Br±zowow³ose farbowane cz. VI :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-12-01, 17:42   #31
epikoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
A co chcesz uzyskac? Oczywiscie, ze mozesz, ale natura wyjdzie ci ciepla.
chce ciut przyciemnic, ¿eby wyrównaæ ³adn± góre ok 10 cm, a reszte z rudawa poswiata, bo nic innego nie przychodzi mi juz na my¶l, ¿eby to wyrównaæ i och³odziæ. bo rozja¶niaæ juz do³u nie chce. wczoraj dziewczyny pisa³y mi ¿e farby z popielem moga wyjsc z zielenia wiec zostaje mi chyba natura. pisa³am o tym na watku pytania i porady fryz. ale podczyta³am Was troche i my¶le ze tu znajde odp

a po³aczenie dwóch poziomów cos da?

Edytowane przez epikoo
Czas edycji: 2013-12-01 o 17:47
epikoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-01, 18:04   #32
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

No uzyskasz teorytycznie poziom 7.5
Zawsze mozesz sprobowac farby z fioletem, czyli perlowej, ma .2 po krop ce. Albo mozna zaryzykowac .21 albo .12

Ja siedze z fioletowym balsamem, mam nadzieje, ze choc troche ochlodzi.
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-01, 18:14   #33
epikoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
No uzyskasz teorytycznie poziom 7.5
Zawsze mozesz sprobowac farby z fioletem, czyli perlowej, ma .2 po krop ce. Albo mozna zaryzykowac .21 albo .12

Ja siedze z fioletowym balsamem, mam nadzieje, ze choc troche ochlodzi.
ja próbowa³am marionu tejmaski i mi ochlodzi³a nawet na jakim poziomie teraz jestes ze tak powiem? ja sie chyba poddaje z blond na 9 bo to chyba nie na moje w³osy. ciagle rudosciiiiii

Edytowane przez epikoo
Czas edycji: 2013-12-01 o 18:20
epikoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-01, 18:25   #34
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Srednio 7, dla mnie to zloty, lekko kasztanowy braz

P.s. ale spiera sie do Osemki.

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2013-12-01 o 18:26
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-01, 18:27   #35
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Rudo¶ci och³adza mixton niebieski dodawany do farbowania.
Epikoo skoro masz tak rózne kolory na g³owie i to w wiêkszo¶ci z³oto-rude, to dla Ciebie najbezpieczniejsza jest teraz natura. Nie kombinuj z odcieniami. Zostaw to sobie na kolejne farbowanie.

A ja dzi¶ skorzysta³am ze s³oneczka i porobi³am moim w³osom foty, bo wczoraj minê³o 2 tygodnie od farbowania, wiêc teoretycznie powinnam ju¿ robic odrosty
Kolor mi sie bardzo podoba, a z odrostami jeszcze wytrzymam, wiêc wklejam tylko foty obecnych w³osów.
Niewiele tam mahoniu, o ile w ogóle jest Ale na pewno jest br±z
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0972.jpg (90,3 KB, 75 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0980.jpg (48,5 KB, 46 za³adowañ)

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2013-12-01 o 18:32
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-01, 18:38   #36
epikoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Rudo¶ci och³adza mixton niebieski dodawany do farbowania.
Epikoo skoro masz tak rózne kolory na g³owie i to w wiêkszo¶ci z³oto-rude, to dla Ciebie najbezpieczniejsza jest teraz natura. Nie kombinuj z odcieniami. Zostaw to sobie na kolejne farbowanie.

A ja dzi¶ skorzysta³am ze s³oneczka i porobi³am moim w³osom foty, bo wczoraj minê³o 2 tygodnie od farbowania, wiêc teoretycznie powinnam ju¿ robic odrosty
Kolor mi sie bardzo podoba, a z odrostami jeszcze wytrzymam, wiêc wklejam tylko foty obecnych w³osów.
Niewiele tam mahoniu, o ile w ogóle jest Ale na pewno jest br±z
Dziekuje Weronisia tego mixtonu bez obaw moge dolozyc do farby? proporcje widzia³am gdzies pod koniec poprzedniej czesci

a brazik bardzo ³adny, ja chce jasniej troche bo zawsze mam problem ze wychodzi bardzo ciemno, czarno prawie nie umiem wyposrodkowac.

a mozesz sie wypowiedziec na temat color touch? poziomy w³asnie 8.0 i 7.0?
epikoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-01, 18:58   #37
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Rudo¶ci och³adza mixton niebieski dodawany do farbowania.
Epikoo skoro masz tak rózne kolory na g³owie i to w wiêkszo¶ci z³oto-rude, to dla Ciebie najbezpieczniejsza jest teraz natura. Nie kombinuj z odcieniami. Zostaw to sobie na kolejne farbowanie.

