Chcę czuć się ładna... :( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-04, 18:35   #31
classic_chic
Zadomowienie
 
Avatar classic_chic
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: L.A.
Wiadomości: 1 904
Dot.: Chcę czuć się ładna... :(

Masz przyjemną, miłą twarz i ładnie Ci w grzywce!
Dużo zdziała pewność siebie i może niekonwencjonalne ubranie...?
Ale najważniejsze, abyś czuła się swobodnie!

Kolor włosów - czekoladowy brąz będzie Ci pasował!
classic_chic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 20:31   #32
melisanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 279
Dot.: Chcę czuć się ładna... :(

Cytat:
Napisane przez uca Pokaż wiadomość
Mnie sie wydaje ze to kwestia garderoby i makijazu, nie musisz koniecznie farbowac wlosow, no chyba ze bardzo chcesz..
Pośród znajomych mi dziewczyn panuje przekonanie, że niepofarbowane włosy to megazaniedbanie. Szczególnie, gdy włosy są niezbyt gęste, a kolor pospolity, mysi. I chyba coś w tym jest.

Mam swoje ulubione rzeczy, wiem, co mi się podoba, jeśli chodzi o ubrania, gorzej z funduszami na zakupy. Nie stać mnie i chyba nawet nie potrafiłabym, by wyglądać jak z bloga modowego, mieć superdobrane dodatki, odpowiedni kolor lakieru do paznokci itd.
Nie wiem jak można dowartościować się w kwestii wyglądu, nie zważając na opinie otoczenia. Mogę sobie wmawiać, że świetnie się czuję i wyglądam, pozostając nadal niezauważona, a nawet krytykowana?

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Uca, przeczytałam, że znasz się na analizie kolorystycznej, zgadzasz się, że jestem latem?
melisanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 21:31   #33
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Chcę czuć się ładna... :(

Też podczas ostatnich stresow strasznie mi sie włosy przerzedziły i kupiłam sobie olejek z firmy vatika ok 15 zł za 150 ml i moje włosy odżyły choć wyglądam komicznie z antenkami ostającymi z każdej strony. Co do wyglądu, to jesteś śliczna, nie dałabym Tobie tyle tak. Chciałabym wyglądać tak jak Ty, mieć taka figurę. Musisz uwierzyć w siebie, że jesteś ładną, wartościową dziewczyną, a ludzie niech sie chrzanią to Twoje życie i niech nie pieprzą głupot. Ludzie często mówią, takie przykre rzeczy z zazdrości. Ja bym dodała trochę do twoich ubrań dodatków, kolczyki, wisiorki, bransoletki, jakieś zwiewne sukienki, delikatne, buty na obcasie. Tak samo się czułam jak Ty i sukienki jakoś mi pomogły poczuć się pewniej ;d
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 21:37   #34
caroline_m
Raczkowanie
 
Avatar caroline_m
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 184
Dot.: Chcę czuć się ładna... :(

ja uważam, że jesteś latem. nie farbuj włosów, mogą Ci dodatkowo zacząć wypadać i będzie ich jeszcze mniej. sama to przeszłam i po kilku latach próbuję wrócić do naturalnego koloru. ale nie jest to jedyny mój argument. Tobie jest poprostu ślicznie w tym kolorze proponuję Ci przecierpieć okres zapuszczania i dbania o włosy i ich gęstość. długie proste z natury i zdrowe zadbane włosy, niejedna chciałaby mieć. też mam koleżanki, które doradzają mi różne niekorzystne dla mnie zabiegi.. dziewczyny dobrze mówiły o olejowaniu.. poczytaj na forum o pielęgnacji włosów kilka wątków, zmotywuj się zdjęciami zdrowych zadbanych i naturalnych włosów. jak się dorwę kompa to uzupełnie wpis zdjęciami różnych fryzur
caroline_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 22:38   #35
pudlo_manka
Rozeznanie
 
Avatar pudlo_manka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 599
Dot.: Chcę czuć się ładna... :(

JESTEŚ ŁADNA !

Kochana, jeśli Ty sama w siebie nie uwierzysz to kto ma to zrobić za Ciebie?

Nie piszę tego, żeby Ci posłodzić, jestem absolutnie szczera- ślicznie wyglądasz jak się uśmiechasz, masz świetne kości policzkowe i baaardzo sympatyczny wyraz twarzy i to coś w oczkach .

Czujesz się jak szara myszka tylko dlatego, że brak Ci wiary w siebie i to musisz zmienić . Jeśli chodzi o ubiór to postaw faktycznie na jakieś kolory, nie tylko stonowane i standardowe .
Ja zawsze tak mam, że jak się wystroję moja pewność siebie wzrasta o 200%. I nie przejmuj się
opinią innych tylko dumnie "noś się" ze sobą, swoim ciałem.
Jeśli chodzi o włoski, to ja nie niszczyłabym ich farbowaniem- zwłaszcza, że jak sama napisałaś są rzadkie i cienkie. Kup jakąś dobrą odżywkę, są też olejki.. I zapuść je troszkę, tak jak na 2 zdjęciu .

