Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-20, 20:01   #541
madmlazel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 13
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Hmm, zależy jakiego koloru HM używasz... Mineralny z Ingrid jest bardzo zachwalany przez moje znajome, może nie nawilża ale też nie wysusza i jest tani jak barszcz.
mam 52 wanilia. strasznie lubie ten odcień..
madmlazel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 21:11   #542
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

No to Ingrid nr 29 powinno być ok
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 21:47   #543
madmlazel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 13
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
No to Ingrid nr 29 powinno być ok
dzięki
madmlazel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 18:49   #544
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: co polecacie? bardzo wazne

Cytat:
Napisane przez ailatan1985 Pokaż wiadomość
Moze przejdz sie do Sephory, tam na pewno Ci dobrze doradza
O tak
__________________
,,...życie jest krótkie więc łam zasady, wybaczaj wszystko,całuj powoli,kochaj szczerze, śmiej się bez opamiętania i nigdy niczego nie żałuj..."
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 14:35   #545
Dominiqqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1
Kolory Revlon i Double Wear

Hej Mógłby mi ktos doradzić jaki kolor DW kupiłc aby był jak najbardziej podobny do Revlon CS 150 .Wiem oczywiście że najlepiej wypróbować.Pewnie wiele z Was uzywało jednego i drugiego.
Dzieki
Dominiqqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 20:38   #546
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Hej. Mam problem z doborem koloru podkładu Estee Lauder DW / DW Light.

Mam dość jasną cerę, naczynkową, z czerwonymi plackami na policzkach - na codzień używam Revlon Colorstay 180. Ze względu na opinie o zapychaniu chciałam przenieść się na DW. Ponoć kolorystycznie do CS 180 podobny jest DW 2N1 Desert Beige. No więc zdobyłam próbki. Czytałam opinie o 1W1 Bone, że jest jasny, ale żółty. Potrzebuję czegoś w kierunku beżu/żółtego, ale nie wiedziałam, że Bone będzie aż tak żółty

Chcę kupić pełnowymiarową butelkę, ale nie mogę się zdecydować. Testowałam wszystkie, ale nie mogę testować za dużo, bo mam bardzo wrażliwą i alergiczną skórę i po kilku testach pod rząd skóra mnie piecze i przez kilka dni jest zaczerwieniona i "zdarta". Nie umiem podjąć decyzji.

Mam w domu złe światło, a na dworze nie mam zbyt wiele czasu na przeglądanie się w lusterku. W Douglasie jedna pani mówiła, że byłby dla mnie dobry Light 1.0 lub 0.5, ale w 0.5 wyglądam trupio, a 1.0 jest różowy. Także wybierają dla mnie za jasne podkłady, które nie kryją moich czerwonych policzków i mnie wybielają.

DW 2N1 Desert Beige - wydaje się być ok, nawet delikatnie za ciemny ale może to tylko światło.
DW 1W1 Bone - myślę, że w porządku, ale zbyt żółty. Myślałam, że jest jaśniejszy od 2N1, ale pani w Douglasie powiedziała, że jest ciemniejszy i sama już nie wiem? Ogólnie najbardziej się skłaniam do Bone, ale boję się tej żółci.
DW Light 2.0 - ten wydaje się być ok - mam wrażenie, że mocniej kryje od zwykłych DW, ale znowu może mi się wydaje.

Problem jest taki, że moja twarz raz jest bardziej czerwona, raz mniej i dlatego ciężko mi stwierdzić czy podkład gorzej kryje czy akurat mam bardziej czerwoną twarz, która "przebija".

Czy 1W1 Bone jest ciemniejszy od 2N1 Desert Beige? (byłam pewna, że nie, ale już sama nie wiem)
Czy lepszy jest klasyczny DW czy DW Light?

Potrzebuję podkładu kryjącego czerwone policzki, naczynka, do jasnej karnacji (ale nie porcelanowej), raczej cera ładna, gładka (rzadkie wypryski, jedyny mankament to naczynka i nierównomierny koloryt). Cera mieszana, ogólnie sucha, ale nos bardzo się przetłuszcza (tylko nos).

Proszę o pomoc Może ktoś z Was testował te trzy kolory lub miał podobny problem z wyborem.

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2013-11-24 o 20:43
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 20:48   #547
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Hej. Mam problem z doborem koloru podkładu Estee Lauder DW / DW Light.