A ja dzi¶ skorzysta³am ze s³oneczka i porobi³am moim w³osom foty, bo wczoraj minê³o 2 tygodnie od farbowania, wiêc teoretycznie powinnam ju¿ robic odrosty
Kolor mi sie bardzo podoba, a z odrostami jeszcze wytrzymam, wiêc wklejam tylko foty obecnych w³osów.
Niewiele tam mahoniu, o ile w ogóle jest Ale na pewno jest br±z
super kolor! w tym swietle wyglada na jasniejszy niz moj na koncach
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-12-01, 19:00   #38
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez epikoo Poka¿ wiadomo¶æ
Dziekuje Weronisia tego mixtonu bez obaw moge dolozyc do farby? proporcje widzia³am gdzies pod koniec poprzedniej czesci

a brazik bardzo ³adny, ja chce jasniej troche bo zawsze mam problem ze wychodzi bardzo ciemno, czarno prawie nie umiem wyposrodkowac.

a mozesz sie wypowiedziec na temat color touch? poziomy w³asnie 8.0 i 7.0?
Na temat Color Touch mogê siê wypowiedzieæ, ale nie na temat tych kolorów.
Ja uzywa³am tylko poziom 6,5,4 i 3.
Wychodz± jak na próbniku. W³osy po CT niesamowicie b³yszcz±. Oczywi¶cie CT szybko sie sp³ukuje.
Bardzo wa¿ne jest, zeby w³osy po farbowaniu bardzo dobrze sp³ukaæ, a najlepiej umyæ kilkakrotnie szamponem, ¿eby wymyc szkodliwe sole amonowe.
Ja jestem bardzo zadowolona z CT.

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
super kolor! w tym swietle wyglada na jasniejszy niz moj na koncach
No w³asnie w takim ¶wietle wyglada super. W innym wyglada jak czarny Ale mi wystarczy swiadomo¶æ, ¿e s³oneczku jest br±z
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-01, 19:01   #39
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Weronisia Ty masz naturtalnie tak ladne, gladkie, proste wlosy czy uzywasz prostownicy? bo juz nie pamietam sama.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-01, 19:06   #40
epikoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

[QUOTE=Weronisia;43971611]Na temat Color Touch mogê siê wypowiedzieæ, ale nie na temat tych kolorów.
Ja uzywa³am tylko poziom 6,5,4 i 3.
Wychodz± jak na próbniku. W³osy po CT niesamowicie b³yszcz±. Oczywi¶cie CT szybko sie sp³ukuje.
Bardzo wa¿ne jest, zeby w³osy po farbowaniu bardzo dobrze sp³ukaæ, a najlepiej umyæ kilkakrotnie szamponem, ¿eby wymyc szkodliwe sole amonowe.
Ja jestem bardzo zadowolona z CT.[COLOR="Silver"]

dzieki a jeszcze spytam ten mixton bez obaw moge dodac do farby i nie zzielenieje mi albo cos? i czy jak zdecyduje sie na CT to mixton musi tez byc z welli?
epikoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-01, 19:47   #41
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Weronisia Ty masz naturtalnie tak ladne, gladkie, proste wlosy czy uzywasz prostownicy? bo juz nie pamietam sama.
Dzi¶ mam po prostownicy.
Ale po samym suszeniu tez s± proste. Poni¿ej wklejam fotkê bez prostownicy, ale suszy³am suszark±, bez u¿ycia szczotki itp.

Cytat:
Napisane przez epikoo Poka¿ wiadomo¶æ

dzieki a jeszcze spytam ten mixton bez obaw moge dodac do farby i nie zzielenieje mi albo cos? i czy jak zdecyduje sie na CT to mixton musi tez byc z welli?
W twoim przypadku trudno mi podpowiedzieæ
Ja nigdy nie polecam odcieni niebieskich, popielatych, czyli ch³odnych do farbowania w³osów rudych, z³otych , czyli ciep³ych.
Sama walczy³am z zieleni±, wiêc boje sie takich eksperymentów. Najbezpieczniej jest na rude najpierw na³o¿yæ sam± naturê. Je¶li wyjdzie za ciep³o, to dopiero przy nastêpnym farbowaniu nak³adaæ cos gasz±cego rudosci.


