Styl Rockabilly - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-02, 23:14   #1
vince90s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 22

Styl Rockabilly


Witam drogie Panie

Chciałbym się Was zapytać czy jest na forum ktoś (kobieta/mężczyzna), kto jest zafascynowany modą, stylem życia i muzyką rock'n'rollową z lat 50.-60. tak jak ja?

Przyznam szczerze, że w moim mieście w którym obecnie mieszkam a mianowicie w Łodzi widziałem może ze 2-3 osoby ubrane powiedzmy w strój podchodzący pod styl rockabilly, a tak poza tym to bardzo słabo wygląda to zjawisko Pytam, ponieważ chciałbym porozmawiać z kimś kogo zajawką jest właśnie taka moda retro, stara dobra muzyka, elementy artystyczne stylizowane na powojenne lata w USA itd. Jeśli jest ktoś z Łodzi lub ewentualnie Warszawy to fajnie by było się też spotkać i wymienić spostrzeżeniami

Ja osobiście jestem wielkim fanem skórzanych kurtek motocyklowych, fryzur typu pompadour, Elvisa Presleya, płyt winylowych, tańczenia twista i filmów "Grease" i "Cry Baby", mam nadzieję, że znajdę tu tak zwaną "bratnią duszę" w tym zakresie

Pozdrawiam serdecznie,
Vince

Edytowane przez vince90s
Czas edycji: 2014-04-02 o 23:16
vince90s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-03 00:14:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:02.