wypadanie wlosow w UK - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-12, 20:27   #1
ewusch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 349
GG do ewusch Send a message via Skype™ to ewusch

wypadanie wlosow w UK


czy ktoras z was ma tez problemy z wlosami po przyjezdzie do UK ?? ja jetem tu ponad cztery miesiace i juz od ponad miesiaca strasznie mi wlosy wypadaja..nigdy wczesniej nie mialam takiego problemu..a tutaj koszmar...w Polsce mozna kupic mnostwo roznych specyfikow w aptece..a tutaj..nie wiem..moze ktoras z was zna jakis sprawdzony srodek...dostepny w UK ??
ewusch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 20:39   #2
zwierzun
Rozeznanie
 
Avatar zwierzun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 995
Dot.: wypadanie wlosow w UK

A zmienilas diete po przyjezdzie do UK?
__________________
Wymiana - kwiecien:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33723698





zwierzun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 21:02   #3
adwoa1
Raczkowanie
 
Avatar adwoa1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: szmaragdowa wyspa
Wiadomości: 141
Dot.: wypadanie wlosow w UK

wiesz co ja tez mialam taki sam problem po przyjezdzie do irlandii, jestem juz pol roku i jest lepiej, a przynajmniej tak mi sie wydaje...
adwoa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 09:46   #4
margo2
Raczkowanie
 
Avatar margo2
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznan/UK
Wiadomości: 75
Dot.: wypadanie wlosow w UK

ja tez mialam problemy z wypadaniem wlosow, teraz po ponad 2letnim pobycie to sie zmienilo troche, jest lepiej ale nie super. Niestety nie probowalam zadnych angielskich cudow na wlosy, wszystkie skrzypy, pokrzywy i inne tabletki zawsze przywoze z polski w ilosciach hurtowych, no i biore, biore, biore, wlasciwie caly czas z malymi przerwami (patrz: moje zapominalstwo ). Bardzo wazna tez jest dieta, duzo witaminek: szczegolnie owocki i warzywa.
margo2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 09:52   #5
ewusch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 349
GG do ewusch Send a message via Skype™ to ewusch
Dot.: wypadanie wlosow w UK

ciesze sie ze to nie tylko u mnie tak sie dzieje..bo juz sie wystraszylam ze..mam jakies choroby tarczycy albo cos innego..wiem ze oni maja tu okropna wode..bo bylam na swieta w polsce..zrobilam sobie fajna fryzure..a jak tu przyjechalam..umylam pare razy wlosy..to zrobilo sie siano..wlosy przestaly sie wogole ukladac..a potem po jakims czasie zaczely mi wypadac..teraz myje juz wlosy w wodzie filtrowanej..lykam caly czas witaminki..stram sie zdrowo odzywiac..ale kto wie co siedzi w tych angielskich warzywach.... do Polski na razie sie nie wybieram..nie moge..wiec nie mam jak zaopatrzyc sie w nasze cudowne specyfiki..
ewusch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 09:53   #6
ewusch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 349
GG do ewusch Send a message via Skype™ to ewusch
Dot.: wypadanie wlosow w UK

nie jest sposob nie zmienic tutaj diety..mieszkam w malej miejscowosci..a tu niestety nie ma sklepow z polska zywnoscia.. :-(
ewusch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 13:11   #7
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: wypadanie wlosow w UK

A ja mam inne doswiadczenia. Po przyjezdzie tutaj nie zaobserwowalam zwiekszonego wypadania wlosow. Malo tego - bardzo poprawil sie stan mojej cery. Z czystym sumieniem moge napisac, ze wode tu maja dobra. Obserwuje za to dramatyczne pogorszenie cery za kazdym razem, kiedy jestem w Polsce.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-13, 17:50   #8
ewusch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 349
GG do ewusch Send a message via Skype™ to ewusch
Dot.: wypadanie wlosow w UK

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
A ja mam inne doswiadczenia. Po przyjezdzie tutaj nie zaobserwowalam zwiekszonego wypadania wlosow. Malo tego - bardzo poprawil sie stan mojej cery. Z czystym sumieniem moge napisac, ze wode tu maja dobra. Obserwuje za to dramatyczne pogorszenie cery za kazdym razem, kiedy jestem w Polsce.
to chyba zalezy w gdzie w UK sie mieszka..ja slyszalam juz od paru osob..ze np. w Londynie jest twarda woda..nie wiem czy to woda spowodowala moje problemy z wlosami...w kazdym razie nigdy w Polsce nie wypadaly mi wlosy tak jak tu..
ewusch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 17:58   #9
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: wypadanie wlosow w UK

