Pędzle - zbiorczy - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Lancrome
bardzo dobre 10 19,61%
dobre 15 29,41%
średnie 9 17,65%
słabe 10 19,61%
fatalne 7 13,73%
Głosujący: 51. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-16, 19:04   #1981
Alejandro
Rozeznanie
 
Avatar Alejandro
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 893
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
jak masz już wydawac kase na pedzle to kup przynajmniej HAKURO,kilka wybranych naprawdę potrzebnych.
Zgadzam się. Tanie zestawy pędzli nie są zbyt dobrej jakości, a i tak pewnie połowy z nich nie będziesz używała. Lepiej kupić kilka wybranych pędzli.
Alejandro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 15:30   #1982
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Pędzle

Jak na pierwszy raz i brak jakichkolwiek pędzli, zestawy jednak okazują się ok, nawet, jak nie wszystko zostanie użyte; dopiero z czasem wychodzi, co lubimy najbardziej, czego najczęściej używamy i wtedy można zacząć kompletować przyzwoity zestaw dostosowany do naszych indywidualnych potrzeb i wymagań A do tego potrzebna jest jednak jakaś 'podkładka', na której bedziemy bazować.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 18:25   #1983
L_ka
Rozeznanie
 
Avatar L_ka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 653
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Jak na pierwszy raz i brak jakichkolwiek pędzli, zestawy jednak okazują się ok, nawet, jak nie wszystko zostanie użyte; dopiero z czasem wychodzi, co lubimy najbardziej, czego najczęściej używamy i wtedy można zacząć kompletować przyzwoity zestaw dostosowany do naszych indywidualnych potrzeb i wymagań A do tego potrzebna jest jednak jakaś 'podkładka', na której bedziemy bazować.
nie zgodzę się.
Kupując zestaw produktów słabej jakości , może się okazać, że nawet tych "niezbędnych" będziemy używać rzadko, bo po prostu będzie to walka z martwą naturą - miałam niby pędzelki do cieni które nie nadawały się do niczego poza mizianiem, a i do tego słabo. A i jeszcze pseudo pędzel do pudru, który większość czasu kurzył się (mało, bo był schowany w szafce )
Potem przez długi czas miałam tylko 1 pędzel do cieni z Sephory i For your Beauty premium (naturalne): do pudru, różu i cieni. Jak na brak umiejętności to wystarczało, dość długo, tego do różu dopiero ostatnio zaczęłam częściej używać. Ostatnio dokupiłam jeszcze małego Inglota (żałuję że trochę "na pałę" bez wystarczającego rozeznania konkurencji).
Dlatego myślę, że lepiej zacząć od 2-3 dobrych (niekoniecznie drogich) pędzli i później dobierać to, czego zaczyna nam brakować.
__________________
Lekarstwem na przyzwyczajenie jest inne przyzwyczajenie (Epiktet)
L_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 06:38   #1984
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez L_ka Pokaż wiadomość
nie zgodzę się.
Kupując zestaw produktów słabej jakości , może się okazać, że nawet tych "niezbędnych" będziemy używać rzadko, bo po prostu będzie to walka z martwą naturą - miałam niby pędzelki do cieni które nie nadawały się do niczego poza mizianiem, a i do tego słabo. A i jeszcze pseudo pędzel do pudru, który większość czasu kurzył się (mało, bo był schowany w szafce )
Potem przez długi czas miałam tylko 1 pędzel do cieni z Sephory i For your Beauty premium (naturalne): do pudru, różu i cieni. Jak na brak umiejętności to wystarczało, dość długo, tego do różu dopiero ostatnio zaczęłam częściej używać. Ostatnio dokupiłam jeszcze małego Inglota (żałuję że trochę "na pałę" bez wystarczającego rozeznania konkurencji).
Dlatego myślę, że lepiej zacząć od 2-3 dobrych (niekoniecznie drogich) pędzli i później dobierać to, czego zaczyna nam brakować.
Nie każdy jednak ma nawet znikome pojęcie o pędzlach, o ich przeznaczeniu itp., dlatego nawet chcąc skompletować pierwszy zestaw, może mieć problem, prawda? Nie mówię, aby celować w 'super' zestaw 100 pędzli za 15 zł , tylko w coś w miarę przyzwoitego, zawierającego, powiedzmy 12szt. Uważam, że to dobry pomysł dla początkujących, po prostu
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 18:51   #1985
L_ka
Rozeznanie
 
