wiżanki pomocy - chłopak! ;o - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-13, 23:12   #1
jastrzebski16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3

wiżanki pomocy - chłopak! ;o


hej, ostatnio nie mogę uporać się z pewną sytuacją. Kilka dni temu wybrałam się pierwszy raz na dyskotekę, było fajnie. Nawet nie wiedziałam, że tylu znajomych ludzi tam spotkam. Spotkałam również moich sąsiadów, jeden z nich od zawsze mi się podobał. Było sympatycznie, zaczęliśmy tańczyć, ale jak tańczyć. Ten taniec był cudowny, bliski, namiętny tak można tańczyć z chłopakiem o tym można śnić.. Najgorsze było to, że czułam dosyć obserwowana, bo zrobiło się luźniej a wielu jego kolegów przyglądało się nam. Kiedy tak tańczyliśmy on zaczął mnie całować, wszystko było by fajnie, tyle tylko, że on ma dziewczynę. Jest w związku od paru lat... Nie jest to typ podrywacza, ale kiedy wróciłam do domu napisał mi smsa, że fajnie się bawił, że było bardzo przyjemnie i bardzo chętnie by to powtórzył... ale mimo wszystko jest mi z tym ciężko.. Chciałabym żebyście drogie forumowiczki wypowiedziały się na ten temat. Pozdrawiam was
jastrzebski16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 23:40   #2
yousuck
Rozeznanie
 
Avatar yousuck
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 636
Dot.: wiżanki pomocy - chłopak! ;o

Było trzeba napisać raczej na Intymnym.
Moim zdaniem mało korzystna sytuacja. Ty wiesz, że on ma dziewczynę, on pozostaje w związku (i to z długim stażem) - o obojgu z Was źle to świadczy, bo serio, co fajnego widzisz w facecie, który pod nieobecność swojej partnerki namiętnie tańczy i całuje inne dziewczyny? To zrozumiałe, że jesteś rozdarta, skoro zawsze Ci się podobał, ale takie akcje to nie jest moim zdaniem dobry początek znajomości.
__________________
there is a light that never goes out
yousuck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 15:29   #3
LadyMK
Zakorzenienie
 
Avatar LadyMK
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 3 535
Dot.: wiżanki pomocy - chłopak! ;o

bardzo zły początek znajomości..
spójrz na to z tej perspektywy: on się rozstaje z dziewczyną swoją dla Ciebie, jest z Tobą. UFASZ MU WTEDY?
Przecież sytuacja może się powtórzyć. Początek znajomości, który ma niewiele wspólnego z zaufaniem drugiej osobie.
__________________
"Potrafię płakać a po chwili w siebie wierzyć, mimo doświadczeń mam cel, aby zwyciężyć"

Szczęściara
LadyMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 08:00   #4
Sheril
Zadomowienie
 
Avatar Sheril
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 096
GG do Sheril
Dot.: wiżanki pomocy - chłopak! ;o

Cytat:
Napisane przez LadyMK Pokaż wiadomość
bardzo zły początek znajomości..
spójrz na to z tej perspektywy: on się rozstaje z dziewczyną swoją dla Ciebie, jest z Tobą. UFASZ MU WTEDY?
Przecież sytuacja może się powtórzyć. Początek znajomości, który ma niewiele wspólnego z zaufaniem drugiej osobie.
Zgadzam się z tym Lepiej tego ująć nie mogłam.
__________________
Starannie obieram ze skórki warianty życia.

