Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-07, 15:24   #871
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Spójrz na efekty Majowej Rosy, założycielki pierwszej części tego watku. Są spektakularne, a przecież ona ZAWSZE miała pomalowane paznokcie w czasie olejowania.
ale to wtedy olejuje tylko od spodu i przy skórkach? to wystarczy?
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-07, 17:15   #872
xMayx
Raczkowanie
 
Avatar xMayx
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 337
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
ale to wtedy olejuje tylko od spodu i przy skórkach? to wystarczy?
Ja tak robię i wystarcza Raz na jakiś czas, jak mam oliwę, podgrzewam ją trochę i dodaję soku z cytryny, wtedy siedzę z pazurami w oliwie.
xMayx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-07, 19:24   #873
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez xMayx Pokaż wiadomość
Ja tak robię i wystarcza Raz na jakiś czas, jak mam oliwę, podgrzewam ją trochę i dodaję soku z cytryny, wtedy siedzę z pazurami w oliwie.
no dobra, to jest nadzieja ja póki co mam złamany paznokieć w kciuku, więc lakier odpada jeszcze na jakiś czas najpierw muszę je wyprowadzić na prostą, a potem znów wrócą kolorki <3

czy jako osoby dbające o paznokcie w ten sposób polecacie odżywki? kompletnie nie siedzę w temacie i moja wiedza jest praktycznie żadna. mam eveline 8w1 i paznokcie twarde jak diament - czy one nie wpływają na działanie olei?
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-07, 19:30   #874
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Przyszłam się przypomnieć i pokazać efekty dwuletniego olejowania. Masakra, jak ten czas leci, kto by pomyślał, że tyle wytrwam Obecnie dziady są nie w formie, lubią się rozdwajać, dlatego trzymam je krótko Najbardziej spektakularny przyrost mam na lewej wskazówce i na kciukach. Najmarniejszy na lewym serdecznym, co mnie wkurza, bo on i tak jest i był najkrótszy ze wszystkich, i to na nim mi zawsze najbardziej zależało. Złośliwość losu, no! Ostatnio maziam się Alterrą z granatem.

kahoko hino, kolekcję olejków masz zacną, nic tylko olejować

cuuuuudne czym olejowałaś?
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-07, 23:21   #875
taka owaka 77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 313
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Regista Majowa Rosa nigdy nie miała bardzo małej różowej cześći paznokcia na pewno przez olejowanie jej się powiększyła, ale do tego trzeba mieć tendencje ja mam bardzo często pomalowane paznokcie jak nie lakierem bezbarwnym to odżywką a płytka nie powiekszyła się nic, a olejuje od roku i 7 miesiecy no może nie do końca nic powiekszyła o ten milimetr tyle co jest przyrost a przyrost mam prawie zawsze olejuje paznokcie kilka razy dziennie naprawde jesli chodzi o wielkość różowej cześći efekty są minimalne to chyba nie ma znaczenia czy paznokcie pomalowane czy nie .
taka owaka 77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-08, 08:37   #876
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
no dobra, to jest nadzieja ja póki co mam złamany paznokieć w kciuku, więc lakier odpada jeszcze na jakiś czas najpierw muszę je wyprowadzić na prostą, a potem znów wrócą kolorki <3

czy jako osoby dbające o paznokcie w ten sposób polecacie odżywki? kompletnie nie siedzę w temacie i moja wiedza jest praktycznie żadna. mam eveline 8w1 i paznokcie twarde jak diament - czy one nie wpływają na działanie olei?
Ja też mam złamany paznokieć na kciuku, on w ogóle jest jakiś masakryczny po tych zastrzałach. Nie maluję już od miesiąca chyba.
I za malowaniem strasznie tęsknię.

