Czy to juz ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-09, 14:44   #1
agnieszka911
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 31
GG do agnieszka911

Czy to juz ?


Witam. Jestem w 35 tygodniu ciąży. Jest to moja pierwsza ciąża. od pewnego czasu odczuwam dziwne kłucia w pochwie i podbrzuszu. Skurcze przepowiadajace wystepuja dosyc czesto, nie sa jednak regularne. Odczówam rowniez zwiekszone upławy, raz białawe geste, a raz przezroczyste, przypominajace poprostu wode... W poniedziałek byłam na kontrolnej wizycie u lekarza prowadzącego, stwierdził ze szyjka jest troche skrócona ale uznał ze nie nalezy się tym przejmowac.... Czy to moga bys zwiastuny porpdu czy poprostu takie objawy pod koniec ciąży tsą normalne ? Prosze o odpowiedz gdyż troszkę sie niepokoję...
agnieszka911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 16:23   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Czy to juz ?

Szkoda ,że nie zapytałas lekarza .
Wg mnie to normalne ,organizm przygotowuje się do porodu szczególnie ,że szyjka macicy jest juz skrócona.
Obserwowac i nie panikować ,nie przeoczysz porodu
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 16:29   #3
Toska28
Raczkowanie
 
Avatar Toska28
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Barcelona
Wiadomości: 300
Dot.: Czy to juz ?

Cytat:
Napisane przez agnieszka911 Pokaż wiadomość
Witam. Jestem w 35 tygodniu ciąży. Jest to moja pierwsza ciąża. od pewnego czasu odczuwam dziwne kłucia w pochwie i podbrzuszu. Skurcze przepowiadajace wystepuja dosyc czesto, nie sa jednak regularne. Odczówam rowniez zwiekszone upławy, raz białawe geste, a raz przezroczyste, przypominajace poprostu wode... W poniedziałek byłam na kontrolnej wizycie u lekarza prowadzącego, stwierdził ze szyjka jest troche skrócona ale uznał ze nie nalezy się tym przejmowac.... Czy to moga bys zwiastuny porpdu czy poprostu takie objawy pod koniec ciąży tsą normalne ? Prosze o odpowiedz gdyż troszkę sie niepokoję...
Ja w 2ch wczesniejszych tez tak mialam,to normalne. Klucia i bol...nieraz bylo i tak,ze musialam sie zatrzymac w drodze i odpoczac,bo mialam takie klucia,ze kroku zrobic nie moglam.Bedzie ok
Toska28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 19:11   #4
ewejaz
Raczkowanie
 
Avatar ewejaz
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 250
GG do ewejaz
Dot.: Czy to juz ?

Nie martw się bo według mnie nie ma czym. W tym tygodniu ciąży może tak być. Ja też tak miałam. Do tego jeszcze strasznie puchły mi nogi, więc pod koniec chodziłam tylko w japonkach. 2 razy rodziłam w lecie raz na wiosnę, więc miałam fart.
ewejaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:54.