WWW.DOGOMANIA.PL - zainteresuj się losem zwierząt!

www.nailsbymagda.pinger.pl Mój blog pazurkowy. Moja pasja. Zapraszam!
Sheril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 15:14   #5
Kubianka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 16
Dot.: wiżanki pomocy - chłopak! ;o

Jak najbardziej się z Wami zgadzam, ale zasadniczo, można by spojrzeć teoretycznie z drugiej strony. Może z tamtą jest od niechcenia, nie rozumiem tego, ale wielu chłopców tak robi, lepiej z kimś niż samemu, a może ma inne powody, by z nią być, mimo że ukradkiem ogląda się za Tobą, a może boi się być sam? Wiecie, na pewno nie jest to dobry początek znajomości, ale skoro już do tego doszło... Przecież ludzie biorą ślub, potem się rozwodzą, niejednokrotnie drugie małżeństwa są lepsze. nie zawsze jest się takim samym. Może Ciebie by nie zdradził. Ale niepewność jednak będzie Ci długo towarzyszyła.
Pamiętaj jednak, że znajomości z dyskotek, baaaardzo rzadko są na dłuższą metę. Kto wie, może teraz będzie udawał, że nic się nie stało. Alkohol, koledzy, nastrój robią swoje. Może dla niego była to tylko dobra, chwilowa zabawa, a Ty wyszłaś w jego oczach na nie najporządniejszą? Trzeba się zastanowić z każdej strony
Jednak na przyszłość, postaraj się nie całować z każdym chłopakiem na dyskotece, który próbuje z Tobą "namiętnie" tańczyć.
Kubianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 20:32   #6
201604250949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 9 802
Dot.: wiżanki pomocy - chłopak! ;o

olej go i zapomnij...
dzis jest z inną tanczy z Tobą a jutro będzie z Tobą i będzie tanczyc z inną itd...
dno a nie facet
201604250949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 01:26   #7
Kubianka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 16
Dot.: wiżanki pomocy - chłopak! ;o

nie przesadzajmy znowu, taniec to nie zbrodnia...
Kubianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-06, 16:26   #8
201604250949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 9 802
Dot.: wiżanki pomocy - chłopak! ;o

Cytat:
Napisane przez Kubianka Pokaż wiadomość
nie przesadzajmy znowu, taniec to nie zbrodnia...
do czasu;p
201604250949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 19:04   #9
Kubianka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 16
Dot.: wiżanki pomocy - chłopak! ;o

to fakt niestety, ale każda dziewczyna wie na ile może sobie pozwolić, czyż nie?
Kubianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 23:21   #10
201604250949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 9 802
Dot.: wiżanki pomocy - chłopak! ;o

Cytat:
Napisane przez Kubianka Pokaż wiadomość
to fakt niestety, ale każda dziewczyna wie na ile może sobie pozwolić, czyż nie?
miejmy nadzieje, ze autorka tego tematu wie
201604250949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 16:44   #11
jastrzebski16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3
Dot.: wiżanki pomocy - chłopak! ;o

Kubianka - nie całuję się z każdym chłopakiem na dyskotece, to była moja taka pierwsza sytuacja i w tej chwili jej żałuje. Dałam się zmylić wcześniejszymi jakimiś zagraniami z jego strony. Zawsze do mnie pisał jak mnie gdzieś zobaczył na mieście, podwórku czy gdziekolwiek. Był miły i pisał, że chce porozmawiać. Teraz już do niego nie piszę, ale on próbuje w coś grać, bo piszę, żebym poszła na dyskotekę, ale później pisze, że coś świrował. Zawsze jak jest po alkoholu pisze, że chce się spotkać...
jastrzebski16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-08, 17:25   #12
201604250949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 9 802
Dot.: wiżanki pomocy - chłopak! ;o

Cytat:
Napisane przez jastrzebski16 Pokaż wiadomość
Kubianka - nie całuję się z każdym chłopakiem na dyskotece, to była moja taka pierwsza sytuacja i w tej chwili jej żałuje. Dałam się zmylić wcześniejszymi jakimiś zagraniami z jego strony. Zawsze do mnie pisał jak mnie gdzieś zobaczył na mieście, podwórku czy gdziekolwiek. Był miły i pisał, że chce porozmawiać. Teraz już do niego nie piszę, ale on próbuje w coś grać, bo piszę, żebym poszła na dyskotekę, ale później pisze, że coś świrował. Zawsze jak jest po alkoholu pisze, że chce się spotkać...
nie daj się popisze, przestanie
są przeciez inni lepsi
201604250949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:08.