Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-02, 13:18   #3331
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Podkład i korektor - cera mieszana, ze skłonnością do trądziku

Przyszedł czas poważnego zajęcia się makijażem, dlatego też szukam podkładu i korektora, które spełnią moje oczekiwania. Mam cerę mieszaną ze skłonnością do trądziku, pojawiają się zarówno wągry, jak i pojedyncze wypryski ropne. Obecnie używam kosmetyków Thalgo: Thalgodermyl Purifying Extracts do pojedynczych niedoskonałości, Ultra-Matte Moisturising Fluid rano i wieczorem jako kremu normalizującego. Do tego dodatkowo maska raz w tygodniu i po niej serum - wszystko z tej samej linii. Pozwoliły mi trochę zlikwidować problem, dlatego teraz nie chciałabym go przywrócić złym podkładem.

Mam bardzo jasną cerę (zwykle odcienie podkładu to porcelanowe), szukam zarówno podkładu, jak i korektora do większych niedoskonałości. Byłoby cudnie, gdyby kosmetyki nie ograbiły mnie z całej pensji i były dostepne np. w Rossmannie, ale przyjmę z otwartymi ramionami każdą propozycję. Maluję się raczej kilka razy w tygodniu, nie codziennie (praca w domu), ale szukam też czegoś, co byłoby matujące - skóra ma skłonność do świecenia się.
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 13:25   #3332
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny, gdzie można dorwać tę hipoalergiczną serię Bell? W Hebowni nie widziałam, w Rossmanie i Naturze też nie. W osiedlowej drogerii znalazłam zaś podkład Nude, i nic oprócz standardowego bb i cc kremu
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 13:47   #3333
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gdzie można dorwać tę hipoalergiczną serię Bell? W Hebowni nie widziałam, w Rossmanie i Naturze też nie. W osiedlowej drogerii znalazłam zaś podkład Nude, i nic oprócz standardowego bb i cc kremu
W niektorych Rossmanach jest ta szafa.

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 18:59   #3334
lubie jesc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 14
Dot.: Podkład i korektor - cera mieszana, ze skłonnością do trądziku

Co do podkładu to ja też mam jasną cerę oraz dużą skłonność do wągrów dlatego mogę Ci coś podpowiedzieć Loreal True Match w odcieniach N1,C1,W1 są bardzo jasne i dzięki lekkiej formule wągry są ładnie ukryte,nie zauwazylam zapytania. Bardzo przyjemny, moze nawet jeszcze lepszy okazał się podkład matujący z Yves rocher, ma też jasny odcień - ten najjasniejszy z gamy, ma lekkie krycie. Teraz kupiłam Revlon nearly naked odcień 120 (kupiłam ze względu na filtr), jest jeszcze jaśniejszy - 110 i również jest dobry, nie wiem tylko jak będzie z zapychaniem ogólnie na wągry myślę że najlepiej sprawdzają się właśnie podkłady bardziej lejące, o delikatnym kryciu.
lubie jesc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 12:08   #3335
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Rimmel match perfection 010

Cytat:
Napisane przez CarmeLatte Pokaż wiadomość
Zniknął ze wszystkich drogerii odcień Light Porcelain. Producent obiecuje jego powrót dopiero w sierpniu. Pytanie do dziewczyn które używały tego koloru i były zadowolone: Czym go zastapic? Przetestowałem w swoim życiu mnóstwo rożnych podkładów i tylko ten odcień pasuje mi idealnie..
przesuwam do odpowiedniego miejsca.

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
Przyszedł czas poważnego zajęcia się makijażem, dlatego też szukam podkładu i korektora, które spełnią moje oczekiwania. Mam cerę mieszaną ze skłonnością do trądziku, pojawiają się zarówno wągry, jak i pojedyncze wypryski ropne. Obecnie używam kosmetyków Thalgo: Thalgodermyl Purifying Extracts do pojedynczych niedoskonałości, Ultra-Matte Moisturising Fluid rano i wieczorem jako kremu normalizującego. Do tego dodatkowo maska raz w tygodniu i po niej serum - wszystko z tej samej linii. Pozwoliły mi trochę zlikwidować problem, dlatego teraz nie chciałabym go przywrócić złym podkładem.

