Moja metamorfoza z Ewą Chodakowską ! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-23, 22:08   #31
13_gosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 17
Dot.: Moja metamorfoza z Ewą Chodakowską !

Dzięki dziewczyny

A tymczasem jestem po ćwiczeniach z Mel B - Totally Fit
http://www.youtube.com/watch?v=yTcegc12RWk

No i faktycznie mogę powiedzieć, że trening jest (jak dla mnie) bardziej rozłożony na całe ciało. Jestem dumna z siebie, że udało mi się wytrzymać całą "deskę" bez przerw Możecie się śmiać, ale ja zazwyczaj szybko się poddaje i mam naprawdę słabiutką kondycję.

Jutro na spokojnie poczytam i poszperam na YT w poszukiwaniu innych treningów z Mel B. A do Totally Fit... muszę kupić wodę
I jeszcze co Wam powiem, kurcze jakoś mam ochotę na te ćwiczenia. Nie podchodzę do tego tak, że "O nie, znów to trzeba robić" tylko jakoś mam chęć a jak już robię i jest koniec to robię wielkie oczy ze zdziwienia "to już koniec??"

Jeszcze tak się zastanawiam, czy taki trening 20min to jest koniec? Czy to tego trzeba/można dodać jeszcze jakiś inny trening?

Edytowane przez 13_gosia
Czas edycji: 2014-02-23 o 22:10
13_gosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 06:24   #32
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Moja metamorfoza z Ewą Chodakowską !

Pamiętaj o rozgrzewce stawów na początek. Temat ten był ładnie omówiony na ostatnich stronach wątku o mitach w fitnessie. A na koniec dokładnie rozciąganie, tutaj bardzo ładnie opisany, profesjonalny zestaw ćwiczeń rozciągających bez których nie ma co dalej ćwiczyć: http://www.menshealth.pl/fitness/Tre...agajace,3551,1
Bez prawidłowej rozgrzewki i rozciągania na koniec trening się nie liczy
Ogółem możesz ćwiczyć max godzinę. Więc nie dodawaj sobie za dużo filmików na jeden raz
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 16:05   #33
13_gosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 17
Dot.: Moja metamorfoza z Ewą Chodakowską !

Co do Mel B. Znalazłam takie wyzwanie 70 dni z Mel B. I widzę, że jest tam i rozgrzewka i rozluźnienie na koniec to nie będę musiała kombinować

http://tipsforwomen.pl/70-dni-z-mel-...eningowy-faza/

Ktoś może robił?
I pytanie. Gdybym jakimś sposobem czuła niedosyt po takiej I fazie - mogę zrobić jeszcze np. 20 min totally fit?

Zastanawiałam się dzisiaj poważnie nad siłownią, ale 200 zł na miesiąc to niestety dla mnie chyba trochę dużo . I do wspólnych pryszniców nigdy się nie przekonam jak jakaś łaźnia w więzieniu

Edytowane przez 13_gosia
Czas edycji: 2014-02-25 o 16:07
13_gosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 16:36   #34
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Moja metamorfoza z Ewą Chodakowską !

Cytat:
Napisane przez 13_gosia Pokaż wiadomość
Co do Mel B. Znalazłam takie wyzwanie 70 dni z Mel B. I widzę, że jest tam i rozgrzewka i rozluźnienie na koniec to nie będę musiała kombinować

http://tipsforwomen.pl/70-dni-z-mel-...eningowy-faza/

Ktoś może robił?
I pytanie. Gdybym jakimś sposobem czuła niedosyt po takiej I fazie - mogę zrobić jeszcze np. 20 min totally fit?

Zastanawiałam się dzisiaj poważnie nad siłownią, ale 200 zł na miesiąc to niestety dla mnie chyba trochę dużo . I do wspólnych pryszniców nigdy się nie przekonam jak jakaś łaźnia w więzieniu
Możesz silowo ćwiczyć w domu
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 23:38   #35
13_gosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 17
Dot.: Moja metamorfoza z Ewą Chodakowską !

No i tak w tym tygodniu poziom mojej motywacji dotknął 0. Byłam mega zmęczona i choćby mnie przypalali to bym się do żadnych ćwiczeń nie zmusiła :/ Ale przynajmniej nie wpadłam w szał kupowania słodyczy )

Od dzisiaj już się biorę za siebie, zaczynam za chwilkę ten trening, który tutaj wypisałam gdzieś chyba 70 dni z Mel B. Dzisiaj trening namber 1. A gdybym czasem poczuła niedosyt będę dorabiała Skalpelem

---------- Dopisano o 00:38 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:17 ----------

Dziewczyny, jak zresztą widzicie cały czas próbuję znaleźć ćwiczenia odpowiednie dla siebie. Ćwiczyłam przed chwilką tą I fazę z Mel B - niestety nie wiem kto to układał ale dla mnie nie które z ćwiczeń są niewykonalne...
Poza tym ćwiczę (jak widać) głównie nocą także wszelkie skakanie i skrzypienie butami po podłodze odpada. Poza tym wydaje mi się, że nie ma sensu bawić się w coś, czego co 3 ćwiczenia robić nie będę, prawda?

Dlatego myślę, że zostanę na pewno przy Skalpelu i na pewno przy 20 min Totally Fit - to wypróbowałam, jestem w stanie to zrobić i nie rozbudzę całego bloku
10 min trening pośladków Mel B też całkiem spoko. Znalazłam też ćwiczenia z użyciem Steppera, który mam nadzieję za parę dni dojdzie

Dzisiaj zrobiłam urywany trening nr 1 ale tak jak pisałam - odpada jak dla mnie.
Jutro będzie skalpel i 20 min totally fit

Jeśli znacie jeszcze jakieś ćwiczenia ale bez wszelkich podskoków to podlinkujcie
13_gosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-03 00:38:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:31.