Ach te paskudne lakiery opalizujace! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-30, 15:16   #1
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile

Ach te paskudne lakiery opalizujace!


Ojej,nie wiem co mnie pokusilo, kupilam dzis lakier z owej kolekcji Bourjois- nr 23 rose collection,taki rozyk opalizujacy(z mieniacymi sie malymi drobinkami),pani w sephorze powiedziala,ze to lakier opalizujacy a nie perlowy (ktorych nie ZNOSZE! takie smugi robia ) wiec nabylam.
A wiec: zgadzam sie z Sylwiasta,laier robi SMUGI zreszta moze to moj problem,jedne dziewczyny twierdza ze perlowe robia smugi inne ze te zwykle lakiery. ja z jednolitymi lakierami nie mam problemu,raczej smugi przy malowaniu sie nie pojawiaja. Skadninad inne lakiery Bourjois na 45 i 39 mleczny bez i roz sa BOSKIE tyle ze one nie sa oplizujace ani perlowe i chyba dlatego nie narzekam na nie.
teraz zal mi tych 30 zl wydanych na lakier,ktorego ani razu nie uzyje,a pomalowalam tylko 5paznokci. raczej nie ma opcji wymienienia go w Sephorze na inny odcien,co? poradzcie.
nie wiem od czego to zalezy: Anastacia np b.chwalila ten odcien 23 Bourjois.
Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 16:53   #2
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Ach te paskudne lakiery opalizujace!

Ha, sama nie wiem, co jest z tym lakierem nie tak - po prostu wyglada fatalnie na moich paznokciach. Smugi, nierowny, jakis taki "chropowaty"(!) wygladam jak podstarzala biurwa! O dziwo Inglot, Chanel, YSL, Nivea i Sally Hansen i kilka innych "lakierniczych" produktow z innych firm wyglada na mnie bardzo dobrze, wiec typuje, ze to cos nie tak z tym lakierem.
Dawalam go na paznokcie pomalowane baza, na paznokcie "gole", na paznokcie u stop, nakladalam jedna wrastwe, mieszalam z mlecznawym lakierem bezdrobinkowym Nivea, zeby go troche "ozdsmuzyc" i wreszcie po tych akrobacjach i zuzyciu zaledwie 1/10 buteleczki podalam dalej ale z tego co wiem, tam tez nie sa z niego zadowoleni. Oby tylko do mnie nie wrocil
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 16:58   #3
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Ach te paskudne lakiery opalizujace!

Chomiczko, dodam tylko, ze kiedys mialam bardzo podobny lakier Chanel (w buteleczce wygladalby tak samo jak ten bubel od Bourjois), ktory byl fantastyczny lecz szybko zgestnial i po polowie buteleczki nie nadawal sie do uzycia. Jednakowoz do alkierow z drobinkami, podchodze teraz "z pewna taka niesmialoscia"
Nie wiem, czy Polska Sephora ma system zwracania produktow - w Stanach ma, mozesz oddac uzyty produkt, ktory Ci nie sluzy ale jak to jest u nas , tego nie wiem. Moze sceduj go jakiejs zaprzyjaznionej manikiurzystce? Albo maluj nim witrazyki, nic innego mi do glowy nie przychodzi co z tym dziadostwem zrobic. Szkoda tylko kaski
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 20:37   #4
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Ach te paskudne lakiery opalizujace!

Chomiczko spróbuj isc oddac ,zawsze jest jakas nadzieja

Edytowane przez Evka
Czas edycji: 2005-05-30 o 20:40
Evka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 21:42   #5
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Dot.: Ach te paskudne lakiery opalizujace!

dziekuje Dziewczyny! jutro po kolowkium udezam na sephore (dobrze ze zachowalam paragon, dam Wam znac czy przyjeli!
aha,Syliwiasta nie zrazaj sie do bourjois,ja kocham ich dwa kolorki- tak jak pisalam 39 (bez) i 45 (roz) oba mleczne,sa wprost sliczne. zero smug nie znalazlam lepszych
Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 07:16   #6
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Ach te paskudne lakiery opalizujace!

Ja kupuję przeważnie lakiery perłowe - bo te ładnie prezentują się na dłoniach, zwłaszcza jasne
za normalnymi matowymi nie przepadam, bo znowu te dla mnie tworzą smugi i muszę je nakładać minimum 3 razy !
Jedynie na lato dla stóp matowe mogą być.
A te lakiery opalizujące to rzeczywiście są perłowe - ostatnio Avon wypuscił coś takiego
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:29.