Jak ujędrnić twarz? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-08, 19:17   #1
Annairu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13
Unhappy

Jak ujędrnić twarz?


Witam. Mam ten oto problem że skóra na twarzy mi sie "ściąga" mimo tego że mam tylko 18 lat. Szczególnie widac na powiekach które moge swobodnie złapać palcami, rpzypomina to jakiś naciągnięty flak. Chciałabym jakoś napiąć, ujędrnić skórę nie tylko na powiekach ale i całej twarzy i zarazem ją ujędrnić. Próbowałam już różnych kremów jednak cóż... efektów nie widze, nawet najzwyklejsza nivea w nawilżaniu nie zdaje egzaminu ;/
Nie wiem nawet czym to jest spowodowane, możliwe że tym że dużo czasu spędzam przed ekranem komputera ale niestety, dorabiam sobie wykonując prace które komputera wymagają więc nie mogę z tego zrezygnować. Ewentualnie ograniczyć.
Prosiłabym o jakąś propozycję domowych zabiegów, kremów czy innych specyfików, bo mam wrażenie że wyglądam jak jakaś pani w podeszłym wieku ;/
Annairu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 19:55   #2
Karolcia_88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: [reebok_b]592474[/reebok_b]
Wiadomości: 84
Dot.: Jak ujędrnić twarz?

czy ktoś wspomoże przyszłą mamusię i kliknie na ten link? proszę o pomoc

[reebok_b]592474[/reebok_b]
Karolcia_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 13:20   #3
Daisy_
Raczkowanie
 
Avatar Daisy_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 161
Dot.: Jak ujędrnić twarz?

Hej Studiuje kosmetologie, także mam nadzieję, że uda mi się coś doradzić

1. MASAŻ - twarz, szyja, dekolt. Podczas nakładania kremu warto poświęcić skórze chwile czasu. Pomoże to w rozprowadzeniu kosmetyku i w napięciu skóry. Wykonuj ruchy zawsze! od dołu do góry, wszystko ciągnij w górę. Od podbródka do skroni, od kącików ust, do kącików oczu, od skroni do nasady włosów i od obojczyków przez szyję do podbródka. Wykonuj lekkie głaskanie, rysuj kółeczka, krzyżyki, lekko poszczyp, a na koniec poklep skórę (pobudzi to krążenie krwi) pamiętając o zasadzie od dołu do góry.

2. OCZYSZCZANIE TWARZY - najpierw zmocz twarz ciepłą wodą (otworzy pory i pomoże to w oczyszczeniu twarzy) nast. rozprowadź żel, bądź peeling, zmyj twarz ciepłą wodą i koniecznie zakończ zimną. To zamknie pory i ujędrni skórę.

3. KREM - najlepiej ujędrniający, chociaż w Twoim wieku będzie ciężko coś takiego znaleźć, dlatego że kremy liftingujące polecane są dla kobiet dojrzałych, po 30. Nie używaj ich, bo mogą podrażnić Ci skórę. Stosuj nawilżające kremy i po prostu podczas każdego nakładania wykonuj masaż.

4. DUŻO SPACERUJ - może Twoja skóra tylko sprawia wrażenie mało jędrnej a tak na prawdę jest zmęczona, słabo dotleniona.

5. PIJ WODĘ - skóra może być odwodniona i opuchnięta bo może spożywasz dużo soli? W organizmie zatrzymała się woda, która tworzy nieestetyczne opuchnięcia m.in na powiekach, nogach, ramionach.

6. SYSTEMATYCZNOŚĆ - stosuj się do rad każdego dnia i po ok. 3 tygodniach powinnaś dostrzec różnicę Daj znać czy pomogło
Daisy_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:21.