Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Pokaż wyniki sondy: Który z zegarków na zdjęciach jest najwłaściwszy?
casio 4 23,53%
swatch 2 11,76%
oozoo 2 11,76%
timex 4 23,53%
CK 5 29,41%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 17. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-03, 09:42   #91
plustek1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 33
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

tonieani
jak bóbr to może obieraczka do mandarynek Bóbr Bo
http://fabrykaform.pl/Koziol_obierac...bo-p10099.html ?

Świetna jak dla mnie , sam pomysł obieraczki do mandarynek mnie rozbroił
plustek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 09:46   #92
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

Cytat:
Napisane przez CoffeeWithMilk Pokaż wiadomość
Tylko, że pytałam Go co chciałby dostać to powiedział, że mam nie robić dwóch prezentów, tylko jeden i, żeby było to coś co nam urozmaici życie erotyczne, a pod choinkę takiego czegoś nie chcę dawać, więc pomyślałam o urodzinach...
to może lepiej seksowna bielizna i do tego skórzany bacik

Cytat:
Napisane przez madmadlen Pokaż wiadomość
To teraz ja Mam przyjaciela, mojego wspanialego i jedynego, i mam pomysl na prezent, a troche mniej czasu na jego szukanie, wiec jesli widzialyscie cos podobnego to dajcie znac W kazdym razie - uwielbia gotowac, wiec postanowilam kupic notatnik, zeszyt etc. w ktorym wypisze (mam przygotowane kilkadziesiat) przepisow. Druga rzecz, ze kocha nad zycie Ciasteczkowego Potwora, jakies pozostalosci z szczesliwego dziecinstwa, wiec (jesli zeszyt z nim by byl to rowniez) planuje kupic bluze lub koszulke z Cookie Monsterem. Nie boje sie wpadki, gdyz ma on styl dosc frywolny i lubi sie ubierac dosc szokujaco. Macie jakies pomysly?
świetny pomysł
poszukaj w internecie np. na allegro na pewno trafisz takie duże ładnie oprawione księgi z pustymi kartami


plustek1 jakie to fajne świetny dodatek do prezentu głównego, jeszcze jest tam taki zestaw łyżeczka do kiwi, łyżeczka do grejpfrutów oraz obierak do cytrusów chyba kupię tacie bo on uwielbia grejpfruty i pomarańcze i mandarynki

Edytowane przez andziat
Czas edycji: 2009-12-03 o 09:50
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 12:07   #93
Super Fotograf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Cały świat
Wiadomości: 356
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

To może ja się wypowiem jako mężczyzna. Generalnie faceci lubią dwie kategorie prezentów. a) praktyczne czyli takie których mogą np. używać, które się do czegoś przydają. b) posiadające wartość emocjonalną.

Szczerze mówiąc nie chciałbym dostać żelu rozgrzewającego z okazji urodzin bo zastanawiałbym się czy to prezent dla mnie czy dla partnerki, ale to subiektywna opinia
Super Fotograf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 12:54   #94
katalinka17
Zadomowienie
 
Avatar katalinka17
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 772
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Moim zdaniem zabrać faceta na sagę zmierzchu to zafundować mu tortury nie z tej ziemi Ja ledwo zniosłam pierwszą część, a mój facet to myślałam że tam umrze w kinie Ja nie polecam
A mój tż jakoś świetnie się bawił i był bardzo zadowolony z filmów. Dodam, że byliśmy na maratonie.
Skoro piszesz, że zabranie faceta na sagę zmierzch to tortury, to w takim razie po co mu je zafundowałaś??Jeśli znasz swojego faceta, powinnaś była to przewidzieć, chyba wiesz co lubi?