Co do odżywek-Eveline zawierają formaldehyd, bardzo osławiony składnik-wielu osobom nie służy i robi bardzo brzydkie rzeczy z paznokciami. Przerobiłam w swoim pazurkowym życiu wszystkie wersje Eveline i diamentowa spowodowała u mnie początki onycholizy, zaś wersja 8w1 zdewastowała mi paznokcie, były tak miękkie i kruche, że rozdwajały się do połowy płytki. Wersja wybielająca oraz ta na pobudzenie wzrostu były ok, zaś odżywkę S.O.S bardzo chwalę, mimo formledyhydu-już dawno zaprzestałam jej używania, ale kiedyś bardzo mi pomagała-dawno, dawno temu, jak jeszcze do gimnazjum chodziłam, nie mogłam żyć bez tej odżywki, bo dzięki niej mogłam zapuścić paznokcie i były mocne-przed jej stosowaniem były bardzo kruche, łamliwe i rozdwajające się. Więc jeśli nie jesteś uczulona na formaldehyd-spróbuj.

Ja teraz nie wierzę w odżywki do paznokci, traktuję je jako bazę pod lakier.

Ja teraz używam keratynowej odżywki Sensique, nie wiem czy działa, bo dla mnie jest bazą pod lakier. Sensique zmieniło buteleczki swoich odżywek, a także wprowadziło nowe wersje i bardzo się nimi zainteresowałam-są bez formaldehydu, więc na pewno którąś kupię.
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-08, 08:37   #877
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Hej! Zmyłam wczoraj lakier i spróbowałam wykorzystać eveline do skórek.
W załączeniu moje naturalne paznokcie. O ile lewa ręka jest jako taka, o tyle na prawej mam jak zwykle "wyszarpane" skórki w koło paznokcia one są tak grube i wielkie, że jak mi się uda zawadzić patyczkiem to już odchodzi połowa.

Pozdrawiam ,
ja jak zwykle wpadam jak po ogień
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12204952_1084841421576844_217033773_n.jpg (68,1 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12207998_1084841398243513_1305207307_n.jpg (52,8 KB, 109 załadowań)
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-08, 08:56   #878
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
Hej! Zmyłam wczoraj lakier i spróbowałam wykorzystać eveline do skórek.
W załączeniu moje naturalne paznokcie. O ile lewa ręka jest jako taka, o tyle na prawej mam jak zwykle "wyszarpane" skórki w koło paznokcia one są tak grube i wielkie, że jak mi się uda zawadzić patyczkiem to już odchodzi połowa.

Pozdrawiam ,
ja jak zwykle wpadam jak po ogień
Masz przepiękne paznokcie, dużo bym dała za takie.
A poza tym-skórki wcale nie wyglądają źle, naprawdę. Patrząc na nie uważam, że są bardzo ogarnięte i nadające się do pokazywania.
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-08, 09:09   #879
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Jej, dziękuję
Co do paznokci polecam lyzeczke oleju lnianego dziennie, pije od 2 mcy i są takie jakie są
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-08, 10:03   #880
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;53384156]Ja też mam złamany paznokieć na kciuku, on w ogóle jest jakiś masakryczny po tych zastrzałach. Nie maluję już od miesiąca chyba.
I za malowaniem strasznie tęsknię.


Co do odżywek-Eveline zawierają formaldehyd, bardzo osławiony składnik-wielu osobom nie służy i robi bardzo brzydkie rzeczy z paznokciami. Przerobiłam w swoim pazurkowym życiu wszystkie wersje Eveline i diamentowa spowodowała u mnie początki onycholizy, zaś wersja 8w1 zdewastowała mi paznokcie, były tak miękkie i kruche, że rozdwajały się do połowy płytki. Wersja wybielająca oraz ta na pobudzenie wzrostu były ok, zaś odżywkę S.O.S bardzo chwalę, mimo formledyhydu-już dawno zaprzestałam jej używania, ale kiedyś bardzo mi pomagała-dawno, dawno temu, jak jeszcze do gimnazjum chodziłam, nie mogłam żyć bez tej odżywki, bo dzięki niej mogłam zapuścić paznokcie i były mocne-przed jej stosowaniem były bardzo kruche, łamliwe i rozdwajające się. Więc jeśli nie jesteś uczulona na formaldehyd-spróbuj.

Ja teraz nie wierzę w odżywki do paznokci, traktuję je jako bazę pod lakier.

