Idealny makijaż ???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-19, 09:08   #1
Olenka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 11
Smile

Idealny makijaż ????


Witam wszystkie kobitki odwiedzające to forum jak i panie wizażystki . Zwracam się do was z prośba o poradę w sprawie makijażu. Chciałabym się dowiedzieć jak zatuszować niedoskonałości a jak wyeksponować te dobre strony . Moją zmorą jest duży nosek , ale chyba najbardziej opadające powieki ;(;( . Jakiego koloru dobrać puder,czy stosować też puder w kamieniu ( a podkreślam że mam tłustą cerę), czy róż? a jeśli tak to jaki odcień. Jakie cienie mi pasują i co zrobić z tymi nieszczęsnymi powiekami. Bardzo proszę o poradę wszystkie kobitki . DOłanczam fotki swojej buśki. Pozdrawiam i buziaczki .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 07-11-04_1747.JPG (11,2 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg haha.JPG (13,8 KB, 158 załadowań)
Olenka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 09:33   #2
Roxy
Rozeznanie
 
Avatar Roxy
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 646
Dot.: Idealny makijaż ????

Podaje Ci instrukcje jak malowac oczy z opadajacymi powiekami:
Krok1: Nałoz jasny cien od linii rzes po miejsce, gdzie powinno byc zalamanie(ok. polowy wysokosci).
Krok2: Zalamanie zaznacz ciemniejszym odcieniem.
Krok3: Narysuj ciemna kreske wzdluz gornych rzes.
Krok4: Rozswietl łuk brwiowy perlowym cieniem.
Reguluj brwi, zeby nie byly zbyt szerokie, zwieksz przestrzen miedzy nimi a rzesami.
Roxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 19:03   #3
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Idealny makijaż ????

To ja może krok po kroku postaram się Ciebie przybliżyć do tego 'ideału'
- niedoskonałości w postaci krostek zakryj beżowym korektorem, delikatnie wklep go palcem w zmienione miejsce. Jeśli dobrze zauważyłam masz lekko przyczerwienione policzki, mogą to być przyróżowione naczynka - jeśli Cię to drażni, przykryj je korektorem zielonym.
- na tak przygotowaną twarz nałóż podkład - cieniuteńką warstewkę, która ujednolici kolor skóry i wcześniej nałożonych korektorów. Może być średnio, lub mocno kryjący. Z przyjaźniejszych zawsze polecam: Double Wear EL, Teint Idole Lancome, czy Divinorę Guerlain.
- jeśli chcesz optycznie zmniejszyć nos przyprusz go o ton ciemniejszym pudrem, bądź pudrem brązującym. Podobnie przyprusz boki twarzy, tak aby jej rysy wyostrzyły się. Kości policzkowe muśnij odrobiną brzoskwiniowego lub koralowego różu. Nałóż go ukośnie, to wydłuży i wyostrzy twarz.
- ponieważ Roxy już wyjaśniła jak malować oczy, dodam tylko, że w Twoim przypadku poleca się cienie perłowe i rozświetlające, to one wydobywają spojrzenie. Możesz poeksperymentować również z białą, liliową, czy gołąbkową kredką. Unikaj ciemnych cieni, gdyż te optycznie zmniejszają oczy.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 09:22   #4
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Dot.: Idealny makijaż ????

Witaj;-)
Roxy objaśniła Ci już sposób malowania oczu;-) Możesz drobinę jasnego, błyszczącego ciania nałożyć na środek powieki (to 'otworzy' oko) i pod linią brwi;-)
Nosek możesz nieco 'wyszczupilć' malujac jego boki pudrem brązującym lub naturalnym ale ciemniejszym od tego, którego używasz na codzień.
Moim zdaniem powinnaś nieco zapuścić włoski i postrzępić je - kolorek w jakim bym Cię widziała to brąż.
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 19:16   #5
Olenka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 11
Dot.: Idealny makijaż ????

Jeziu,kobitki dziękuję)
A myslalam ze mój wątek zostanie olany;( . Super rady.Na pewno je wykorzystam. Z oczami to już tal eksperymentowałam. Jeśli chodzi o włosy to właśnie jestem na etapie zapuszczania.Zmieniłam kolor na gorzką czekoladę.Sa lekko postrzepione z długa grzywką na bok. Mam jeszcze pytanie. Kupiłam sobie rozświetlające kuleckzi z Avonu i chyba zrobiłam błąd bo nie wiem jak ich teraz używać:9.Muskam nimi tylko policzkiL.Może ma ktoś na to radeL??
Olenka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 20:02   #6
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Idealny makijaż ????

Te kuleczki mają odcień różowy, więc przede wszystkim muskałabym nimi kości policzkowe tak, by zastępowały róż. Niemniej jednak, aby rozświetlić cerę możesz nimi przypruszyć czubek brody, koniuszek nosa i środek czoła. Pudry rozświetlające właśnie w ten sposób ożywiają i uszlachetniają cerę

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:57.