Rimini zbiorczy - wakacje, obozy - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-07, 08:13   #3961
nutella_xx
Przyczajenie
 
Avatar nutella_xx
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 8
Dot.: Rimini zbiorczy - wakacje, obozy

Ja jadę 15.07-25.07 z biura animator travel, hotel eurotour (dawny evelyn)
Wciąż zastanawiam się ile euro wziąć...
nutella_xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 11:18   #3962
_Saloqe
Przyczajenie
 
Avatar _Saloqe
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 27
Dot.: Rimini zbiorczy - wakacje, obozy

Cytat:
Napisane przez Ayris_ Pokaż wiadomość
Hej, jedzie ktoś 15-25.07 z ok tours?

W ogóle mam parę pytań co do samego rimini. Czy jest coś co warto stamtąd przywieźć, może są jakieś fajne sklepy z ciuchami? Ile kasy polecacie zabrać? Jak długo trwa podróż autobusem?
według mnie nie ma co się napalać na galerie handlowe, wszystko to samo co u nas. ja, chociaz uwielbiam zakupy, wolałam iść na plażę niż jechać do galerii już sama nie pamiętam ile brałam kasy, ale oblicz sobie wszystko mniej więcej. pieniądze które wydasz na pewno, na kaucję, wycieczki, klub. ile dziennie jesteś w stanie zjeść, wypić, ile chcesz przeznaczyć na pamiątki
ja pokupiłam sporo podróbek, np raybanów czy śliczną bransoletkę ala tiffany, perfumy. no i w san marino warto na alko się skupić
__________________
hello
_Saloqe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 19:55   #3963
iiCreative
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: Rimini zbiorczy - wakacje, obozy

Hej, szukam kogoś kto mógłby jechać za mnie na obóz do Rimini z almaturu (z tego co wiem nie ma takiej grupy) od 2 do 12 sierpnia http://www.almatur.pl/wlochy-rimini-...L_O__lato.html
zależy mi na czasie bo już trzeba wpłacać, jeśli ktoś jest chętny niech się odezwie
iiCreative jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 11:12   #3964
carrie91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Dot.: Rimini zbiorczy - wakacje, obozy

Hej,

czy któraś z Was była moze w otelu nautic? wyjeżdżam własnie w prszyszłym tygodniu do Rimini i chciałabym sie dowiedzieć czegoś więcej o tym hotelu? Generalnie jestem tak podekscytowana wyjazdem, a po opiniach które tu czytam, Rimini to niebo
carrie91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-30, 00:12   #3965
llaurusia522
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Rimini zbiorczy - wakacje, obozy

Cudowne miejsce! Rimini to duży kurort podzielony na kilka części. Ja byłam w tej najbardziej rozrywkowej dzielnicy w hotelu villa Loris. Hotel jest bardzo słaby, ale świetne ulokowany w samym centrum i kilkaset metrów od plaży. Jedzenie w Loris jest tragiczne, pokoje niesamowicie ciasne, nie ma balkonu i klimatyzacji, co przy takim upale jest naprawdę uciążliwe. Obiekt potrzebuje generalnego remontu. Jednak kiedy hotel służy jedynie za nocleg to da się to zaakceptować. Plaża jest piaszczysta i szeroka. Nie ma praktycznie możliwości położyć się na ręczniku na piasku, gdyż wszędzie są płatne leżaki (z reguły wliczone w cenę pobytu dla gości danego hotelu). Morze jest bardzo ciepłe, ale brudne i pełno w nim glonów oraz krabów. Byłam w dwóch klubach- Carnaby i Altromondo. Zdecydowanie lepsze jest Altromondo. Często w nim grają światowi dj-e. W carnaby jest straszny ścisk. Nie da się ruszyć ręką, a co dopiero zatańczyć. Ma 3 piętra. Na każdym gra inna muzyka, hip-hop, klubowa, lata 80 i 90. Pełno nachalnych kolesi którzy obmacują przy każdej okazji. W Rimini nie ma za wiele pubów i barów. Ja polecam Shooters i Copacabanę. Za kilka euro można tam kupić litrowy dzban, albo wiadro z drinkami. Mimo iż byłam w młodzieżowej dzielnicy to o 2/3 miasto zasypiało i większość pubów była już zamknięta. W porównaniu z Lloret, czy Złotymi Piaskami w Rimini jest spokojniej. Jeśli chodzi o ceny to niestety jest drogo. Nie mogłam nigdzie znaleźć jakiegoś taniego marketu, a okoliczne sklepiki miały ceny dostosowane do turystów. Na tydzień powinno wystarczyć 150-200 euro. Same kluby to wydatek ok.50 euro. Gałka lodów jest za 1 euro, pizza za 7, papierosy 5, drink około 7... Pogodę miałam rewelacyjną, ciągłe słońce i ponad 40 stopni. Polecam też odwiedzić w drodze powrotnej Mirabilandię. Najlepszy jest Katun i ispeed. Niesamowite przeżycia.
llaurusia522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-03, 20:06   #3966
mariineczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1
Dot.: Rimini zbiorczy - wakacje, obozy