Ja teraz używam keratynowej odżywki Sensique, nie wiem czy działa, bo dla mnie jest bazą pod lakier. Sensique zmieniło buteleczki swoich odżywek, a także wprowadziło nowe wersje i bardzo się nimi zainteresowałam-są bez formaldehydu, więc na pewno którąś kupię. [/QUOTE]

Też od miesiąca nie maluje(no raz na "randkę" z EX to se ☠☠☠nęł am czerwone ) a tak to w ogóle i również tęsknie za malowaniem
Ale kur... mam dość duże rozdwojenie na środkowym paznokciu prawej dłoni pf A nie chcę znowu ich skracać bo jak ja nienawidzę krótkich paznokci

Też mam tą wersje i czasem używałam pod lakiery
Oj pamiętam te czasy używałam tej diamentowej odżywki Eveline i paznokcie miałam cudo wtedy wszystkie koleżanki, koledzy chwalili aż raz poszłam z kolegami na wagary na kocyk nad rzeczkę i pochwaliłam, że paznokcie mam takie MOCNE i w ogóle aż otwierałam pudełko z kremem i mi się z dwa połamały i się zaczęła masakra dla nich Potem poczytałam w necie i od tej chwili ich nie tykam co dziwne bo potem kupilam Herome i nic mi się z paznokciami nie stało i wręcz myślę, czy jej znowu nie kupić lub wersje łagodniejszą bez f w składzie

Ja już raczej też tak je traktuje
Hmmm może ja też choć czeka na mnie Nail Tek III F bez F
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-08, 13:46   #881
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Kurczę, jak ja dawno w Naturze nie byłam... Chyba ze 3 miesiące! Lubię odżywki Sensique, mam teraz na paznokciach minerałową (różowa) i to moja ulubiona, bo się przepięknie błyszczy
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-09, 21:13   #882
Kieculek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 67
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Jejuuu wiecie co? ja mam jakieś paznokcie z kosmosu chyba. Hybryda trzyma mi raptem kilka dni pozniej pęka po sciagnieciu okazuje sie ze to przez paznokcie ktore sie pod spodem rozdwajają. Sił mi brak. Kosmetyczka proponowała żele. Odmówiłam, ide sciagnać to z paznokci i bede płakać w poduszke ;(
Kieculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 10:23   #883
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cześć dziewczyny

Kupiłam sobie olejek avokado Etja, jak używacie? Solo czy do mieszanek?
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 13:43   #884
Adelajda84
Wtajemniczenie
 
Avatar Adelajda84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 352
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Hej dziewczyny od dzis zaczynam olejować swoje paznokietki.Moja płytka jest w strasznym stanie.Przez rok nosiłam zele i niestety pozbyłam sie ich w niezbyt profesjonalny sposób.Paznokcie mam kruche i suche oczywiście bardzo krótkie.
Pije skrzyp i pokrzywę,zazywam biotebal i cynk plus drożdze no a od dzis też natłuszczam.
Mam olejek jabłkowy od kosmetyczki-nie wiem co tam jest w składzie do tego olejek lawendowy z avonu.
Zamierzam też podgrzać zwykły olej rzepakowy z pestek winogron i moczyć szponki.
__________________
1.06.18 r-dieta od dietetyka czas start!
Waga;ok75 kg/158 cm.
Adelajda84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 13:54   #885
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Adelajda84 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny od dzis zaczynam olejować swoje paznokietki.Moja płytka jest w strasznym stanie.Przez rok nosiłam zele i niestety pozbyłam sie ich w niezbyt profesjonalny sposób.Paznokcie mam kruche i suche oczywiście bardzo krótkie.
Pije skrzyp i pokrzywę,zazywam biotebal i cynk plus drożdze no a od dzis też natłuszczam.
Mam olejek jabłkowy od kosmetyczki-nie wiem co tam jest w składzie do tego olejek lawendowy z avonu.
Zamierzam też podgrzać zwykły olej rzepakowy z pestek winogron i moczyć szponki.
sprawdź, czy w lawendowym nie ma alkoholi, bo niektórzy producenci dodają. no i powodzenia z dbaniem o paznkocie
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 15:12   #886
Adelajda84
Wtajemniczenie
 
Avatar Adelajda84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 352
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
sprawdź, czy w lawendowym nie ma alkoholi, bo niektórzy producenci dodają. no i powodzenia z dbaniem o paznkocie
Dziękuję,oczywiście zaraz sprawdzę
__________________
1.06.18 r-dieta od dietetyka czas start!
Waga;ok75 kg/158 cm.
Adelajda84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 10:11   #887
Papaulinka17
Raczkowanie
 