Ta fotka jest robiona 2 tygodnie temu po farbowaniu CT 5/75 z dodatkiem mixtonu niebieskiego, gdy z przera¿eniem stwierdzi³am, ze w³osy wysz³y czarne
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0825.jpg (73,6 KB, 86 za³adowañ)

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2013-12-01 o 19:58
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-01, 20:17   #42
epikoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

ojc.. faktycznie czarno
epikoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-01, 20:19   #43
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Jakie czarne?! Sa takie hmmm stalowe? na pewno nie czarne. Czarne to ja mialam po garnierze 1 gleboka sztuczna czern.
Ten twoj odcien jest piekny, marze o takim, wiec chyba musze dorwac niebieski mixton

P.s. co do rudego i gaszenia niebieskimi odcieniami, to wszystko zalezy od wlosow, jak przyjmuja barwniki, czy maja tendencje do cieplych odcieni. Moje np. sa wybitnie cieple, niewazne blond, braz czy co tam, na rudosci klade popiel, czasem podwojny, i nic. Tylko lekko mi gasi zarowiasty odcien, zadnej zieleni, nic!
Chcialabym dac na to, co mam teraz na glowie, Golebi popiel z woda ok 4.5%.

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2013-12-01 o 20:23
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-01, 20:22   #44
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
Jakie czarne?! Sa takie hmmm stalowe? na pewno nie czarne. Czarne to ja mialam po garnierze 1 gleboka sztuczna czern.
Ten twoj odcien jest piekny, marze o takim, wiec chyba musze dorwac niebieski mixton
No mo¿e i stalowe
W ¶wietle ³azienkowym ujrza³am czerñ i sie przerazi³am. Przy oknie by³o lepiej. Niby czerñ, ale taka br±zowa Na szczê¶cie wymy³o sie to szybko i jest teraz bardziej br±zowo
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-01, 20:26   #45
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Ja mialam kiedys na rozjasnianych wlosach taki odcien, tylko o kilka tonow jasniejszy nie byl popielaty, tylko taki szary, ale jasniejszy
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-01, 20:30   #46
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

No ta szaro¶æ to od mixtona niebieskiego w³a¶nie. Mi sie ta szaro¶æ podoba, gdyby nie to, ¿e kolor wyszed³ przez to du¿o ciemniej.
Ale teraz juz wiem co i jak.... chyba wiêc jest szansa, ze juz nie narozrabiam.
Mam jeszcze CT 5/75 i 5/71 wiêc na razie bêdê ich uzywaæ. A mix tylko jak pojawi siê rudo¶æ.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-01, 21:36   #47
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Ale teraz juz wiem co i jak.... chyba wiêc jest szansa, ze juz nie narozrabiam.
A¿ siê bojê
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-01, 23:07   #48
xYxAngelxYx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Dziewczyny chyba siê nie obrazicie jak wklejê linki do palety Inebrya (wydaje mi siê najbardziej realnie przedstawiona z dotychczas ogl±danych)

mfryz.pl/images/Inebrya/farba/PC045117(1).jpg
mfryz.pl/images/Inebrya/farba/PC045118(1).jpg
mfryz.pl/images/Inebrya/farba/PC045119.jpg
mfryz.pl/images/Inebrya/farba/PC045120.jpg

W 1 po¶cie Weronisia napisa³a ¿e farby /7 maj± zielony barwnik,na kole Inebrya widzia³am ¿e jest na pograniczu ¿ó³tego i czerwonego,czyli wychodzi³oby na to ¿e jest pomarañczowy?
xYxAngelxYx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-02, 11:45   #49
senkasandry
Rozeznanie
 
Avatar senkasandry
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 742
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

kupilam dzis farbe z palette N6, sredni blond. ale cos sie zaczynam obawiac, ze moje odrosty nie znikna, bo moj naturlany kolor to wlasnie sredni/ciemny blond. :|
senkasandry jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-02, 11:57   #50
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

hej i ja siê meldujê, ale za du¿o nie napiszê

bo nie mam czasu

co do tej 7 po przecinku, to bywa ró¿nie, bo np w Welli 7 po przecinku to wzmocniony br±z.
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-02, 14:58   #51
_Nelly_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 89
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

cze¶æ.
czy która¶ z Was u¿ywa³a spray Joanny rozja¶niaj±cy na br±zowe farbowane w³osy??
wydaje mi siê, ¿e kiedy¶ w tym w±tku która¶ z dziewczyn o tym sprayu wspomina³a.
kupi³am go dzisiaj i zastanawiam siê czy warto w ogóle siê bawiæ w takie rozja¶nianie. z góry dziêki za informacje.
_Nelly_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-02, 19:31   #52
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Witam w nowym w±tku wszystkie Br±zowow³ose i Niebr±zowow³ose

Ale mam zaleg³o¶ci

Cytat:
Kochana, dawaj listê czego u¿ywasz do w³osków. Mo¿e ja mam ten sam problem co ty i dlatego mi wszystko sterczy?
Mcromance, ja nigdy nie kupujê 2x pod rz±d tego samego szamponu, czy od¿ywki (lubiê zmieniaæ zapachy), ale napiszê Ci z czego by³am ostatnio zadowolona. Oczywi¶cie wracam do tych kosmetyków, które mi s³u¿±, ale nie mam frajdy, jak kupujê 2x pod rz±d to samo.

