Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-05-08, 16:07   #1
istotka
Raczkowanie
 
Avatar istotka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 425
GG do istotka
Question

Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)


hej.....mam taki problemik, ze mam teraz wlosy zafarbowane na ciemno ale chce wrocic do swojego koloru, tzn. ciemny blad. Albo przynajmniej rozjasnic ten kolor... Bardzo mi sie podoba, ale niestety odrosty sie rzucaja w oczy za bardzo. Chcialabym chociaz rozjasnic ten kolorek, ale rzecz w tym, ze nie wiem za bardzo jak. Kiedys jak kupilam farbe ciemny blad i zrobilam na takich wlosach to wyszly jakies rude. Moze wiecie jakim kolorem rozjasnic takie ciemne wlosy??
istotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-08, 19:58   #2
agatamazurek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 23
Dot.: Jak wrocic do swojego koloru....problem :|

Mam podobny problem Tez chce wrocić do naturalnego koloru a teraz mam rozjaśnione ciemnobrązowe wlosy na dosc jasny bląd. Ja się wybieram do fryzjera ponieważ jedna z kolezanek doradzila mi zeby samemu nie bawić sie we wracanie do naturalnego koloru bo i tak nie wyjdzie. Wole zaplacić te 100 zl i być szczęśliwa niż plakać przez tydzień po tym jak zrobie to sama.

Pozdrawiam
agatamazurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-22, 00:32   #3
IZAJ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5
Dot.: Jak wrocic do swojego koloru....problem :|

Witaj,jeśli można to odradzam ci takie kombinacje na własną rękę!!!tylko u sprawdzonego fryzjera -niestety to kosztujeale robiąc to sama,lub z koleznka narażasz się po pierwsze na ewentualność powstania plam,po drugie na niebezpieczeństwo spalenia włosów,po trzecie w końcu prawie na pewno uzyskasz dość rudy odcień blondu....wybór należy do ciebie pozdrawiam Iza Jakubiszyn
IZAJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-22, 02:10   #4
malowaznaona
Przyczajenie
 
Avatar malowaznaona
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 8
Dot.: Jak wrocic do swojego koloru....problem :|

Szkoda wlosow. Da sie to zrobic, ale nie wydaje mi sie zebys byla zadowolona z koncowego efektu, ktory nie jest gwarantowany w 100% pozatym Twoje wlosy moga byc zniszczone... Nie lepiej poprostu znalezc farbe w podobnym odcieniu do twoich naturalnych wlosow , nalozyc ja, a potem nic nei ruszac? Ja wlasnie mam taki zamiar.
malowaznaona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-26, 11:13   #5
istotka
Raczkowanie
 
Avatar istotka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 425
GG do istotka
Dot.: Jak wrocic do swojego koloru....problem :|

Tak byloby najlepiej, niestety to nie takie proste, wybiore sie do fryzjera, moze tam cos poradza, pasemka chyba

Cytat:
Napisane przez malowaznaona Pokaż wiadomość
Szkoda wlosow. Da sie to zrobic, ale nie wydaje mi sie zebys byla zadowolona z koncowego efektu, ktory nie jest gwarantowany w 100% pozatym Twoje wlosy moga byc zniszczone... Nie lepiej poprostu znalezc farbe w podobnym odcieniu do twoich naturalnych wlosow , nalozyc ja, a potem nic nei ruszac? Ja wlasnie mam taki zamiar.
istotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-26, 11:56   #6
sloneckoo
Zadomowienie
 
Avatar sloneckoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 861
GG do sloneckoo
Dot.: Jak wrocic do swojego koloru....problem :|

najlepiej idz do fryzjera on wie co robi !!! i slyszalam o sciaganiu koloru to polega na tym aby wrocic do swojego naturalnego koloru wlosow naprawde nie wiem ile to kosztuje i dokladnie jak to wyglada sciaganie koloru nie wiem
__________________
zapraszam na wymianę: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=725984
sloneckoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-26, 14:03   #7
madzia21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 43
Dot.: Jak wrocic do swojego koloru....problem :|