Avatar Papaulinka17
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kętrzyn
Wiadomości: 203
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Adelajda84 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny od dzis zaczynam olejować swoje paznokietki.Moja płytka jest w strasznym stanie.Przez rok nosiłam zele i niestety pozbyłam sie ich w niezbyt profesjonalny sposób.Paznokcie mam kruche i suche oczywiście bardzo krótkie.
Pije skrzyp i pokrzywę,zazywam biotebal i cynk plus drożdze no a od dzis też natłuszczam.
Mam olejek jabłkowy od kosmetyczki-nie wiem co tam jest w składzie do tego olejek lawendowy z avonu.
Zamierzam też podgrzać zwykły olej rzepakowy z pestek winogron i moczyć szponki.
Hej hej, oj wiem coś na ten temat, po żelach moje paznokcie wyglądają okropnie. Suche jak wiór. Jak przejechałam opuszkiem po plytce to jakbym tarki dotykała. Swoich pozbyłam się we wrześniu i do tej pory walczę o ładne i zdrowe. Dzięki olejowaniu jest o niebo lepiej, nawet juz udało mi się zapuścić trochę. Obiecałam sobie, że już nigdy nie położę żelu.
Papaulinka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-14, 12:21   #888
201701191223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 693
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

czy dermogal a i e nadaje się do paznokci? z rybek gal niebieskich zrezygnowałam, bo mam olejek rycynowy mieszam go z babydream.
201701191223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-15, 22:15   #889
Gosiu
Rozeznanie
 
Avatar Gosiu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Hej, dołączam do Was i ja

Od jakiegoś tygodnia zaczęłam olejować pazurki i już widzę różnicę!

Używam Alterry migdały i papaja, kupiłam "na oko" i po przeczytaniu Waszych wpisów widzę, że dobrze wybrałam

Trzymam za siebie i za Was kciuki (i pozostałe palce też )

A to foto sprzed chwili, dodam, że jestem po drugim dniu ostrego remontu i oprócz lekkiego zahaczenia nic się z paznokciami nie dzieje
Już ten tydzień przynosi efekty, bez tego pewnie wszystkie musiałabym skrócić.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20151115_230427.jpg (75,6 KB, 105 załadowań)
Gosiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-15, 23:24   #890
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Gosiu Pokaż wiadomość
Hej, dołączam do Was i ja

Od jakiegoś tygodnia zaczęłam olejować pazurki i już widzę różnicę!

Używam Alterry migdały i papaja, kupiłam "na oko" i po przeczytaniu Waszych wpisów widzę, że dobrze wybrałam

Trzymam za siebie i za Was kciuki (i pozostałe palce też )

A to foto sprzed chwili, dodam, że jestem po drugim dniu ostrego remontu i oprócz lekkiego zahaczenia nic się z paznokciami nie dzieje
Już ten tydzień przynosi efekty, bez tego pewnie wszystkie musiałabym skrócić.
Witamy Masz podobne paznokcie do moich I widzę materiał na piękne szpony, olejuj wytrwale
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 05:24   #891
evicca1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 187
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

olejujecie raz dziennie paznokcie?
evicca1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 07:04   #892
Papaulinka17
Raczkowanie
 
Avatar Papaulinka17
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kętrzyn
Wiadomości: 203
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez evicca1 Pokaż wiadomość
olejujecie raz dziennie paznokcie?
W sumie najlepiej jak najczęściej, tak mi się wydaje. Ja robię to około 3 razy dziennie.
Papaulinka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 09:03   #893
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez evicca1 Pokaż wiadomość
olejujecie raz dziennie paznokcie?
Ja przed snem, codziennie. Mam tubkę po regenerum napełnioną olejem i tym masuję. Twarde paznokcie jak skały.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 16:05   #894
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez evicca1 Pokaż wiadomość
olejujecie raz dziennie paznokcie?
Po każdym myciu rąk i zawsze przed snem
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 16:28   #895
Gosiu
Rozeznanie
 