Mam bardzo jasną cerę (zwykle odcienie podkładu to porcelanowe), szukam zarówno podkładu, jak i korektora do większych niedoskonałości. Byłoby cudnie, gdyby kosmetyki nie ograbiły mnie z całej pensji i były dostepne np. w Rossmannie, ale przyjmę z otwartymi ramionami każdą propozycję. Maluję się raczej kilka razy w tygodniu, nie codziennie (praca w domu), ale szukam też czegoś, co byłoby matujące - skóra ma skłonność do świecenia się.
również przesuwam!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 17:35   #3336
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziękuję za przesunięcie i przepraszam za śmiecenie
Ja póki co kupiłam Maybelline Affinitone matujący, nałożyłam dziś pierwszy raz, w sumie wygląda dość dobrze, po kilku godzinach się nie błyszczę ani nie widać niedoskonałości, ale chętnie przyjmę więcej propozycji
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 23:04   #3337
pani_dr
Raczkowanie
 
Avatar pani_dr
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z kompa
Wiadomości: 44
GG do pani_dr
Jaki podkład ma na buzi

Witam, proszę o pomoc Jakim podkładem mogę uzyskać taki efekt? http://www.pudelek.pl/artykul/77883/..._za_pieniadze/ Chodzi i o podkład żony Pana Dariusza Krupy
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY!!



30-32-34-35-36.......-64-66-68-70-72-73



wŁ0SoMaNiAcZkA !!
pani_dr jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-04, 17:21   #3338
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Przyszedł mac i cóż mogę powiedzieć, nałożyłam na twarz dwie warstwy i wygląda cudnie! Ładnie zakrywa pory, wtapia się w skórę i co najważniejsze nie czuje ściągnięcia. Odcień C2 śliczny żółtek, trochę odznacza się od szyi, ale jak się minimalnie opalę, to będzie idealnie pasował. Nałożyłam na niego puder mineralize i duet wspaniały. Mam go na sobie 5 godzin i nic się nie pościerało, nie mam ciasta na twarzy. Skóra wygląda na zdrową i pełną życia. Dzisiaj jest piękna pogoda i przez ten czas byłam z moimi dziewczynami na spacerze, ganiałam się z nimi, a później na zakupach. Nie no jestem mega zadowolona, tego mi było trzeba.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 18:31   #3339
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Przyszedł mac i cóż mogę powiedzieć, nałożyłam na twarz dwie warstwy i wygląda cudnie! Ładnie zakrywa pory, wtapia się w skórę i co najważniejsze nie czuje ściągnięcia. Odcień C2 śliczny żółtek, trochę odznacza się od szyi, ale jak się minimalnie opalę, to będzie idealnie pasował. Nałożyłam na niego puder mineralize i duet wspaniały. Mam go na sobie 5 godzin i nic się nie pościerało, nie mam ciasta na twarzy. Skóra wygląda na zdrową i pełną życia. Dzisiaj jest piękna pogoda i przez ten czas byłam z moimi dziewczynami na spacerze, ganiałam się z nimi, a później na zakupach. Nie no jestem mega zadowolona, tego mi było trzeba.
O którym Macu mowa?
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 18:58   #3340
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Mac face and body i mac mineralize skinfinish natural.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 19:04   #3341
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Jaki podkład ma na buzi

Cytat:
Napisane przez pani_dr Pokaż wiadomość
Witam, proszę o pomoc Jakim podkładem mogę uzyskać taki efekt? http://www.pudelek.pl/artykul/77883/..._za_pieniadze/ Chodzi i o podkład żony Pana Dariusza Krupy
to pytanie to jakiś żart?
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-04, 19:39   #3342
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Loyd dziękuję za kolejną cenną opinię
Byłam w Douglasie i babeczka zniechęciła mnie do face&body mówiąc że słabo kryje, wzięłam nowego Everlastinga. Ale f&b pewnego dnia bankowo będzie mój.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-05, 06:45   #3343
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład ma na buzi

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
to pytanie to jakiś żart?
Tak wygląda... ale odpowiem