Cytat:
Napisane przez ewusch Pokaż wiadomość
to chyba zalezy w gdzie w UK sie mieszka..ja slyszalam juz od paru osob..ze np. w Londynie jest twarda woda..nie wiem czy to woda spowodowala moje problemy z wlosami...w kazdym razie nigdy w Polsce nie wypadaly mi wlosy tak jak tu..
Zgadzam sie, ze to zalezy gdzie sie mieszka W Londynie jest twarda woda, ale podobnie chyba we wszystkich wiekszych miastach jest, tak w UK jak i w Polsce. A Ty gdzie mieszkasz Ewusch?
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 19:02   #10
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Dot.: wypadanie wlosow w UK

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
A ja mam inne doswiadczenia. Po przyjezdzie tutaj nie zaobserwowalam zwiekszonego wypadania wlosow. Malo tego - bardzo poprawil sie stan mojej cery. Z czystym sumieniem moge napisac, ze wode tu maja dobra. Obserwuje za to dramatyczne pogorszenie cery za kazdym razem, kiedy jestem w Polsce.

Podpisuję się pod tym postem. W Szkocji mam ładną cerę, jakaś nieciekawa niespodzianka wyskakuje mi raz na miesiąc i szybko znika. W Polsce - szkoda gadać
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 09:48   #11
ewusch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 349
GG do ewusch Send a message via Skype™ to ewusch
Dot.: wypadanie wlosow w UK

mieszkam kawalek na pn od Londynu w Ware...to mala miejscowosc..nic tu kupic nie mozna..poszlam dzisiaj do apteki spytac sie czy maja cos przeciwko wypadaniu wlosow..pani zaproponowala mi witaminki...to niewiarygodne..nie mieli nic innego..w Polsce w kazdej aptece mozna kupic mnostwo roznych specyfikow..od ziolek..po produkty drogich firm...
ewusch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-14, 12:04   #12
sliweczka83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Hereford
Wiadomości: 9
Dot.: wypadanie wlosow w UK

w moim miescie jest sklep z polska zywnoscia ale niestety same sztuczne jedzenie typu zupki chinskie i sosy z paczki wiec zdrowe to nie jest, a angielska woda kojarzy mi sie z basenem. za kazdym razem jak wchodze do wanny to zapach chloru mnie nie opuszcza,a na twarzy pojawiaja sie wstretne czerwone plamy.Płyny do kąpieli nie zabardzo mi pomagają.
sliweczka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 17:12   #13
ewusch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 349
GG do ewusch Send a message via Skype™ to ewusch
Dot.: wypadanie wlosow w UK

zgadza sie..ta woda strasznie wysusza skore...trzeba sie dobrze balsamowac po kazdej kompieli...
ewusch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 20:40   #14
Ejva
Zadomowienie
 
Avatar Ejva
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 417
GG do Ejva
Dot.: wypadanie wlosow w UK

A ja wlasnie wyczytalam na kosmetycznym watku, ze Henna Wax Treatment jest angielska - no a to przeciez najlepsza odzywka na wypadanie wlosow . Tylko nie moge jej jakos nigdzie tu znalesc
POdpisuje sie pod ewusha - tez stan wlosow mi sie pogorszyl w Anglii.
__________________
A+E=JKD

Heal my heart and make it clean
Open up my eyes to the things unseen
Show me how to love like you have loved me
Ejva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 22:36   #15
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: wypadanie wlosow w UK

no niestety -ja rowniez mam ogromne klopoty z wlosami teraz...jakies 4 miesiace juz... lykam merc special przywieziony z Polski i nic....
zero poprawy...
jak ktora z WAS znajdzie cos dobrego-dajcie znac dziewczeta!!
ja poki co probowalam juz rycynowego olejku i szamponu przeciw wypadaniu i ten merz special...i nic.
p.s. najwyrazniej w Ireland tez nie ma przyjemnej wody
__________________
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 10:15   #16
ewusch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 349
GG do ewusch Send a message via Skype™ to ewusch
Dot.: wypadanie wlosow w UK

