Sale weselne Romeo i Julia Szczyrk - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-10, 22:34   #1
lili1992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 166

Sale weselne Romeo i Julia Szczyrk


Cześć dziewczyny!
Próbowałam znaleźć na forum i formacje o salach weselnych Romeo i Julia w Szczyrku ale mi się to nie udało.
Dlatego piszę z pytaniem, czy może któraś z Was organizowała tam wesele lub była u kogoś? Na zdjęciach wyglada na prawdę ładnie i spełnia moje kryteria finansowe. Chce pojechac tam w przyszły weekend ale chciała bym się czegoś więcej dowiedzieć o tym miejscu.
lili1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 12:47   #2
blueey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 55
Dot.: Sale weselne Romeo i Julia Szczyrk

Hej,

byłam tam ostatnio i jadę jutro znowu, sala naprawdę robi wrażenie i jak policzysz wszystkie koszty to i tak wychodzi podobnie cenowo jak by się robiło wesele w Ktowicach lub w innym większym mieście na śląsku.

Mam jedynie wątpliwości co do samej organizacji wesele tzn. noclegi dla gości są porozkładane w różnych pensjonatach, parking przed sama salą jest bardzo mały i nie wiem szczerze mówiąc gdzie goście maja zostawić auta. Z tego by wynikało, że trzeba będzie załatwić bus który zabierze gości z pod pensjonatów do kościoła, a później na sale.

Jeśli ktoś chce zrobić poprawiny to odbywają się one nie na tej ślicznej sali tylko w Gospodzie Polskiej - też nie jest zła ale taka typowo góralska chata.

Pani menager bardzo miła i dobrze przygotowana na wszelkiego rodzaju pytania. Jedynie co mnie interesuje to jakość i ilość jedzenia na weselu Także jeśli ktoś coś wie na ten temat to również proszę o odpowiedź.
__________________
[perfectaA]221706[/perfectaA]
blueey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 18:58   #3
blueey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 55
Dot.: Sale weselne Romeo i Julia Szczyrk

Byłam, zobaczyła no i pogadalam jeszcze raz. W ostatecznosci zdecydowalismy się na inna sale ponieważ wykwaterowanie na drugi dzień jest o 11 a przecież poprawiny nie zrobimy tak wcześnie to co Ci bedni goście na kacu maja tam robic przez te kilka godzin na dworze. Jak się płaci tyle za wesele 2 dniowe to mogliby przedłużyć dobę hotelową. Jednak bardzo dobre pierwsze wrażenie z tej sali szybko minęło a szkoda
__________________
[perfectaA]221706[/perfectaA]
blueey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 14:01   #4
rurka_z_kremem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 84
Dot.: Sale weselne Romeo i Julia Szczyrk

A na jaką salę się zdecydowaliście?
rurka_z_kremem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 07:21   #5
blueey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 55
Dot.: Sale weselne Romeo i Julia Szczyrk

Biały dom w Paniówkach dużo dobrych opinii w internecie i z polecenia od osób z rodziny
__________________
[perfectaA]221706[/perfectaA]
blueey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 08:44   #6
lili1992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 166
Dot.: Sale weselne Romeo i Julia Szczyrk

Właśnie ten problem z noclegami skreslił mi tą sale,że nawet nie jechałam jej obejrzeć. Zdecydowałam się na Leśną Perłe w Rudzińcu. Biały Dom też oglądaliśmy ale kuzyn narzeczonego miał w tym roku tam wesele i nie chciałam mieć w tym samym miejscu.
lili1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 08:59   #7
blueey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 55
Dot.: Sale weselne Romeo i Julia Szczyrk

A nie chciałaś w Biały Domu bo Ci się nie podobało na weselu czy po prostu w tym samym miejscu nie chciałaś co kuzyn? Kurcze bo jak masz jakąś opinie na temat tego miejsca to chętnie usłyszę

A i ile płacicie za osobę w Leśnej Perle?
__________________
[perfectaA]221706[/perfectaA]

Edytowane przez blueey
Czas edycji: 2014-12-17 o 09:04
blueey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-18, 11:46   #8
lili1992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 166
Dot.: Sale weselne Romeo i Julia Szczyrk

Cytat:
Napisane przez blueey Pokaż wiadomość
A nie chciałaś w Biały Domu bo Ci się nie podobało na weselu czy po prostu w tym samym miejscu nie chciałaś co kuzyn? Kurcze bo jak masz jakąś opinie na temat tego miejsca to chętnie usłyszę