Avatar L_ka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 653
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Nie każdy jednak ma nawet znikome pojęcie o pędzlach, o ich przeznaczeniu itp., dlatego nawet chcąc skompletować pierwszy zestaw, może mieć problem, prawda? Nie mówię, aby celować w 'super' zestaw 100 pędzli za 15 zł , tylko w coś w miarę przyzwoitego, zawierającego, powiedzmy 12szt. Uważam, że to dobry pomysł dla początkujących, po prostu
Ja właśnie piszę powyższe jako pędzlowa analfabetka, no teraz może już nie tak bardzo, poszłam w końcu do 1 klasy, ale startowałam z pułapu zerowego. I myślę, że łatwiej jest ogarnąć 4-5 pędzli na krzyż i kombinować nimi, a ponieważ będą dobre, nie będą nam rąbkiem u spódnicy tylko sprzymierzeńcem, a w międzyczasie się dokształcać - czytać, podpytywać, rozpoznawać własne potrzeby i dokupywać kolejne sztuki. Owszem, można kupić zestaw, tylko po 1. po co nam te zbędne pędzle, za które jednak zapłacimy, po 2. te podstawowe niezbędniki będą słabsze jakościowo. A takimi trudniej jest zrobić makijaż, zwłaszcza gdy ręka nie ma wprawy.
Ponadto uważam, że lepiej jest budować powoli porządną kolekcję, niż wywalać pieniądze na tymczasówki.
__________________
Lekarstwem na przyzwyczajenie jest inne przyzwyczajenie (Epiktet)
L_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 08:55   #1986
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez L_ka Pokaż wiadomość
Ja właśnie piszę powyższe jako pędzlowa analfabetka, no teraz może już nie tak bardzo, poszłam w końcu do 1 klasy, ale startowałam z pułapu zerowego. I myślę, że łatwiej jest ogarnąć 4-5 pędzli na krzyż i kombinować nimi, a ponieważ będą dobre, nie będą nam rąbkiem u spódnicy tylko sprzymierzeńcem, a w międzyczasie się dokształcać - czytać, podpytywać, rozpoznawać własne potrzeby i dokupywać kolejne sztuki. Owszem, można kupić zestaw, tylko po 1. po co nam te zbędne pędzle, za które jednak zapłacimy, po 2. te podstawowe niezbędniki będą słabsze jakościowo. A takimi trudniej jest zrobić makijaż, zwłaszcza gdy ręka nie ma wprawy.
Ponadto uważam, że lepiej jest budować powoli porządną kolekcję, niż wywalać pieniądze na tymczasówki.
Ja startowałam z lancrone i nie żałuję zakupu, ale to moja subiektywna opinia Nie były moimi zupełnie pierwszymi, bo miałam jakieś randomowe do pudru, różu i kilka do cieni. No, ale ostatecznie najważniejsza jest wygoda kupującego, w końcu to każdemu indywidualnie mają służyć i nie ma reguły, nawet w markach pędzli, bo co komuś bardzo będzie pasowało, u innego może okazać się totalną porażką i nieporozumieniem.
Teraz oczywiście powiększam kolekcję, w większości o pojedyncze sztuki, bo szaleje za flat topami i kulkami do cieni, o trudno o zestawy złożony tylko z jednego rodzaju pędzla, ale zdarzy mi się popełnić mini zestawik ecotoolsa czy edm. Czaję się także na real techniques i bdellium - w obu przypadkach zestawy
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 20:26   #1987
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 916
Dot.: Pędzle

Dzięki dziewczyny za rady
A tak z ciekawości pędzle z naturalnego włosia szybciej się zużywają niż syntetyczne?
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-19, 20:51   #1988
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Pędzle

[1=0efbae24da12a699834954c 027e5d090e58ae2c3_63d9ab9 44c685;39335282]Dzięki dziewczyny za rady
A tak z ciekawości pędzle z naturalnego włosia szybciej się zużywają niż syntetyczne?[/QUOTE]

