wesele Płock - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-01, 17:48   #181
Moolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 114
Dot.: wesele Płock

Podbijam wątek - ślub i wesele za 2 lata, ale widzę, że w Płocku trzeba szybko się organizować.

Jakie są ceny od talerzyka obecnie? Może któraś z Was jest na bieżąco
Moolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 01:02   #182
Sussi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 35
Dot.: wesele Płock

A czy któraś z Was była na weselu organizowanym w Hotelu Tumski? Czy możecie powiedzieć o swoich wrażeniach?
Sussi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 15:02   #183
Niebanalna24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: wesele Płock

Czesc dziewczyny! Postanowiłam napisać. Biorę ślub w 2015 roku ale chce zapytać kwiaciarnia gdzie ładnie i tanio ?? , a Fotograf ?? Czy możecie coś polecić ? :-D
Niebanalna24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 09:39   #184
mirra2510
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: wesele Płock

Witajcie dziewczyny. Ja też pochodzę z Płocka. W związku z tym mam pytanie. Czy znacie kogoś w Płocku, kto wydaje zaświadczenie o odbyciu poradni rodzinnej "na lewo" oraz w których parafiach wystarczy samo zaświadczenie z kursku z liceum (obydwoje z narzeczonym mamy te świstki)
mirra2510 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 16:25   #185
Rayka
Rozeznanie
 
Avatar Rayka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: gdzies w Polsce:)
Wiadomości: 541
Dot.: wesele Płock

Hej dziewczyny ja biorę ślub w październiku, wesele - Hotel Podkowa, kamerzysta i fotograf - Podejson z Sannik a zespół Project z Ciechanowa.
Byliśmy zapytać sie o kursy w Metanoi tylk że nas interesują tylko te w tygodniu i są one bezpłatne. Pani nas spławiła mówiąc ze nie ma chętnych na taki kurs w tygodniu i teraz niewiem co robić, ale będe dzwonic i sie pytać. I też jestem na etapie poszukiwań kosmetyczki i fryzjera.
__________________
Life is a bitch

To już 9 lat razem



http://www.suwaczek.pl/cache/607ef315c4.png
Rayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 00:33   #186
Sussi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 35
Dot.: wesele Płock

Coś mi się wydaje, że na tym forum każdy zadaje pytania tylko brak "takich" co na nie odpowiadają... Wygląda to trochę jak monolog
Sussi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 11:19   #187
Rayka
Rozeznanie
 
Avatar Rayka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: gdzies w Polsce:)
Wiadomości: 541
Dot.: wesele Płock

Cytat:
Napisane przez Sussi Pokaż wiadomość
Coś mi się wydaje, że na tym forum każdy zadaje pytania tylko brak "takich" co na nie odpowiadają... Wygląda to trochę jak monolog
Widocznie mało jest osób z Płocka i okolic.
__________________
Life is a bitch

To już 9 lat razem



http://www.suwaczek.pl/cache/607ef315c4.png
Rayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-17, 12:52   #188
Karo1984
Raczkowanie
 
Avatar Karo1984
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 49
Dot.: wesele Płock

Cytat:
Napisane przez Rayka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ja biorę ślub w październiku, wesele - Hotel Podkowa, kamerzysta i fotograf - Podejson z Sannik a zespół Project z Ciechanowa.
Byliśmy zapytać sie o kursy w Metanoi tylk że nas interesują tylko te w tygodniu i są one bezpłatne. Pani nas spławiła mówiąc ze nie ma chętnych na taki kurs w tygodniu i teraz niewiem co robić, ale będe dzwonic i sie pytać. I też jestem na etapie poszukiwań kosmetyczki i fryzjera.
Wiem, że jakieś kursy prowadzone są też w Słupnie.
My chodziliśmy do Metanoi- to chyba były 4 czwartki po 2/3 h. Koszt 100 zł. Spokojnie do października taka grupa się stworzy. Trzeba pewnie poczekać tylko bliżej "sezonu".
My też mieliśmy ślub w październiku, a kurs robiliśmy w lipcu i wszyscy się dziwili, że tak wcześnie