Taki OT
__________________



SYN
katalinka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 14:16   #95
scarsss
Raczkowanie
 
Avatar scarsss
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Za oceanem
Wiadomości: 420
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

Czesc Macie moze jakies ciekawe propozycje na mikolajkowy drobiazg dla kolegi??Jest strazakiem.Chcialam mu podarowac jakis drobiazg na mikolaja poniewaz oni tutaj nie maja takiego "swieta" ale brak jakiegos fajnego pomyslu watek w poszukiwaniach bede przegladac nadal ale moze ktos cos w miedzy czasie jeszcze doradzi??
__________________
Przepraszam za brak polskich liter
scarsss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 16:24   #96
Nadeel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 413
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

Cytat:
Napisane przez Krol Poniatowski Pokaż wiadomość
chmurka28 świetny pomysł z spinkami taki elegancki - prawie królewski

Aktówka - też ciekawy pomysł, ale jak pisze andziat, zrób wywiad wcześniej. Choć z drugiej strony teraz może nie używać, ale jak wkroczy w realia rynkowe, pracy może mu się przydać. A do tego jakiś ciekawy numizmat i wyobraź sobie jak Twój TŻ siedzi w garniturze z aktówką na spotkaniu, prowadzi negocjacje, skupiony na wypowiedzi kontrahenta obraca numizmat między palcami - prawdziwy biznesmen
co to jest numizmat ozdobna moneta, model? coś w tym stylu?
On jest studentem prawa, III roku. wiec myślę ze mu aktówka podejdzie. Jeszcze ma podjać prace w kancelarii, praktykę....wiec przyda mu się raczej.

Zaraz Was zarzucę kilkoma linkami i doradzicie mi najlepszej, najbardziej młodziezowej dla mlodego mężczyzny :P
Nadeel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 16:36   #97
natala_15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 17
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

Ta aktówka świetna sprawa uważam Tym bardziej, jeśli studiuje prawo

Wyślij linki to Ci poradzimy

A co dla mojego faceta dziewczyny? Jeśli chodzi o praktyczne prezenty to mogą byc związane z koszykówką, nartami... Ale wydaje mi sie to troche zwyczajne. Macie jakieś pomysły?? Bo jeśli chodzi o prezenty sentymentalne, to już prosciej wymyslic, wiec sobie poradzę
natala_15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-03, 16:47   #98
Nadeel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 413
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

Pierwsza którą udało mi się znaleść jest taka. Cena 89 zł . Wyglada nawet ladnie i zgrabnie, choć nie wiem czy nie zapowaznie. ( http://www.allegro.pl/item825808407_...3.html#gallery

Druga wykonana z kodury kaletniczej. Ta jest fajna, ale nie wiem czy ten materiał nie bedzie tandetnie wygladal. Nie mam nic w domu z tego wiec nie mam jak porównać. ( http://www.allegro.pl/item823398973_...i.html#gallery )

Trzecia, zastanawiam sie nad nią bo kosztuje tylko 39 zł i niczym sie nie rożni od tych droższych. Wtedy bym mogla mu cos kupic dodatkowo na prezent i nie bylo mi żal jakby w niej nie chodzil :P ( http://www.allegro.pl/item833168709_...e.html#gallery )

wiec co myslicie o tej ostatniej? a moze inne pomysly macie?
Nadeel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 18:54   #99
zoya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 221
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

No szczerze mówiąc najbardziej mi się podobała pierwsza i ostatnia, więc spoglądając na cenę, lepiej zamówić ta ostatnią. I to prawda, będzie mniejszy ból jeśli mu się nie spodoba.

Nie wiadomo jednak czy to nie kwestia dobrego zdjęcia i w rzeczywistości produkt wygląda gorzej...

Ta druga opcja jest bardzo tandetna.
zoya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 18:59   #100
natala_15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 17
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

Ja osobiście wzięłabym tę ostatnią... Naprawdę niczym nie jest gorsza od jakiś droższych, wygląda na porządną

A jakaś pomoc odnośnie wcześniejszego postu?
natala_15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 19:00   #101
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

mi sie ono w ogole nie podobaja - wg mnie wszystkie wygladaja na jakies takie slabej jakosci i tandetnie;( ale moze dlatego mi sie tak wydaje bo te aktowki - podobne modele - sa bardzo popularne
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-03, 19:18   #102
Calebia
Wtajemniczenie
 
Avatar Calebia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 046
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