Mam dość jasną cerę, naczynkową, z czerwonymi plackami na policzkach - na codzień używam Revlon Colorstay 180. Ze względu na opinie o zapychaniu chciałam przenieść się na DW. Ponoć kolorystycznie do CS 180 podobny jest DW 2N1 Desert Beige. No więc zdobyłam próbki. Czytałam opinie o 1W1 Bone, że jest jasny, ale żółty. Potrzebuję czegoś w kierunku beżu/żółtego, ale nie wiedziałam, że Bone będzie aż tak żółty

Chcę kupić pełnowymiarową butelkę, ale nie mogę się zdecydować. Testowałam wszystkie, ale nie mogę testować za dużo, bo mam bardzo wrażliwą i alergiczną skórę i po kilku testach pod rząd skóra mnie piecze i przez kilka dni jest zaczerwieniona i "zdarta". Nie umiem podjąć decyzji.

Mam w domu złe światło, a na dworze nie mam zbyt wiele czasu na przeglądanie się w lusterku. W Douglasie jedna pani mówiła, że byłby dla mnie dobry Light 1.0 lub 0.5, ale w 0.5 wyglądam trupio, a 1.0 jest różowy. Także wybierają dla mnie za jasne podkłady, które nie kryją moich czerwonych policzków i mnie wybielają.

DW 2N1 Desert Beige - wydaje się być ok, nawet delikatnie za ciemny ale może to tylko światło.
DW 1W1 Bone - myślę, że w porządku, ale zbyt żółty. Myślałam, że jest jaśniejszy od 2N1, ale pani w Douglasie powiedziała, że jest ciemniejszy i sama już nie wiem? Ogólnie najbardziej się skłaniam do Bone, ale boję się tej żółci.
DW Light 2.0 - ten wydaje się być ok - mam wrażenie, że mocniej kryje od zwykłych DW, ale znowu może mi się wydaje.

Problem jest taki, że moja twarz raz jest bardziej czerwona, raz mniej i dlatego ciężko mi stwierdzić czy podkład gorzej kryje czy akurat mam bardziej czerwoną twarz, która "przebija".

Czy 1W1 Bone jest ciemniejszy od 2N1 Desert Beige? (byłam pewna, że nie, ale już sama nie wiem)
Czy lepszy jest klasyczny DW czy DW Light?

Potrzebuję podkładu kryjącego czerwone policzki, naczynka, do jasnej karnacji (ale nie porcelanowej), raczej cera ładna, gładka (rzadkie wypryski, jedyny mankament to naczynka i nierównomierny koloryt). Cera mieszana, ogólnie sucha, ale nos bardzo się przetłuszcza (tylko nos).

Proszę o pomoc Może ktoś z Was testował te trzy kolory lub miał podobny problem z wyborem.
hej ja też na co dzień używam Revlona 180 a od święta a ostatnio nawet częściej DW 2N1 - jest wg mnie kolorystycznie prawie identyczny ze 180 ,o dziwo dla mnie 1W1 faktycznie był trochę za ciemny
DW czy DW Light na to nie odpowiem bo nie maiłam Light
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-24, 20:54   #548
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
hej ja też na co dzień używam Revlona 180 a od święta a ostatnio nawet częściej DW 2N1 - jest wg mnie kolorystycznie prawie identyczny ze 180 ,o dziwo dla mnie 1W1 faktycznie był trochę za ciemny
DW czy DW Light na to nie odpowiem bo nie maiłam Light
No właśnie CS 180 i DW 2N1 są podobnie beżowe, DW delikatnie ciemniejszy... Ale DW 1W1 jakby jaśniejszy, ale bardziej żółty - na ręce. Czy rzeczywiście Bone jest ciemniejszy? Czy jedynka może być ciemniejsza od dwójki?

Chcę kupić pełny wymiar, ale nie wiem czy mam brać 1W1, 2N1 czy Light 2.0. Nie mam kogo się poradzić.

A szczerze mówiąc jak już się umaluję to wszystkie mi się podobają, a nie chcę zostawać przy CS 180.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 20:59   #549
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
No właśnie CS 180 i DW 2N1 są podobnie beżowe, DW delikatnie ciemniejszy... Ale DW 1W1 jakby jaśniejszy, ale bardziej żółty - na ręce. Czy rzeczywiście Bone jest ciemniejszy? Czy jedynka może być ciemniejsza od dwójki?

Chcę kupić pełny wymiar, ale nie wiem czy mam brać 1W1, 2N1 czy Light 2.0. Nie mam kogo się poradzić.