ja kupuje teraz do mycia wlosow najtansza wode z Tesco..i musze przyznac ze od razu zauwazylam poprawe..wlosy zrobily sie blyszczace..puszyste..zac zely sie lepiej ukladac..sa miekkie w dotyku..no i skora glowy juz mnie nie piecze..jak po tej angielskiej kranowie....niestety jeszcze wypadaja ..ale moze przestana po jakims czasie..mam taka nadzieje..zanlazlam tez jakis sklep z naturalnymi kosmetykami i kupilam sobie szampon z witaminami i ziolami..mam nadzieje ze pomoze..
ewusch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 10:16   #17
ewusch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 349
GG do ewusch Send a message via Skype™ to ewusch
Dot.: wypadanie wlosow w UK

a odzywke henna wax widzialam tu u mnie w zwyklej aptece..kosztowala jakies 3 funty..ale opakowanie jest o wiele wieksze niz te w Polsce
ewusch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 10:54   #18
Ejva
Zadomowienie
 
Avatar Ejva
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 417
GG do Ejva
Dot.: wypadanie wlosow w UK

Dzieki Ewush poogladam w aptece.

A co to za woda? Jakas destylowana? Czy na kosmetycznym ja kupujesz?
__________________
A+E=JKD

Heal my heart and make it clean
Open up my eyes to the things unseen
Show me how to love like you have loved me
Ejva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 10:57   #19
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: wypadanie wlosow w UK

no jak przyjechalam to wypadaly. Z glodu. Ze stresu.

A teraz myje sunsilkami bez wielkiego halo - wax mam z PL ale jakos nie czesto nakladam. Czesciej Maske dove i jakos sie trzymaja. A no i biore witaminy.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-19, 18:09   #20
ewusch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 349
GG do ewusch Send a message via Skype™ to ewusch
Dot.: wypadanie wlosow w UK

Cytat:
Napisane przez Ejva Pokaż wiadomość
Dzieki Ewush poogladam w aptece.

A co to za woda? Jakas destylowana? Czy na kosmetycznym ja kupujesz?

kupuje poprostu najtansza wode niegazowana i nia myje wlosy...
ewusch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 08:39   #21
styska
Rozeznanie
 
Avatar styska
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 647
Dot.: wypadanie wlosow w UK

Moja znajoma uzywała Perfectil, jest to preparat na włosy, paznokcie i cere, stosowała go na zniszczone paznokcie i była zadowolona akurat z cerą i włosami nie miała problemu. Podczas szwędania się po Bootsie zauważyłam, że jest kilka preparatów o tym samym składzie i ilości wit i minerałow a o wiele tańszych.
Ja akurat jestem w Polsce to pokupuje sobie tutaj różne jakieś tabletki na włosy. Z wypadaniem jakoś sobie poradziłam ale teraz bardziej martwią mnie moje paznockie, a to pewnie z powodu stresu i tego,że ja całe życie na diecie byłam jestem i pewnie będę.
styska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 09:56   #22
ewusch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 349
GG do ewusch Send a message via Skype™ to ewusch
Dot.: wypadanie wlosow w UK

perfectil mialam..ale jakos mi nie pomogl..z paznokciami nie mam problemow..ale te wlosy..ach..szkoda gadac..w Polsce czesto farbowalam na blond..a jak wiadomo takie farby niszcza wlosy..teraz od pol roku wogole nie farbuje..a wlosy sa w oplakanym stanie...
ewusch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 20:10   #23
001Justyna
Raczkowanie
 
Avatar 001Justyna
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 104
Dot.: wypadanie wlosow w UK

Mialam podobne doswiadczenie jesli chodzi o wypadanie wlosow. Moj TZ bardzo sie wkurzal bo moje wlosy byly po prostu wszedzie a musze zaznaczyc, ze nigdy nie mialam problemow z wlosami.Nie zdziwil mnie ten watek bo znam pare dziewczyn, ktore po przyjezdzie do Anglii narzekaly na utrate owlosienia Mysle, ze jest to zjawisko przejsciowe zwiazane ze zmiana diety i wody.Nie zastanawiajac sie dlugo przywiozlam sobie z Polski tabletki ze skrzypem polnym plus firmy Olimpia i do tego capivit hydro i efekt mnie zaskoczylWloski juz nie wypadaja i ogolnie poprawil sie stan mojej skory i wlosow.Nie od razu , ale warto bylo troche poczekac (2 miesiace).Nie wiem czy to jest recepta dla kazdej, ale mnie pomoglo wiec chcialam sie z Wami podzielic moimi doswiadczeniami pozdr
001Justyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 13:25   #24
ewusch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 349
GG do ewusch Send a message via Skype™ to ewusch
Dot.: wypadanie wlosow w UK