Wg mnie trzecia najlepsza

A z tych 3 zegarków, który byście wybrały? Dla chłopaka, który nie lubi przesadnych "bajerów" itp.
__________________
Wymiana - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735896

Edytowane przez Calebia
Czas edycji: 2009-12-03 o 20:13
Calebia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 19:22   #103
Nadeel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 413
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

Wszystkie sa w takich modelach na allegro. Ta nawet fajnie wyglada http://www.allegro.pl/item828901182_...a.html#gallery ale nie da sie jej powiesic na ramieniu.

hm....musze wybrac w koncu coś:P

btw:
z tych zegarków bym wybrala środkowy nie rzuca sie bardzo w oczy i wyglada elegancko

Edytowane przez Nadeel
Czas edycji: 2009-12-03 o 19:23
Nadeel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 19:45   #104
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

Cytat:
Napisane przez Calebia Pokaż wiadomość
Wg mnie trzecia najlepsza

A z tych 2 zegarków, który byście wybrały? Dla chłopaka, który nie lubi przesadnych "bajerów" itp.
są 3
ja zdecydowanie wybrałabym 2 czyli środkowy


Nadeel szczerze mówiąc ja bym takiej aktówki nie kupiła przez internet, wolałabym ja obejrzeć osobiście, dotknąć, zajrzeć do środka, zobaczyć dokładnie wykończenie, bo zdjęcie zawsze jest ładniejsze niż rzeczywistość
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 20:14   #105
Calebia
Wtajemniczenie
 
Avatar Calebia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 046
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

Cytat:
Napisane przez andziat Pokaż wiadomość
są 3
ja zdecydowanie wybrałabym 2 czyli środkowy
Fakt, 3 już poprawiłam.
__________________
Wymiana - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735896
Calebia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 21:34   #106
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

a w jakiej cenie ten drugi zegarek ?
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 21:43   #107
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

Cytat:
Napisane przez Calebia Pokaż wiadomość
Wg mnie trzecia najlepsza

A z tych 3 zegarków, który byście wybrały? Dla chłopaka, który nie lubi przesadnych "bajerów" itp.
a ja wybralabym pierwszy
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-04, 08:15   #108
Krol Poniatowski
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 41
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

Nadeel
Co to numizmat? Hm.. w skrócie myślowym "moneta bez nominału"
Najlepiej jak zobaczysz - np. tu http://znowuswieta.blog.onet.pl/Osta...,ID395153780,n

Co do aktówki to myślę, że 1 lub 3. Tylko tak się zastanawiam czy potrzebna mu teraz taka duża?
Może starczy mu teraz coś w tym rodzaju?
http://www.multipro*******/sklep,190...,448624,0.html
http://www.ekostyl.com.pl/product_in...products_id=51
__________________
Nikt by nie pamiętał o dobrym Samarytaninie, gdyby miał tylko dobre intencje. By przejść do historii, musiał mieć też pieniądze.
Krol Poniatowski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-04, 09:18   #109
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

Przeczytałam wątek i nadal nie wiem co kupić mojemu chłopakowi na mikołaja...

Ma 23 lata, lubi rzeczy drogie i ekskluzywne <- sam tak powiedzial że wiezie mame na zakupy a ona mu pozniej cos ekskluzywnego kupuje
no i ma duzo pieniedzy, wsumie na wszytsko go stac
kocha motory (ale ostatnio mial wypadek na motorze;/) lubi samochody, chodzi na silownie, ale ma swoją własną i nie mam pojęcia czy ma rękawice itd,


na urodziny kupil mi perfumy shiseido. interesuje sie perfumami, ale sie zna na nich 100razy lepiej niz ja i ma ich pełno wiec sie boje mu kupowac

ostatnio spodobał mu sie w sklepie taki statek chyba sterowany <??> nie rozumiem kompletnie do czego mialoby to sluzyc, ale mu sie podobalo

ogolnie mowi że lubi rzeczy praktyczne

no i taki troche jajcarski jest, kolezance na urodziny zrobił penisa

macie jakis pomysl, bo wymiekam dodam że nie mam tak dużo kasy jak on. Co do gotowania i pieczenia to nie umiem - on zawsze to robi


edit: dodam że jest artystą, maluje obrazy, rysuje, robi tatuaze
i chyba to sprawia mu przyjemnosc no i jak na artyste to wlasnie przesadnie ceni piekno, a ja nie wiem czy potrafie sprostac jego gustowi jesli chodzi o prezent. Lubi także dekorować wnętrza i projektowac ogrody
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne

Edytowane przez inc0rrect
Czas edycji: 2009-12-04 o 09:22
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-04, 09:29   #110
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

incOrrect, moze zegar artysty? , Rzeźba - motor, moze cos ze sportem zwiazanego: karnet na wspinaczkę

W sumie zalezy ile chcesz wydac kasy, ale mysle ze to juz bardziej pod choinke. Swoja droga mikołajki tylko dzieci chyba obchodzą.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-04, 09:32   #111
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
incOrrect, moze zegar artysty? , Rzeźba - motor, moze cos ze sportem zwiazanego: karnet na wspinaczkę

W sumie zalezy ile chcesz wydac kasy, ale mysle ze to juz bardziej pod choinke. Swoja droga mikołajki tylko dzieci chyba obchodzą.

serio?? wiec Wy kupujecie swoim TŻ prezent tylko pod choinke, mikołajek nie obchodzicie??
jesli tak to - ufff
wlasnie nie wiem jak to sie robi, rok temu nie mialam chlopaka
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-04, 09:40   #112
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

Moi znajomi nie obchodzą mikołajek, wszyscy z mojego otoczenia są zdania ze lepiej jeden a porzadny prezent. No ale jak kto lubi, ja jestem zdania ze Mikołajki to dla dzieci, albo ewentualnie jakis naprawde DROBNY prezencik! Taki tylko symboliczny.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-04, 10:22   #113
wiecznie_pod_wiatr
Zakorzenienie
 
Avatar wiecznie_pod_wiatr
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 234
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

słuchajcie, w planie mam zakup maszynki do strzyżenia włosów dla TŻ-ta, bo sam kiedyś tam mówił, że chce (wiem po swoim starszym bracie, że zawsze kupował sobie z Philipsa, więc TŻ-owi kupie którąś z tej firmy, bo brat sobie cenił). I tu moje pytanie: Czym one się tak naprawdę różnią?? Jak dla mnie to chyba tylko wyglądem, przynajmniej te nad którymi się zastanawiam (chcę kupić do 100 zł bo to ma być tylko część prezentu). Która fajniejsza? Jak dla mnie 1. Ale pewnie jak przejdę się do sklepu to może coś innego w oko wpadnie, bo na żywo zawsze lepiej kupić

Edytowane przez wiecznie_pod_wiatr
Czas edycji: 2009-12-04 o 10:35
wiecznie_pod_wiatr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-04, 11:10   #114
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Przeczytałam wątek i nadal nie wiem co kupić mojemu chłopakowi na mikołaja...

Ma 23 lata, lubi rzeczy drogie i ekskluzywne <- sam tak powiedzial że wiezie mame na zakupy a ona mu pozniej cos ekskluzywnego kupuje
no i ma duzo pieniedzy, wsumie na wszytsko go stac
kocha motory (ale ostatnio mial wypadek na motorze;/) lubi samochody, chodzi na silownie, ale ma swoją własną i nie mam pojęcia czy ma rękawice itd,


na urodziny kupil mi perfumy shiseido. interesuje sie perfumami, ale sie zna na nich 100razy lepiej niz ja i ma ich pełno wiec sie boje mu kupowac

ostatnio spodobał mu sie w sklepie taki statek chyba sterowany <??> nie rozumiem kompletnie do czego mialoby to sluzyc, ale mu sie podobalo

ogolnie mowi że lubi rzeczy praktyczne

no i taki troche jajcarski jest, kolezance na urodziny zrobił penisa

macie jakis pomysl, bo wymiekam dodam że nie mam tak dużo kasy jak on. Co do gotowania i pieczenia to nie umiem - on zawsze to robi


