Jaka najlepsza szczotka do włosów? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-05, 15:58   #1
TheIndygo
Raczkowanie
 
Avatar TheIndygo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 32
Smile

Jaka najlepsza szczotka do włosów?


Miałam już z dzika - beznadziejna, mysalam ze mozna jja czesac a ona jest tylko do 'wygladzania' a i tak mi sie po niej elektryzuja wlosy, 30 zl wyrzucone w bloto; plastykowa - elektryzuja mi sie po niej wlosy, sluzyla mi pare ladnych lat, nawet moglaby byc. i jaka inna szczota? moze drewniana? co o niej myslicie?
__________________
Jestem jeszcze trochę zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć. To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić. Nareszcie przyda się na coś ten cały Internet. Trafiło na Ciebie. Czy mogę Ci o tym opowiedzieć?
TheIndygo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 10:09   #2
radioheadka
Zadomowienie
 
Avatar radioheadka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 042
Dot.: Jaka najlepsza szczotka do włosów?

Up, dziewczyny pisaly, że najlepsze są z naturalnego włosia-tylko jaka konkretnie?
radioheadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 17:13   #3
iskralight
Zadomowienie
 
Avatar iskralight
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław/Jelenia Góra
Wiadomości: 1 771
Dot.: Jaka najlepsza szczotka do włosów?

nie kupuj drewnianej! JA ostatnio kupiłam drewnianą szczotkę, i teraz lezy w szzufladzie. MAło, że szarpie włosy, bo jest sztywna, to jeszcze włsoy elektryzują się jak szalone.

Żeby się nie elektryzowały używam normalnej plastikowej szczotki z gumowym wkładem (czyli klasycznej), spryskuję szczotkę delikatnie nabłyszczaczem do włosów NIVEA, i jest ok. No i włosy się błyszczą.
iskralight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 15:13   #4
malwoj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gryfów
Wiadomości: 139
Dot.: Jaka najlepsza szczotka do włosów?

wg mnie najlepszą szczotką jest ta z naturalnego włosia, ja posiadam taką z firmy Khaja- szczotka tradycyjna helena idealna do rozczesywania włosów naturalnych i przedłużanych, jest delikatna, nie szarpie. Bardzo dobrze rozczesuje też włosy po kąpaniu takie mokre i wilgotne. Nie wyrywa włosów i nie niszczymam gęste półdługie włosy i mi bardzo pasuje. Mam też taką nylonową z włosiem naturalnym(podobno)ale jej nie polecam. Ma ostre te nylonowe "igły" skóre podrażnia i chyba niszczy włosy bo jest za ostra. Nie wiem jak z innych firm zachowują się te z nat. włosiem bo mam tylko jedną ale chyba też powinny być dobre
malwoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:43.