Faceci lubią długowłose kobitki

I pamiętaj, więcej pewności siebie
__________________

pudlo_manka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 23:19   #36
caroline_m
Raczkowanie
 
Avatar caroline_m
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 184
Dot.: Chcę czuć się ładna... :(

pomysły na okres przejściowy dla Ciebie na czas zapuszczania, zobacz jaką rolę odgrywa delikatny makijaż, podkreślone brwi, kości policzkowe, naturalny kolor ust.. z pewnością znajome Ci dziewczyny nie uznałyby dziewczyn ze zdjęć na niezadbane nie słuchaj się ich, za rok czy dwa będziesz mieć śliczne włosy do pasa i wszystkie będą Ci zazdrościć, skup się przez ten czas na perfekcji w makijażu, a włosy niech rosną dokarmiane wcierkami, drożdżami i innymi sposobami włosomaniaczek załączam też jedno zdjęcie Beyonce, włosy na pewno nie są naturalne ale Ty naturalnie możesz taki efekt, myślę, osiągnąć
na wielkie wyjścia troszkę bronzera na policzki i kości policzkowe, mocniej podkreślone oczęta jak u Nicole Richie, fryzurki z warkoczami są bardzo proste, masz wiele możliwości bez farbowania włosów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img-thing.jpg (17,5 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hair%2Bband%2B10%2Bcover.jpg (24,0 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Louis%2BVuitton%2BSpring%2BSummer%2B2012%2BHair.jpg (73,6 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg beyoncestraight.jpg (37,2 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1208-2-updo-nicole-richie-wedding-hair-joel-madden_we.jpg (63,7 KB, 49 załadowań)
caroline_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 23:20   #37
caroline_m
Raczkowanie
 
Avatar caroline_m
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 184
Dot.: Chcę czuć się ładna... :(

pomysły na okres przejściowy dla Ciebie na czas zapuszczania, zobacz jaką rolę odgrywa delikatny makijaż, podkreślone brwi, kości policzkowe, naturalny kolor ust.. z pewnością znajome Ci dziewczyny nie uznałyby dziewczyn ze zdjęć na niezadbane nie słuchaj się ich, za rok czy dwa będziesz mieć śliczne włosy do pasa i wszystkie będą Ci zazdrościć, skup się przez ten czas na perfekcji w makijażu, a włosy niech rosną dokarmiane wcierkami, drożdżami i innymi sposobami włosomaniaczek załączam też jedno zdjęcie Beyonce, włosy na pewno nie są naturalne ale Ty naturalnie możesz taki efekt, myślę, osiągnąć
na wielkie wyjścia troszkę bronzera na policzki i kości policzkowe, mocniej podkreślone oczęta jak u Nicole Richie, fryzurki z warkoczami są bardzo proste, masz wiele możliwości bez farbowania włosów, które je dodatkowo osłabi
caroline_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-05, 07:08   #38
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: Chcę czuć się ładna... :(

Cytat:
Napisane przez melisanda Pokaż wiadomość
Pośród znajomych mi dziewczyn panuje przekonanie, że niepofarbowane włosy to megazaniedbanie. Szczególnie, gdy włosy są niezbyt gęste, a kolor pospolity, mysi. I chyba coś w tym jest.

Mam swoje ulubione rzeczy, wiem, co mi się podoba, jeśli chodzi o ubrania, gorzej z funduszami na zakupy. Nie stać mnie i chyba nawet nie potrafiłabym, by wyglądać jak z bloga modowego, mieć superdobrane dodatki, odpowiedni kolor lakieru do paznokci itd.
Nie wiem jak można dowartościować się w kwestii wyglądu, nie zważając na opinie otoczenia. Mogę sobie wmawiać, że świetnie się czuję i wyglądam, pozostając nadal niezauważona, a nawet krytykowana?

