Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-19, 16:05   #2551
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Pani Gadżet ostatnio mówiła o Annabelle Minerals więc jakiś postęp jest
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-19, 17:22   #2552
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Akurat Annabelle działa bardzo prężnie. Ostatnio zauważyłam nawet ich probke z napisem "prezent" u koleżanki, ktora uznaje tylko Revlona Colorstay ;-).
Podklady Annabelle maja tez bardzo dużo recenzji na KWC. Tyle, że jak ktos zacznie od ich podkladu kryjacego, to ma szanse mocno sie zniechęcić do minerałów, bo to bardzo specyficzny podklad.

Edit: Teraz sobie pomyslalam, ze Colorstay + kryjacy Annabelle jako puder, to chyba bylaby tapeta wszechczasow.

Edytowane przez syshda
Czas edycji: 2015-12-19 o 17:26
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-19, 17:35   #2553
Tyven
Raczkowanie
 
Avatar Tyven
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 412
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Podklady Annabelle maja tez bardzo dużo recenzji na KWC. Tyle, że jak ktos zacznie od ich podkladu kryjacego, to ma szanse mocno sie zniechęcić do minerałów, bo to bardzo specyficzny podklad.
+1000 Gdybym zaczęła od kryjącego Annabelle nie wiem czy miałabym ochotę próbować innych minerałów ;p
Tyven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 12:14   #2554
02eba319b6a88f5cf3646afc45676ed72e415e48_5eab58a6545cb
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 450
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Co skóra to inaczej . U mnie matujący Annabelle zrobił jakąś masakrę na twarzy . A kryjący trzyma się całkiem dobrze, ale daje trochę za mocne krycie i zbyt płaski mat.
Annabelle się świetnie promuje przez punkty sprzedaży stacjonarnej. Ostatnio dwie moje koleżanki, które wiedzą, że używam minerałów, ale same zawsze bały się spróbować i wolały używać podkładów drogeryjnych, same się do mnie odezwały prosząc o rady co i jak z tymi minerałami, bo napotkały stacjonarnie proszki Annabelle i skoro nie trzeba w ciemno kombinować przez internet, to zdecydowały się spróbować .
A ja dzisiaj pomalowałam się moimi dwoma ulubieńcami - pół twarzy 2-Frisky Angora Meow, a drugie pół Golden 01 Clair. Ciekawe, jak wypadną w takim porównaniu .
02eba319b6a88f5cf3646afc45676ed72e415e48_5eab58a6545cb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 20:40   #2555
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

[1=02eba319b6a88f5cf3646af c45676ed72e415e48_5eab58a 6545cb;53860919]...
Annabelle się świetnie promuje przez punkty sprzedaży stacjonarnej. Ostatnio dwie moje koleżanki, które wiedzą, że używam minerałów, ale same zawsze bały się spróbować i wolały używać podkładów drogeryjnych, same się do mnie odezwały prosząc o rady co i jak z tymi minerałami, bo napotkały stacjonarnie proszki Annabelle i skoro nie trzeba w ciemno kombinować przez internet, to zdecydowały się spróbować .
A ja dzisiaj pomalowałam się moimi dwoma ulubieńcami - pół twarzy 2-Frisky Angora Meow, a drugie pół Golden 01 Clair. Ciekawe, jak wypadną w takim porównaniu .[/QUOTE]

Niestety konieczność zakupów przez internet i kupowanie próbek nie zachęcają do próbowania minerałów. Nie każdy ma zacięcie i chęć do grzebania w internecie w celu porównywania swatchy i czytania opisów.
Napisz jak wypadnie twoje porównanie obu podkładów. Clair to także mój ulubieniec.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 23:08   #2556
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

mi smutno, ze nie załapałam się na Clair a na wymianki nie bardzo co mam proponować :x
W sumie korektor AM mogłabym zrecenzować, tylko nie pamiętam jak to było z ważeniem się.
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 08:28   #2557
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Moze z czasem Clair wróci. Ich podkład i gama kolorystyczna mi sie spodobała. Profil na Allegro dalej maja, tylko pusty
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-21, 09:04   #2558
02eba319b6a88f5cf3646afc45676ed72e415e48_5eab58a6545cb
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 450
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

