Reklamacja prostowania keratynowego - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-12-09, 05:26   #1
Milkor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 1
Angry

Reklamacja prostowania keratynowego


Tydzień temu miałam robione keratynowe prostowanie w salonie fryzjerskim, panie poinformowały mnie, że jeżeli kupię ich zestaw szampon+odżywka za 90zł, to będę mogła złożyć u nich reklamację, wiec zdecydowałam się na zakup. Po pierwszym myciu efekt nie był oszołamiający, włosy są milsze w dotyku, gładsze, jednak grzywka (o której mówiłam fyzjerce, że na niej najbardziej mi zależy) jest pokręcona i włosy nie są maksymalnie wygładzone, pojedyncze włoski odstają. Jest to dla mnie wielkie rozczarowanie. Niby Panie poinformowały mnie, że proste włosy są jedynie „efektem ubocznym” prostowania keratynowego, jednak miałam już robione prostowanie w innym salonie, po którym miałam piękne, proste włosy przez pół roku. Czy mogę w takim przypadku złożyć reklamację? Czy fryzjer może mi odpowiedzieć, że włosy mogą się skręcać po tym zabiegu i nie przyjmie reklamacji? Uważam, że jeżeli ostatnio w innym salonie byli w stanie zrobić prostowanie, po którym miałam proste włosy przez pół roku, to tym razem ta fryzjerka musiała popełnić jakiś błąd albo użyć innego produktu i powinni przyjąć moją reklamacje. Jak myślicie?
Milkor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-11, 14:44   #2
xslovenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 253
Dot.: Reklamacja prostowania keratynowego

Już samo podejście obsługi salonu do kwestii reklamacji jest niepoważne. Jak można wymuszać kupno produktu, jako przepustki do procesu reklamacyjnego. Jako konsument masz prawo reklamować usługę, czyli prostowanie. Skontaktuj sie z salonem najlepiej osobiście lub telefonicznie. Opisz sytuację i podaj możliwość rozwiązania problemu np.powtórzenie zabiegu na samej grzywce, zwrot części wydatków itp. Jesli nie zareagują napisz pisemną reklamacje, dodaj paragon i złóż w salonie nadmieniając, że jesteś zdeterminowana wybrać się do rzecznika praw konsumenta. Opisz tez sytuacje i reakcje salonu na ich stronie fb, bo teraz to jest źródło opinii, dzięki czemu można zyskać lub stracić wielu klientów.
xslovenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-19, 17:40   #3
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Reklamacja prostowania keratynowego

Być może salon pracuje na innych produktach. Ja bym nie uznała reklamacji jeśli panie wyjaśniły Ci że proste włosy są tylko efektem ubocznym, sam zabieg to wygładzenie które uzupełnia ubytki keratyny we włosie co je odżywia.

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-27, 15:27   #4
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Reklamacja prostowania keratynowego

Tak włosy mogą skręcać po takim prostowaniu. Proste włosy to efekt uboczny i nie pojawia się on u każdego. U mnie nie to było problemem - poszłam na zabieg, bo nie chciałam aby włosy poszyły się na wilgoć. Puszyly się jeszcze gorzej i miałam spalone martwe końcówki.
Poszłam do salonu i nie chcieli mi oddać kasy, wmawiając, ze wyglądam super.
Oddali :p
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-16, 13:05   #5
ChmielAnka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 27
Dot.: Reklamacja prostowania keratynowego

Ja również zastanawiałam się kiedyś nad takim zabiegiem i poczytałam o tym w Internecie. W wielu miejscach piszą wprost, że nie jest to zabieg PROSTUJĄCY włosy, dlatego wydaje mi się, że reklamacja nie zostanie uwzględniona (zwłaszcza, jeżeli obsługa salonu powiedziała Ci, czego możesz się spodziewać).

Zastanów się też, czy może nie popełniłaś jakiegoś błędu po zabiegu (może za szybko umyłaś włosy, odgniotłaś je w jakiś sposób)? Zostałaś poinformowana o tym, jak dbać o włosy po zabiegu?

Na przyszłość idź po prostu tam, gdzie byłaś zadowolona z usługi
ChmielAnka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-16 14:05:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:42.