A i ile płacicie za osobę w Leśnej Perle?
Nie stresuj się na weselu bardzo mi się podobało dużo dobrego jedzenia, szybka obsługa, fajnie że można się przejść także ja byłam bardzo zadowolona jako gość. Nie chciałam w tym samym miejscu no i mój tata miał problem bo tam są płytki a on nie lubi tańczyć na płytkach, woli parkiet

W Leśnej Perle za full opcje płace 220 zł/os.
lili1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 12:34   #9
Lady Million
Raczkowanie
 
Avatar Lady Million
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 259
GG do Lady Million
Dot.: Sale weselne Romeo i Julia Szczyrk

Cześć dziewczyny,

Wybieracie bardzo dobre sale byłam na wszystkich jestem tam co najmniej 3-6razy w okresie weselnym.

Co do każdej sali z osobna i razem polecam można brać w ciemno za równo pod względem obsługi jak i wyglądu sal.

Pani która szuka opini o Romeo i Juli polecam nieco dalej ale również bardzo dobrą sale Dwór Świętoszówka.
__________________
Szczęśliwa Żona
01.03.14r.
Szczęśliwa Mama
01.11.16r.

Lady Million jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 18:28   #10
blueey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 55
Dot.: Sale weselne Romeo i Julia Szczyrk

Super wielkie dzięki za odpowiedz . Twoja sala mi się nawet bardziej podobab no i widzę ze cenowo tez korzystniej bo ja place 220/os ale bez ciast i napoju, szkoda tylko ze tak daleko bo odemnie to jakieś 50 km
__________________
[perfectaA]221706[/perfectaA]
blueey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 23:44   #11
lili1992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 166
Dot.: Sale weselne Romeo i Julia Szczyrk

Cytat:
Napisane przez blueey Pokaż wiadomość
Super wielkie dzięki za odpowiedz . Twoja sala mi się nawet bardziej podobab no i widzę ze cenowo tez korzystniej bo ja place 220/os ale bez ciast i napoju, szkoda tylko ze tak daleko bo odemnie to jakieś 50 km

Ja mam prawie 60km autostrada. Także wiesz dla mnie warto jechać tyle ciasta sa pieczone na miejscu tak jak tort. Dla mnie to ważne bo nie lubie ciast z cukierni
lili1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-19, 13:31   #12
blueey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 55
Dot.: Sale weselne Romeo i Julia Szczyrk

Nie no już nie będę zmieniać sali bo im częściej tam bywam to tym bardziej mi się podoba kościółek też mam załatwiony - ksiądz bardzo sympatyczny i raczej nie będzie robić problemów, a co do ciast to zarówno w cukierni jak i w lokalu pieką je ludzie :P wiec myślę że trzeba dobrze trafić
__________________
[perfectaA]221706[/perfectaA]
blueey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-13, 16:32   #13
olkabar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2
Dot.: Sale weselne Romeo i Julia Szczyrk

Dziewczyny! Jeśli chodzi o opinię na temat Sal Romeo i Julia, to rzeczywiście nie ma ich za wiele. Jednak muszę wam powiedzieć, że byłam tam w sierpniu na weselu kuzynki i było świetnie. Sala Romeo jest piekna, na prawdę robi wrażenie, samo wesele super pod wzgledem organizacyjnym, obsługi i podawanych dań. Na drugi dzien mieliśmy okazję bawić się na poprawinach w Gospodzie Polskiej, równie świetna impreza, co dnia poprzedniego, tylko że już troche w innej scenerii - góralskiej. Sama w 2016 roku planuje wesele, sali jeszcze nie wybraliśmy, ale jak najbardziej przymierzamy sie do Romeo i Julia.
olkabar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 13:42   #14
agaslavinska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1
Dot.: Sale weselne Romeo i Julia Szczyrk

@olkabar i jak zdecydowaliście się na Romeo i Julia? Bo my taaak Zrobiła na nas wrażenie sala Romeo, rzeczywiście jak bylismy w lutym, to mieli dekoracje wystawione, na prawdę robi wrażenie. Szczególnie zaciekawiła mnie ta w brązie, jest to fajna alternatywa, bo przynajmniej na sali nie jest tak "sterylnie". Natomiast na mnie większe wrażenie zrobiła sala Julia. Jest piękna, przytulna, kojarzy mi się z takim romantyzmem i hmm... intymnością? Jest na pewno mniej oklepana jak Romeo, czyli taka biała, wręcz klasyczna. Zrobilismy wstępną rezerwację, ale na dzień dzisiejszy chyba jestesmy zdecydowani podpisać z nimi umowę. W dalszym ciągu zastanawiam się nad wyborem menu, bo jest ich dosyć sporo. Z racji tego, że jesteśmy ze śląska chyba zdecydujemy się na ten wyższy pakiet za 275 zł razem z tortem i ciastem i alkoholem nielimitowanym. /sama jeszcze nie wiem, jestem mocno niezdecydowana
agaslavinska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-20, 16:19   #15
JuliaMademoiselle87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1
Dot.: Sale weselne Romeo i Julia Szczyrk

