Zespół na wesele - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-17, 11:21   #31
Agaw'a
Zakorzenienie
 
Avatar Agaw'a
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: opolszczyzna
Wiadomości: 4 992
Dot.: Kapela, DJ....?

Moja znajoma byla ostatnio na weselu gdzie gral DJ. Przed weselem mlodzi spotkali sie z DJ i dokladnie wszystko ustalali, dali tez swoja plytke z utowrami ktore by chcieli uslyszec. Na weselu DJ nie trzymal sie ustalen, nie poscil muzyki ktora chcieli. Efekt byl taki ze pani mloda chodzila wsciekla jak osa zamiast sie bawic i cieszyc. Jak widac trzeba jednak korzystac z tych zespolow i DJow ktore sa sprawdzone.
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

-1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 -11 -12 -13 -14 -15
Agaw'a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 18:20   #32
Emilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 111
Dot.: zespoł - śląsk/małopolska

Ja mogę polecić zespół z Gliwic - Ratoro (http://www.ratoro.pl/ ). Trzech chłopaków, grają na gitarach (elektrycznych) i takim czymś jak organki.
Grali u mnie na weselu (8 lipca). Imprezę poprowadzili dokładnie tak, jak chcieliśmy: inteligentnie, KULTURALNIE, z humorem, bez zabaw z podtekstem erotycznym, muzyka była dostosowana do wieku gości (od 11 do 84 lat) - bardzo zróżnicowana, ale nie prymitywna (!) oraz, co bardzo ważne - nie pili alkoholu!
Cena za usługę nie była zbyt wygórowana, jak na profesjonalny, 3-osobowy zespół.
Emilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 22:25   #33
agnes23
BAN stały
 
Avatar agnes23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 1 939
Dot.: zespoł - śląsk/małopolska

www.rekultywacja.pl - polecam ten zespół
agnes23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 13:35   #34
kotorikotori
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9
Unhappy Dj Czy Orkiestra ?

Jak myślicie co jest lepszym rozwiązaniem Dj czy orkiestra? Szukam dja ale jest ich mniej niż zespołów. Jeżeli chodzi o zespół to nasłuchałam się historii mrożących krew w żyłach. Dj to trochę mniejsze ryzyko. Ale jak znależć dobrego? Na co zwrócić uwagę? Warto szukać w dużych miastach czy mniejszych? Grrr już sama nie wiem..
kotorikotori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 13:38   #35
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Dj Czy Orkiestra ?

zachęcam do korzystania z wyszukiwarki
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 10:27   #36
złotowłosa
Raczkowanie
 
Avatar złotowłosa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 170
Kochane wizażanki polećcie mi proszę dobry zespół na wesele. Przejrzałam już setki stron internetowych różnych zespołów i jak jakiś mi sie spodobał to albo ma zarezerwowany termin albo nie dojedzie do Krakowa Gubię się już w gąszczu tych wszystkich ofert. Wpisujcie proszę nazwy zespołów, które Wam się spodobały lub sprawdziły się na weselu
P.S. Czy korzystałyście może z usług zespołu muzycznego BEST z Warszawy? Ciekawa jestem opinii i wrażeń. Jak coś wiecie to To ich stronka http://www.best.netprojekt.pl/

Dziewczyny, nio... przecież napewno macie zespoły na weselach, proszę o nazwy itp

Rozumiem, że nikt nie angażuje zespołów na wesele

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2007-11-12 o 16:22 Powód: post pod postem
złotowłosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 13:46   #37
agnes23
BAN stały
 
Avatar agnes23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 1 939
Dot.: ZESPÓŁ na wesele - który godny polecenia?

www.rekultywacja.pl - będą grali u mnie na weselu w przyszłym roku
agnes23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-03, 17:31   #38
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: ZESPÓŁ na wesele - który godny polecenia?

nie wiem skad jestes ja jzuz arezerwowalam zespol fajny ale najlepszy jest z plonska tyle ze oni maja zapisy na 2 ata z gory bo dzwonuilam to na kwiecien byli zajeci podobno swietni sa i biora 2,5 tys jesli cos podam numer
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 14:06   #39
covera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 89
witajcie potrzebuje namiary na zespol na wesele jest mi to bardzo potrzebne ja sie nie orjetuje jak jest w opolu z tym wiec prosze was o pomoc jak cos wiecie napiszcuie gdzie sie znajduja fajne sespoly na wesele

Zdecydowałam, ze to właśnie oni zagrają u mnie na weselu. Spotkaliście sie kiedyś z nimi na weselu u znajomych a może oni u Was grali? Jeżeli cokolwiek wiecie na temat tego zespołu to piszcie!

www.shakers.pl to właśnie oni zagrają u mnie na weselu Zespół jest z Poznania

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2007-11-12 o 16:24 Powód: post pod postem
covera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 09:05   #40
madzik1000
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 576
Dot.: zespol?

jak wroce do domu to postaram ci sie wyslac pare namiarow. troche tego nazbieralam jak szukalam zespolu dla siebie. pozdr
madzik1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 13:26   #41
covera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 89
Dot.: zespol?

wielkie dzieki bede czekac na cos nowego
covera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-08, 14:44   #42
koregra
Raczkowanie
 
Avatar koregra
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 109
GG do koregra
Dot.: zespol?