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Uca, przeczytałam, że znasz się na analizie kolorystycznej, zgadzasz się, że jestem latem?
Troche sie za bardzo przejmujesz tym co powiedza inni .
Mnie np. dowartowosciowuje ze wygladam oryginalnie i zgodnie z wlasnym gustem, a nie co inni o mnie powiedza. W Polsce to jest o tyle beznadziejnie ze ludzie sa strasznie powierzchowni i roszcza sobie prawo do komentowania , mnie to nigdy nie ruszalo co mi powie jakas "Krysia" na ulicy, a zdarzylo mi sie wiele razy uslyszec bardzo "ciekawe" opinie. Masz sie przedewszystkim sobie podobac a nie kolezance, mamie, babci czy "Krysi".
To ze kolezanki farbuja wlosy to nie znaczy ze ty tez musisz , nie wiem, ja bylam swiecie przekonana ze farbowany chelm jest passe, modne to jest ombre hair i kolorowe koncowki, delikatne refleksy. A niezadbane wlosy to wlosy zniszczone, naturalne maja troche mniej blasku ale farbowanie na dluzsza mete niszczy wlosy, zwlaszcza te cienkie.
Zeby sie fajnie ubrac wystarcza chodzic regularnie do lumpeksow i powoli kolekcjonowac ciuchy.
Co do analizy kolorystycznej to tak, na pierwszy rzut oka jestes latem, lato dzieli sie na trzy podtypy, wiec jak odpowiesz na pytanie ktore znajduja sie w regulaminie to moze mi sie rozjasni ktorym typem jestes, chociaz za ekspertke sie absolutnie nie uwazam .
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 16:35   #39
melisanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 279
Dot.: Chcę czuć się ładna... :(

Dziękuję za miłe słowa.
Zastosuję się do rad i zacznę dbać o włosy. Z natury mam dość gęste, więc jest nadzieja, że zabiegi przywrócą je do stanu poprzedniego, sprzed przerzedzenia.
Trochę żałuję, że ścięłam włosy, do niedawna miałam za łopatki, teraz trochę to potrwa zanim urosną. Macie rację z tym farbowaniem, najpierw skupię się na kondycji włosów. Może są tu dziewczyny znające się na diecie, co najlepiej jeść, by poprawić stan włosów?
Caroline_m, bardzo ładne te zdjęcia fryzur. Nie jestem wprawną stylistką, ale przynajmniej postaram się stworzyć podobny efekt na swojej głowie.

Uca, wklejam odpowiedzi na pytania o analizę kolorystyczną:

1. Jak się opalasz - trudno mi się opalić, najpierw jestem czerwona, potem brązowieję, ale nie jest to ładny odcień

2. Kolor oczu - szaroniebieskie

3. Piegi - nie mam

4. Cera - trudno mi ocenić konkretny odcień, ale jest bardzo jasna, choć z tendencją do czerwienienia się (rozszerzone naczynka)

5. Naturalny kolor włosów - ciemny blond/ jasny brąz (mysi )

6. Kolor ust - jasnorózowy

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Wydaje mi się, że mój typ to lato, pasują mi raczej chłodne kolory, dobrze czuję się w turkusowym, pudrowym, szarym, białym, lubię fiolet i ciemną, butelkową zieleń, paskudnie mi w pomarańczowym, niezbyt dobrze w brązie, lubię też czarny, ale według innych ten kolor mi nie pasuje.

melisanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 20:32   #40
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: Chcę czuć się ładna... :(

O kurcze, ciezko mi powiedziec, nie jestem pewna ale wydaje mi sie ze jestes chlodnym latem, bo nie masz bardzo jasnych wlosow i lubisz siebie w ciemniejszych kolorach .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg color-seasons-complexion-cool-summer.jpg (103,4 KB, 145 załadowań)
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 13:22   #41
melisanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 279
Dot.: Chcę czuć się ładna... :(

Cytat:
Napisane przez uca Pokaż wiadomość
O kurcze, ciezko mi powiedziec, nie jestem pewna ale wydaje mi sie ze jestes chlodnym latem, bo nie masz bardzo jasnych wlosow i lubisz siebie w ciemniejszych kolorach .
Nie wiem czy lubię siebie w kolorach, które noszę, po prostu lubię te kolory. :P
Czyli zdecydowanie iść w kierunku chłodnych tonacji?

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Dziękuję.

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Cytat:
Napisane przez uca Pokaż wiadomość
O kurcze, ciezko mi powiedziec, nie jestem pewna ale wydaje mi sie ze jestes chlodnym latem, bo nie masz bardzo jasnych wlosow i lubisz siebie w ciemniejszych kolorach .
Dziękuję.

Nie wiem czy lubię siebie w kolorach, które noszę, po prostu lubię te kolory. :P
Czyli zdecydowanie iść w kierunku chłodnych tonacji?

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Cytat:
Napisane przez uca Pokaż wiadomość
O kurcze, ciezko mi powiedziec, nie jestem pewna ale wydaje mi sie ze jestes chlodnym latem, bo nie masz bardzo jasnych wlosow i lubisz siebie w ciemniejszych kolorach .
Dziękuję.