A szczerze mówiąc jak już się umaluję to wszystkie mi się podobają, a nie chcę zostawać przy CS 180.
ja nie miałam 1W1 pełnowymiarowego tylko próbkę taką na 3 razy ale nie podobał mi się na twarzy -był jednak jakby ciemniejszy może przez to że więcej żółtych pigmentów ma - nie wiem dla mnie 2N1 to strzał w dziesiątkę
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 21:15   #550
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dzięki za odp. Może ktoś jeszcze coś napisze.
Jutro wypróbuję Light 2.0 całościowo.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 08:38   #551
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Hej. Mam problem z doborem koloru podkładu Estee Lauder DW / DW Light.

Mam dość jasną cerę, naczynkową, z czerwonymi plackami na policzkach - na codzień używam Revlon Colorstay 180. Ze względu na opinie o zapychaniu chciałam przenieść się na DW. Ponoć kolorystycznie do CS 180 podobny jest DW 2N1 Desert Beige. No więc zdobyłam próbki. Czytałam opinie o 1W1 Bone, że jest jasny, ale żółty. Potrzebuję czegoś w kierunku beżu/żółtego, ale nie wiedziałam, że Bone będzie aż tak żółty

Chcę kupić pełnowymiarową butelkę, ale nie mogę się zdecydować. Testowałam wszystkie, ale nie mogę testować za dużo, bo mam bardzo wrażliwą i alergiczną skórę i po kilku testach pod rząd skóra mnie piecze i przez kilka dni jest zaczerwieniona i "zdarta". Nie umiem podjąć decyzji.

Mam w domu złe światło, a na dworze nie mam zbyt wiele czasu na przeglądanie się w lusterku. W Douglasie jedna pani mówiła, że byłby dla mnie dobry Light 1.0 lub 0.5, ale w 0.5 wyglądam trupio, a 1.0 jest różowy. Także wybierają dla mnie za jasne podkłady, które nie kryją moich czerwonych policzków i mnie wybielają.

DW 2N1 Desert Beige - wydaje się być ok, nawet delikatnie za ciemny ale może to tylko światło.
DW 1W1 Bone - myślę, że w porządku, ale zbyt żółty. Myślałam, że jest jaśniejszy od 2N1, ale pani w Douglasie powiedziała, że jest ciemniejszy i sama już nie wiem? Ogólnie najbardziej się skłaniam do Bone, ale boję się tej żółci.
DW Light 2.0 - ten wydaje się być ok - mam wrażenie, że mocniej kryje od zwykłych DW, ale znowu może mi się wydaje.

Problem jest taki, że moja twarz raz jest bardziej czerwona, raz mniej i dlatego ciężko mi stwierdzić czy podkład gorzej kryje czy akurat mam bardziej czerwoną twarz, która "przebija".

Czy 1W1 Bone jest ciemniejszy od 2N1 Desert Beige? (byłam pewna, że nie, ale już sama nie wiem)
Czy lepszy jest klasyczny DW czy DW Light?

Potrzebuję podkładu kryjącego czerwone policzki, naczynka, do jasnej karnacji (ale nie porcelanowej), raczej cera ładna, gładka (rzadkie wypryski, jedyny mankament to naczynka i nierównomierny koloryt). Cera mieszana, ogólnie sucha, ale nos bardzo się przetłuszcza (tylko nos).

Proszę o pomoc Może ktoś z Was testował te trzy kolory lub miał podobny problem z wyborem.
Z podanych przez Ciebie podkładów używałam właśnie Revlona 180 (cera mieszana/tłusta), a z Estee mam DW Light 1.0 i 2.0, a ponadto kupiłam na All sporą (chyba z 8 ml) odlewkę "zwykłego" Double Wear w odcieniu 1N2 (ten odcień nazywany jest Ecru lub Ivory Cream).
W moim odczuciu DW Light 2.0 może wyjść ciut ciemniej niż Revlon 180, z kolei 1.0 będzie odrobinę jaśniejszy. Wg mnie DW Light dość dobrze dopasowuje się jednak do cery, więc większego "kuku" żaden z tych odcieni nie powinien zrobić .
Aktualnie wzięłam się właśnie za testy DW 1N2 i za dwa, trzy dni, będę mogła coś więcej na jego temat napisać. Na razie moje spostrzeżenia są takie, że "zwykły" DW ma lepsze krycie i jest trwalszy niż wersja Light, zobaczymy jak będzie z przesuszaniem skóry, które zdaniem niektórych może powodować . Co do odcienia, to 1N2 jest jasny, wg mnie ciepły, ale bez nadmiernego zażółcenia. Myślę, że ten właśnie odcień mógłby być dla Ciebie odpowiedni, skoro 1W1 jest za żółty a 2N1 jest zbyt ciemny.