-- Szampon Joanna z ekstraktem skrzypu i rozmarynu
-- Timotei z olejem sezamowym i szampon i od¿ywka https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-recharge.html (ale ma s³abe recenzje )
-- Szampon i od¿ywka Elseve Color Vive, wracam czasami do nich od wielu lat i lubiê https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...rbowanych.html Tylko od¿ywki u¿ywam co 2-3 mycia, bo szampon ma silikony, wiêc w³osy siê ³atwo rozczesuj±. Natomiast ³atwo osi±gn±æ przyklap, jak siê przeholuje z od¿ywk±
-- Z Garniera http://www.garnier.pl/_pl/_pl/our_products/product-struct.aspx?tpcode=OUR_PR ODUCTS^PRD_HAIRCARE^ULTRA _NATURALS^ULTRA_NATURALS_ DISCOVER^ULTRA_NATURALS_C RANBERRY i
www.garnier.pl/_pl/_pl/our_products/product-struct.aspx?tpcode=OUR_PR ODUCTS^PRD_HAIRCARE^ULTRA _NATURALS^ULTRA_NATURALS_ DISCOVER^ULTRA_NATURALS_5 _PLANTS

Cytat:
Rumpleteazar masz cudony kolor wlosow, mimo ze lubie ciemne to Twoj odcien jest zachwycajacy.
Beata., dziêkujê

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
Jakie czarne?! Sa takie hmmm stalowe? na pewno nie czarne. Czarne to ja mialam po garnierze 1 gleboka sztuczna czern.
Ten twoj odcien jest piekny, marze o takim, wiec chyba musze dorwac niebieski mixton
.
O tak! Stalowe. Doskonale to okre¶li³a¶
Ja mia³am tak samo, mimo tego, ¿e u¿y³am ja¶niejszej farby do mixa. Tylko, ¿e niefortunnie u¿ywa³am zwrotu, ¿e mi w³osy "¶wiec± na bia³o". "Stalowe" brzmi lepiej

Cytat:
Napisane przez xYxAngelxYx Poka¿ wiadomo¶æ
W 1 po¶cie Weronisia napisa³a ¿e farby /7 maj± zielony barwnik,na kole Inebrya widzia³am ¿e jest na pograniczu ¿ó³tego i czerwonego,czyli wychodzi³oby na to ¿e jest pomarañczowy?
Bo z /7 ró¿nie bywa. Zawsze trzeba siê dowiedzieæ jak to jest u danego producenta. Bardzo czêsto jest to "zielony", ale bywa "br±zowy".
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-02, 19:41   #53
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Mcromance, ja nigdy nie kupujê 2x pod rz±d tego samego szamponu, czy od¿ywki (lubiê zmieniaæ zapachy), ale napiszê Ci z czego by³am ostatnio zadowolona. Oczywi¶cie wracam do tych kosmetyków, które mi s³u¿±, ale nie mam frajdy, jak kupujê 2x pod rz±d to samo.

-- Szampon Joanna z ekstraktem skrzypu i rozmarynu
-- Timotei z olejem sezamowym i szampon i od¿ywka https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-recharge.html (ale ma s³abe recenzje )
-- Szampon i od¿ywka Elseve Color Vive, wracam czasami do nich od wielu lat i lubiê https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...rbowanych.html Tylko od¿ywki u¿ywam co 2-3 mycia, bo szampon ma silikony, wiêc w³osy siê ³atwo rozczesuj±. Natomiast ³atwo osi±gn±æ przyklap, jak siê przeholuje z od¿ywk±
-- Z Garniera http://www.garnier.pl/_pl/_pl/our_products/product-struct.aspx?tpcode=OUR_PR ODUCTS^PRD_HAIRCARE^ULTRA _NATURALS^ULTRA_NATURALS_ DISCOVER^ULTRA_NATURALS_C RANBERRY i
www.garnier.pl/_pl/_pl/our_products/product-struct.aspx?tpcode=OUR_PR ODUCTS^PRD_HAIRCARE^ULTRA _NATURALS^ULTRA_NATURALS_ DISCOVER^ULTRA_NATURALS_5 _PLANTS
Dziêki wielkie kochana Popróbujê sobie powolutku i zobaczymy.
Ja na razie zaczê³am u¿ywaæ tego szamponu z Yves Rocher: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...tch-hazel.html
Teraz tylko czekam, czy ³upie¿ nie wróci.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-02, 19:43   #54
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

