Toga Radcowska Lublin - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Druty, igła i szydełko

Notka

Druty, igła i szydełko Forum dla miłośników drutów, szydełka i igły. Tu dowiesz się jak ozdobić spodnie, na jaki kolor pofarbować koszulkę oraz jak uratować zniszczony sweter.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-25, 12:24   #1
ollga25
Raczkowanie
 
Avatar ollga25
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 182

Toga Radcowska Lublin


Mam ogromny problem ponieważ poszukuję krawca któy wykonał by taką togę tzn radcowską. Niestety w Lublinie jest jeden jedyny krawiec który się tego podejmuję ( na Kowalskiej) co bardzo mnie dziwi, w dodatku facet jest strasznie zarozumiały, zanim jeszcze dogada dokładnie co ma szyć już wystawia rachuneczek. Próbował mi wciskać jakiś stary materiał zarzekając się że jest pierwsza klasa i wszyscy taki tropik biorą. Nie wnikam że z boku był robiony już wykruj z innego porządniejszego materiału ale pan krawiec powiedział że już takiego nie ma i że ten z pewnością będzie lepszy. A cena aż głowa boli, na domiar złego nie robi żadnej różnicy jakiego rozmiaru jest toga M czy XXXL bo cena jest taka sama. Pomocy bo czas mnie nagli!!!! pomóżcie mi kogoś złapać
__________________
pupa: 94
talia: 75
ud0: 51
ramię: 26
WAGA: 61
ollga25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 12:42   #2
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Toga Radcowska Lublin

Ja się też chętnie dowiem,choć mi to dopiero będzie za pare lat potrzebne tylko że temat założony na niewłaściwym forum,to nie jest pytanie do wizażystki...
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 15:01   #3
Czerwone_szpilki
Przyczajenie
 
Avatar Czerwone_szpilki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 29
Dot.: Toga Radcowska Lublin

Ollga, a próbowałaś może poszukać jakiegoś krawca w internecie, jakiegoś adresu niedaleko Ciebie? Jeżeli tak bardzo Ci się spieszy, to może zamów jakąś przez internet, taka też jest możliwość. Oglądałam kiedyś propozycje i na zdjęciach wyglądało to całkiem obiecująco, jeżeli można użyć takiego sformułowania w stosunku do togi A z tym materiałem to jest też tak, że nie ma się zbyt dużego wyboru, niestety nawet rodzaj materiału i odcień określane są ustawowo :/
Czerwone_szpilki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 13:13   #4
ollga25
Raczkowanie
 
Avatar ollga25
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 182
Dot.: Toga Radcowska Lublin

szukałam i w interenecie adresów na Lublin jak również dzwoniłam do Cecha Krawców w Lublinie i ten podaje mi tylko namiary na tego krawca z ul. Kowalskiej. Bardziej chyba już z przekory i aby facetowi nie dać zarobić szukam innego masz rację co do tego że nawet odcien itp sprawy są ustalone z góry jednak to nie znaczy od razu że materiał ma być II klasy jaki mi proponować ów krawiec. W internecie szukałam i faktycznie jest nawet w czym wybierać brak mi jednak rzetelnej opini osób które z takiej usługi korzystały. Jakoś trudno mi jest sobie wyobraźić takie szycie togi na sucho
__________________
pupa: 94
talia: 75
ud0: 51
ramię: 26
WAGA: 61
ollga25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 12:18   #5
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Toga Radcowska Lublin

Cytat:
Napisane przez ollga25 Pokaż wiadomość
szukałam i w interenecie adresów na Lublin jak również dzwoniłam do Cecha Krawców w Lublinie i ten podaje mi tylko namiary na tego krawca z ul. Kowalskiej. Bardziej chyba już z przekory i aby facetowi nie dać zarobić szukam innego masz rację co do tego że nawet odcien itp sprawy są ustalone z góry jednak to nie znaczy od razu że materiał ma być II klasy jaki mi proponować ów krawiec. W internecie szukałam i faktycznie jest nawet w czym wybierać brak mi jednak rzetelnej opini osób które z takiej usługi korzystały. Jakoś trudno mi jest sobie wyobraźić takie szycie togi na sucho
Hmm, czy ja wiem? To jest toga, ona nie ma być nie wiadomo jak dopasowana. Jeżeli różnice w cenie są duże to brałabym z internetu Swoją drogą, jakiego rzędu to są koszty?
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 17:31   #6
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Toga Radcowska Lublin

2 lata temu 400 zł. Wiem, że da się drożej, taniej może też.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 15:44   #7
ollga25
Raczkowanie
 
Avatar ollga25
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 182
Dot.: Toga Radcowska Lublin

ten na Kowalskiej chce 500 zł tyle że proponuje jakiś lichy materiał bo ten lepszy się skończył a najśmieszniejsze jest to że cena jest niezależna od wielkości togi tak więc moja "toga" na 161 wzrostu jest tyle samo warta co dla okrągłego kolegi z 180 cm.
__________________
pupa: 94
talia: 75
ud0: 51
ramię: 26
WAGA: 61
ollga25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Druty, igła i szydełko


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:15.