Nie wiem czy lubię siebie w kolorach, które noszę, po prostu lubię te kolory. :P
Czyli zdecydowanie iść w kierunku chłodnych tonacji?
melisanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-09, 20:24   #42
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Chcę czuć się ładna... :(

doradzac dodatkowe co do stylu nie bede bo chyba mniej wiecej wiesz o co chodzi, ale w kwestii aparatu to nie ma mozliwosci fizycznej by cofnal brode
ktos kto takie rzeczy mowi gada totalne bzdury, mozna zamaskowac ( lekko) wade kostna. natomiast brode operuje sie genioplastyka jesli jest kiepska, to prosty zabieg w razie czego, chociaz ja nie widze u Ciebie takiej potrzeby.
natomiast ta brode pieknie kryja geste , skosne grzywki, zdecydowane kolory wlosow ( nie czarne !)
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 09:31   #43
melisanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 279
Dot.: Chcę czuć się ładna... :(

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
doradzac dodatkowe co do stylu nie bede bo chyba mniej wiecej wiesz o co chodzi, ale w kwestii aparatu to nie ma mozliwosci fizycznej by cofnal brode
ktos kto takie rzeczy mowi gada totalne bzdury, mozna zamaskowac ( lekko) wade kostna. natomiast brode operuje sie genioplastyka jesli jest kiepska, to prosty zabieg w razie czego, chociaz ja nie widze u Ciebie takiej potrzeby.
natomiast ta brode pieknie kryja geste , skosne grzywki, zdecydowane kolory wlosow ( nie czarne !)
Dentystka twierdzi, że mam pogłębioną bruzdę wargowo-bródkową i to można "spłycić" aparatem ortodontycznym. Na konsultacji u ortodonty jeszcze nie byłam. Natomiast, jeśli ta wada nie jest aż widoczna, to może aparat i jego lekkie działanie maskujące wystarczy?
Na grzywkę, póki co, mam za rzadkie włosy.
melisanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 11:30   #44
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Chcę czuć się ładna... :(

jestem ogromnym wrogiem maskowania wad bo to tak jakbys ukryla np. krzywy lokiec miesniem...
przede wszytskim przy watpliwosciach co do korekty nie sluchaj stomatologow , najczesciej gadaja totalne bzdury... ja poszlam juz znajac diagnoze do swojej dawnej lekarki i mowie co i jak, a ona ze nie mam symptomow ( chirurg jakos zauwazyl od razu i sie pytal dflaczego dentysta mnie nie skierowal) . ja polecam skontaktowac sie nie tylko z orto, ale i chirurgiem szczekowym. oni beda wiedziec lepiej, przy czym czesto tez orto namawiaja na ukrywanie wad bo realnie wiecej na tym zarabiaja. dlatego zrob badania, potem konsultacje i po problemie. ps. jesli nie bedziesz w stanie polubic tej wady to nie dus sie cale zycie w kompleksach
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 11:56   #45
melisanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 279
Dot.: Chcę czuć się ładna... :(

Aparat i tak będę musiała ponosić, nawet jeśli zdecyduję się na poważną korektę, bo mam nieco krzywe zęby. Nie mam progenii, jak już to właśnie ta bruzda mi przeszkadza.
melisanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 12:26   #46
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Chcę czuć się ładna... :(

Slonko naprawde na pierwszy rzut oka nie widac zadnej wady
natomiast co masz zobaczysz na zdjeciach , bez rentgena i wyciskow nikt nie powinien stawiac diagnozy. bo na oko to jeden umarl
nie wiem tez ile masz lat co jest tu kluczowym elementem
natomiast genioplatyke robi sie niezaleznie od aparatu
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 11:02   #47
melisanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 279
Dot.: Chcę czuć się ładna... :(

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
Slonko naprawde na pierwszy rzut oka nie widac zadnej wady
natomiast co masz zobaczysz na zdjeciach , bez rentgena i wyciskow nikt nie powinien stawiac diagnozy. bo na oko to jeden umarl
nie wiem tez ile masz lat co jest tu kluczowym elementem
natomiast genioplatyke robi sie niezaleznie od aparatu
Mam 24 lata. Jeśli nie mam dużej wady, a defekt jest kosmetyczny, uniemożliwia to przeprowadzenie operacji?
melisanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 16:16   #48
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Chcę czuć się ładna... :(

absolutnie nie, natomiast nie wiem czy wtedy taki zabieg bylby refundowany. skonczylas rosnac wiec jesli to nie progenia czy retrogenia etc. wada raczej sie nie poglebi. ale jak juz pisalam nie widze zdjec czy wyciskow a bez tego niewiele powiem. zawsze bierz tez pod uwage, ze czesto te wady sa malo widoczne, a powazne stad wiele osob niestety ich nie leczy chociaz powinno.
jesli bylby to problem , ktorego chirurg nie uzna za chorobe, a kosmetyke -genioplastyka kosztowala niedawno okolo 5 tys.
i tylko brzmi powaznie, z opisu to pikus
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 17:18   #49
Zissu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 217
Dot.: Chcę czuć się ładna... :(