dzieki za pocieszenie..mam nadzieje ze to jest rzeczywiscie przejsciowe..denerwuje mnie bo wszedzie widze te moje wlosy..lykam caly czas jakies witaminki..ale angielskie..bo do polski wybieram sie dopiero latem..kupilam angielska henne wax ..i musze przyznac ze bardziej mi sie podoba niz ta polska jet jej wiecej w pojemniku 400 g ma przyjemniejszy zapach i konsystencje..ta polska to mi mydlo przypominala...no i sklad tej angielskiej jest chyba tez bogatszy..zobaczymy czy pomoze..
ewusch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 18:53   #25
asiula_n
Rozeznanie
 
Avatar asiula_n
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 730
Dot.: wypadanie wlosow w UK

Czesc Dziewczyny, a czy znacie moze jakis dobry kosmetyk, albo lek (dostepny w UK) ktory moglby pomoc mojemu TZ na wypadanie wlosw, ktore w zasadzie zaczyna przypominac lysienie na czubku glowy. Wg mnie nie wyglada to zle (narazie, ale moj TZ jest strasznie przewrazliwony na tym punkcie), zreszta lepeij zapobiegac niz leczyc...

I gdzie mozna kupic ten cud (o ktorym o dziwo nigdy nie slyszalam nawet w Polsce) Henna Wax? Czy w Bootsie, albo Superdrug moge to znalezc? Czy musze poszukac apteki?

Dzieki i buziaczki
asiula_n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 20:47   #26
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: wypadanie wlosow w UK

Moje wlosy sa w fatalnym stanie. Tak samo paznokcie. Z PL przywiozlam sobie skrzyp polny i musze przyznac, ze calkiem niezle dziala na razie. A co do cery to raczej nie mam i nie mialam problemow. Mysle, ze zly stan wlosow i pazokci w moim przypadku to drastyczna zmiana diety i stres
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 09:51   #27
ewusch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 349
GG do ewusch Send a message via Skype™ to ewusch
Dot.: wypadanie wlosow w UK

Cytat:
Napisane przez asiula_n Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny, a czy znacie moze jakis dobry kosmetyk, albo lek (dostepny w UK) ktory moglby pomoc mojemu TZ na wypadanie wlosw, ktore w zasadzie zaczyna przypominac lysienie na czubku glowy. Wg mnie nie wyglada to zle (narazie, ale moj TZ jest strasznie przewrazliwony na tym punkcie), zreszta lepeij zapobiegac niz leczyc...

I gdzie mozna kupic ten cud (o ktorym o dziwo nigdy nie slyszalam nawet w Polsce) Henna Wax? Czy w Bootsie, albo Superdrug moge to znalezc? Czy musze poszukac apteki?

Dzieki i buziaczki
jesli chodzi o Twojego TZ to w boots mozna kupic Regaine ok 25 funtow ..srodek dla mezczyzn z minixidilem ..a henna wax kupilam w zwyklej malej angielskiej aptece..nie wiem czy w kazdej mozna to znalezc musisz sie zapytac..
ewusch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 18:24   #28
asiula_n
Rozeznanie
 
Avatar asiula_n
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 730
Dot.: wypadanie wlosow w UK

Ewusch - dziekuje bardzo, przy najblizszej okazji poszukam w Bootsie
asiula_n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 18:01   #29
ewusch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 349
GG do ewusch Send a message via Skype™ to ewusch
Dot.: wypadanie wlosow w UK

mi wlosy nadal wypadaja jak wypadaly...i cera mi sie pogorszyla..koszmar..z utesknieniem czekam na powrot do Polski za 2 miesiace..i to chyba nie jest wina wody..bo pije tylko mineralna i nawet wlosy w niej myje..i owszem sa ladne blyszczace..ale co z tego jak strasznie wypadaja
ewusch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 18:19   #30
asiula_n
Rozeznanie
 
Avatar asiula_n
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 730
Dot.: wypadanie wlosow w UK

Ewusch - A do Polski to juz na stale czy tylko na urlop?

Bo ja tez za 2 miesice wracam juchuu!!!!
asiula_n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-16 20:49:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:31.