No i sama nie wiem, który z tych podkładów bardziej mi odpowiada . Meow ma na pewno lepszy dla mnie, bardziej żółty odcień i pozostawia cerę bardziej przyjemną w dotyku. Może nie aż tak jak po użyciu krzemionki jako pudru wykończeniowego, aż czuć na twarzy wyraźne wygładzenie. Za to Clair ma lepsze krycie i dzięki temu mniej czasu zajmuje mi zrobienie makijażu. Przy Meow (mam formułę Pampered Puss) muszę nałożyć kilka warstw podkładu żeby uzyskać porównywalny efekt.
Clair jest kremowe, a Meow bardzo pyliste. Nie wiem, może to dlatego, że Meow używam już od kilku lat i mam większą wprawę, ale bardzo mi odpowiada taka pylista konsystencja - rozprowadza się bardziej równo i nie trzeba się aż tak bawić w stemplowanie i rozcieranie podkładu.
Po nałożeniu obu podkładów trochę się zdziwiłam, bo efekt wizualny na twarzy dają praktycznie taki sam .
Podkład Meow jest bardziej trwały, a Clair po kilku godzinach ściera się, ale delikatnie, tak jakby z wierzchniej warstwy - traci trochę ze swojego krycia, ale dalej trwa na skórze. Oba podkłady przetrwały w przyzwoitym stanie do późnego wieczora . Wcześniej mi się wydawało, że to Meow lepiej trzyma mat, ale tym razem nie zauważyłam, żebym zaczęła się z którejś strony szybciej świecić.
No i chyba dalej nie mogę jednoznacznie wskazać swojego numeru 1 . Wczoraj zamówiłam nowy podkład Neauty, może on trochę namiesza w tym temacie .
02eba319b6a88f5cf3646afc45676ed72e415e48_5eab58a6545cb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 10:25   #2559
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
mi smutno, ze nie załapałam się na Clair a na wymianki nie bardzo co mam proponować :x
W sumie korektor AM mogłabym zrecenzować, tylko nie pamiętam jak to było z ważeniem się.
Jesli bardz ci zalezy, to napisz do nich maila. Moze jeszcze cos maja w magazynie?
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 11:51   #2560
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Raczej Golden 1 i 2 oraz Warm 1 i 2 rozeszły się najszybciej, przynajmniej tak mi się wydaje, jeżeli chodzi o popularność kolorystyczną
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 11:52   #2561
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
Raczej Golden 1 i 2 oraz Warm 1 i 2 rozeszły się najszybciej, przynajmniej tak mi się wydaje, jeżeli chodzi o popularność kolorystyczną
Warm 2 na pewno sie wyprzedal, o reszcie nic nie wiem.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-21, 11:54   #2562
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
Raczej Golden 1 i 2 oraz Warm 1 i 2 rozeszły się najszybciej, przynajmniej tak mi się wydaje, jeżeli chodzi o popularność kolorystyczną
Warm 02 to chyba trochę przeze mnie > bo jeszcze jak istnieli to już się wyprzedal :-D
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 12:19   #2563
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Jedynki pewnie byłyby za jasne, ale pewnie od biedy by przeszły i się stopiły. Czytałam, że Golden 2 jak Butter Cream z Pixie, to nie wiem czy nie za ciemno by było, jak patrzyłam na Warma 2 wydawał się ok ;D
No waśnie co9ś tak pamiętam zaglądając do wątku, że już ciężko było
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 11:55   #2564
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Pomyślłam sobie wczoraj, że chyba na Sylwestra uzyję podkładu płynnego ze względu na krycie i trwałość. Wygrzebałam więc ulubiony nigdyś Healthy Mix 52 i zrobiłam próbe na polowie twarzy. Na drugiej stronie pozostal podklad mineralny Clair nalozony z 8 godzin wczesniej.
Healthy Mix z daleka wygladal ok, choc jest za ciemny, ale z bliska . . .
To jest niby lekki podklad, ale wyglądał tak tapeciarsko, ze dla mnie to nie do zaakceptowania. Bez pudru na twarzy okropny blysk, z pudrem jeszcze wieksza tapeta oczywiscie. I do tego strasznie podkreslil mi pory, naprawde nie przypominam soebie, zeby kiedys tak bylo.
Pozostanę przy minerałach, choc ze względu na planowany mocniejszy makijaz oczu chciałam uzyc podkladu z wiekszym kryciem na twarzy.