Cytat:
Napisane przez melisanda Pokaż wiadomość
Byłabym wdzięczna za wszelkie sugestie i porady, co zrobić, by wydawać się ładna. W otoczeniu atrakcyjnych dziewcząt czuję się jak szara, niewidzialna mysz, zwłaszcza, że dają mi to wprost do zrozumienia.
Aktualnie nie wyglądam jak na pierwszym zdjęciu, nie mam grzywki. Czy powinnam zapuszczać włosy, choć są rzadkie i cienkie? Zafarbować je na jakiś kolor? Chciałabym brąz, ale nie wiem czy ciepły odcień będzie mi pasował.
Pomocy!




http://imageshack.us/f/193/47721138450657160040920.jpg/

http://imageshack.us/f/600/17692616889797316127117.jpg/
jesteś sliczna , a to że wokół Ciebie są dziewczyny które kreują się na starsze robiąc mocne makijaże , itp nie powinno Cię motywować do zrobienia tego samego. Masz delikatny typ urody , kolor włosów delikatny brąz bedzie na pewno pasował
Zissu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-12, 11:49   #50
melisanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 279
Dot.: Chcę czuć się ładna... :(

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
absolutnie nie, natomiast nie wiem czy wtedy taki zabieg bylby refundowany. skonczylas rosnac wiec jesli to nie progenia czy retrogenia etc. wada raczej sie nie poglebi. ale jak juz pisalam nie widze zdjec czy wyciskow a bez tego niewiele powiem. zawsze bierz tez pod uwage, ze czesto te wady sa malo widoczne, a powazne stad wiele osob niestety ich nie leczy chociaz powinno.
jesli bylby to problem , ktorego chirurg nie uzna za chorobe, a kosmetyke -genioplastyka kosztowala niedawno okolo 5 tys.
i tylko brzmi powaznie, z opisu to pikus
Czytałam trochę o tym zabiegu. Wątpię, że uzyskam refundację z NFZ. Niby operacja nie jest skomplikowana, ale zawsze pod narkozą, a to pewne ryzyko. Moja stomatolog twierdzi, że mam zgryz głęboki, czyli górne zęby za bardzo nachodzą na dolne, stąd ta pogłębiona bruzda i wysunięta broda. Nie jest tragicznie widoczne, więc nadal się łudzę, że aparat i jego działanie akurat wystarczą. Muszę jednak zrobić zdjęcie cefalometryczne i iść do ortodonty i chirurga szczękowego, podobno w szpitalu w moim mieście jest całkiem niezły specjalista i porównać, co mi powiedzą. Póki co, broda to mój największy kompleks, potem są rzadkie włosy (ale tu jest nadzieja, bo kiedyś były gęste). Inni często śmieją się z mojego nosa, jest zadarty, stąd padają określenia "kartofel" , ale ja go akurat lubię. :P

Cytat:
Napisane przez Zissu Pokaż wiadomość
jesteś sliczna , a to że wokół Ciebie są dziewczyny które kreują się na starsze robiąc mocne makijaże , itp nie powinno Cię motywować do zrobienia tego samego. Masz delikatny typ urody , kolor włosów delikatny brąz bedzie na pewno pasował
Dziękuję.

Ja już nie taka młoda, więc i moje znajome nie muszą oszukiwać metryki, by wyglądać na starsze.
melisanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 15:17   #51
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Chcę czuć się ładna... :(

co do pewnego ryzyka przy narkozie to powiem Ci to, co uslyszala moja bojaca sie niezwykle ( duzo powazniejszej swoja droga) operacji i narkozy znajoma od pielegniarki i anastezjologa - ta pani pracowala 30 lat i nikt nie mial problemu z wybudzeniem sie, chociaz filmy i panikarze ( swoja droga zauwazylas , ze operacje czesto sa odradzane przez tych co sie nawet dentysty boja, a z medycyna nie maja wspolnego nic poza przeczytaniem kilku artykulow albo ogladaniu programow typu "interwencja" itd?? ) wmawiaja nam , ze narkoza to ogromne ryzyko to realnie jest ona grozna glownie w osrodkach, ktore na szybko wykonuja operacje
mam tu na mysli kliniki chirurgii plastycznej, ktore czesto nie wymagaja koniecznych wynikow dla przeprowadzania zabiegu, a za kase , na szybko bo klient na wakacjach itd...
ja mialam juz kilka razy narkoze i spokojnie

co do lekarzy tojedyne dobre wyjscie, sprawdz oceny orto w necie ( konieczne)