Cytat:
Napisane przez istotka Pokaż wiadomość
hej.....mam taki problemik, ze mam teraz wlosy zafarbowane na ciemno ale chce wrocic do swojego koloru, tzn. ciemny blad. Albo przynajmniej rozjasnic ten kolor... Bardzo mi sie podoba, ale niestety odrosty sie rzucaja w oczy za bardzo. Chcialabym chociaz rozjasnic ten kolorek, ale rzecz w tym, ze nie wiem za bardzo jak. Kiedys jak kupilam farbe ciemny blad i zrobilam na takich wlosach to wyszly jakies rude. Moze wiecie jakim kolorem rozjasnic takie ciemne wlosy??
Hej! ja mialam dokladnie taki sam problem nawet jesli chodzi o kolor wlosow.Chodzilam po salonach i pytalam o dekoloryzacje o ktorej tu dziewczyny wspomnialy, ale najtansza znalazlam po ok 220 zl.To polega na tym , ze fryzjer kladzie specjalna mieszanke sciagajaca kolor a nastepnie farbuje na jasniejszy.

Poniewaz, jak dla mnie taki zabieg nie byl zbyt tani wiec chodzilam ttak z rok czasu i zastanawialam sie- isc czy nie isc .
Pewnegto dnia na wakacjach znalazlam dekoloryzator w sklepie firmy Joanna chyba za ok 8 zl.Kupilam go i balam sie co wyjdzie ale przy pomocy kolezanki udalo sie.Wlosy byly na dole troche rude a u gory bland( z koloru ciemny bardzo braz).Trzeba bylo czekac 1 dzien wiec na nastepny kupilam farbe jasny braz z brilance( nie wiem jak to sie pisze) i polozylam. Wyszly mi calkiem fajne wlosy,ale wiadomo po 1 razie jeszcze nie bylo ekstra rowno ale naprawde do ludzi i bylam ogolnie b. zadowolona.Po 2 razie farbowania na ten sam kolor wyszlo juz elegancko.
Polecam ten sposob, efekt ten sam co u fryzjera a cena bardzo niska u mnie to wyszlo ok 20 zl.
pozdrawiam!
madzia21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-27, 11:34   #8
istotka
Raczkowanie
 
Avatar istotka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 425
GG do istotka
Dot.: Jak wrocic do swojego koloru....problem :|

madzia21 fajnie, ze Ci sie udalo tylko u mnie jest ten problem jeszcze, ze ja przez rok czasu farbowalam wlosy henna. Wiec jesli nawet kolor ostatniej farby zejdzie to henna raczej nie :|
A powiedz, nie zniszczylo Ci to wlosow??
istotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-27, 23:15   #9
madzia21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 43
Dot.: Jak wrocic do swojego koloru....problem :|

Cytat:
Napisane przez istotka Pokaż wiadomość
madzia21 fajnie, ze Ci sie udalo tylko u mnie jest ten problem jeszcze, ze ja przez rok czasu farbowalam wlosy henna. Wiec jesli nawet kolor ostatniej farby zejdzie to henna raczej nie :|
A powiedz, nie zniszczylo Ci to wlosow??
Wlosy były troszke suche ale po dekoloryzacji polozylam maske z dove.Potem jak robilam na drugi dzien farba to tez tam byla odzywka, takze wszystko wrocilo do normy.A ogolnie to nie zauwazylam zeby wlosy byly zniszczone po tym moim zabiegu . Ani sie nie zaczely rozdwajac ani nic z tych rzeczy.Jestem zadowolona , ze sie odwazylam, bo pewnie do dzis bym nie zmienila koloru .

Wiesz nie wiem jak z ta henna, ale zawsze mozesz spytac w salonie fryzjerskim czy taki dekoloryzator na nia zadziala. Tylko w takich malych zakladach to sie nie znaja wcale, trzeba isc do salonu najblizszego to Ci odrazu powiedza.
Zastanow sie i daj znac co postanowilas!
powodzenia
madzia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-28, 14:37   #10
istotka
Raczkowanie
 
Avatar istotka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 425
GG do istotka
Dot.: Jak wrocic do swojego koloru....problem :|

Bylam dzis u fryzjera, bo czas cos bylo robic. Wiec tak jak myslalam pasemka na tych moich odrostach to byl zly pomysl. Fryzjerki zrobily mi jedo probne gdzies tam z tylu, aby nie bylo widac. Moje wlosy naturalne ( odrosty) zafarbowaly sie fajnie, a cala reszta przechodzila w rudy az znikala zupelnie zlewajac sie z reszta koloru.
Trzeba bylo wiec zafarbowac cale wlosy na jeden kolor, potem dopiero pasemka. Zrobila mi z gory i wiecie co? Wyszlo
Teraz tylko bede co jakis czas robic pasemka az wroce do swojego koloru.
Bardzo sie ciesze, ale moje wlosy dzis musialy duzo zniesc i po prostu teraz musze sie zajac ich intensywna regeneracja.
istotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 20:42   #11
darling
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Jak wrócić do swojego koloru włosów?