Byłam w Rimini w sierpniu tego roku i oświadczam, że były to NAJLEPSZE wakacje mojego życia, mimo, że miałam okazję zwiedzić już kilka państw o takim ciepłym klimacie. pojechałam na kolonie z najlepszą przyjaciółką i było po prostu za-je-bi-*cie!
na samym początku napiszę, że żenujące są niektóre opinie że pokoje takie i takie, morze brudne, włosi nachalni. dziewczyny, pojechalyscie sie tam super bawic czy siedziec caly dzien w hotelu? ja osobiscie mialam czysty, schludny pokoj z wyprana posciela i to bylo najwazniejsze. reszte mialam gdzies, poniewaz w hotelu jedynie jadlam i nocowalam, to wszystko. woda w morzu faktycznie nie jest idealnie błękitna, ale nie ma porownania z baltykiem mega cieplutka i zawsze chetnie sie w niej kąpałam, mimo ze plywaja tam nieraz kraby (nie, nie gryzą i nie zabiją was hahaah). plaża z parasolami i leżakami niestety prywatnymi. super miasteczko, pelno sklepow, lodziarni, barow i klubow, do ktorych chodzilysmy wieczorami z dziewczynami. nocą tętni życie!!! muzyka, fajerwerki, wesołe miasteczka, wszędzie mili kochani ludzie, zawsze sie usmiechna. i ci włosi...... nie zastanawiajcie sie tylko jedzcie!!!! ja przezylam najlepsza przygode, poznalam ludzi i sie mega wybawilam, polecam!!!!
mariineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 01:45   #3967
malowany ptak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 12
Dot.: Rimini zbiorczy - wakacje, obozy

Czy do klubow np. Carnaby wpuszczaja pojedynczych facetow. Jaka jest gorna granica wieku?
malowany ptak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-08, 15:44   #3968
bordowka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 75
Dot.: Rimini zbiorczy - wakacje, obozy

No właśnie wgl jak to jest ze studentami w Rimini? Czy głównie młodsi jeżdzą?
bordowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-12, 09:15   #3969
alakossak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 3
Dot.: Rimini zbiorczy - wakacje, obozy

Cytat:
Napisane przez kamioneczkas Pokaż wiadomość
Ja byłam w te wakacje, a jestem studentką. Wybrałam się na obóz z kochamwakacje.pl i było naprawdę rewelacyjnie! SUPER organizacja i przede wszystkim to na co najbardziej czekałam – zwiedzanie! polecam!
Na zwiedzanie to są zdecydowanie lepsze kierunki niż Rimini
Mnie przeraża ilość ludzi w Rimini na plaży. A Włochy są takie piękne i jest tyle cudownych, spokojniejszych miejscówek z ekstra możliwościami na zwiedzanie.

Osobiście polecam okolice Neapolu i południe Włoch od Bari w dół.
alakossak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-13, 11:19   #3970
MartaMb5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10
Dot.: Rimini zbiorczy - wakacje, obozy

Byłam w Rimini 4 lata lata temu. Wróciłam oczarowana tym miejscem. W zeszłe wakacje postanowiłam znowu się tam wybrać.
Naprawdę bardzo się zdziwiłam. Gdyż ilość emerytów i rodzin była porażająca. Kiedyś miasto pełne tłumów młodych ludzi. A teraz..no cóż Rzeczywiście wieczorem bary są przepełnione, ale o 2 w nocy cisza i pustki na uliczkach. Serdecznie polecam klub Altromondo, jednak Carnaby każdemu odradzam. Zawitałam tam raz i wystarczy, chyba że ktoś lubi tłumy nachalnych mężczyzn i drętwą muzykę
Co do zwiedzania warto wybrać się do San Marino, niedaleko a idealne miejsce na półdniową wycieczkę.
Jeżeli komuś zależy na typowo imprezowych wakacjach polecam udać się jednak w inne miejsce.
__________________
2013 Rimini <3
2014 Leptokaria
2015 Lloret
MartaMb5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-13 12:19:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:21.