....
jak sie odpowiednio o nie dba,to znaczy myje delikatnym środkiem i nakłada odzywkę po myciu to moga słuzyc dłuuugie lata.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 08:04   #1989
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Pędzle

Dark, jaką odżywkę nakładasz?
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 10:35   #1990
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez betty0502 Pokaż wiadomość
Dark, jaką odżywkę nakładasz?
....
jaką mam pod ręką ostatnio mleczną Latte... może byc nawet z silikonami,w sumie to wieksza ochrona potem dla włosia jak dezynfekuje pędzel izopropanolem. Zawsze też pilnuje ułożenia włosia po myciu....a głupia jestem bo ciągle sepie na ''braszgardy'' bo ciągle mi się wydaje,że mam potrzebniejsze rzeczy do kupienia
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-02-20 o 10:38
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 10:55   #1991
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Pędzle

dziewczyny a co sądzicie o tym pędzlu https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ing-brush.html ? myślicie że na poczatek, jako pierwszy, nada się do płynnego podkładu? chciałam kupić BeautyBlender ale na stronach internetowych nie jest dostepny, więc chce zamiast tego spróbować z pędzlem, dodam że uzywam mocno kryjących podkładów, ze względu na mocno zmasakrowaną wypryskami twarz
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-20, 11:13   #1992
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
dziewczyny a co sądzicie o tym pędzlu https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ing-brush.html ? myślicie że na poczatek, jako pierwszy, nada się do płynnego podkładu? chciałam kupić BeautyBlender ale na stronach internetowych nie jest dostepny, więc chce zamiast tego spróbować z pędzlem, dodam że uzywam mocno kryjących podkładów, ze względu na mocno zmasakrowaną wypryskami twarz
....
chyba zbyt mało zbity jak do podkładu,pedzle Ecotools sa dosyc delikatne i maja miekkie włosie.Możesz zamiast BB kupic jego odpowiednik w Rossmanie za 25 zł.zobaczysz czy w ogóle taki rodzaj aplikacji Ci sie spodoba. Pedzlel do podkładu wybierz raczej z HAKURO.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 12:21   #1993
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
dziewczyny a co sądzicie o tym pędzlu https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ing-brush.html ? myślicie że na poczatek, jako pierwszy, nada się do płynnego podkładu? chciałam kupić BeautyBlender ale na stronach internetowych nie jest dostepny, więc chce zamiast tego spróbować z pędzlem, dodam że uzywam mocno kryjących podkładów, ze względu na mocno zmasakrowaną wypryskami twarz
A ja z kolei uważam, że możesz być zadowolona z takiego pędzla do podkładu. W swojej kolekcji posiadam dwa takie ścięte na płasko, czyli flat topy. Jeden to flat top marki Pixie Cosmetcis i drugi flat top marki La Rosa. Jeden i drugi jest z włosia syntetycznego, ale ten z Pixie jest zdecydowanie bardziej gęsty (ale za to mięciutkie włosie), a z La Rosy rzadszy (też ma miękkie włosie, ale nie aż tak jak z Pixie ).

Zarówno jednym jak i drugim dobrze się pracuje. Plusem rzadszego jest to, że zdecydowanie łatwiej go domyć i nie wchłania dużo podkładu (co ma miejsce zwłaszcza przy rzadkich konsystencjach).
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 12:26   #1994
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
A ja z kolei uważam, że możesz być zadowolona z takiego pędzla do podkładu. W swojej kolekcji posiadam dwa takie ścięte na płasko, czyli flat topy. Jeden to flat top marki Pixie Cosmetcis i drugi flat top marki La Rosa. Jeden i drugi jest z włosia syntetycznego, ale ten z Pixie jest zdecydowanie bardziej gęsty (ale za to mięciutkie włosie), a z La Rosy rzadszy (też ma miękkie włosie, ale nie aż tak jak z Pixie ).

