jaki dobrac kolor ubran do wlosow? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-01, 20:49   #1
aadarling
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2

jaki dobrac kolor ubran do wlosow?


Hej dziewczyny! Mam 16 lat i zaczelam interesowac sie moim wygladem. Nigdy nie zwracalam uwagi na to w jakich kolorach chodze ale ostatnio nie czuje sie ladnie, kobieco. Nie pasuje mi moja garderoba. Chcialabym cos zmienic ale jestem zielona w tych sprawach A wiec tak, mam ciemno brazowy kolor wlosow (jak gorzka czekolada), niebieskie oczy ale one nie sa ciemne, ani jasne. Takie w kolorze (nieba?) no mniejsza, mam blada skore i do tego uzywam jasniejszego fluidu, ktory sprawia, ze jestem bardziej blada i mam usta koloru prawie, ze czerwonego. Ide do liceum juz za kilka miesiecy i pragne ladnie wygladac. Gdy zaczne zmieniac swoja garderobe, w jakich kolorach szukac ubran? Prosze pomozcie mi, to dla mnie na prawde bardzo wazne
aadarling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 21:29   #2
theunlikee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 71
Dot.: jaki dobrac kolor ubran do wlosow?

Pierwsze - nie ma NIC gorszego w makijażu niż za jasny/ciemny podkład. To zawsze widać i to zawsze wygląda karykaturalnie. Podkład powinien być idealnie pod kolor naszej cery, współgrać z kolorem cery na szyi i tworzyć spójną całość. Bez efektu maski.
Może pastele? Są bardzo kobiece. Jeśli dalej będziesz się upierać przy za jasnym podkładzie jak ognia unikaj czerni i i ciemnych kolorów, bo groteskowy efekt murowany. Lepiej czujesz się w kolorach stonowanych czy raczej różne mieszanki intensywnych odcieni?
theunlikee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 22:05   #3
aadarling
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2
Dot.: jaki dobrac kolor ubran do wlosow?

Nie uzywam tak bardzo jasnego podkladu. Nie widac, ze go mam. On ma taka kremowa konsystencje, ze sie wchlania i nie zostawia jakis plam, pasuje do mojej cery. Nie ubieram sie w ciemnych kolorach, jak juz to tylko koszulka albo ciemne rurki. W tym jest problem bo nie mam nic takiego w czym moglabym czuc sie dobrze
aadarling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 12:57   #4
petroniuszowna
Raczkowanie
 
Avatar petroniuszowna
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 294
Dot.: jaki dobrac kolor ubran do wlosow?

najpierw dowiedz się jakim typem kolorystycznym jesteś (na wizażu jest specjalny dział znajdź go). mając taką wiedzę, połowę problemów dot.wyglądu i pasujących kolorów masz z głowy. na szybkiego najprawdopodobniej jesteś jednym z typów zimowych, ew.letnich. jedna z wizażanek miała blog o tym w języku polskim, niestety nie pamiętam kto to był.. wstawię link który mam pod ręką. http://www.truth-is-beauty.com/
__________________
„Większość domów wartych powyżej $250 000, ma bibliotekę – przemyśl to…”
petroniuszowna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-02 13:57:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:30.