Avatar Gosiu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Witamy Masz podobne paznokcie do moich I widzę materiał na piękne szpony, olejuj wytrwale
Dziękuję Raz w życiu miałam "szpony" po odżywce Eveline, ale jak tylko przestałam jej używać to szpony baj baj... Także ufam, że oljowanie będzie bardziej długotrwałe i naturalne


Cytat:
Napisane przez evicca1 Pokaż wiadomość
olejujecie raz dziennie paznokcie?
Po każdym myciu, na noc i "jak mi się przypomni"
Gosiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 16:38   #896
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Gosiu Pokaż wiadomość
Hej, dołączam do Was i ja

Od jakiegoś tygodnia zaczęłam olejować pazurki i już widzę różnicę!

Używam Alterry migdały i papaja, kupiłam "na oko" i po przeczytaniu Waszych wpisów widzę, że dobrze wybrałam

Trzymam za siebie i za Was kciuki (i pozostałe palce też )

A to foto sprzed chwili, dodam, że jestem po drugim dniu ostrego remontu i oprócz lekkiego zahaczenia nic się z paznokciami nie dzieje
Już ten tydzień przynosi efekty, bez tego pewnie wszystkie musiałabym skrócić.
Jakie masz piękne paznokcie.

Eveline tak mają-jak używasz to jest pięknie i ładnie, ale jak tylko przestaniesz to problemy zaczynają się na nowo. Miałam tak po diamentowej.

Cytat:
Napisane przez evicca1 Pokaż wiadomość
olejujecie raz dziennie paznokcie?
Ja olejuję kilka razy dziennie(po powrocie ze szkoły, bo w terenie mogę polegać tylko na kremach) i obowiązkowo na noc.
Na noc olejuję na jakiś treściwy krem do rąk.
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 17:09   #897
PannaB
Raczkowanie
 
Avatar PannaB
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 402
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Ja ostatnio zaniedbałam olejowanie. Od 2 miesięcy mam stałą pracę () w gastronomii co oznacza bardzo częste mycie rąk i niewiele możliwości, żeby użyć kremu. Stosuję je jednak kiedy mogę, jak tylko wychodzę to aplikuję sobie grubą warstwę mocno nawilżającego kremu. A olejowanie poszło w las... Chciałabym jednak do tego wrócić, ale nie wiem czy jest jakiś sens, bo olejowałabym pewnie tylko na noc i może raz po tym jak dotrę do domu. Sądzicie, że warto?

Ale mimo tego ciągłego moczenia paznokcie mam fajnie twarde, odrastają też w dobrej kondycji.
PannaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 18:31   #898
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez PannaB Pokaż wiadomość
Ja ostatnio zaniedbałam olejowanie. Od 2 miesięcy mam stałą pracę () w gastronomii co oznacza bardzo częste mycie rąk i niewiele możliwości, żeby użyć kremu. Stosuję je jednak kiedy mogę, jak tylko wychodzę to aplikuję sobie grubą warstwę mocno nawilżającego kremu. A olejowanie poszło w las... Chciałabym jednak do tego wrócić, ale nie wiem czy jest jakiś sens, bo olejowałabym pewnie tylko na noc i może raz po tym jak dotrę do domu. Sądzicie, że warto?

Ale mimo tego ciągłego moczenia paznokcie mam fajnie twarde, odrastają też w dobrej kondycji.
Przypominam, że Majowa Rosa zajmuje się akwarystyką i też całe dnie moczy dłonie, a olejowała tylko raz dziennie - na noc, także głowa do góry

Edytowane przez 201606220925
Czas edycji: 2015-11-16 o 18:32
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 19:17   #899
PannaB
Raczkowanie
 
Avatar PannaB
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 402
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;53481988]Przypominam, że Majowa Rosa zajmuje się akwarystyką i też całe dnie moczy dłonie, a olejowała tylko raz dziennie - na noc, także głowa do góry [/QUOTE]

Czyli jest nadzieja, dzięki.
PannaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 20:02   #900
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez PannaB Pokaż wiadomość
Czyli jest nadzieja, dzięki.
jest, jest warto coś robić w celu tej pielęgnacji, niż nie robić nic
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-18 21:26:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:43.