Opolskie może nie jest duze, ale z jednego końca na drugi to kawałek zatem może podaj jakąś miejscowość-bedzie łatwiej
koregra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-09, 11:03   #43
zolza20
Raczkowanie
 
Avatar zolza20
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 354
GG do zolza20
Dot.: zespol na wesele -opole

Jak chcesz moge ci dac namiar na super zespol.Ale to prosze wejdz na GG 1707287


Zolza
__________________
..14.X.2006r. Od tego dnia pracuję w instytucji małżeństwa
zolza20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-09, 16:15   #44
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Zespół na Wesele

podczepiajcie tu swoje pytania dot. muzyki weselnej
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 15:14   #45
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: zespol?

dziewczyny, poratujecie namiarami na dja? wesele będzie w Siedlcach (100km od Warszawy), ale jak cena nie będzie zbyt wywindowana to i za dojazd zapłacimy. już z tż postanowiliśmy, że chcemy dja a nie zespół tylko teraz jak znaleźć dobrego sprawdzonego i nieobciachowego...
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 17:22   #46
marti_ka
Raczkowanie
 
Avatar marti_ka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: rosenheim
Wiadomości: 340
GG do marti_ka
Dot.: zespoł - śląsk/małopolska

a ja polecam zespol SONG 3 głosy, kulturalne prowadzenia wesele, bez erotycznych gier i zartow, ciekawe przeprowadzenie oczepin, nie pija na weselu, podobaja sie gosciom, mam w rodzinie 5 mgr z wyksztalceniem muzycznym i byli zachwyceni... co rzadko sie zdarza przy zepsolach weselnych koszt w porownaniu z innym zepsolami nie byl wygorowany
http://www.zespolsong.com/ sa z rudy slaskiej
__________________
tylko ten kto wierzy w anioła, może go w życiu spotkać...
http://tac.families.com/ezb/794295.png
http://www.babysfirstsite.org/newtic...1.birthday.png
marti_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 09:06   #47
sabotażystka
Raczkowanie
 
Avatar sabotażystka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Brak dostępu.
Wiadomości: 77
Poszukuję orkiestry na sierpień 2007 z woj. łódzkiego (okolice Radomska)!!!

Cześć dziewczyny!
Poszukuję orkiestry na wesele, które mam nadzieję odbędzie się własnie w sierpniu 2007 . Narazie z tego co sie zorientowałam orkiestry do których dzwoniłam mają pozajmowane terminy.
BYłabym wdzięczna za jakiś kontakty!
I jeszcze jedno: orkiestry naturalnie mają byc naprawdę fajne i najlepiej sprawdzone.
Pozdrawiam!
__________________
Toż to sabotaż.
sabotażystka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 14:32   #48
KOJOOT
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1
czy ktoś zna zespoł TWIST z Wrocławia?

Witam wszystkich
JEstem nowa na forum, chociaż obserwuje je od pewnego czasu już. Jest fantastyczne . Postanowiłam więc coś w koncu napisać, a usciślając poradzić się Was. Wychdoze za mąż za pół roku, mam już prawie wszyskto tylko waham się nad zespołem. Słyszałam demo zespołu TWIST i bardzo mi sie podoba ale jestem ciekawa czy któraś z Was może korzystała z ich usług, albo może bawiła się na weselu, gdzie oni grali. Myśle, że wiele zależy od dobrego zespołu dlatego bardzo mi zależy aby trafić w dziesiątkę Będę wdzięczna za wszystkie Wasze opinię. A może też polecicie mi kogoś sprawdzonego z Wrocławia lub okolic

Pozdrawiam serdecznie
KOJOOT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 12:41   #49
enya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Elbląg:-)
Wiadomości: 336
GG do enya
Smile Wesele gdzies na wybrzezu:) zna ktos fajne miejsce??