Zarówno jednym jak i drugim dobrze się pracuje. Plusem rzadszego jest to, że zdecydowanie łatwiej go domyć i nie wchłania dużo podkładu (co ma miejsce zwłaszcza przy rzadkich konsystencjach).
...
tak,kształt może być wygodny,część Dziewczyn kocha flaty...mi jednak chodzi konkretnie o włosie pędzli Ecotools,ono jest bardzo specyficzne ,zupełnie inne niż w pędzlach Pixie,EDM i innych minerałowych typu kabuki...jest sliskie i wiotkie.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 12:29   #1995
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
tak,kształt może być wygodny,część Dziewczyn kocha flaty...mi jednak chodzi konkretnie o włosie pędzli Ecotools,ono jest bardzo specyficzne ,zupełnie inne niż w pędzlach Pixie,EDM i innych minerałowych typu kabuki...jest sliskie i wiotkie.
Z Eco Tools posiadam pędzel do pudru i jeśli ten flat top ma takie samo włosie, to sądzę, że będzie ok.
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 17:25   #1996
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Pędzle

zupełnie zapomniałam, że na dnie szafy mam ten pędzel https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...uki-brush.html , podczas przeprowadzki się zawieruszył, kiedyś używałam go tylko do pudru, to mój pierwszy pędzel
może nada się do podkładu, jak myślicie? jutro przetestuję
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 17:33   #1997
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
zupełnie zapomniałam, że na dnie szafy mam ten pędzel https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...uki-brush.html , podczas przeprowadzki się zawieruszył, kiedyś używałam go tylko do pudru, to mój pierwszy pędzel
może nada się do podkładu, jak myślicie? jutro przetestuję
...
da rade
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 18:49   #1998
CallMe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 99
Dot.: Pędzle

witam ostatnio bardzo intensywnie rozglądam się za pędzlami szczególnie do cieni, byłam już zdecydowana na dwa pędzle z sephory, jeden do nakładania cieni a drugi do cieniowania ale ostatnio kiedy byłam w sephorze wpadł mi w oko zestaw 4 pędzli w etui za 100 zł. W tym zestawie na pewno był właśnie pędzelek do nakładania ceni, do rozcierania, do podkładu i chyba do pudru ale nie jestem pewna co do tego ostatniego co sądzicie o tym? za 4 pędzle to cena 100 zł chyba nie jest za duża?
CallMe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 18:57   #1999
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez CallMe Pokaż wiadomość
witam ostatnio bardzo intensywnie rozglądam się za pędzlami szczególnie do cieni, byłam już zdecydowana na dwa pędzle z sephory, jeden do nakładania cieni a drugi do cieniowania ale ostatnio kiedy byłam w sephorze wpadł mi w oko zestaw 4 pędzli w etui za 100 zł. W tym zestawie na pewno był właśnie pędzelek do nakładania ceni, do rozcierania, do podkładu i chyba do pudru ale nie jestem pewna co do tego ostatniego co sądzicie o tym? za 4 pędzle to cena 100 zł chyba nie jest za duża?
....
wiesz nie chodzi o cene,tylko o przydatność i funkcjonalnośc danych pędzli...za 100zł możesz sobie skompletować takie pędzle które będą odpowiadać dokładnie Twoim potrzebom.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-20, 19:41   #2000
CallMe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 99
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
wiesz nie chodzi o cene,tylko o przydatność i funkcjonalnośc danych pędzli...za 100zł możesz sobie skompletować takie pędzle które będą odpowiadać dokładnie Twoim potrzebom.
no wiem, wiem. Na pewno przydadzą mi się te 2 do cieni, do fluidu jest mi w zasadzie nie potrzebny, natomiast jeżeli ten ostatni jest do pudru to też się na pewno nie zmarnuje, więc 3 bym wykorzystała tylko czy to jest warte tej ceny? czy one nie rozlecą się po 2 miesiącach
CallMe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 19:47   #2001
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez CallMe Pokaż wiadomość
no wiem, wiem. Na pewno przydadzą mi się te 2 do cieni, do fluidu jest mi w zasadzie nie potrzebny, natomiast jeżeli ten ostatni jest do pudru to też się na pewno nie zmarnuje, więc 3 bym wykorzystała tylko czy to jest warte tej ceny? czy one nie rozlecą się po 2 miesiącach
....
rozleciec sie pewnie nie rozlecą,ale czy warto wydawac kase na cos czego nie będziesz używac,skompletuj lepiej pojedyncze sztuki.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 19:55   #2002
CallMe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 99
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
rozleciec sie pewnie nie rozlecą,ale czy warto wydawac kase na cos czego nie będziesz używac,skompletuj lepiej pojedyncze sztuki.
tak myślisz? za te dwa pędzelki do cieni zapłacę chyba i tak z 60/70 zł więc czy to się opłaca?
myślałam jeszcze nad pędzelkami hakuro ale nie za bardzo chce zamawiać przez internet wole dotknąć i zobaczyć więc nie wiem jakie sklepy/drogerie/perfumerie mogę jeszcze odwiedzić niż douglas, sephora i inglot...
CallMe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 20:36   #2003
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez CallMe Pokaż wiadomość
tak myślisz? za te dwa pędzelki do cieni zapłacę chyba i tak z 60/70 zł więc czy to się opłaca?
myślałam jeszcze nad pędzelkami hakuro ale nie za bardzo chce zamawiać przez internet wole dotknąć i zobaczyć więc nie wiem jakie sklepy/drogerie/perfumerie mogę jeszcze odwiedzić niż douglas, sephora i inglot...
Hakuro mozesz brac w ciemno,,,,bardzo fajne za tę kase,takie macanie w perfumerii w sumie niewiele wnosi jak nie masz doswiadczenia z innymi pedzlami,nie masz porównania,dopiero pedzel rozpracujesz jak zaczniesz nim pracowac.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 20:56   #2004
CallMe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 99
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
Hakuro mozesz brac w ciemno,,,,bardzo fajne za tę kase,takie macanie w perfumerii w sumie niewiele wnosi jak nie masz doswiadczenia z innymi pedzlami,nie masz porównania,dopiero pedzel rozpracujesz jak zaczniesz nim pracowac.
no to może faktycznie zdecyduje się na hakuro, dzięki za rady
CallMe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 15:25   #2005
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Pędzle