No więc zacznę od początku. Jestem naturalnie blondynką. Dwa lata temu po raz pierwszy pomalowałam włosy na brąz, szamponetką. Zeszło bez problemu. Później zachciało mi się czerwonego, więc pomalowałam tak sobie na wakacje. Niestety kolor nie schodził i przemieniał się na taki rudawy. Chodziłam z tymi rudymi włosami pół roku, a później miałam takie jakby siwe odrosty. Postanowiłam pomalować je na brąz. Na początku szamponetką, a później farbą. Kolor schodził i znowu byłam ruda.. wreszcie zrobiłam pasemka rozjasniaczem, z podspodu miałam czarne, a grzywke czerwoną. Taka mieszanka mi się podobała, ale jak już zaczynałam mieć odrosty to pomalowałam na brąz.. I wyszłam czarna. W styczniu znowu się pomalowałam na czarno i teraz też mam zamiar. Jednak coraz czesciej tesknie do swojego blondu i żałuje, że zaczęłam malować. Nie wiem czy w ogóle jest szansa powrotu do naturalnego koloru. Teraz moje włosy są takie aż za bardzo grube, przez co mam "szopę" i siano. Proszę darować sobie głupie komentarze.
No więc, macie jakies pomysły?
darling jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-07, 21:22   #12
karmeloo
Raczkowanie
 
Avatar karmeloo
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 275
Dot.: Jak wrócić do swojego koloru włosów?

ja bym poszła do dobrego fryzjera który mocno rozjasni Ci włosy, dzięki temu będzie łatwiej Ci zapuścić włoski w Twoim własnym kolorze - odrostu nie będa tak raziły jak przy ciemnych włosach. Polecam fryzjera który używa farb firmy joico któe nie niszczą az tak bardzo włosów farbowanych na blond - wiem bo sama do lat farbuję włosy tymi farbami i mam naprawdę w super stanie!wydaje mi się, że to dla Ciebie jedyna szansa na takie włosy - możesz tez zdekoloryzowac włosy, ale to może zbyt je znoiszczyć...
__________________
"To jeszcze nie koniec..."
karmeloo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 23:46   #13
elfik89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 325
Dot.: Jak wrócić do swojego koloru włosów?

Z czarnego to Ci nawet 'święty Boże' nie pomoże....
Moja rada taka.... przestań farbować na czarno, słyszałam że szampony przeciwłupiezone dekoloryzują troche włosy, ale główny mój pomysł to zacząć od balejażu brązów z blondem...... i tak stopniowo, stopniowo beziesz wychodziła na coraz jaśniejsze włosy.... Bo blond farba na czarnych to wyjdzie ci jajo.... a jeśli jakiś fryzjer sprawi że nie koniecznie jajo, to przeora ci to włosy niemiłosiernie....
Decyzja należy do Ciebie....

Edytowane przez elfik89
Czas edycji: 2009-03-07 o 23:49
elfik89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 22:28   #14
bonita88
Raczkowanie
 
Avatar bonita88
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Jak wrócić do swojego koloru włosów?

na czarnych to raczej jej brazowy baleyage nie wyjdzie.. :P ale tak samo radze... idz do fryzjera niech ci zrobi blond baleyage... i później odzywiaj bardzo włosy... bedzie to wygladalo troche brzydko ale po miesiacu idz na drugi balejaz i juz kolor ci sie bardziej wyrowna

ja kiedys mialam z baardzo ciemnego brazu mialam dekoloryzacje iptem pofarbowne na rudo a potem mialam 2 balejaze i cos mnie nowu naszlo na braz pozniej znowy ze 3 balejaze do jasnego blondu a teraz mam jasny braz znowu od dluzszego czasu i narazie tak zostawiam:P

tylko ze ja mam bardzo geste i grube wlosy wiec one to wszystko wytrzymaly a pozatym sporo je podcinalam

wiec mozna stwierdxic ze jestem po przejscich :PPP



Alb moze ci zrobic dekoloryzacje to juz rozjasni calosc o kilka tonow ale z czarnego to tylko do ciemnego blondu da rade albo jasnego brazu
__________________
M.
www.blondnotes.blogspot.com
bonita88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 14:51   #15
bmadziaa
Raczkowanie
 