Witajcie!
Planujemy z moim TZ wesele na przyszly rok na wrzesien i zastanawiamy sie nad jakimis osrodkami wczasowymi badz tez dworkami na wybrzezu( mierzeja wislana) badz tez okolice oczywiscie. Znacie jakies fajne miejsca? ogladalismy rozne osrodki w Krynicy i Stegnie ale moze Ktoras z Was ma jeszcze jakies fajne do zaproponowania??
enya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-08, 11:15   #50
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: ZESPÓŁ na wesele - który godny polecenia?

Niedawno na weselu znajomych grał zespół Xedos, wydaje mi się że chyba są z Warszawy. Nawet dobrze grają, prowadzą zabawę, oczepiny. Trochę nie w moim klimacie ale dobrze się bawiłam.
http://www.xedos.zespoly.pl/
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 08:10   #51
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: ZESPÓŁ na wesele - który godny polecenia?

ja chcialam zeby u mnie grali http://www.alien.fr.pl/mp3.php sa z Lublina ja z Dąbrowy Górniczej, wiec trzeba im nocleg oplacic. Biora ponad 2tys. plus nocleg to okolo 3tys. no i nie graja dluzej jak 4.30 chyba ze doplacisz , oczywiscie graja tylko na weselu za porawiny dodatkowo. Graja naprawde fajnie. Wiecie jaki jest teraz minus tych wszystkich zespolow? i tak graja z plyt. Moze nie wszystko ale...Zdecydowalam sie na dj'a pusci co chcemy, w ogrinalnym wykonaniu
nel_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 10:15   #52
marzka82
Rozeznanie
 
Avatar marzka82
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 502
Dot.: ZESPÓŁ na wesele - który godny polecenia?

Ja ze swojej strony mogę polecić zespół "Chłopcy z Placu Bema". Grali u nas i byli świetni. Nie mamy do nich żadnych zastrzeżeń. Ani razu nie zagrali z płyty, wszystko na żywo. Goście też byli zachwyceni, jeszcze długo po weselu o nich mówili, a co niektórzy nawet wzięli do nich kontakt . Za wesele biorą stosunkowo niedużo, grają do 5-5.30
Jedyny minus jest taki, że są z Ostrołęki, ty masz wpisany Kraków, więc pewnie trzeba byłoby zapłacić troszeczkę więcej
Jakby coś to kontakt na priv

Pozdrawiam
__________________
...................\!/
...............( @ @ )
..........oOO-(_)-OOo
...Nie jedź szybciej, niż twój anioł stróż umie latać...
marzka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 10:28   #53
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: ZESPÓŁ na wesele - który godny polecenia?

Cytat:
Napisane przez nel_a Pokaż wiadomość
ja chcialam zeby u mnie grali http://www.alien.fr.pl/mp3.php sa z Lublina ja z Dąbrowy Górniczej, wiec trzeba im nocleg oplacic. Biora ponad 2tys. plus nocleg to okolo 3tys. no i nie graja dluzej jak 4.30 chyba ze doplacisz , oczywiscie graja tylko na weselu za porawiny dodatkowo. Graja naprawde fajnie
potwierdzam, bardzo dobry zespoł, ale nie wiedziałam, że dojeżdaja tak daleko

Cytat:
Napisane przez nel_a Pokaż wiadomość
Wiecie jaki jest teraz minus tych wszystkich zespolow? i tak graja z plyt. Moze nie wszystko ale...Zdecydowalam sie na dj'a pusci co chcemy, w ogrinalnym wykonaniu
Niestety to prawda, prawie każdy zespół śpiewa z playbacku, maja gotowe dyskietki z podkładami i tylko ruszają ustami, dosłownie pare piosenek śpiewają na żywo. Ale z drugiej strony nie dziwię się, bo kto by wytrzymał śpiewając 10 godzin??
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 15:42   #54
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Cool Dot.: ZESPÓŁ na wesele - który godny polecenia?

Cytat:
Napisane przez Yoolia Pokaż wiadomość
Niestety to prawda, prawie każdy zespół śpiewa z playbacku, maja gotowe dyskietki z podkładami i tylko ruszają ustami, dosłownie pare piosenek śpiewają na żywo. Ale z drugiej strony nie dziwię się, bo kto by wytrzymał śpiewając 10 godzin??
Nasz wytrzymał prawie 12 (z przerwami oczywiście, ale krótkie) i grali cały czas na żywo, bez playbacku
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 16:13   #55
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: ZESPÓŁ na wesele - który godny polecenia?

Cytat:
Napisane przez xanka Pokaż wiadomość
Nasz wytrzymał prawie 12 (z przerwami oczywiście, ale krótkie) i grali cały czas na żywo, bez playbacku
dlatego napisałam "prawie każdy" możliwe że są zespoły spiewajace cały czas na żywo
a może tylko ci sie wydawało że graja na żywo?? potrafią naprawdę niezle udawać, a swoją drogą to wcale im sie nie dziwię, bo dla mnie jest fizyczną niemozliwościa spiewanie tyle godzin.
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 17:49   #56
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Dot.: ZESPÓŁ na wesele - który godny polecenia?