nie moge zorbic sensownych fot

uzywalyscie szampony z YR? kusi mnie zeby zamowic sobie jakis...
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-02, 19:49   #55
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez _Nelly_ Poka¿ wiadomo¶æ
cze¶æ.
czy która¶ z Was u¿ywa³a spray Joanny rozja¶niaj±cy na br±zowe farbowane w³osy??
wydaje mi siê, ¿e kiedy¶ w tym w±tku która¶ z dziewczyn o tym sprayu wspomina³a.
kupi³am go dzisiaj i zastanawiam siê czy warto w ogóle siê bawiæ w takie rozja¶nianie. z góry dziêki za informacje.
Ja. Ale bardzo dawno temu. Z ciemnego br±zu dosz³am do marchewy.
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-02, 20:44   #56
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
nie moge zorbic sensownych fot

uzywalyscie szampony z YR? kusi mnie zeby zamowic sobie jakis...
Ja u¿ywam teraz ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...tch-hazel.html
Ale to dopiero 2 mycia by³y, za ma³o ¿eby siê dobrze i sensownie wypowiedzieæ. W ka¿dym razie: ³adnie pachnie, pieni siê mocno i nie pl±cze za bardzo.
Tylko ja jeszcze czekam, czy nie nast±pi u mnie po nim nawrót ³upie¿u...
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-02, 21:11   #57
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez xYxAngelxYx Poka¿ wiadomo¶æ
W 1 po¶cie Weronisia napisa³a ¿e farby /7 maj± zielony barwnik,na kole Inebrya widzia³am ¿e jest na pograniczu ¿ó³tego i czerwonego,czyli wychodzi³oby na to ¿e jest pomarañczowy?
Bo to zale¿y od producenta.
Wg norm, /7 to powinna byc zieleñ, ale ró¿nie jest.
Np. ja u¿ywam Kolestona i Color Touch i w nich /7 oznacza odcieñ br±zowy i nie ma nic wspólnego z zieleni±.
A wiêc trzeba czytaæ oznaczenia producentów, bo ró¿nie mo¿e byæ.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-03, 07:21   #58
_Nelly_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 89
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Ja. Ale bardzo dawno temu. Z ciemnego br±zu dosz³am do marchewy.
A u¿y³aby¶ go ponownie?
Pytam bo zastanawiam siê czy go u¿ywaæ czy mo¿e lepiej zrobic k±piel rozja¶niaj±?
_Nelly_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-03, 07:59   #59
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez _Nelly_ Poka¿ wiadomo¶æ
A u¿y³aby¶ go ponownie?
Pytam bo zastanawiam siê czy go u¿ywaæ czy mo¿e lepiej zrobic k±piel rozja¶niaj±?
Lepiej rozja¶niæ w³osy farb± rozja¶niaj±c±. Kwesta podstawowa - ile tonów chcesz rozja¶niæ i na ile Ci zale¿y na kondycji w³osów?
Uwa¿am, ¿e zamiast systematycznie paliæ w³osy byle jakim sprayem z Joanny (który dzia³a jak perhydrol 30 lat temu) lepiej rozja¶niæ porz±dnym produktem profesjonalnym.
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-03, 08:55   #60
_Nelly_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 89
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Lepiej rozja¶niæ w³osy farb± rozja¶niaj±c±. Kwesta podstawowa - ile tonów chcesz rozja¶niæ i na ile Ci zale¿y na kondycji w³osów?
Uwa¿am, ¿e zamiast systematycznie paliæ w³osy byle jakim sprayem z Joanny (który dzia³a jak perhydrol 30 lat temu) lepiej rozja¶niæ porz±dnym produktem profesjonalnym.
Mam w³osy na poziomie 4 lub 5. Chcia³abym zafarbowac loreal preference 6.0, wiêc muszê je trochê rozja¶niæ a bardzo boje siê zniszczenia w³osów.
Kusi mnie k±piel rozja¶niaj±ca bo wydaje mi siê ¿e farba rozja¶niaj±ca bardziej je zniszczy :/
_Nelly_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-04-03 06:39:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:57.