edit: dodam że jest artystą, maluje obrazy, rysuje, robi tatuaze
i chyba to sprawia mu przyjemnosc no i jak na artyste to wlasnie przesadnie ceni piekno, a ja nie wiem czy potrafie sprostac jego gustowi jesli chodzi o prezent. Lubi także dekorować wnętrza i projektowac ogrody
Ja bym postawiła na ciuchy do motoru,np.:specjalne buty (usztywniają i przy wypadku chronią przed złamaniem). Chociaż jeśli się tym interesuje to pewnie cały sprzęt ma
Cytat:
Napisane przez wiecznie_pod_wiatr Pokaż wiadomość
słuchajcie, w planie mam zakup maszynki do strzyżenia włosów dla TŻ-ta, bo sam kiedyś tam mówił, że chce (wiem po swoim starszym bracie, że zawsze kupował sobie z Philipsa, więc TŻ-owi kupie którąś z tej firmy, bo brat sobie cenił). I tu moje pytanie: Czym one się tak naprawdę różnią?? Jak dla mnie to chyba tylko wyglądem, przynajmniej te nad którymi się zastanawiam (chcę kupić do 100 zł bo to ma być tylko część prezentu). Która fajniejsza? Jak dla mnie 1. Ale pewnie jak przejdę się do sklepu to może coś innego w oko wpadnie, bo na żywo zawsze lepiej kupić
Miałam do czynienia z 2 i 3. Drugiej chyba nie ma już w magazynach,tzn.już jej nie produkują i nie we wszystkich sklepach jest jeszcze dostępna. U mnie w domu służy dobrze od kilku lat. 3 też się dobrze sprawuje.
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-04, 13:32   #115
natala_15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 17
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

A co dla mojego faceta dziewczyny? Jeśli chodzi o praktyczne prezenty to mogą byc związane z koszykówką, nartami... Ale wydaje mi sie to troche zwyczajne. Macie jakieś pomysły?? Bo jeśli chodzi o prezenty sentymentalne, to już prosciej wymyslic, wiec sobie poradzę
natala_15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-04, 13:36   #116
Kubomil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 50
GG do Kubomil
Dot.: Prezent ze wspolnego zdjecia? Jaki?

Dobrym fotoprezentem będzie tzw. "jasiek" czyli poduszeczka z motywem np: swojej, ukochanej córeczki lub żony . Druga możliwość to kubek. W zimowe wieczory jak znalazł
Kubomil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-04, 13:54   #117
n-nika
Zadomowienie
 
Avatar n-nika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 162
Prezent dla (nowego) TŻ z okazji Mikołajek.

Dziewczyny poradzcie mi co mam kupić facetowi na mikołajki, skoro jestem z nim od 3 tygodni.... nie mam pomysłu, bo jeszcze go na tyle nie znam żeby wiedzieć cie lubi itd. z reszta nie mam żadnego pomysłu co zrobić mu za prezent, chciałabym, żeby to było coś skromnego (bo wkońcu to tylko mikołajki...) i przydatnego, no ale z pomysłem dodam że ma 23 lata... i jest dość poważny, więc w gre nie wchodza żadne pluszaki, kubki, czy inne pierdołki... ehhhh...
Wypadłam już z rachuby co do pomysłów na prezent dla faceta, bo jestem po 1,5 roku samotności dopiero z kimś....
Więc licze na waszą pomoc...
__________________
Poleruje rutynę swojego życia, nadajac jej idealny połysk...
--
~ Dyplomowana kosmetyczka ~
-
Urządzamy Nasz dom
zaKochana
n-nika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-04, 14:09   #118
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Prezent dla (nowego) TŻ z okazji Mikołajek.

Może kup dwa bilety do kina i go zaproś?
Mikołajkowy prezent w sumie nie musi być jakiś szczególnie wypasiony, zawsze mu możesz kupić coś dobrego, np czekoladowe pralinki i ładnie, świątecznie opakować.