Witam wszystkich! My też jesteśmy prawie zdecydowani na wesele w Romeo i Julia. Szukaliśmy czegos w Szczyrku ze względu na malownicza lokalziację, a planujemy sporo przyjezdnych Gosci też zzzagranicy. Zdjęcia ze stronki tych sal nie oddają wyglądu sal na żywo!!!!:love : Robią ogromne wrażenie na żywo! Ja zakochałam się w sali Julia - klimat jest bardzo nastrojowy, chociaż na wstępnie po zdjeciach w necie nastawieni byliśmy na salę Romeo. W dodatku, jak zdecydujemy się na termin, który wstępnei zabookwoaliśmy tj piątek- dostaniemy 50 miejsc noclegowych gratis od organizatorów. Mamy kilka dni na decyzję, więc będę bardzo, bardzo wdzęczna za wszelkie opinie - tych którzy byli w tym miejscu na weselu, albo od samej Pary Młodej - wsyztskie opinie mile widziane. Jak jedzenie?, sama organizacja w tym miesjcu? itp.
JuliaMademoiselle87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 16:44   #16
Magastro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 2
Dot.: Sale weselne Romeo i Julia Szczyrk

Hej dziewczęta. Szczerze i z całego serca mogę polecić Romeo i Julię ze Szczyrku. Sale są piękne, jedzenie (które na razie próbowaliśmy na degustacji) przepyszne i baaardzo miłe Panie, które godzinami mogłyby odpowiadać na Wasze (nawet te najbardziej dociekliwe) pytania. Co do samego przyjęcia weselnego (swojego własnego!), to jeszcze się nie wypowiadam, jednak już w maju mam nadzieję, będę miała okazję coś więcej napisać (wesele kuzyna). Sale robią wrażenie, jednak nie sugerujcie się zdjęciami, które krążą po internecie, bo w zupełności nie oddają klimatu tego miejsca. Sala Romeo cudownie prezentuje się wieczorem, kiedy gasną światła (mieliśmy okazję zobaczyć jak było już ciemno), a sala Julia no cóż... na żywo prezentuje się o niebo lepiej niż na zdjęciach, które nie są w stanie oddać romantyzmu i intymności tej sali! Z narzeczonym mamy tam wesele w lipcu, a jesteśmy gośćmi u mojego kuzyna już w maju (chyba bardziej nie mogę się doczekać tego dnia niż swojego wesela, bo wtedy okaże się czy wybór był trafny). A więc do maja
Magastro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-10, 15:42   #17
Magastro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 2
Dot.: Sale weselne Romeo i Julia Szczyrk

Drogie dziewczęta! Pisałam, że się odezwę, więc jestem! Ale wszystko od początku. Wesele kuzyna, na którym miałam przyjemność się bawić odbyło się na dolnej sali - liczba osób grubo ponad setka - stoły okrągłe - muzyka "live" prosto od DJ Generalnie jeśli mam być szczera: sam ślub, wesele, atmosfera, jedzenie, atrakcje... wszystko to złożyło się na fantastyczną zabawę, którą razem z przyjaciółmi na pewno będziemy długo wspominać. Jak już wcześniej pisałam, sam lokal jest bajeczny, zapamiętałam salę Romeo jako pałacowe wnętrze z pięknymi żyrandolami i kolorowym świetleniem. I rzeczywiście, jak zapamiętałam salę, tak ona wyglądała z taką małą różnicą, że podczas wesela wygląda ona jeszcze lepiej! Klimat i magia tego miejsca są nie do opisania! Jedzenie przepyszne (i tak jak Polak lub - bardzo dużo!), obsługa kompetentna, uśmiechnięta i aktywna przez cały czas! Sama kolacja w formie grilla to wielkie zaskoczenie, myślę dla wszystkich - doskonała kapela i świetny klimat w restauracji regionalnej! Sam kierownik na sali współpracuje z młodymi i stara się dostosowywać do ich potrzeb. Dzisiaj jestem pewna w 100%, że sala jest doskonałym wyborem na nasze przyjęcie weselne. Od wesela kuzyna śpię spokojnie, ponieważ wiem, że organizację tego dnia powierzyłam profesjonalistom.
Magastro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-10, 15:33   #18
GoskaPapaja86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Dot.: Sale weselne Romeo i Julia Szczyrk