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Dominiqqa Pokaż wiadomość
Hej Mógłby mi ktos doradzić jaki kolor DW kupiłc aby był jak najbardziej podobny do Revlon CS 150 .Wiem oczywiście że najlepiej wypróbować.Pewnie wiele z Was uzywało jednego i drugiego.
Dzieki
Przesuwam Twój wątek tu, bo właśnie na poruszony przez Ciebie temat toczy się tu dyskusja .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-25, 10:13   #552
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Z podanych przez Ciebie podkładów używałam właśnie Revlona 180 (cera mieszana/tłusta), a z Estee mam DW Light 1.0 i 2.0, a ponadto kupiłam na All sporą (chyba z 8 ml) odlewkę "zwykłego" Double Wear w odcieniu 1N2 (ten odcień nazywany jest Ecru lub Ivory Cream).
W moim odczuciu DW Light 2.0 może wyjść ciut ciemniej niż Revlon 180, z kolei 1.0 będzie odrobinę jaśniejszy. Wg mnie DW Light dość dobrze dopasowuje się jednak do cery, więc większego "kuku" żaden z tych odcieni nie powinien zrobić .
Aktualnie wzięłam się właśnie za testy DW 1N2 i za dwa, trzy dni, będę mogła coś więcej na jego temat napisać. Na razie moje spostrzeżenia są takie, że "zwykły" DW ma lepsze krycie i jest trwalszy niż wersja Light, zobaczymy jak będzie z przesuszaniem skóry, które zdaniem niektórych może powodować . Co do odcienia, to 1N2 jest jasny, wg mnie ciepły, ale bez nadmiernego zażółcenia. Myślę, że ten właśnie odcień mógłby być dla Ciebie odpowiedni, skoro 1W1 jest za żółty a 2N1 jest zbyt ciemny.
Dziękuję bardzo za odp. Mam dziś "na sobie" Light 2.0 i jest jednak w świetle dziennym zbyt ciemny. DW 1N2 Ecru w Douglasie wydawał mi się różowy i potwierdziła to też ekspedientka. Także nie wiem - jest różowy? Potrzebuję beżu.
Spróbuję dorwać na dniach 1N2, a w międzyczasie (też na dniach) zrobię jeszcze raz testy 1W1 i 2N1. I może jedynki Light.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 10:40   #553
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za odp. Mam dziś "na sobie" Light 2.0 i jest jednak w świetle dziennym zbyt ciemny. DW 1N2 Ecru w Douglasie wydawał mi się różowy i potwierdziła to też ekspedientka. Także nie wiem - jest różowy? Potrzebuję beżu.
Spróbuję dorwać na dniach 1N2, a w międzyczasie (też na dniach) zrobię jeszcze raz testy 1W1 i 2N1. I może jedynki Light.
Też słyszałam opinie, że 1N2 ma w sobie różowe tony, ale szczerze mówiąc ja ich nie widzę .
Wiesz, w zestawieniu z Revlonem 180, który wg mnie ma odcień neutralnego, nieco ziemistego beżu, żaden z wymienionych przeze mnie podkładów EL podobny do Revlona tak do końca nie będzie. Najbardziej zbliżone mimo wszystko wydają mi się kolory z DW Light, bo one nie są ani zbyt żółte, ani różowe, ani ziemisto-beżowe. Na mojej skórze dają odcień ciepłego, takiego biszkoptowego beżu.
Na Twoim miejscu przyjrzałabym się głównie DW Light 1.0, a DW 1N2 też mogłabyś sporóbować.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 15:57   #554
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Ecru postaram się dorwać, ale sprawdzam jeszcze raz Light 1.0 i jest taki różowo-pomarańczowy. Przetestuję jeszcze na pewno, ale on na pewno pod beż nie podchodzi. Zobaczymy przy kolejnym teście całościowym
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 18:26   #555
Sezzamkowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2
Podkład - cera sucha

Cześć.