Przelezaly dior nude przy dwóch warstwach lub lingere de peau kolor 03
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-05, 08:09   #3344
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Przyszedł mac i cóż mogę powiedzieć, nałożyłam na twarz dwie warstwy i wygląda cudnie! Ładnie zakrywa pory, wtapia się w skórę i co najważniejsze nie czuje ściągnięcia. Odcień C2 śliczny żółtek, trochę odznacza się od szyi, ale jak się minimalnie opalę, to będzie idealnie pasował. Nałożyłam na niego puder mineralize i duet wspaniały. Mam go na sobie 5 godzin i nic się nie pościerało, nie mam ciasta na twarzy. Skóra wygląda na zdrową i pełną życia. Dzisiaj jest piękna pogoda i przez ten czas byłam z moimi dziewczynami na spacerze, ganiałam się z nimi, a później na zakupach. Nie no jestem mega zadowolona, tego mi było trzeba.



ciesze się!

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Loyd dziękuję za kolejną cenną opinię
Byłam w Douglasie i babeczka zniechęciła mnie do face&body mówiąc że słabo kryje, wzięłam nowego Everlastinga. Ale f&b pewnego dnia bankowo będzie mój.
zawsze do usług
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-05, 13:16   #3345
czarnamamba_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 5
Rimmel Wake Me Up vs Revlon

Cześć kochane
Czy któraś z Was używała Rimmel Wake me up ivory po czym przeszła na podkłady Revlon? Jakiego odcienia używałyście? Pytam, bo sprawdzajac w drogerii jakimś cudem pasował mi Fresh Beige. Chcę go zamówić, jednak wydaje mi się on za ciemny w stosunku do poprzedniego podkładu.
Z góry dzięki!

Edytowane przez czarnamamba_
Czas edycji: 2015-04-05 o 13:21
czarnamamba_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-05, 17:10   #3346
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Loyd dziękuję za kolejną cenną opinię
Byłam w Douglasie i babeczka zniechęciła mnie do face&body mówiąc że słabo kryje, wzięłam nowego Everlastinga. Ale f&b pewnego dnia bankowo będzie mój.
Następnym razem może weź próbkę, patrząc na opinię, nie wszystkim on odpowiada.
Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość



ciesze się!

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------



zawsze do usług
No ulga straszna, bo trochę się bałam, że będzie bubel. Dodaję zdjęcie c2 - jak na złość dzisiaj pochmurny dzień.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mac.jpg (37,7 KB, 14 załadowań)
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 08:12   #3347
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Kamień z serca))
Co do opinii to zawsze czytam te z makeupally.
Powyźej 0ceny 3.9 biore śmiało.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 12:26   #3348
Patricia155
Raczkowanie
 
Avatar Patricia155
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 43
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Hej dziewczyny czy moglybyscie polecić jakiś podklad do mojej skóry? Mam cerę mieszana, tyle że w strefie T naprawdę wymagającą. Nie zależy mi na kryciu tylko właśnie na zmatowieniu. cena najlepiej w granicy do 70 zł. Bardzo proszę o pomoc bo robi się coraz cieplej i boję się co będzie z moja skórą :/
Patricia155 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 17:11   #3349
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

hej
znacie może podkłady firmy Becca? Jakieś opinie?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-06, 17:28   #3350
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Loyd, a używałaś może podkładu Charlotte Tilbury? Mój Luby mi właśnie zamówił wielka pakę kosmetyków Charlotte na urodziny i w nim właśnie podkład Light Wonder w odcieniu 01 Light
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 23:23   #3351
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Loyd, a używałaś może podkładu Charlotte Tilbury? Mój Luby mi właśnie zamówił wielka pakę kosmetyków Charlotte na urodziny i w nim właśnie podkład Light Wonder w odcieniu 01 Light
Poziomeczko
Nie poznałam Cię z mowym Avatarem

Ja miałam od niej tylko miniaturę ( z lotniska) tego

http://www.charlottetilbury.com/uk/wonderglow.html i było to bardzo przyjemne doświadczenie.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 09:31   #3352
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Poziomeczko
Nie poznałam Cię z mowym Avatarem

