Brak znajomych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-27, 09:18   #1
BeautyHeart
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 47

Brak znajomych


Hej!

NIe mam wogóle znajomch .Czy cos ze mna jest nie tak?

Jak jestem w nowym miejscu nie potrafie sie odezwać.Dopero musze sie w jakims stopniu zaklimatyzowac.Zatyka mnie ,bo boje sie ze mnie spotka to co w preszłósci.

Czuje ze i tak robie duze postepy . Przeszłam zmiane wewnetrzą ale moj ubior nie odpowiada zachowaniu i przez to zamykam sie w sobie m.in. dlatego nie potrafie sie odezwac . Na pierwszy rzut oka moge sie wydawac ''gezeczna'' dziewczynka i szara myszka.

poradzci mi cos
BeautyHeart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-27, 10:15   #2
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Brak znajomych

Jesli sama twierdzisz,ze z twoim ubiorem jest cos nie tak,to to zmien.Moze wtedy poczujesz sie pewniej.Nie ty jedna masz problem by odezwac sie w nieznajomym gronie.Jest wiele takich osob.No ale zawsze jakies "nieznajome" staje sie "znajome" i powinno byc juz latwiej.Ale jak to nie masz znajomych?Nie wiem czy uczysz sie czy pracujesz,w jakim jestes wieku.Jednak zawsze ma sie znajomych z miejsca pracy/nauki z "jednego podworka".Przeciez chyba nie siedzialas w zamknieciu.Napisz cos wiecej,bo ciezko cos doradzic.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-27, 11:19   #3
BeautyHeart
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 47
Dot.: Brak znajomych

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Jesli sama twierdzisz,ze z twoim ubiorem jest cos nie tak,to to zmien.Moze wtedy poczujesz sie pewniej.Nie ty jedna masz problem by odezwac sie w nieznajomym gronie.Jest wiele takich osob.No ale zawsze jakies "nieznajome" staje sie "znajome" i powinno byc juz latwiej.Ale jak to nie masz znajomych?Nie wiem czy uczysz sie czy pracujesz,w jakim jestes wieku.Jednak zawsze ma sie znajomych z miejsca pracy/nauki z "jednego podworka".Przeciez chyba nie siedzialas w zamknieciu.Napisz cos wiecej,bo ciezko cos doradzic.

Mam tylko 4 osoby . Od połowy peirwszej liceum mam nauczanie indywidualne i niestety z przyczyn zdrowotnych nie udało mi sie zdac matury i powtarzam klase.

Tak ja potrzebuje zmiany wygladzie i chyba sie zgłosze do programu stylowe pogotowie ratunkowe.Bo tak dłuzej byc nie moze. Ludzie mnie oceniaja na pierwszy rzut oka ,ze jestem szara myszką i przez moj wyglad nie chca zbytnio się angazować znajomość .Dopiero jak sie poznamy i pogadamy ,to wtedy chcą byc obok mnie.

Ale wiadomo pierwszy rzut oka jest najwaznieszy

Edytowane przez BeautyHeart
Czas edycji: 2012-10-27 o 11:22
BeautyHeart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-27, 11:42   #4
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Brak znajomych

Cytat:
Napisane przez BeautyHeart Pokaż wiadomość
Mam tylko 4 osoby . Od połowy peirwszej liceum mam nauczanie indywidualne i niestety z przyczyn zdrowotnych nie udało mi sie zdac matury i powtarzam klase.

Tak ja potrzebuje zmiany wygladzie i chyba sie zgłosze do programu stylowe pogotowie ratunkowe.Bo tak dłuzej byc nie moze. Ludzie mnie oceniaja na pierwszy rzut oka ,ze jestem szara myszką i przez moj wyglad nie chca zbytnio się angazować znajomość .Dopiero jak sie poznamy i pogadamy ,to wtedy chcą byc obok mnie.