Mogłabym prosić o pomoc w dobraniu podkładu dla mojej cery ?
Ogólnie cera jest sucha i bardzo wrażliwa, mam jasną karnację.
Sezzamkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 18:27   #556
lusia2212
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 175
Dot.: co polecacie? bardzo wazne

Cytat:
Napisane przez ailatan1985 Pokaż wiadomość
Moze przejdz sie do Sephory, tam na pewno Ci dobrze doradza
popieram
__________________
" W życiu nie chodzi o to, by przeżyć burzę, ale o to, by tańczyć w deszczu "
lusia2212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 18:52   #557
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Ecru postaram się dorwać, ale sprawdzam jeszcze raz Light 1.0 i jest taki różowo-pomarańczowy. Przetestuję jeszcze na pewno, ale on na pewno pod beż nie podchodzi. Zobaczymy przy kolejnym teście całościowym
DW Light 1.0 na mnie nie wybija ani różu ani pomarańczy. Poza tym ładnie się wtapia w koloryt cery, więc może jednak potestuj na buzi .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 19:14   #558
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
DW Light 1.0 na mnie nie wybija ani różu ani pomarańczy. Poza tym ładnie się wtapia w koloryt cery, więc może jednak potestuj na buzi .
Na pewno przetestuję jeszcze w tym tygodniu (ale z moich notatek z ubiegłego tygodnia: Light 1.0 "zbyt różowy" ).

Możliwe, że u mnie "wybija" róż, bo mam cerę naczynkową, popękane naczynka, czerwone policzki i w stresie lub przy zmianie temperatury robię się purpurowa.

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2013-11-25 o 19:18
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 19:30   #559
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Na pewno przetestuję jeszcze w tym tygodniu (ale z moich notatek z ubiegłego tygodnia: Light 1.0 "zbyt różowy" ).
To powodzenia w testach, daj znać .

Sama przymierzam się do zakupu DW i też liczę na dobry dobór odcienia, choć na razie tylko 1N2 próbowałam, a wcześniej 3C1, który jednak jest dość ciemny i tylko do opalonej skóry się nadaje.
Trochę znudziły mi się DW Light i inne podkłady, które mam, a w sumie pełnowymiarowego DW nigdy nie miałam, więc mi się go zachciało, zwłaszcza, że ostatnio po wszystkim się świecę jak latarnia, a póki co DW ten błysk najdłużej trzyma w ryzach.

DW 1N2 malowałam się dziś i wczoraj, tylko ciężko jednoznacznie ocenić odcień, jak się człowiek rano po ciemnicy maluje i cały dzień w sztucznym świetle siedzi . Jedno miałam za to wrażenie, ilekroć spoglądałam dziś w lustro - twarz miałam tak dziwnie gładką, że wyglądałam jak eksponat w gabinecie figur woskowych .

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Możliwe, że u mnie "wybija" róż, bo mam cerę naczynkową, popękane naczynka, czerwone policzki i w stresie lub przy zmianie temperatury robię się purpurowa.
To może dlatego.
Ja nie mam takich problemów jak Ty, więc u mnie ryzyka wybicia z podkładu różowych tonów nie ma.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-25, 19:34   #560
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Ja testowałam w ubiegłym tygodniu:
DW Light 0.5 i 1.0 (plus dzisiaj 2.0)
DW 2N1, 1W1
EL Invisible 1WN2, 2CN1
Clinique Redness Solutions 01, 02, 03

Także moja skóra płacze

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
To może dlatego.
Ja nie mam takich problemów jak Ty, więc u mnie ryzyka wybicia z podkładu różowych tonów nie ma.
Zależy mi właśnie, żeby dany podkład był tak mocny, żeby nawet przy "stresowej purpurze" kolor się nie wybijał i żebym pozostała w miarę jasna. Może jednak ta żółć 1W1 byłaby ok...
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 19:46   #561
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Ja testowałam w ubiegłym tygodniu:
DW Light 0.5 i 1.0 (plus dzisiaj 2.0)
DW 2N1, 1W1
EL Invisible 1WN2, 2CN1
Clinique Redness Solutions 01, 02, 03

Także moja skóra płacze

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------


Zależy mi właśnie, żeby dany podkład był tak mocny, żeby nawet przy "stresowej purpurze" kolor się nie wybijał i żebym pozostała w miarę jasna. Może jednak ta żółć 1W1 byłaby ok...
Nawet nie wiedziałam, że Light jest też w odcieniu 0.5.

No sporo tego testowałaś, zmęczyłaś skórę .

Jeśli potrzebujesz "mocy", to DW "zwykły" chyba bedzie najlepszy. Chyba tak kryjącego podkładu jeszcze na swojej buzi nie miałam .