Jaki planujecie makijaz na Sylwestra: mineralny, czy jednak bedzie skok w bok?
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 12:03   #2565
candeline
Raczkowanie
 
Avatar candeline
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 382
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Ja robię skok w bok. Walczę dalej z moim mineralem Pixie a raczej z jego trwałością. Nie wiem czy on sam w sobie szybko się święci czy to zły krem. Nie zaryzykuje na sylwetra. Sięgam po sprawdzony Estee Lauder Double wear Light. Dziś nalozylam go po dluzszej przerwie na twarz i super się trzyma. Ale na codzień się nie nadaje. Skóra go na dłuższą metę nie lubi.
candeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 12:15   #2566
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez candeline Pokaż wiadomość
Ja robię skok w bok. Walczę dalej z moim mineralem Pixie a raczej z jego trwałością. Nie wiem czy on sam w sobie szybko się święci czy to zły krem. Nie zaryzykuje na sylwetra. Sięgam po sprawdzony Estee Lauder Double wear Light. Dziś nalozylam go po dluzszej przerwie na twarz i super się trzyma. Ale na codzień się nie nadaje. Skóra go na dłuższą metę nie lubi.
No, to jest bardzo trwaly i mocno kryjący podkład, ale dla mnie byl za cieżki i mialam wrazenie, ze skora mi sie pod nim dusi.
Edit: Dopiero doczytalam, ze uzywasz Double Wear Light. I jak wypada w porownianiu do wersji klasycznej?

Edytowane przez syshda
Czas edycji: 2015-12-29 o 12:26
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 12:56   #2567
candeline
Raczkowanie
 
Avatar candeline
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 382
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

No właśnie nie miałam wersji klasycznej. Bo dużo opini jest w Internecie ze jest bardzo ciezka. Wersja Light jest lajt Kryje jak normalny podkład, utrzymuje się dobrze na mojej mieszanej skórze (suche poliki i strefa T). Na większe wyjścia spryskuje się utrwalaczem Pierre rene. Ale tak jak pisałam- Używając go na codzień moja skóra zaczęła się buntować. Ma nieciekawy skład w końcu.
candeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 13:03   #2568
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Pomyślłam sobie wczoraj, że chyba na Sylwestra uzyję podkładu płynnego ze względu na krycie i trwałość. Wygrzebałam więc ulubiony nigdyś Healthy Mix 52 i zrobiłam próbe na polowie twarzy. Na drugiej stronie pozostal podklad mineralny Clair nalozony z 8 godzin wczesniej.
Healthy Mix z daleka wygladal ok, choc jest za ciemny, ale z bliska . . .
To jest niby lekki podklad, ale wyglądał tak tapeciarsko, ze dla mnie to nie do zaakceptowania. Bez pudru na twarzy okropny blysk, z pudrem jeszcze wieksza tapeta oczywiscie. I do tego strasznie podkreslil mi pory, naprawde nie przypominam soebie, zeby kiedys tak bylo.
Pozostanę przy minerałach, choc ze względu na planowany mocniejszy makijaz oczu chciałam uzyc podkladu z wiekszym kryciem na twarzy.

Jaki planujecie makijaz na Sylwestra: mineralny, czy jednak bedzie skok w bok?
"Skok w bok"w kontekscie tego co napisalas, chocc u mnie ciezko byloby je uznac za skok, poniewz ostatnio od kilku miesiecy uzywam glownie podkladow plynnych. Ale tez widze, ze mojej cerze odbijaja sie czkawka, dlatego wracam do mineralow.

Ja oczywiscie zdecyduje sie na podklad plynny z Lumene - obecnie moj ideal,. Mam dwie wersje kryjaca i mniej kryjaca, ale zaden z nich nie robi mi efektu maski. Po prostu ten kryjacy dluzej sie trzyma na buzi i nie robi mi zdnych psikusow. Wiec na impreze Sylwestrowa i tak nie zaufalabym mineralom
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 20:47   #2569
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Ja zostaję przy minerałach. Użyję albo Lucy albo własnej mieszanki
I oczywiście mocny smoky eye
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-30, 08:59   #2570
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Ja jeszcze nie wiem albo Pixie albo Estee Lauder Double Wear klasyczny. Tylko dlatego się zastanawiam, bo EL DW jest trochę za ciemny (w sztucznym świetle nie widać, tylko w dziennym), ale za to jest trwały i matuje na długo. Z kolei Pixie jest idealny dla mnie kolorystycznie, ale nie ma u mnie takiej trwałości i twarz szybciej się świeci.
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 11:55   #2571
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Ja chyba zostanę przy minerałach. Tylko muszę się zastanowić które.
Zresztą zawsze mogę zrobić małe poprawki.


Płynnych nie używałam chyba od zeszłej zimy I nie wiem czy są jeszcze dobre kolorystycznie.
Do wyboru Maybelline afiini lub loreal true match.


I revlona ew mogę wypożyczyć.
Jego to miałam na ślubie.


Kurczę szkoda, że producenci fluidów myślą, że Polki, Słowianki są różowe. A jak nie różowe to ciemne.


Tak się zastanawiam, czy na zimę znów nie przerzucić się na płynne podkłady.
Czuję, że mi twarz ostatnio marznie.
A kremów tłustych czy półtłustych po prostu nie mogę używać.




