Zrzucenie kg - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-30, 17:36   #1
Plotkarka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 12

Zrzucenie kg


Wiek: 15/16
Wzrost: 166
Waga: 57 kg
BMI: 20,7
Grupa krwi: 0Rh+

Nie wiem nawet, jak to opisać... Nie lubicie pytań "jak zrzucić z...", ale inaczej tego nie opiszę! Na twarzy jestem szczupła, brzuch płaski, ręce chude, a dupa sterczy. Łydki szczupłe, uda i pośladki nadrabiają za resztę... Nie powiem, że prowadzę aktywny tryb życia, bo tak nie do końca jest. Raz-dwa razy w tygodniu (minimum) siadam na rower, albo biegam. Jem śniadanie składające się z jasnego pieczywa (ciemnego nie ma w sklepie, chociaż wolę), pomidora/ogórka/sera - na śniadanie/kolację nie jem mięsa w żadnej postaci. Obiady jem w szkole. Kolacja to to samo, co na śniadanie. Ograniczam słodkie, raz w tygodniu sięgnę po coś słodkiego typu batonik, czy trochę czekolady. Uwielbiam owoce, prawie codziennie jakiegoś jem.

Pytanie: Jak wyszczuplić uda i pośladki?
Prośba: Proszę o nie odsyłanie mnie do wyszukiwarki. Szukałam, ale odpowiedzi mnie nie zadowalały.

Pozdrawiam.
Plotkarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 16:09   #2
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: Zrzucenie kg

Cytat:
Napisane przez Plotkarka Pokaż wiadomość
Wiek: 15/16
Wzrost: 166
Waga: 57 kg
BMI: 20,7
Grupa krwi: 0Rh+

Nie wiem nawet, jak to opisać... Nie lubicie pytań "jak zrzucić z...", ale inaczej tego nie opiszę! Na twarzy jestem szczupła, brzuch płaski, ręce chude, a dupa sterczy. Łydki szczupłe, uda i pośladki nadrabiają za resztę... Nie powiem, że prowadzę aktywny tryb życia, bo tak nie do końca jest. Raz-dwa razy w tygodniu (minimum) siadam na rower, albo biegam. Jem śniadanie składające się z jasnego pieczywa (ciemnego nie ma w sklepie, chociaż wolę), pomidora/ogórka/sera - na śniadanie/kolację nie jem mięsa w żadnej postaci. Obiady jem w szkole. Kolacja to to samo, co na śniadanie. Ograniczam słodkie, raz w tygodniu sięgnę po coś słodkiego typu batonik, czy trochę czekolady. Uwielbiam owoce, prawie codziennie jakiegoś jem.

Pytanie: Jak wyszczuplić uda i pośladki?
Prośba: Proszę o nie odsyłanie mnie do wyszukiwarki. Szukałam, ale odpowiedzi mnie nie zadowalały.

Pozdrawiam.
ćwicz te partie,plus moze jakies balsamy/kremy wyszczuplajace pomoga. Do tego jedz jak najwiecej bialka (chude mieso-szczegolnie pod wieczor).
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 17:33   #3
always naughty
Rozeznanie
 
Avatar always naughty
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 799
Dot.: Zrzucenie kg

.
__________________
166cm
63.5 - 62 - 60 - 58 - 56 - 54

Edytowane przez always naughty
Czas edycji: 2013-07-22 o 10:13
always naughty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 21:38   #4
Plotkarka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 12
Dot.: Zrzucenie kg

Pomogłaś. Ostatnio codziennie jakiś spacerek, czy bieg, ale to nie pomaga. Od kiedy jest ciepło zaczęłam biegać, a teraz wracam na piechotę ze szkoły - 5 km wg google maps. Ćwiczę zawsze na wf a w poniedziałki chodzę na sks-y, ale nie widzę efektów. Może zwiększyłam swoje możliwości pod względem wydolnościowym, ale na tym się skończyło.
Plotkarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 12:14   #5
Plotkarka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 12
Dot.: Zrzucenie kg

Biegam, biegam, biegam i dupa. Kij z tym, idę jeść mielonego.
Plotkarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:11.