Powoli przymierzam się do zakupu mojego pierwszego pędzla Maestro. Wstępnie wybór padł na nr 497. To nie tak, że pędzla potrzebuję jakoś specjalnie, ale chcę, powiedzmy, poczynić kroki do zapoznaniem się z marką, szczególnie, z perspektywą zawodowego wizażu, a pędzli do cieni nigdy dość, tak myślę Mam oczywiście świadomość, że jeden pędzel obiektywnej opinii nie czyni, aczkolwiek to już zalążek zachęcający, bądź wręcz odwrotnie, do poznania szerszego asortymentu firmy. Jednak chciałam się jeszcze poradzić w tej kwestii. Opinii poznałam dużo, ale może jeszcze tu otrzymam pewne sugestie..? Nie mam jakiś konkretnych wymagań, zależy mi głownie na dobrym mieszaniu kolorów bądź rozcieraniu cienia.
Myślę też nad zakupem czegoś od Kryolan, jednak sama nie wiem, na co zwrócić uwagę w ich ofercie. Tutaj sytuacja jest podobna, raczej chodzi mi o ogólne zapoznanie z marką i tym, czego mogę się po niej spodziewać. Co do ich kosmetyków, nie mam zupełnie żadnych zastrzeżeń, w mojej kosmetyczce posiadam kilka pozycji i jestem naprawdę zadowolona Teraz zastanawiam się nad sięgnięciem dalej, a mianowicie po pędzle właśnie.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 17:50   #2006
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Pędzle

ja dziś rozprowadziłam podkład tym pędzlem https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...uki-brush.html i szczerze nie jestem zadowolona ;/ nie wiem jak to opisać, ale wydaje mi się że pędzel podkreślił mi wszystkie włoski na twarzy o których nie miałam wczesniej pojęcia, przynajmniej przy nakładaniu podkładu palcami nie miałam takiego efektu
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 17:54   #2007
AnGelSsss
Przyczajenie
 
Avatar AnGelSsss
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 22
Dot.: Pędzle

Witam Wszystkich !!!