natomiast co do wlosow, to jesli sa teraz delikatne to moze sprobuj puszystej z tylu krotkiej fryzurki, wszytskie pelne uczesania odciagaja uwage od brody (sprawdzone )

i jeszcze jedno - borykalam sie tez z problemem brody ( a w gorszym kontekscie) i wierz mi, zadne delikatne kolory nie beda Ci sluzyc. sprobuj zalozyc ciemna krotka peruke ( nie mowie czarna, ale np. czekoladowa, zdecydowana ) i zrob makijaz oczu , mysle ze moze byc duuuzo lepiej. do tego kolczyki, duze i zdecydowane brwi . unikaj brwi polokraglych, delikatnych; klasyczne jaskolki albo nowy uniwersalny ksztalt bedzie lepszy

tak sobie tez mysle, ze zgryz gleboki w sumie fajnie lecza damony
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 10:59   #52
knot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 221
Dot.: Chcę czuć się ładna... :(

Słuchaj! Jesteś prześliczną dziewczyną, pokazałaś mało zdjęć, ale bardzo przypominasz mi Leticię Caste, a ona jest światowej sławy modelką! Zobacz, jakie ona nosi kolory, bo moim zdaniem Tobie też by taki wlaśnie styl pasował. Nie ostre, raczej pastekowe kolory - brudny róż, beże, do tego, jak lubisz taki styl, jakies cieżkie ozdoby, wyraziste. Absolutnie nie mam tu na myśli laki barbie, nie takij slodkiej, raczej delikatnej buntowniczki. Zachowaj raczej jasny kolor włosów, nie idż w brązy. Na oczy złoty lub jasny brudny róż, błyszczyk, tusz do rzęs, delikatne perfumy, kolczyki, taki długie, wiszące i zrobisz na każdym wrażenie!
Włosy możesz zapuścić, pocieniować.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg leti.jpg (18,4 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg leti 3.jpg (22,6 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg leti2.jpg (91,7 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg leti 4.jpg (11,8 KB, 25 załadowań)
knot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 11:15   #53
knot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 221
Dot.: Chcę czuć się ładna... :(

a propos wydatków, ja też nie lubię wydawać na drogie kosmetyki, ciuchy. Doradzę Ci coś. Ciuchy, z założenia producenta, mają się zniszczyć po 1 sezonie, zresztą już na wieszakach wygladają tandetnie. Warto kupić coś neutralnego, gładkiego, bo w czymś bardzo orginalnym bedzie widać, że nosisz to codziennie, lub np od 3 lat. Do tego kolorowe paski, biżuteria - możesz sama zrobić z np naturalnych kamieni, kupisz tanio to co chcesz na allegro, np agaty w róznych krztaltach i kolorach, nawlekasz na sznurek, żyłkę i gotowe. A wyglądają super elegancko! Lub zawadiacko, jak lubisz, tak zrobisz.
Z kosmetków polecam z rossmanna Wibo lub Lovely - dobre lakiery, cienie, pudry, kazdy po 4-9 zł.

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

przepraszam Cię bardzo, jeśli Cię urazilam swoimi teoriami, ale myslałam, że masz z 16 la!!!!!!!!!!!!!!! Teraz przeczytałam o wieku.. Ty nie jesteś dziewczyną, tylko młodą, piekną kobietą!
knot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 00:15   #54
melisanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 279
Dot.: Chcę czuć się ładna... :(

Cytat:
Napisane przez knot Pokaż wiadomość
Słuchaj! Jesteś prześliczną dziewczyną, pokazałaś mało zdjęć, ale bardzo przypominasz mi Leticię Caste, a ona jest światowej sławy modelką! Zobacz, jakie ona nosi kolory, bo moim zdaniem Tobie też by taki wlaśnie styl pasował. Nie ostre, raczej pastekowe kolory - brudny róż, beże, do tego, jak lubisz taki styl, jakies cieżkie ozdoby, wyraziste. Absolutnie nie mam tu na myśli laki barbie, nie takij slodkiej, raczej delikatnej buntowniczki. Zachowaj raczej jasny kolor włosów, nie idż w brązy. Na oczy złoty lub jasny brudny róż, błyszczyk, tusz do rzęs, delikatne perfumy, kolczyki, taki długie, wiszące i zrobisz na każdym wrażenie!
Włosy możesz zapuścić, pocieniować.
Dziękuję.
Letitia ma chyba bardziej kobiecą i szlachetną urodę, a ja to perkaty nos i pućki, ale miło, że komuś ją przypominam.
Mogę dać zdjęcie twarzy z bliska, ale tu mam make up, więc nie jest w pełni realne.
Za to lepiej widać moją "piękną" brodę.
Dumam ostatnio czy nie skusić się na Bursztyn z Castinga, taki rudy odcień. http://www.opinie.senior.pl/zdjecia/...-58183-big.jpg
Chyba nie zniszczy mi włosów, raczej szybko się spierze, a chciałabym popróbować jak mi będzie w rudym bez drastycznego farbowania.