Avatar bmadziaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 454
Dot.: Jak wrócić do swojego koloru włosów?

odpowiedź jest prosta - po prostu nie farbować! przemóc się, zaprzeć, ale wytrzymac. można dać radę, wiem co mówię, bo za 3 dni mija 7 miesięcy odkąd nie farbuję i cieszę się 10 cm swojego ciemnego blondu i nie mogę się doczekać jeszcze z 5 cm a resztę czarnych farbowanych w końcu zetnę
__________________
szczęście jest blisko...
bmadziaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 15:06   #16
notnormal1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 8
Dot.: Jak wrócić do swojego koloru włosów?

A czy po dekoloryzacji rudego powinno się udać farbowanie na blond?
(jeśli chodzi o szampony przeciwłupieżowe to też słyszałam, że pod ich wpływem kolor płowieje. No i chlor, znaczy basen. )
notnormal1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-27, 23:12   #17
dorotkap87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 58
jak lepiej - naturalne czy farbowane?

Witam, ostatnio poczułam mega silną potrzebę zmiany i postanowiłam pofarbować włoski, ale teraz nie wiem czy dobrze zrobiłam Mój naturalny kolor to taki popielaty jasny brąz, latem nabiera jaśniejszych złotawych pasm, ale zimą ciemnieje. Dodatkowo teraz był i tak nieco ciemniejszy, efekt zeszłorocznej koloryzacji "szamponem zmywalnym". Mimo to zachciało mi się znowu coś inszego i długo zastanawiałam się nad kolorem i wybrałam oberżynę Casting Creme Gloss.

Powiedzcie proszę szczerze, jak jest lepiej? A może widziałybyście mnie w innym kolorze, może i innej fryzurze?

1 i 2 zdjęcie - kolor przed farbowaniem, prawie naturalny
3 i 4 zdjęcie - po farbowaniu, oberżyna, na zdjęciu wygląda prawie jak czarny, ale normalnie ma takie refleksy w kolorze soku z jagód
__________________
dorotkap87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 08:29   #18
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: jak lepiej - naturalne czy farbowane?

Cytat:
Napisane przez dorotkap87 Pokaż wiadomość
Witam, ostatnio poczułam mega silną potrzebę zmiany i postanowiłam pofarbować włoski, ale teraz nie wiem czy dobrze zrobiłam Mój naturalny kolor to taki popielaty jasny brąz, latem nabiera jaśniejszych złotawych pasm, ale zimą ciemnieje. Dodatkowo teraz był i tak nieco ciemniejszy, efekt zeszłorocznej koloryzacji "szamponem zmywalnym". Mimo to zachciało mi się znowu coś inszego i długo zastanawiałam się nad kolorem i wybrałam oberżynę Casting Creme Gloss.

Powiedzcie proszę szczerze, jak jest lepiej? A może widziałybyście mnie w innym kolorze, może i innej fryzurze?

1 i 2 zdjęcie - kolor przed farbowaniem, prawie naturalny
3 i 4 zdjęcie - po farbowaniu, oberżyna, na zdjęciu wygląda prawie jak czarny, ale normalnie ma takie refleksy w kolorze soku z jagód
śliczna ta oberżynaale moim zdaniem niezbyt Ci ten odcień pasuje,ja bym Cię widziała w jakimś brązie lub czekoladzie.
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 14:13   #19
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: jak lepiej - naturalne czy farbowane?

Myślę, że bardziej pasuje Ci naturalny kolorek włosów. Ogólnie to odcienie ciepłe i tak jak koleżanka wyżej napisała brązy ale niezbyt ciemne.
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-28, 14:42   #20
dorotkap87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 58
Dot.: jak lepiej - naturalne czy farbowane?

