chude jak patyk, wg mnie to wina nerwów i stresu jaki przechodza w zyciu. A ja sie po prostu boje. I szukam motywacji, pozdrawiam.
P.S bluzki w tym mniejszym rozmiarze nadal nie dostałam...za to dała mi przed sylwestrem figi w rozmiarze XL..
__________________
& the rest you can keep..
Edddytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 12:51   #66
Dolot
Zadomowienie
 
Avatar Dolot
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :) - Lublin :)
Wiadomości: 1 483
Dot.: Moje prywatne DNO.

Edytek moim skromnym zdaniem ta kobieta ropbi Ci to na złosć. Sama pewnie ma problemy ze sobą i wyrzywa sie na Tobie. Jeżeli ciotka nie zmieni zachowania- a jej zmiarne po tym co opisujesz szczerze wątpię- bedziesz musiałą jej uwagi puszczać mimo uszu. Najważniejsze jest to jak Ty się czujesz we własnym ciele i czy dobrze Ciz z samą sobą ja wiem ze to jest łątwo powiedzieć- wiesz mój tata też cały czas mnie dołuje ze gruba jestem i ze juz sie to nigy nie zmieni . ale ja naparwde cche schudnać i udowonie mu ze mozna a jego uwagi puszczam mimo uszu człowiek jest wtedy szcześliwszy jeśli nie przejmuj sie opiniami innych Wiem po sobie całe życie sie przejmowałam a teraz wkońcu zlewam opinie innych i odchudzam sie dla siebie A ciocie wysłać trzeba by było do okluisty Edtytek życzę Ci abyś jak najszybciej rozprawiła sie ze złą ciotką Trzymam kciuki
__________________
16.04.2007- rozpoczęcie postu od słodyczy
30.04.2007- [62.5] kg
30.05.2007- [?] kg
Dolot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 12:56   #67
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Moje prywatne DNO.

Mysle ,ze moze ona sama ma problem z waga i dlatego tak docina. Ja musze sie szczerze przyznac ,ze jak bylam taka naprawde otyla to wsyztskich w tv komentoalam jako grube i co lepsza potrafilam wylapac takie szczegoly , ze ktos mogl sie naprawde tego w tych ludziach dopatrzec. Mysle ,ze jesli rzucisz ta diete to tylko zrobisz radosc ludziom ,ktorzy z wielka radoscia ogladaliby Cie jako gruba kobiete Ale nie nie daj sie , pakaz wszystkim ,ze portafisz i ze jestes szczesliwa w zyciu
Wiem z wlasnego doswiadczenia ,ze niektore osoby odkladajace diete na jakis czas ,potem jest im bardzo ciezko zabrac sie znowu za diete . Ja rowniez tak mialam ,ze bylam normalna wiec zaczelam sie ,moge to juz nawet nazwac objadaniem sie. Ani sie obejzalam a juz sporo przytylam . Wlasnie to jest najgorsze , potem sobie mowilam ,ze jakbym sie wczesniej opanowala to mialabym do zrzucenia 3 kilo a nie 10 np .
Trzymam kciuki
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-13, 13:54   #68
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: Moje prywatne DNO.

Cytat:
Napisane przez Izumi
Lustra w przymierzalni paulinka? A macie to wrażenie, że w przymierzalni sklepowej zawsze lepiej się wygląda niż potem w domu z zakupionym ciuszkiem???
tu się zgodze, nieraz nie są tak dobrze oświetlone przymierzalnie i rzeczywiście lustro samo w sobie tez jest chyba jakieś specjalne. w dzisiejszych czasach na wszytsko trzeba uważać
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 16:07   #69
Edddytek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
GG do Edddytek
Red face Dot.: Moje prywatne DNO.

Dzięki dziewczyny
Ja wiem, że ona się nie zmieni.
Ale nawet jak nic nie powie to patrzy co każdy ma na talerzu
__________________
& the rest you can keep..
Edddytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 16:19   #70
OLuNia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 086
GG do OLuNia
Dot.: Moje prywatne DNO.

Cytat:
Napisane przez Edddytek
Dzięki dziewczyny
Ja wiem, że ona się nie zmieni.
Ale nawet jak nic nie powie to patrzy co każdy ma na talerzu
Niech lepiej na swój spojrzy i najlepiej zdejmie z niego to ciacho które tam kładzie =]] A Ty sie nią nie przejmuj...jest zazdrosna i tyle =]]
OLuNia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 17:22   #71
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: Moje prywatne DNO.

buziak dla założycielki watku - przeczytałam cały z przyjemnością

Edytko - śmiej się z ciotki, z jej głupoty i ciemnioty my jesteśmy z Ciebie dumne, dużo już osiągnęłaś!!!!

moje dno - oj sporo tego było... ryczałam jak głupia przez swoją nadwage
z resztą dziś też nie jest łatwo - moja kumpelka jest bardzo szczupła a ostatnio kupiła spodnie w rozmiarze 40 i ledno sie dopina! Co to za rozmiarówka?!
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-13, 19:31   #72
coca_cola
Wtajemniczenie
 
Avatar coca_cola
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 539
Dot.: Moje prywatne DNO.

Cytat:
Napisane przez Edddytek
Dzięki dziewczyny
Ja wiem, że ona się nie zmieni.
Ale nawet jak nic nie powie to patrzy co każdy ma na talerzu
okropna ciotka weź jej kiedys tak dogadaj, by wiecej nic do Ciebie na temat wagi nie mowila niech sie skupi na swoich corkach, a nie Tobie zawraca glowe.. powodzenia z wrednia ciotunia i dalsza walka ze zbednymi kg
coca_cola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 20:04   #73
OLuNia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 086
GG do OLuNia
Dot.: Moje prywatne DNO.

Kalija...może jakaś francuzka rozmiarówka...???Dla nich dziewczyna w rozmiarze 36 juz jest za gruba...ehh Ci ludzie...
OLuNia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 18:49   #74
Edddytek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
GG do Edddytek
Cool Dot.: Moje prywatne DNO.

Mojej ciotki nikt i nic nie zmieni. Próbowałam puszczać to mimo uszu po prostu się nie da. Uwierzcie mi, po prostu się nie da. Smutno, bo człowiek się stara i walczy z esoba a ktoś jednym słowem może to przekreślić. A najlepsze jest to, że zazwyczaj to kobiety niszczą życie innym kobietom. Ależ te baby są okropne
__________________
& the rest you can keep..
Edddytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 19:11   #75
coca_cola
Wtajemniczenie
 
Avatar coca_cola
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 539
Dot.: Moje prywatne DNO.

Cytat:
Napisane przez Edddytek
Mojej ciotki nikt i nic nie zmieni. Próbowałam puszczać to mimo uszu po prostu się nie da. Uwierzcie mi, po prostu się nie da. Smutno, bo człowiek się stara i walczy z esoba a ktoś jednym słowem może to przekreślić. A najlepsze jest to, że zazwyczaj to kobiety niszczą życie innym kobietom. Ależ te baby są okropne
olej ciotke i tyle.. kiedys jej sie znudzi, a jesli nie, to za pewien czas sama zobaczy, ze coraz bardziej chudniesz i stajesz sie coraz piekniejsza
coca_cola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:13.