---------- Dopisano o 01:15 ---------- Poprzedni post napisano o 01:12 ----------

Cytat:
Napisane przez knot Pokaż wiadomość
Słuchaj! Jesteś prześliczną dziewczyną, pokazałaś mało zdjęć, ale bardzo przypominasz mi Leticię Caste, a ona jest światowej sławy modelką! Zobacz, jakie ona nosi kolory, bo moim zdaniem Tobie też by taki wlaśnie styl pasował. Nie ostre, raczej pastekowe kolory - brudny róż, beże, do tego, jak lubisz taki styl, jakies cieżkie ozdoby, wyraziste. Absolutnie nie mam tu na myśli laki barbie, nie takij slodkiej, raczej delikatnej buntowniczki. Zachowaj raczej jasny kolor włosów, nie idż w brązy. Na oczy złoty lub jasny brudny róż, błyszczyk, tusz do rzęs, delikatne perfumy, kolczyki, taki długie, wiszące i zrobisz na każdym wrażenie!
Włosy możesz zapuścić, pocieniować.
Dziękuję.
Letitia ma chyba bardziej kobiecą i szlachetną urodę, a ja to perkaty nos i pućki, ale miło, że komuś ją przypominam.
Mogę dać zdjęcie twarzy z bliska, ale tu mam make up, więc nie jest w pełni realne.
Za to lepiej widać moją "piękną" brodę.

http://imageshack.us/f/684/user2049908a353a7big.jpg/

Dumam ostatnio czy nie skusić się na Bursztyn z Castinga, taki rudy odcień. http://www.opinie.senior.pl/zdjecia/...-58183-big.jpg
Chyba nie zniszczy mi włosów, raczej szybko się spierze, a chciałabym popróbować jak mi będzie w rudym bez drastycznego farbowania.
melisanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 17:30   #55
Zissu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 217
Dot.: Chcę czuć się ładna... :(

Cytat:
Napisane przez melisanda Pokaż wiadomość
Dziękuję.
Letitia ma chyba bardziej kobiecą i szlachetną urodę, a ja to perkaty nos i pućki, ale miło, że komuś ją przypominam.
Mogę dać zdjęcie twarzy z bliska, ale tu mam make up, więc nie jest w pełni realne.
Za to lepiej widać moją "piękną" brodę.
Dumam ostatnio czy nie skusić się na Bursztyn z Castinga, taki rudy odcień. http://www.opinie.senior.pl/zdjecia/...-58183-big.jpg
Chyba nie zniszczy mi włosów, raczej szybko się spierze, a chciałabym popróbować jak mi będzie w rudym bez drastycznego farbowania.

---------- Dopisano o 01:15 ---------- Poprzedni post napisano o 01:12 ----------



Dziękuję.
Letitia ma chyba bardziej kobiecą i szlachetną urodę, a ja to perkaty nos i pućki, ale miło, że komuś ją przypominam.
Mogę dać zdjęcie twarzy z bliska, ale tu mam make up, więc nie jest w pełni realne.
Za to lepiej widać moją "piękną" brodę.

http://imageshack.us/f/684/user2049908a353a7big.jpg/

Dumam ostatnio czy nie skusić się na Bursztyn z Castinga, taki rudy odcień. http://www.opinie.senior.pl/zdjecia/...-58183-big.jpg
Chyba nie zniszczy mi włosów, raczej szybko się spierze, a chciałabym popróbować jak mi będzie w rudym bez drastycznego farbowania.
jesteś ładna, nie wiem czego Ty chcesz od swojej urody
a co do koloru , kolor ładny, tylko na Twoich włosach może wyjść ciemniejszy ale pierze si ę
Zissu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 00:25   #56
melisanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 279
Dot.: Chcę czuć się ładna... :(

Cytat:
Napisane przez Zissu Pokaż wiadomość
jesteś ładna, nie wiem czego Ty chcesz od swojej urody
a co do koloru , kolor ładny, tylko na Twoich włosach może wyjść ciemniejszy ale pierze si ę
Nie czuję się ładna. Jestem niewidoczna, a jeśli już to tylko dla autorów niemiłych komentarzy.
Co do farby, może wyjść rudy brąz, nawet lepiej, bo mniej drastyczna zmiana. Może z rudym przestanę być postrzegana jak szara mysz.
melisanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 05:05   #57
Zissu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 217
Dot.: Chcę czuć się ładna... :(