Dzięki za odpowiedzi Jakiś czas temu na forum fryzjerskim radzono mi chłodne kolory, a teraz okazuje się, że lepsze by były ciepłe Ciężko mi się zdecydować samej, chciałabym wyglądać kobieco, stylowo, ale też nie przesadnie słodko :/
__________________
dorotkap87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 18:29   #21
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 255
Dot.: jak lepiej - naturalne czy farbowane?

Ty masz za ciemny odcien dobrany do swojej karnacji.Chlodne pasowalyby ale z odcieni bräzöw czy carmeli.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 255 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 18:52   #22
dorotkap87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 58
Dot.: jak lepiej - naturalne czy farbowane?

a co by było lepsze - brąz coś jak mój naturalny, albo jakaś czekolada czy może coś jaśniejszego, może a'la M. Żmuda-Trzebiatowska?

ciekawe jak długo będę czekać, aż mi ten Casting zejdzie :/
__________________
dorotkap87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-29, 20:05   #23
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: jak lepiej - naturalne czy farbowane?

Cytat:
Napisane przez dorotkap87 Pokaż wiadomość
a co by było lepsze - brąz coś jak mój naturalny, albo jakaś czekolada czy może coś jaśniejszego, może a'la M. Żmuda-Trzebiatowska?

ciekawe jak długo będę czekać, aż mi ten Casting zejdzie :/
no nie wiem czy zejdzie:/ja farbowałam również castingiem tyle,że brązem i w ogóle nie zszedł jedynie wypłowiał a już mam bardzo widoczne odrosty:/
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-29, 22:55   #24
dorotkap87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 58
Dot.: jak lepiej - naturalne czy farbowane?

o rany... w takim razie musiałabym poczekać aż trochę wypłowieje i może farbnąć jakimś brązem podobnym do naturalnych czy coś...

agata456, a jak dawno temu farbowałaś? i czy bardzo wypłowiał czy tylko troszkę? bo ta moja oberżyna jest bardzo ciemna, jak nie zejdzie to co, rozjaśnianie?...
__________________
dorotkap87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-29, 23:02   #25
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: jak lepiej - naturalne czy farbowane?

podobno szampon przeciwłupieżowy trochę wymywa kolor,warto spróbować
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-30, 16:44   #26
mooniqa
Rozeznanie
 
Avatar mooniqa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Hollywoodź
Wiadomości: 828
Dot.: jak lepiej - naturalne czy farbowane?

Mi się bardziej podobasz w naturalnym odcieniu. Ta oberżyna sprawiła, że wydajesz się bledsza. Chyba lepszy byłby jakiś cieplejszy odcień, jak napisały poprzedniczki. Może miodowy brąz?
Taki kolorek jak na pudełku po prawej
__________________
"Nigdy nie myślę o przyszłości. Nadchodzi ona wystarczająco szybko."

A. E.
mooniqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-30, 18:00   #27
Michinko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 21
Dot.: jak lepiej - naturalne czy farbowane?

Co do zmywania się Castingu, to za bardzo na to nie licz- moja koleżanka też farbowała oberżyną na początku wakacji. Kolor jej wypłowiał, ale na pewno nie zmył- ma teraz odrosty (farbowała z ciemnego brązu, więc całe szczęście za bardzo ich nie widać).
Michinko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-30, 19:17   #28
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: jak lepiej - naturalne czy farbowane?

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Myślę, że bardziej pasuje Ci naturalny kolorek włosów. Ogólnie to odcienie ciepłe i tak jak koleżanka wyżej napisała brązy ale niezbyt ciemne.
Cytat:
Napisane przez dorotkap87 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi Jakiś czas temu na forum fryzjerskim radzono mi chłodne kolory, a teraz okazuje się, że lepsze by były ciepłe Ciężko mi się zdecydować samej, chciałabym wyglądać kobieco, stylowo, ale też nie przesadnie słodko :/
nie zgodze sie, Dorotka jest wyraznie typem zimowym, spojrzcie na jej oczy, jej naturalny braz jest chlodny, skore ma oliwkowa, ciemny fiolet/granatowa czern to kolory dla Zimy o typie Krolewna Sniezka, z porcelanowa cera, Dorotce taki odcien nie pasuje zupelnie...

ja bym proponowala zejsc do sredniego/ciemnego chlodnego brazu, juz nawet klasyczna czern bylaby lepsza.