Ja miałam od niej tylko miniaturę ( z lotniska) tego

http://www.charlottetilbury.com/uk/wonderglow.html i było to bardzo przyjemne doświadczenie.
Wiem, wiem, że Dawidek myli haha

Kochana, to co mi powiedziałaś to rozświetlacz w płynie Wonder Glow, a podkład nazywa się Light Wonder Jaki miałaś odcień Kochana?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 10:08   #3353
Black Death
Raczkowanie
 
Avatar Black Death
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 156
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny, używała któraś może podkład Bell hypoallergenic rozswietlajacy najjaśniejszy? Przeszukalam wątek, ale znalazłam tylko coś o kremie BB.
Black Death jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 10:58   #3354
Patricia155
Raczkowanie
 
Avatar Patricia155
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 43
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

A uzywalyscie może loreal True match przy cerze mieszanej? Ciężko na jego temat znaleźć coś konkretnego bo jedni uważają że jest on jakoś mocno nawilżający i nie nadaje się do cery mieszanej, inni znowu uważają że świetnie matuje
Patricia155 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 11:15   #3355
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Patricia155 Pokaż wiadomość
A uzywalyscie może loreal True match przy cerze mieszanej? Ciężko na jego temat znaleźć coś konkretnego bo jedni uważają że jest on jakoś mocno nawilżający i nie nadaje się do cery mieszanej, inni znowu uważają że świetnie matuje
Patricia musisz wypróbować na sobie, ja znowu przy mieszanej celuje tylko w nawilżające/rozświetlające podkłady. Co skóra to inne działanie. Popatrz recenzje/testy na youtubie https://www.youtube.com/results?sear...eal+True+match
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 11:31   #3356
Patricia155
Raczkowanie
 
Avatar Patricia155
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 43
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Patricia musisz wypróbować na sobie, ja znowu przy mieszanej celuje tylko w nawilżające/rozświetlające podkłady. Co skóra to inne działanie. Popatrz recenzje/testy na youtubie https://www.youtube.com/results?sear...eal+True+match
No ja musze przyznać ze chyba tak zrobię... bo naprawdę ciężko znaleźć coś konkretnego na jego temat. Niby cera mieszana a jednak działa na każdą co innego. Ogólnie widze, ze ciężko jest znaleźć jakiś konkretny dobry podklad do cery mieszanej :/
I dzięki za odpowiedź
Patricia155 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 12:51   #3357
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Patricia155 Pokaż wiadomość
A uzywalyscie może loreal True match przy cerze mieszanej? Ciężko na jego temat znaleźć coś konkretnego bo jedni uważają że jest on jakoś mocno nawilżający i nie nadaje się do cery mieszanej, inni znowu uważają że świetnie matuje
TM nawilżający? a w życiu. Podkreśla każdą skórkę, strupek, suchość na twarzy. Na tłustych partiach po jakimś czasie się świecił i warzył. Ogólnie jest dość suchy.

Wysłano z
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 12:52   #3358
Patricia155
Raczkowanie
 
Avatar Patricia155
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 43
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
TM nawilżający? a w życiu. Podkreśla każdą skórkę, strupek, suchość na twarzy. Na tłustych partiach po jakimś czasie się świecił i warzył. Ogólnie jest dość suchy.

Wysłano z
Hmm no właśnie to jest dziwne, bo właśnie oglądając test na yt usłyszałam ze jest on mocno nawilżający także nieźle się zdziwiłam
Patricia155 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 13:14   #3359
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Patricia155 Pokaż wiadomość
Hmm no właśnie to jest dziwne, bo właśnie oglądając test na yt usłyszałam ze jest on mocno nawilżający także nieźle się zdziwiłam
Ja się zdziwiłam jak ostatnio w drogerii ekspedientka powiedziała mi że TM jest nawilżający i nadaje się do suchej skóry Już go miałam i do suchej w kierunku mieszanej na pewno się nie nadaje.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 13:15   #3360
Patricia155
Raczkowanie
 
Avatar Patricia155
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 43
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Aha aha no to może do mojej skóry będzie ok. Musze go wypróbować
Patricia155 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:43.