No nic...
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 12:07   #2572
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Ja nawet nie bardzo z czym robić skok w bok xD Mam tylko bebik z Skinfooda, ale go nie używałam hohohohoho, chyba też będzie od wiosny jakoś. Ja chyba postawie na kryjące Neauty, ale jeszcze nie wiem
Bidżi dawaj kryjący AM, na bank będzie Ci cieplej xD
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 12:22   #2573
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
Ja nawet nie bardzo z czym robić skok w bok xD Mam tylko bebik z Skinfooda, ale go nie używałam hohohohoho, chyba też będzie od wiosny jakoś. Ja chyba postawie na kryjące Neauty, ale jeszcze nie wiem
Bidżi dawaj kryjący AM, na bank będzie Ci cieplej xD
A kiedy mam zamówić próbkę hę?
Chyba po sylwestrze hi hi. Bo na sylwestra to raczej nie dojdzie
A tak na poważnie to miałam próbkę AM kryjącej i do niej nie wrócę.
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 18:03   #2574
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Minerałoholiczki, w wątku o Neauty wrzuciłam swatche wszystkich odcieni Neauty + osobno swatche z wieloma innymi podkładami mineralnymi. Może się komuś to przyda, póki promocja trwa

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=481
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 23:04   #2575
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Dziewczyny czy wiecie gdzie można kupić jeszcze dry flo poza mazidłami?

Widziałam na stronie kolorówki.com skrobię modyfikowaną, ale to chyba nie jest dry flo.
Macie jakieś porównanie. Warto się pokusić?

Edytowane przez bigosowadama
Czas edycji: 2015-12-30 o 23:05
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 21:15   #2576
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Pomimo szalenstw na parkiecie makijaz sylwestrowy trzymal sie do białego rana. W koncu zdacydowalam sie na Pixie MLB na bazę Neauty. Szkoda tylko, ze zagadalam się w trakcie przygotowan i zapomnialam wytuszowac rzesy :-P
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 21:26   #2577
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Pomimo szalenstw na parkiecie makijaz sylwestrowy trzymal sie do białego rana. W koncu zdacydowalam sie na Pixie MLB na bazę Neauty. Szkoda tylko, ze zagadalam się w trakcie przygotowan i zapomnialam wytuszowac rzesy :-P
ja na sylwestra miałam prawie mineralny makijaż.
twarz: podkład z clare blanc, róż z clare blanc, korektory z clare blanc, bronzer too faced do konturowania i bikor na ocieplenie skóry, rozświetlacz colourpop.
oczy: trochę z palety gwen stefani dla urban decay, kilka cieni colourpop plus liner inglot (testowałam go). takie trochę pawie oko mi wyszło :P całą noc przetrwało wszystko, do tego stopnia, że makijaż zmywałam ze 20 minut. oczy trzymały się ZA BARDZO.
a jeszcze przypudrowałam się luśką wykończeniową. rzęsy były "better than sex" z toofaced bo miałam miniaturkę, jak i bronzera z resztą.
najlepsze - byłam chora bardzo (widać po podpuchniętych oczach, ale cóż, zdjęcie było robione dość późno już). kichałam co chwilę, wycierałam nos. ale ani razu nie musiałam go poprawiać, co mi się starło to wystarczyło jakoś palcem przetrzeć z miejsca gdzie miałam podkład i już.



btw. kiedyś zrobiłam sobie szałowy makijaż w kolorze intensywnego różu i nie umalowałam też rzęs. ależ to był ból!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg indeks.jpg (41,0 KB, 52 załadowań)
__________________
www.puckowa.blogspot.com

Edytowane przez margitea
Czas edycji: 2016-01-07 o 21:27
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 21:43   #2578
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Bardzo fajny makijaż oczu. U mnie królował granat z połyskującym złotem.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 21:51   #2579
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Bardzo fajny makijaż oczu. U mnie królował granat z połyskującym złotem.
Dziękuję. jak na to jak się wtedy czułam, to jestem z siebie zadowolona
zadowolona, że nie musiałam nałożyć maski heheh

u mnie złoto było w wewnętrznym kąciku oczu, ale łzawiły mi mocno od kataru i wytarło mi się od dołu niestety tego cienia
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 21:57   #2580
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Margitea, a czym nakładałaś te Colourpopy przy takkim rozbudowanym makijazu powieki? Mi wychodzi tylko nakładanie palcem, ale to nie pozwala uzyskac niuansów, wiec uzywam takich cieni jako bazę, albo w prostym makijazu jednokolorowym.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-06 10:16:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:52.