No i jednak po 3 tyg cokolwiek musisz wiedzieć, zastanów się, może wpadniesz na jakąś wskazówkę

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2009-12-04 o 14:10
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-04, 14:26   #119
kimiki
Raczkowanie
 
Avatar kimiki
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 60
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

Witam was wszytkie bardzo ciepło

Przeczytałam wasze wypowiedzi i pomysły prezentowe i musze przyznać, ze faceci to bardzo praktyczne zwierzątka ale również ukryci mali chłopcy jaki i straszne pieszczochy. Dlatego przede wszytkim na poczatku ważna jest obserwacja
Zamiłowania i hobby idą na pierwszy ogień, zaraz za nimi choć czasem i łeb w łeb kreatywne niespodzianki ( handmade'y, wszelakie aranżacje czasu spędzenia razem- dla facetów toważniejszej niż wszystkie prezenty są bowiem bardzo romantyczni a pozatym wspólne przeżycia najbardziej łączą) a później wszystkie formy rozpieszczania ( czy to w formie łakoci, upieczonych ciast czy domowych spa)

Ja w tym roku mojemu mężczyżnie ( ze wzgledu na jego zamiłowanie do win) na urodziny sprezentowałam Księgę Win ( przedstawione są w niej wszytkie szczepy win z ich charakterystyką smakową i nie tylko jak również co mnie osobiście najbardziej się spodobało tłumaczenie etykiet znjadujących się na butelkach ) a do tego dołączyłam 5 letnie francuskie wino.
Mój TŻ był zachwycony, do tego stopnia, że odkrył z tej samej serii Księgę dotyczącą piw
Najpradopodobniej przy jakiejś okazji zakupie mu książkę na temat produkcji win domowych ponieważ wiem, że marzy aby kiedyś samemu robić wino
Alkohol to zawsze pewnik prezentowy dla faceta- dobrze jest orientować się jaki najbardziej lubi. W sklepach często możemy kupić specjalne zestawy alkoholu z kieliczkami czy szkłem do win Czasem mają tez zabawne butelki np. w formie granatu

Innym razem bez okazjii sprawiłam mu drzewko Bonzai, ale nie jakieś tam ale wymarzy wiąz drobnolistny! Odwiedziąłm chyba wszytkie miejsca sprzedające owe drzewka ale i w końcu znalazłam! Do Bonzaia dołączyłam ręcznie wykonaną ( rysowaną) kartką z dedykacją Mój TŻ był w siódmym niebie- Bonzaie to od niedawna jego kolejna pasja

Poniewaz faceci lubią zabawki moim kolejnymi prezentami będą : gry komputerowe i takie klocki z których buduje się skomplikowane konstrukcje- niespełnione marzenia z dzieciństwa to według mnie jeden z 3 ( oprócz hobby i kreatywnego działania) udanych pomysłów na prezent

Co do karnetów na siłownie itd to mnie bardzo podoba sie pomysł z masażem leczniczym czy kosmetyczką ( dla facetów wygląd również jest ważny )

Na razie z mojej strony to by było na tyle jak coś mi jeszcze wpadnie do głowy to napisze. Mam nadzieje, że byłam troche pomocna
__________________
Always look on the bright side of your life
kimiki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-04, 16:22   #120
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Prezent dla (nowego) TŻ z okazji Mikołajek.

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Może kup dwa bilety do kina i go zaproś?

dobry pomysl. Albo do teatru? Mikołajki to tak bardziej symbolicznie. Martw sie co dac pod choinke

Ja swojemu TZ daje szalik + T-shirt z odpowiednim nadrukiem dla Niego + duuzo slodyczy i to wszystko w skarpecie Mikołaja.

ps. Mam pytanie: kupilam dzisiaj owy szalik w H&M. Babka przy kasie nie znala ceny, bo nie bylo kodu. Poszla tam gdzie byl ten szalik i znalazla jakis kod na podlodze...nabila go i cena 9,99zl. Hm....spodziewalam sie okolo 30zl, bo tyle kazdy szalik meski tam kosztowal. Ale ok, jak chce, 9,99zl. Poszlam pozniej do innego H&M i patrze...ten sam szalik za 39,99. Wrocilibyscie sie do pierwszego sklepu, aby dopłacic? mam wyrzuty sumienia....

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2009-12-04 o 16:29
ellish jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:32.