Czy wiecie może czy w H&M można dostać jeszcze pędzel typu SMOKEY EYE BRUSH ???
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg h&m.jpg (11,5 KB, 17 załadowań)
AnGelSsss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 06:54   #2008
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Pędzle

Miałam zakupić pędzel Maestro 497, jednak po przeczytaniu kilku recenzji porównawczych jego i Hakuro H79 widzę, że ten drugi zebrał więcej pozytywów. Teraz już sama nie wiem... Miałyście oba? Który polecacie? Maestro, oczywiście, kosztuje prawie dwa razy tyle i byłabym skłonna zapłacić za niego tę sumę, ale skoro, z tego, co przeczytałam, jest GORSZY, to jaki w tym sens?
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 07:28   #2009
L_ka
Rozeznanie
 
Avatar L_ka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 653
Dot.: Pędzle

Naczytałam się że H79 drapie (nie wiem czy tylko wcześniejsze serie, czy ostatnie też), nie wiem jak Maestro.
Też myślałam o H79, ale ponieważ drapie to w ramach alternatyw dumam o innych w tej cenie - m.in. Lancrone E152, tylko nie wiem czy wiewióra dobra czy nie,

w ogóle to nie za bardzo czaję różnice w zastosowaniu Hakuro H79, h77 i Lancrone E152 E231, bo imo mega podobne, a to o niektórych piszą "do nakładania i blendowania", a o innych tylko o blendowaniu, zechciałby ktoś przybliżyć temat (przeglądam net, ale coś opornie mi to idzie)
__________________
Lekarstwem na przyzwyczajenie jest inne przyzwyczajenie (Epiktet)
L_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 07:31   #2010
capriart
Rozeznanie
 
Avatar capriart
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 899
GG do capriart Send a message via Skype™ to capriart
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Miałam zakupić pędzel Maestro 497, jednak po przeczytaniu kilku recenzji porównawczych jego i Hakuro H79 widzę, że ten drugi zebrał więcej pozytywów. Teraz już sama nie wiem... Miałyście oba? Który polecacie? Maestro, oczywiście, kosztuje prawie dwa razy tyle i byłabym skłonna zapłacić za niego tę sumę, ale skoro, z tego, co przeczytałam, jest GORSZY, to jaki w tym sens?
Miałam oba pędzle... tzn jeden z nich wylądował już w koszu... generalnie to dwa różne pędzle, niby podobne ale inaczej sie na nich pracuje... hakuro ma sztywniejsze włosie niż maestro, dzieki czemu lepiej blenduje cienie; ale zaś to włosie fajnie sprawdza się przez jakiś czas, potem zaczyna się ono kruszyć i w efekcie mamy takie postrzępione kłaki... maestro jest trwalszy, jednak zbyt miękki do blendowania...
warty uwagi jest sigma E25... kompletnie nic sie z nim nie dzieje, jest idealny, dosłownie jak MAC; a posiadam także MACa i mam porównanie, tyle, że Sigma o niebo tańsza

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

Cytat:
Napisane przez L_ka Pokaż wiadomość
Naczytałam się że H79 drapie (nie wiem czy tylko wcześniejsze serie, czy ostatnie też), nie wiem jak Maestro.
Też myślałam o H79, ale ponieważ drapie to w ramach alternatyw dumam o innych w tej cenie - m.in. Lancrone E152, tylko nie wiem czy wiewióra dobra czy nie,

w ogóle to nie za bardzo czaję różnice w zastosowaniu Hakuro H79, h77 i Lancrone E152 E231, bo imo mega podobne, a to o niektórych piszą "do nakładania i blendowania", a o innych tylko o blendowaniu, zechciałby ktoś przybliżyć temat (przeglądam net, ale coś opornie mi to idzie)
potwierdzam, ze hakuro drapie... nie od razu ale po jakimś czasie jak włos zaczyna się kruszyć, to robi się faktycznie kujący...
__________________

Makijaż Ślubny Wieczorowy ŚLĄSK

Galeria BECAPRI


ZAPRASZAM
na moją stronę oraz BLOGA!!!



capriart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-05-08 22:59:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:55.