Wątek dotyczący użytkownika "Mumi" - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-04-09, 00:12   #91
Agosek
Zadomowienie
 
Avatar Agosek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żagań/Kraków
Wiadomości: 1 729
GG do Agosek Wyślij wiadomość przez MSN do Agosek
Dot.: Wątek dotyczący użytkownika "Mumi"

Cytat:
Napisane przez zaczarovana Pokaż wiadomość
jaksie wesoło zrobiło...a jaki bur*** na modzie :/
nie na miejscu
ilość postów i wątków wpływa na sprawność ładowania się forum, więc wszystkim nam powinno zależeć na tym, żeby nie zasmiecać go dla zabawy
__________________
http://www.whynotmodels.com/ mężczyźni?... I dlaczego nie tam gdzie ja?!
Agosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-09, 00:24   #92
Agosek
Zadomowienie
 
Avatar Agosek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żagań/Kraków
Wiadomości: 1 729
GG do Agosek Wyślij wiadomość przez MSN do Agosek
Dot.: Przepraszam!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Mumi=] Pokaż wiadomość
Wiecie co przeprosiłąm ale i tak niepomogło więc trudno........mam prawo wypowiadać się gdzie chce i jak............więc nie wiem w czym problem
jak chcesz-owszem ale o ile Twoje wypowiedzi nie godzą w innych (mówię to już ogólnie),
ale Twoje uwagi typu "najlepiej idź do sklepu" albo cos w tym rodzaju hmmm... powiedzmy, że były truizmami a nie poradami...
__________________
http://www.whynotmodels.com/ mężczyźni?... I dlaczego nie tam gdzie ja?!
Agosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-09, 07:12   #93
Mumi=]
Tymczasowo zablokowana
 
Avatar Mumi=]
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 60
Dot.: Przepraszam!!!!!!!!!!!

Ale mam prawo tak pisać, inne osoby zaóważ też tak się wypowiadają
Mumi=] jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-09, 08:47   #94
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Wątek dotyczący użytkownika "Mumi"

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Aarcia chyba nie widziałaś jej postów,gdzie np. ocenia wygląd torebki z linku z Allegro sprzed dwóch lat-dodam,że link już jest nieaktywny-i ona pisze fajna torebka albo jak ocenia zdjęcia ubrań wykasowane prawie 2 lata temu i pisze,że super zestaw. Rozumiem odkopywanie wątków,ale nie takie numery. Co ona komentuje?
No to faktycznie świadczy o pewnym dziwnym podejściu...

Cytat:
Napisane przez pAtiŚ Pokaż wiadomość
Właśnie przed chwila trafiłam na ten wątek... Widać jak potrafi dziewczyna nabijać posty.... Oceniła torebkę, którą nigdy na oczy nie widziała Cudownie...
Zdolności paranormalne

Cytat:
Napisane przez Mumi=] Pokaż wiadomość
Przynajmniej dostarczyłam wam rozrywki do tego pewnie smętnego życia..................
Mumi, to co piszesz:
1. nie przysparza Ci przyjaciół
2. jest niegrzeczne
3. jest bez sensu. Pisane na jakiej podstawie?


Chyba dyskusja nie ma sensu. I tyle.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-09, 09:01   #95
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Przepraszam!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez naughty-girl Pokaż wiadomość
tu już nawet nie chodzi o nabijanie postów i odświeżanie wątków po 2 czy 3 latach poprostu jesteśmy ciekawe jakim do cholery cudem udało ci się zobaczyć torebkę i ubrania , których zdjęcia zostały z postów usunięte kilkanaście miesięcy temu, bo przecież nie oceniałabyś ich pisząc że są fajne, gdybyś ich nie widziała, prawda???
Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
Za wykasowywanie tresci wlasnych postow bez istotnej przyczyny rowniez mozna zostac ukaranym...a kilka twoich wypowedzi zniklo edytywanych przez Ciebie...
Mumi, komentarze dziewczyn, jakie zacytowałam są moim zdaniem jak najbardziej trafne. Cieszy mnie, że zauważyłaś swój błąd (czy raczej został Ci on wskazany) i wyciągasz z niego wnioski. Ja dodam tylko tyle:
1. Jeśli wątek dotyczy jakiegoś problemu, rzeczy, która nie jest ograniczona czasowo wątek może być podniesiony. Wręcz jest to wskazane - żeby nie tworzyć wielu watków na ten sam temat. Przykładem może być np. wątek o jakiejś uczelni, o jakimś miejscu.
2. Jeśli wątek dotyczy opnii o jakiejś rzeczy, np użytkowniczka chce sobie kupić torebkę (poruszę juz ten nieszczęsny przykład), i pyta o to np. w marcu 2004 roku, to logicznym jest, że w kwietniu 2007 torebka albo leży zakurzona w szafie, bo już jest znoszona, albo nie została kupiona. Więc doradzanie o tym nie ma sensu.
3. Komentowanie załączników, jakie się nie otwierają świadczy o tym, że nie interesują Cię załączniki a sam fakt napisania posta. Jeśli zauważyłaś, że to nie porządku, to bardzo dobrze. Nie rób tego więcej, proszę. Dlaczego? Dlatego, że jeśli to forum ma zachować swe funkcje to świetnie by było, zeby podpowiedzi innych użytkowników były wiarygodne.
4. Pamiętaj o starym przysłowiu. Nie ilość a jakość. Na forum będziesz znana po tym jak o czymś piszesz a nie ile postów napisałaś. Pamiętaj o tym.

EDIT: dziewczyny, jest szansa, że ona faktycznie nie zauważała dat. Świadczy o tym post: http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...66&postcount=2
Chciała pomóc, nie widziała załącznika i nie wiedziała dlaczego...
Inną sprawą jest komentowanie załączników, jakich po prostu nie było w chwili komentowania. Może stwierdziła, że tylko ona ich nie widzi i że skomentowanie czegoś, co jest chyba widoczne dla innych nie będzie takie złe...

Tak czy inaczej EOT.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-09, 09:30   #96
zaczarovana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: bielsko b.
Wiadomości: 2 838
GG do zaczarovana
Dot.: Wątek dotyczący użytkownika "Mumi"

Cytat:
Napisane przez Agosek Pokaż wiadomość
nie na miejscu
ilość postów i wątków wpływa na sprawność ładowania się forum, więc wszystkim nam powinno zależeć na tym, żeby nie zasmiecać go dla zabawy
to była ironia
__________________
.+.=..
zaczarovana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-09, 09:45   #97
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Wątek dotyczący użytkownika "Mumi"

Wątki połączone, użytkowniczka ukarana za niszczenie własnych postów, temat zamknięty. Czas zająć się tematyką forum
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:49.