Ale wiadomo pierwszy rzut oka jest najwaznieszy
Jezeli masz 4 bliskie osoby,z ktorymi dobrze sie czujesz i milo spedzasz czas to ja nie wiem czego ty chcesz tak naprawde.Lepiej miec jednego dobrego przyjaciela niz cale mnostwo falszywych.Ludzie,ktorzy oceniaja kogos na pierwszy rzut oka,sa niewiele warci moim zdaniem.Jak przyslowie glosi Nie ocenia sie ksiazki po okladce.Z tego co pogrubilam wynika,ze spotykasz ludzi,ktorzy chca cie poznac i ktorzy poznajac cie uwazaja za osobe wartosciowa i chca z toba przebywac.Nie wiem gdzie jest problem?Chyba jedynie w twojej niskiej samoocenie
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-27, 12:21   #5
sarraa
Zakorzenienie
 
Avatar sarraa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 095
Dot.: Brak znajomych

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Jezeli masz 4 bliskie osoby,z ktorymi dobrze sie czujesz i milo spedzasz czas to ja nie wiem czego ty chcesz tak naprawde.Lepiej miec jednego dobrego przyjaciela niz cale mnostwo falszywych.Ludzie,ktorzy oceniaja kogos na pierwszy rzut oka,sa niewiele warci moim zdaniem.Jak przyslowie glosi Nie ocenia sie ksiazki po okladce.Z tego co pogrubilam wynika,ze spotykasz ludzi,ktorzy chca cie poznac i ktorzy poznajac cie uwazaja za osobe wartosciowa i chca z toba przebywac.Nie wiem gdzie jest problem?Chyba jedynie w twojej niskiej samoocenie
dokładnie tak

a co do ubioru to myślę, że po tym się ludzi nie ocenia, ubiór nie mówi nam czy dana osoba jest miła, wrażliwa, czy chamska i wulgarna. Ale jeżeli chcesz coś zmienić to myślę, że najlepiej małymi kroczkami, bo taka terapia szokowa może sprawić, że nadal będziesz się źle czuła np. w zbyt kolorowych ubraniach. Może lepiej zacząć od nowego koloru włosów, makijażu, pomalowania paznokci tak żebyś mogła tych zmian dokonywać sama i jednocześnie przekonywać się do nich. Potem już samo poleci, że będziesz chciała sobie dodać coś kolorowego czy jakieś kobiece ciuszki. Więcej wiary w siebie przede wszystkim
sarraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-27, 16:57   #6
Veneeea
Raczkowanie
 
Avatar Veneeea
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 153
Send a message via Skype™ to Veneeea
Dot.: Brak znajomych

Zawsze miałaś z tym problem ?? Masz przyjaciółkę??
Veneeea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 14:23   #7
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Brak znajomych

Cytat:
Napisane przez BeautyHeart Pokaż wiadomość
Mam tylko 4 osoby . Od połowy peirwszej liceum mam nauczanie indywidualne i niestety z przyczyn zdrowotnych nie udało mi sie zdac matury i powtarzam klase.

Tak ja potrzebuje zmiany wygladzie i chyba sie zgłosze do programu stylowe pogotowie ratunkowe.Bo tak dłuzej byc nie moze. Ludzie mnie oceniaja na pierwszy rzut oka ,ze jestem szara myszką i przez moj wyglad nie chca zbytnio się angazować znajomość .Dopiero jak sie poznamy i pogadamy ,to wtedy chcą byc obok mnie.

Ale wiadomo pierwszy rzut oka jest najwaznieszy
Co Ty mówisz ?
dziewczyno a co ma wygląd do osoby?
Ja mam przyjaciółkę,co również uważam,że nie ubiera się zbyt wyzywająco itd a jest rewelacyjna! i na żadną inną bym jej nie zamieniła!
wygląd przecież nie ma nic wspólnego z zawieraniem znajomości.
Bardziej wchodzi w grę Twój brak odzewu, zaangażowania pytaj ludzi, staraj się rozmawiać,wyrazaj poglądy ,ale też rozmawiaj na tematy bezpieczne (np pomijając wiarę czy politykę ).
Sama zobaczysz wtedy.
Zreszta bez przesady,kazdy sie powinien ubierać jak chce
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-29, 14:55   #8
golden_eye
Wtajemniczenie
 
Avatar golden_eye
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: własne 4 kąty :-)
Wiadomości: 2 044
Dot.: Brak znajomych

radio eska powinno zapłacić za reklamę swojego programu, a spamer -
widać słonko że bardzo się nudzisz, to twój kolejny wątek o esce
__________________
"Nie jesteś na tym świecie po to aby spełniać moje oczekiwania, ani ja po to aby spełniać Twoje. Jeśli się przez przypadek odnajdziemy, to cudownie. Jeśli nie, to trudno"

Edytowane przez golden_eye
Czas edycji: 2012-10-29 o 14:57
golden_eye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:15.