Witam!
Potwierdzam tą opinię! Też byliśmy gośćmi na weselu w lipcu tego roku w Romeo i Julia i przyznam, że całe wydarzenie zupełnie przeszło nasze oczekiwania. Sala wyglądała zjawiskowo - splendoru dodawały kryształowe żyrandole. Potem - już wieczorową porą - oświetlenie ledowe, w różnych wariantach kolorystycznych. Klimat całej imprezy niezapomniany. Jedzonko - PIERWSZA KLASA - dla tych wszystkich, którzy pielęgnują tradycje wesela z suto zastawionymi stołami, cały czas mogliśmy coś szamać - czy to na ciepło kolejne kolacje, czy to zimne zakąski np. pyszny faszerowany łosoś z zimnej płyty (palce lizać, do tego smakowite ciasta no i najważniejsze - fontanna czekoladowa! Przyznję, że d tej pory jako Gość weselny byłam sceptycznie nastawiona do tej atrakcji, bo raczej do tej pory w różnych miejscach średnio się prezentowały na weselach, natomiast w Romeoi Juli fontanna powalała nie tylko prezencją - ale i zamaszystością serwowanych smakołyków! Objadaliśmy się swieżymi owocami skompanymi w czekoladzie całą noc:lov e::love : ! Dla łasuchów takich jak ja- strzał w dziesiątkę. Kolejna rzecz, którą warto polecić i wspomniec, to grill górlaski – klimat niesmowity, wieczorem na salę wpadli górale z instrumentami , przeszliśmy do karczmy połaczonej z salami i tam objadaliśmy się gótlaskimi przysmakami : golonka, oscypki, pierogi, swojki smalec ..etc Cały event zapada w pamięć na bardzo długo, widac, ze kapela zna sie na rzeczy i wie jak zabawić Gości. Zarezerwowaliśmy termin na 2017 rok na sali Julia, oferta jest bardzo konkurencyjna i otrzymaliśmy w gratisie nielimitowany alkohol. Nie ukrywam, że argumentem, ktry nas pzrekonał, było tez podejscie organizatorów, który widać, że z pasją oddja się sowjej pracy, knsultantka, która sie znami spotkała była bardzo profesjonalna, uprzejma i podeszła do nas bardzo indywidualnie. Już nie mogę doczekać się 2017! Ludziska - szykujcie sie na mega imprezę!!!: D
GoskaPapaja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-15, 18:50   #19
annapollak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1
Dot.: Sale weselne Romeo i Julia Szczyrk

Witajcie, nie zgadzam sie z tymi opiniami... Mialam tam niedawno wesele i nasze ustalenia zostaly zignorowane przez szanowna Pania Menadzer...Wszystko bylo nie tak! pozamieniane winietki, noclegi po calym Szczyrku, bezczelnosc i brak profesjonalizmu! Gdyby takie jedzenie serwowaly lokale na Ślasku, tym prawdziwym Ślasku, dawno by splajtowaly. Jedzenie nieswieze, niedobre, rosol typu Knor...tragedia! Zaplacilismy mnostwo pieniedzy za BYLEJAKOSC!
Nie polecamy.
annapollak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-16, 08:37   #20
blueey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 55
Dot.: Sale weselne Romeo i Julia Szczyrk

Te pozytywne komentarze to chyba dawała sama Pani Manager. O dziwo wszystkie dziewczyny mają już ileś wysłanych wiadomości a tu parę mają tylko po 1 , także mało prawdopodobne aby te pozytywne oponie były prawdziwe.
__________________
[perfectaA]221706[/perfectaA]
blueey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-17, 13:41   #21
olkabar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2
Dot.: Sale weselne Romeo i Julia Szczyrk

@blueey zwróć uwagę na to, że negatywny komentarz również jest napisany przez osobę, która ma jedynie wysłane dwie wiadomości. Szczerze, nie chce mi się wierzyć w to co zostało napisane. Na forach można natrafić na wiele pozytywnych opinii na temat tych sal, więc myślę że ktoś napisał to złośliwie.
olkabar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-13, 22:09   #22
kacpirka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2
GG do kacpirka
Dot.: Sale weselne Romeo i Julia Szczyrk

Właśnie te komentarze są niepewne.
kacpirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-26, 11:08   #23
Icannotfly
Zakorzenienie
 
Avatar Icannotfly
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Południe Polski
Wiadomości: 6 166
GG do Icannotfly
Dot.: Sale weselne Romeo i Julia Szczyrk

Miałam wesele na sali Romeo, więc się wypowiem...