Ja używałam już sporo różności, ale żaden podkład nie przypadł mi do gustu na tyle, żebym skończyła poszukiwania. Aktualnie w równoległym użyciu mam DW Light 1.0 (irytuje mnie tylko aplikacja, ale potem jest już coraz lepiej), Dior Nude 020 (bardzo ładny odcień, fajnie się aplikuje, nieźle kryje, ale nie jest bardzo trwały i jednak świecenie się pojawia) i Armani Lasting Silk 5,5 (fajny kolor, bardzo przyjemna aplikacja, dobre krycie, ale jak na "lasting" to spływa z mojej skóry ekspresowo, nie mówiąc o świeceniu, którego stos bibułek nie daje rady zniwelować).
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 20:04   #562
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Nawet nie wiedziałam, że Light jest też w odcieniu 0.5.
Ja też nie Ale w Douglasie był tester. Bardzo jasny.
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Jeśli potrzebujesz "mocy", to DW "zwykły" chyba bedzie najlepszy. Chyba tak kryjącego podkładu jeszcze na swojej buzi nie miałam .

Ja używałam już sporo różności, ale żaden podkład nie przypadł mi do gustu na tyle, żebym skończyła poszukiwania. Aktualnie w równoległym użyciu mam DW Light 1.0 (irytuje mnie tylko aplikacja, ale potem jest już coraz lepiej), Dior Nude 020 (bardzo ładny odcień, fajnie się aplikuje, nieźle kryje, ale nie jest bardzo trwały i jednak świecenie się pojawia) i Armani Lasting Silk 5,5 (fajny kolor, bardzo przyjemna aplikacja, dobre krycie, ale jak na "lasting" to spływa z mojej skóry ekspresowo, nie mówiąc o świeceniu, którego stos bibułek nie daje rady zniwelować).
Miałam Dior Nude, nie pamiętam już, czemu mi nie przypadł do gustu. Najbardziej lubiłam kiedyś Clinique Redness Solutions, potem przeszłam na tańszy Revlon CS... A teraz chciałam, żeby twarz odpoczęła przy czymś "lepszym".
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 20:34   #563
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Ja też nie Ale w Douglasie był tester. Bardzo jasny.

Miałam Dior Nude, nie pamiętam już, czemu mi nie przypadł do gustu. Najbardziej lubiłam kiedyś Clinique Redness Solutions, potem przeszłam na tańszy Revlon CS... A teraz chciałam, żeby twarz odpoczęła przy czymś "lepszym".
DW Light w odcieniu 0.5 to chyba zatem jakaś nowość, bo jeszcze nie tak dawno widziałam wśród testerów jedynie 4 odcienie.

Mnie jakoś żaden podkład z Clinique nie podpasował, ale pamiętam, że głównie pod kątem odcienia - ciemniały mi na twarzy.

Problem z "lepszymi" podkładami jest wg mnie taki, że sporo tańszych podkładów jest takiej sobie jakości, a te drogie również bardzo często jakością nie powalają .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 20:39   #564
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Jeśli o 'odpoczynku' mowa, to proponowałabym minerały, full kolorów do wyboru
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 22:54   #565
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Jeśli o 'odpoczynku' mowa, to proponowałabym minerały, full kolorów do wyboru
Przez minerały EDM też przechodziłam, nie chcę. Chcę fluidu
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 23:02   #566
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Jest więcej firm niż EDM, no ale jak wolisz.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 23:28   #567
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Jest więcej firm niż EDM, no ale jak wolisz.
Wiem, ale nie chcę minerałów.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 23:35   #568
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Wiem, ale nie chcę minerałów.
wg mnie EL tylko musisz dojść do ładu z kolorami
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 23:50   #569
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
wg mnie EL tylko musisz dojść do ładu z kolorami
No właśnie
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 07:12   #570
Sara7770
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Paprotnia
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Mam straszny problem z doborem podkładu. Mam cerę szarą, z licznymi wypryskami na czole oraz wiecznymi sińcami pod oczami. Potrzebuje więc ona idealnego zmatowienia i krycia. Jednak z drugiej strony jest ona także bardzo sucha, co wyklucza takie podkłady iż potem wszędzie widać mi suche skórki. Natomiast lekkie podkłady mineralne bądź BB nie kryją całkowicie moich niedoskonałości. Więc jaki mam wybierać podkład? Help


Wybrałam kuszącą Lady Berry!
klik
Sara7770 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:18.