Cytat:
Napisane przez Yoolia Pokaż wiadomość
a może tylko ci sie wydawało że graja na żywo?? potrafią naprawdę niezle udawać, a swoją drogą to wcale im sie nie dziwię, bo dla mnie jest fizyczną niemozliwościa spiewanie tyle godzin.
tiaa i wydawało mi się, że to było moje przyjęcie weselne

A ja się dziwię, takim zespołom, które "grają" i "śpiewają" z playbacku - zwykłe oszustwo i nieprofesjonalne podejście do sprawy
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 10:55   #57
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: ZESPÓŁ na wesele - który godny polecenia?

jeszcze raz powtarzam: "prawie każdy"

Tak się składa, że pracuję w lokalu, w którym organizowane sa wesela i widziałam juz wiele lepszych i gorszych zespołów. Naprawdę cieżko odróżnić czy zespół gra na żywo czy nie, niektórzy nieźle potrafią udawać.
Mam też kolegę, który współpracuje z czołowymi lubelskimi zespołami, zajmuje sie nagłośnieniem i mowił co nieco o co w tym wszystkim chodzi
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 11:42   #58
bienioka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Öhringen
Wiadomości: 530
Dot.: ZESPÓŁ na wesele - który godny polecenia?

no to ja tez doloze swoje 2 grosze...

mielismy na weselu rewelacyjny zespol.nazwy nie chce podac, bo jeszcze zostane posadzona o reklame. sklad 5 osobowy (keaboard, trabka, saksofon, bas + wolkal). goscie byli w szoku. pochodze ze slaska, wiec kazdy byl nastawoiny na typowo slaskie wesele a tu....niczym big band.

ja osoboscie nie lubie przyspiewek, zabaw i tego typu urozmaicen. stawiam na profesjonalizm. czlonkowie zespolu sa wszyscy po jazzie na akademii muzycznej, nie tam jacys weekendowi grajkowie. w tygodniu maja etaty w teatrach, graja recitale itp, a w weekendy zarabiaja na zycie (ponoc tylko z tgo da sie utrzymac). sa dosc drodzy. za 2 dniowe wesele zaplacilismy 4 tys (i to po znajomosci, bo 2 dni po kolei ponoc nie graja). koszt wiec dosc wysoki, ale jeszcze wiecej moglabym dac. mowie wam - taiego bandu jeszcze nie slyszalam. wokalista drubo po 50-tce. glos nichzym joe cocker. jak zaspiewali georgie, new york, new york, czy tez blue moon wszyscy mysleli,z e sa na brodwayu. ZERO tandety. oczywiscie byl nie tylko jazz i blues. byl nawet blok disco polo (pol godzinna masakra!!! )oczywiscie to byl pastisz muzyki chodnikowej w wielkim stylu (bara bara bara, mydelko fa, jestes szalona...).

moglabym pisac i pisac.....
jesli kots chce namiary, pisac na priva...
bienioka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 15:20   #59
myszolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: województwo wielkopolskie
Wiadomości: 254
GG do myszolinka
Smile Dot.: Znacie zespół muzyczny SHAKERS z Poznania???

Naprawde nikt nie zna tego zespołu??? Poznanianki Wy szczególnie powinnyście się orientowć.Piszcie!
myszolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 17:11   #60
Maadzia_82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 22
Dot.: Znacie zespół muzyczny SHAKERS z Poznania???

Hej Myszolinka!

Mysle, ze nie masz sie czym martwic, zespol jest ok! Co prawda nie slyszalam ich nigdy na zywo, ale przegladalam strone internetowa i chcialam ich zamowic na swoje wesele, ale niestety nie mieli juz terminow. Co do wokalistki, to jest to kolezanka mojej kolezanki i razem spewaja w chorze, wiec mozesz byc pewna co do jej profesjonalizmu, mialam okazje zreszta posluchac jak spiewa solo na koncertach. Poza tym, z tego co pamietam jest wyksztalcona muzycznie, konczyla chyba studium piosenkarskie.
Tak wiec mozesz sie cieszyc, bo mysle, ze wybralas dobry zespol. Ja w koncu zamowilam zespol Akord, w ktorym wokalistka jest rowniez dziewczyna ze wspomnianego juz choru i ich kolezanka

Pozdrawiam i mam nadzieje, ze informacje ode mnie Cie uciesza
Maadzia_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-30 13:25:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:34.