Pakiety korzystne. My dostaliśmy rabat ze względu na to, że wesele w piątek. Za 230 zł/os. mieliśmy w cenie alkohol (wódka, wino, piwo), napoje, owoce, tort, ciasta, 4 kolacje.

Sam kontakt był ok. Nawet gdy przyjeżdżaliśmy niezapowiedziani, to ktoś z nami porozmawial. Plusem jest możliwość wcześniejszej degustacji dań i ciast. Na większość rzeczy, zmian, próśb pary młodej się zgadzają.
Chociaż nie ukrywam, że "nasza" pani manager trochę nie ogarnięta. Kilka razy musieliśmy o czymś przypominać. Trochę pomieszała z noclegami... Z perspektywy czasu nie mamy jednak do niej pretensji - za dużo wesel, za mało managerek, tak mi się wydaje.

Samo wesele przebiegło bez zastrzeżeń. Zawsze jest ktoś kto czuwa nad przebiegiem imprezy. Jedzenia dużo, donoszone na bieżąco. Smaczne i świeże. Goście bardzo chwalili i brali dokładki. Kelnerzy spisali się na medal. Obserwowali, pytali, donosili gdy tylko czegoś zabrakło.
Furorę robi zespół góralski i jedna z kolacji w drewnianej chacie obok.

Jedynie nie polecam jeśli ktoś planuje wesele z noclegami. Goście rozrzuceni po okolicznych pensjonatach (nam się w ostatniej chwili udało przenieść wszystkich gości do tego dużego hotelu obok, bo jakieś wesele zrezygnowało).

Mimo wszystko nie żałuję, że wybraliśmy właśnie tę salę. Mimo, że odległość od kościoła to jakieś 50 min. drogi.


Po rozliczeniu dostaliśmy kartę rabatową do kilku restauracji w Szczyrku.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
__________________
Lubię ten stan
Rozkoszne sam na sam
Cisza i ja
Cisza, ja i czas...



Icannotfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-16, 14:28   #24
Luckymebecauseyou
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 1
Dot.: Sale weselne Romeo i Julia Szczyrk

Hej, hej w końcu i ja mogę się wypowiedzieć, już po wszystkim. Nasz dzień miał miejsce w sierpniu tego roku, na Sali Julia (dla nieorientujących się to sala górna). Sądzę, iż lepiej nie mogliśmy sobie tego wymarzyć. Sala zrobiła świetne wrażenie, zarówno na nas jak i na wszystkich gościach. Jedzonko pierwsza klasa, fontanna czekoladowa - hicior, smak i piękna ozdoba sali. Sala Julia znajduje się na piętrze, co dodawało uroku przyjęciu, ponieważ widok jest bardzo przyjemny, o dziwo wyjście na petko nie stanowiło problemu dla gości (o co się trochę obawialiśmy). Jako para młoda nie możemy się do niczego przyczepić. Super pomocna okazała się rola kierownika sali, który spełniał wszystkie nasze zachcianki, które wcześniej nawet nie były ustalone z Panią menadżer. Jeśli chcecie ugościć swoich gości w dobrym stylu i smaku to na pewno tutaj!! Buziaki
Luckymebecauseyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-21, 18:20   #25
Wioletta1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 1
Dot.: Sale weselne Romeo i Julia Szczyrk

Byliśmy gośćmi na weselu naszej znajomej w lipcu tego roku. Wesele było bardzo udane. Bawiliśmy się do białego rana. Szczególnie polecamy biesiadę górlaską w karczmie obok sal - jest to rewelacyjna atrakcja, chyba jedna z najbardziej trafnych jakich doswiadczyliśmy na weselach. Wiejski stół pekał w szwach, golonka i zeberka palce lizać, wszytsko w akopmanimencie kapeli góralskiej wesele w końcu w górach! anjabrdziej zachywceni byli nasi sąsiedzi ze stolika z Niemiec całe jedzonko bardzo smaczne, oczywiście rosół na obiad wrzący. Obsługa kelnerska i kieronwik sali byli bardzo pomocni. Wódka uzupełniana była w mgnienku oka, tak samo jak pozostale jedzenie na stole, łącznie z pysznym śledzikiem w śmietanie Polecam to miejsce. My odwiedzamy Romeo i Julię ponownie na zabawę Sylwetsrowa w ty roku!
Wioletta1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-21 18:20:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:43.