Cytat:
Napisane przez melisanda Pokaż wiadomość
Nie czuję się ładna. Jestem niewidoczna, a jeśli już to tylko dla autorów niemiłych komentarzy.
Co do farby, może wyjść rudy brąz, nawet lepiej, bo mniej drastyczna zmiana. Może z rudym przestanę być postrzegana jak szara mysz.
Dziewczyno , nie jesteś żadną szarą myszką .Sama sobie wmawiasz , bo usłyszałas kilka komentarzy . Wiem co to znaczy, bo chyba każdy w pewnym wieku przechodzi to samo. Zawsze znajdzie się grupa cwaniaczek która potrafi dowalić komuś. Dla mnie to one- te osoby mają ze sobą problem. Musisz zmienić nastawienie, wiem , że łatwo się mówi - gorzej z wykonaniem.
W tym kolorze może Ci być ładnie , również to sa moje ulubione kolory, nigdy sie akurat na ten odcień nie zdecydowałam, bo zawsze chciałam miec odcienie jaśniejsze . Jeśli już ufarbujesz daj znac , pokaż zdjęcie może dziewczyny i makijaż wtedy delikatny zaproponują? Jak włosy bedą ufarbowane , wtedy więcej można będzie doradzić
Głowa do góry i olać wszystkich którzy mają sami ze sobą problemy emocjonalne
Zissu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 17:22   #58
gosia_91
Przyczajenie
 
Avatar gosia_91
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16
Dot.: Chcę czuć się ładna... :(

Wmówiłaś sobie, że jesteś niewidzialna... bzdura. Mam podobny do Ciebie typ urody, też jestem taka drobna i mam podobną długość włosów ( ale kolor burgund, więc bardzo widoczny). Jesteś eteryczna i delikatna, masz bardzo ładną buzię. Wmawiasz sobie sama, że jesteś przeciętna. Zapewniam Cię, że nawet na zdjęciach widać, że masz dużo uroku - nie jesteś może seksbombą ale co z tego ? Namawiałabym Cię abyś zafarbowała włosy henną w jakimś ciepłym brązowym kolorze ( polecam hennę Khadi ) i podkreślała swoją naturalną urodę. Masz ładną cerę; wystarczy puder, róż, tusz do rzęs, błyszczyk, podkreślenie brwi. Ja jednak odradzam Ci zapuszczanie włosów - wydaje mi się, że mając dość cienkie włosy podkreślisz to, że nie są bardzo gęste. JESTEŚ ŁADNA! I podstawowa rzecz - uwierz w siebie, to najlepszy upiększacz ( ale wiem, że to trudne )
gosia_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 16:45   #59
melisanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 279
Dot.: Chcę czuć się ładna... :(

Dziękuję za rady, ale sama już nie wiem.
Kusi mnie rudy, ale nie wiem czy będzie mi pasował, bo to ciepły odcień. A chciałabym być wreszcie widoczna, ale nie z powodu źle dobranego koloru.
Próbowałam zrobić symulację koloru na instyle.com, rudy i jasny brąz mi nie pasuje.
Nie wiem czy subtelne zmiany typu róż na policzki i zmiana nastawienia coś dadzą. W końcu najpierw ludzie widzą (a właściwie w moim przypadku nie widzą) wizerunek, potem dopiero zachowanie. Nie sądzę, bym sobie to wmawiała, szara mysz to niemal moja ksywa od kiedy pamiętam.
melisanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 08:48   #60
knot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 221
Dot.: Chcę czuć się ładna... :(

Hej, to ja, jeszcze raz... masz śliczną dziewczęcą urodę, klasyczną, piękną. Rudy kolor wcale nie sprawi, że będziesz bardziej zauważalna, chyba, że przez samą siebie w szybach wystaw sklepowych..Poza tym faceci nie lubią rudego, ani w ogóle żadnych sztuczności. Serio. Sztuczne rzesy, wlosy, cycki, paznokcie, to wymysł kobiet. A nie potrzeba mężczyzn. Moim zdaniem, jak chcesz się wyróżnić, to podetnij ładnie, wycieniuj włosy u dobrego fryzjera, zrób make-up, perfumy, biżuteria, a co do koloru, to może bardziej blond/ciemny blond/moze balejaż...? Coś co zawsze wygląda super: buty na obcasach i wąskie spodnie lub spódnica/sukienka.
Ps. szczerze Ci powiem, a mam już 34 lata i przechodziłam 'niewidzialność', tak jak Ty i jak wiele innych dziewczyn, przykre komentarze wysyłane są WYŁĄCZNIE DO PIĘKNYCH I MĄDRYCH KOBIET, czyli takich co zagrażają ładnym i pustym lalom. A jeśli niepochlebne komentarze słyszałaś od facetów, to olej to. Oni bywaja strasznie zakompleksieni.
knot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-19 12:07:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:29.