jezeli Casting sam sie nie zmyje, trzeba by chemicznie zejsc do jasniejszego koloru (demakijaz, dekoloryzacja, fryzjer powinien to ocenic) a potem nalozyc jasny chlodny braz, ktory wyjdze jak pozadany sredni/ciemny braz

Cytat:
Napisane przez dorotkap87 Pokaż wiadomość
a co by było lepsze - brąz coś jak mój naturalny, albo jakaś czekolada czy może coś jaśniejszego, może a'la M. Żmuda-Trzebiatowska?

ciekawe jak długo będę czekać, aż mi ten Casting zejdzie :/
srednia, chlodna, gorzka czekolada tez bedzie Ci pasowac, cieple, zlociste brazy za bardzo beda odstawac od Twojej urody, a nie nie o to chodzi, aby wlosy rzucaly sie na pierwszy plan, a podkreslaly urode, sciagaly wzrok na twarz
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 00:47   #29
dorotkap87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 58
Dot.: jak lepiej - naturalne czy farbowane?

Cytat:
Napisane przez mooniqa Pokaż wiadomość
Mi się bardziej podobasz w naturalnym odcieniu. Ta oberżyna sprawiła, że wydajesz się bledsza.
Bledsza na pewno jestem, bo letnia opalenizna już nieco zeszła, pierwsze zdjęcie było robione jakieś 1,5 miesiąca wcześniej A ten miodowy brąz bardzo ładny

truskawkowawiosna, dzięki za obszerną odpowiedź, cenne rady, zapamiętam i zastosuję a co do typu urody - jakiś czas temu na forum określono mnie jako wiosnę albo ktoś się pomylił, albo ja się tak zmieniam w zależności od sezonu

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna
nie o to chodzi, aby wlosy rzucaly sie na pierwszy plan, a podkreslaly urode, sciagaly wzrok na twarz
trzeba mieć co podkreślać co do koloru to czerń odpada, chyba źle bym się czuła... czyli chłodny średni brąz! truskawkowawiosno, a masz może jakieś zdjęcia takiego koloru? albo kojarzysz takie farby? mam problem z odróżnieniem chłodnego brązu od ciepłego
__________________
dorotkap87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 15:23   #30
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: jak lepiej - naturalne czy farbowane?

Cytat:
Napisane przez dorotkap87 Pokaż wiadomość
truskawkowawiosna, dzięki za obszerną odpowiedź, cenne rady, zapamiętam i zastosuję a co do typu urody - jakiś czas temu na forum określono mnie jako wiosnę albo ktoś się pomylił, albo ja się tak zmieniam w zależności od sezonu
zartujesz? masakra za takie cos powinien byc ban, jak ktos sie nie zna, to nie powinien sie w ogole odzywac

nie wiem co niby moglabys miec z Wiosny? tak wyglada podrecznikowa Wiosna http://www.hairstyleslog.com/wp-cont...photocall2.jpg widzisz jakiekolwiek cechy wspolne?

jezeli wkleilas fotki, na ktorych wygladasz w miare realnie, to jestes Zima o skorze oliwkowej (kolor oliwkowy ma nuty zolte i zielone)

Cytat:
trzeba mieć co podkreślać
nie bluznij dziewczyno masz duze okrągle oczy, ktorych pewnie niejedna Ci zazdrosci, mozesz szalec z makijazem oczu do woli, usta o slicznym ksztalcie i nasyconym kolorze, jestes wyrazista, dobrze wygladasz w bieli, a malo kto wyglada

Cytat:
co do koloru to czerń odpada, chyba źle bym się czuła... czyli chłodny średni brąz! truskawkowawiosno, a masz może jakieś zdjęcia takiego koloru? albo kojarzysz takie farby? mam problem z odróżnieniem chłodnego brązu od ciepłego
generalnie podobasz mi sie w swoim naturalnym, chociaz w odrobine ciemniejszym brazie wygladalabys nawet lepiej

fajnie wychodzi ten kolorek http://www.opinie.egospodarka.pl/Gar...acy,26375.html

ale mimo wszystko nakladanie teraz farby na glowe bez rozjasniania nie ma sensu, zwyczajnie nie chwyci, musisz poczekac az Casting sie zupelnie wyplucze albo isc do fryzjera na rozjasnianie
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:20.