KRAKÓW - Nauka tańca - pierwszy taniec - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-25, 18:27   #31
youliab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: KRAKÓW - Nauka tańca - pierwszy taniec

Ja również bardzo gorąco polecam Martynę z klubu Lejdis na Hucie. Przede wszystkim za ogromny profesjonalizm, cierpliwość i indywidualne podejście. Polecam szczególnie osobom, które nie lubią/boją się tańczyć albo robią to bardzo rzadko. W ciągu 10 spotkań stres na myśl o pierwszym tańcu zredukował się z traumy do lekkiego poddenerwowania - wręcz nie mogliśmy się doczekać, żeby zaprezentować wszystkim nasz układ, który był naprawdę piękny i dostosowany pod nas. Goście byli zachwyceni, co na pewno pozostanie w pamięci na długo.
Na plus również elastyczne godziny, zwłaszcza dla osób pracujących, oraz możliwość ćwiczenia na Hucie oraz na Kazimierzu.
youliab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-22, 17:54   #32
malinowamamba25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 43
Dot.: KRAKÓW - Nauka tańca - pierwszy taniec

Moja przyjaciolka brala slub w Krakowie, a przed weselem chodzila z narzeczonym na zajecia do szkoly w Myślenicach "Pierwszy taniec" nie wiem jak dokladnie wyglądaly zajecia, ale mowila, ze duzo sie uczą i jest spoko atmosfera. I musze przyznac, ze bylam pod ogromnym wrazeniem ich tanca uklad raczej klasyczny, bez szalenstw, ale pieknie poruszali sie na parkiecie- z gracją, elegancko. Mysle, ze warto wybrac sie na takie treningi.
malinowamamba25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-03, 20:00   #33
SylwiaRoz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1
Smile Dot.: KRAKÓW - Nauka tańca - pierwszy taniec

Cytat:
Napisane przez lovela5 Pokaż wiadomość
Czy możecie polecić jakieś szkoły tańca w Krakowie gdzie wraz z narzeczonym będziemy mogli nauczyć się tańczyć? Chcielibyśmy specjalnie stworzoną choreografie pod "naszą" piosenkę ...

Ogólnie ciekawi mnie rejon Ronda Matecznego....
Jeśli planujecie ślub i szukacie osoby, która ułoży wam piękną choreografię i nauczy pierwszego tańca, który zachwyci wszystkich gości to tylko Martyna Taniec


Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2019-06-19 o 15:42
SylwiaRoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-03 20:00:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:04.