Przepisanie do innej klasy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-02, 18:36   #1
olek099
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 3

Przepisanie do innej klasy


Witam. Chodzę do LO, 1 klasa, profil humanistyczny . Mam problem. Poszłam do tego profilu, ponieważ lubię historię i wos, za polskim nie przepadam za bardzo. Myślałam, że będzie dobrze, a okazało się, że trafiłam na ludzi, którzy nie mają pojęcia na temat języka polskiego. Ogółem źle czuję się w tej klasie. Myślałam, nad przepisaniem się do profilu prawno-obywatelskiego, gdzie rozszerzone przedmioty to: historia,wos i język angielski. Bardzo lubię języki obce i chciałabym w przyszłości studiować anglistykę bądź prawo. Na początku nie zastanowiłam się dobrze nad tym wyborem i teraz trochę żałuje. Jeśli chodzi tak jak czytałam w niektórych wątkach o matematykę, to mam 3 godziny, w tamtej miałabym 4. Proszę o radę. Sama nie wiem co już mam robić, czy przepisanie się to będzie rozsądny wybór? Czekam na Wasze odpowiedzi
olek099 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-02, 18:47   #2
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Przepisanie do innej klasy

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-02, 19:01   #3
olek099
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 3
Dot.: Przepisanie do innej klasy

Dziękuję za odpowiedź. To znaczy, chodzi mi o to, by przepisać się pod kątem nauki A osoby które przyszły nie są raczej zainteresowane językiem polskim. Myślę, że trochę czasu na przemyślenie jeszcze jest.
olek099 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-02 20:01:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:20.