Szyja pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-11-13, 08:12   #1
KarolinaWisniew099
Przyczajenie
 
Avatar KarolinaWisniew099
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 22

Szyja pomocy


Cześć
Chciałabym się Was zapytać czy polecacie jakąś poduszkę do spania? Od jakiegoś czasu boli mnie szyja i szukam czegoś godnego uwagi.
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
KarolinaWisniew099 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-15, 15:20   #2
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Szyja pomocy

Cytat:
Napisane przez KarolinaWisniew099 Pokaż wiadomość
Cześć
Chciałabym się Was zapytać czy polecacie jakąś poduszkę do spania? Od jakiegoś czasu boli mnie szyja i szukam czegoś godnego uwagi.
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Polecam poznać przyczynę a nie jedynie reagować na objaw.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-20, 14:35   #3
matylda894
Raczkowanie
 
Avatar matylda894
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 32
Dot.: Szyja pomocy

A w jakiej pozycji spisz? Ja dobrałam sobie poduszkę i wszystkie bóle mineły. Dowiedziałam się od znajomego fizjoterapeuty ze moje bole były spowodowane napięciem w szyi. Radzę Ci się przejść do fizjoterapeuty.
matylda894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-20, 14:38   #4
KarolinaWisniew099
Przyczajenie
 
Avatar KarolinaWisniew099
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 22
Dot.: Szyja pomocy

Wiem wiem, do lekarza pójde swoją drogą ale poduszke tez bym chciała Matylda894 - jak dobrałas poduszkę i jaka firme?
KarolinaWisniew099 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-21, 08:55   #5
matylda894
Raczkowanie
 
Avatar matylda894
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 32
Dot.: Szyja pomocy

Na stronie dr sapporo. Tam bez problemu możesz dobrać sobie poduszkę w zaleznosci o pozycji spania itp. ja zdecydowałam sie na swing bo spie na boku i czasem na plecach. zajrzyj sobie na ta strone
matylda894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-28, 13:04   #6
tasmanska
Raczkowanie
 
Avatar tasmanska
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 45
Dot.: Szyja pomocy

Najlepsze są te zapamiętujące chyba, memory foam czy jakoś tak. No ale też przy takich ciągłych problemach to fizjoterapia albo akupunktura http://akupunkturapokrywka.pl/gabinet-akupunktury/, bo to trzeba działać na te mięśnie posklejane, napięte. Pomaga naprawdę, jak ten problem znam niestety z życia.

Edytowane przez tasmanska
Czas edycji: 2017-12-18 o 13:54
tasmanska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-29, 10:52   #7
alabbss73
Przyczajenie
 
Avatar alabbss73
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 11
Dot.: Szyja pomocy

Tak ja też polecam zainwestowanie w poduszkę. Mój mąż miał problemy z chrapaniem i zakupiliśmy poduszkę PIANO od dr sapporo - widziałam, że ta nazwa się już przewijała w komentarzach. poduszka pomogła a ja sama postanowiłam wybrać coś dla siebie wybór mają duży, ceny sa atrakcyjne a co dla nas najważniejsze to fakt, że to polska firma. A my wspieramy poslkich producentow
alabbss73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-30, 07:12   #8
SynergiaM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Centrum Synergia Chorzów
Wiadomości: 28
Dot.: Szyja pomocy

Cześć Pytanie brzmi czy w ostatnim czasie zmieniłaś poduszkę? Jeśli nie a szyja nagle zaczęła dokuczać to jej zmiana raczej nie wpłynie na dolegliwości. Spróbuj na początku zmienić poduszkę na jakąkolwiek inną - niech to będzie najzwyklejszy jasiek - dla testu czy dolegliwości się zmienią. Co innego jeśli np zmieniamy łóżko/ poduszkę i jest nam zwyczajnie w nowym miejscu nie wygodnie a co innego jeśli okazuje się, że na 5 kolejnych poduszkach boli nas tak samo. Również polecam skontaktować się z fizjoterapeutą w celu znalezienia przyczyny bólu. Czasem wystarcza jedna wizyta i okazuje się, że sprawa zostaje rozwiązana, a poduszka nie ma nic do rzeczy. Im dłużej czekamy z problemem tym później trudniej będzie go rozwiązać - potrzeba będzie więcej wizyt, więcej zaangażowania w ćwiczenia w domu i co za tym idzie większych nakładów finansowych. Polecam szybko uderzyć w problem i mieć go z głowy (i z szyi )
SynergiaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-18, 13:07   #9
margo85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 28
Dot.: Szyja pomocy

Zgadzam się, że najczęściej nasza szyja jesy napięta i boli gdy źle śpimy. Ja całe życie spałam bardzo wysoko aż w końcu bol tak mi dokuczał, że dopiero po zmianie na poduszkę ortopedyczną mi przeszło. Te od dr sapporo pewnie też są dobre, ja sobie chwalę sissel.
margo85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-19, 14:36   #10
modufus
Przyczajenie
 
Avatar modufus
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 5
Dot.: Szyja pomocy

A może dobrze byłoby doradzić się w tym temacie znajomych?
__________________
Celem każdej gry jest wygrana. Jeśli nie zależy ci na wygranej, bez sensu jest walczyć.
modufus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-13, 12:52   #11
olive
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2
Dot.: Szyja pomocy

Mi na ten problem pomogła poduszka-wałek z łuską gryki . Też zmagałam się długo z tym problemem i przyczyną była po prostu zła poduszka. Polecam takie poduszki, bo są o wiele tańsze od takich ortopedycznych, których ceny czasami były niebotyczne . Ja swoja kupiłam w bardzo dobrej cenie tutaj : www.facebook.com/grykowysen/
olive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-16, 06:58   #12
Malwimalwi
Przyczajenie
 
Avatar Malwimalwi
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2
Dot.: Szyja pomocy

Mnie też szyja boli często i jak przestałam spać na dwóch poduszkach tylko na 1 to bóle odrazu minęło Najlepiej spać na takiej trochę płaskiej, wtedy szyja nie jest podniesiona w trakcie snu
Malwimalwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-16, 15:05   #13
marwis
Przyczajenie
 
Avatar marwis
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 15
Dot.: Szyja pomocy

Mi w szyi czasami kręgosłup tak chrobocze jakby sie kruszył, kiedy odwracam głowę nie mam przy tym bólu ale takie ogólne nieprzyjemne odczucie (może przez ten dźwięk). Myślicie że to kwestia poduszki zy raczej powinnam udać się do lekarza???
marwis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-16 16:05:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:45.