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Niebanalna24 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny! Postanowiłam napisać. Biorę ślub w 2015 roku ale chce zapytać kwiaciarnia gdzie ładnie i tanio ?? , a Fotograf ?? Czy możecie coś polecić ? :-D
Ja polecam 4 Pory Roku na Dobrzyńskiej p. Oli Toroniewskiej. Mogę na maila przesłać Ci zdjęcia kwiatów z naszego ślubu.
Karo1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 16:12   #189
carnishous
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 12
Dot.: wesele Płock

Hej W sierpniu biorę ślub w rodzinnych stronach, a ponieważ mieszkam obecnie gdzieś indziej nie mam pojęcia jak znaleźć dobrą makijażystkę i fryzjera. Możecie kogoś polecić w Płocku/Gostyninie/gdziekolwiek ?
carnishous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 22:38   #190
SlubnaPanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1
Dot.: wesele Płock

Jeżeli chodzi o fryzjera to godna polecenia jest Monika Balska z Bielskiej. A co do kosmetyczki to niestety nie wiem - ile ludzi tyle opinii.
SlubnaPanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 21:10   #191
Judi04
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1
Dot.: wesele Płock

My slubujemy w sierpniu w Perle Mazowsza, kamerzerzysta i fotograf Cyfrowy świat Obrazu. Kwiaty od wielu wielu lat cala moja rodzina zaopatruje sie w Kliwii na rynku na Krolewieckiej. Zawsze bylam zadowolona. Jesli chodzi o fryzjerke to Iwona Pessel na podolszycach poludnie i mam problem z makijazem. Chcialam Justyne Gmurczyk w Hawajach ale niestety ma urlop, wiec zastanawiam sie nad p. Lukasiak, p Twardo z Maribell i slyszalam jeszcze o jakies kosmetyczne na wyszogrodzkiej, podobno p. Marta. Jak sie zdecyduje, sprawdze to dam znac i moze wstawie fotki.
Pozdrawiam
Judi04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-01, 10:02   #192
akitutuki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: wesele Płock

Kogo polecacie do makijażu ślubnego? Coś delikatnego, ale przede wszystkim aby trzymał się całą noc...
akitutuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-02, 15:56   #193
Sussi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 35
Dot.: wesele Płock

Ja osobiście polecam p. Łukasiak. Jeżeli wytłumaczysz na jakim makijażu Ci zależy to myślę, że zostanie tak zrobiony. Oczywiście warto umówić się wcześniej przed ślubem na makijaż próbny i ustalić co ma i jak być zrobione i jakimi kosmetykami. Obejdzie się wtedy bez niespodzianek w dniu ślubu
Miałam robiony makijaż przez p. Łukasiak dwa razy - byłam bardzo zadowolona, tym bardziej, że każdy go komplementował
Sussi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 15:07   #194
pandusia neska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5
Dot.: wesele Płock

Czy któraś z was brała w tym roku ślub w katedrze? Ile obecnie kosztuje? Ostatnie informacje jakie znalazłam na forach, to 1300 zł 4 lata temu, a podejrzewam, że cena mogła znacznie wzrosnąć.
pandusia neska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 12:59   #195
marlenna3010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1
Dot.: wesele Płock

Cytat:
Napisane przez Rayka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ja biorę ślub w październiku, wesele - Hotel Podkowa, kamerzysta i fotograf - Podejson z Sannik a zespół Project z Ciechanowa.
Byliśmy zapytać sie o kursy w Metanoi tylk że nas interesują tylko te w tygodniu i są one bezpłatne. Pani nas spławiła mówiąc ze nie ma chętnych na taki kurs w tygodniu i teraz niewiem co robić, ale będe dzwonic i sie pytać. I też jestem na etapie poszukiwań kosmetyczki i fryzjera.
Witaj jak po weselu w Hotelu Podkowa? Zadowoleni? Z narzeczonym równiez planujemy tam zorganizować swoją uroczystość weselną, zbieramy opinie
Chodzi głównie o obsługę, jedzenie, kontakt z właścicielami, akustykę i wszystko inne
marlenna3010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 10:23   #196
Sussi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 35
Dot.: wesele Płock

Cytat:
Napisane przez piotripawel Pokaż wiadomość
My mieliśmy wesele w "Dianie" www.hoteldiana.pl w Skępem.
Szczerze polecamy. Bardzo smacznie i w przyzwoitej cenie.
Restauracja położona w fajnym miejscu. Obsługa szybka i zawsze uśmiechnięta. Mają także dużą bazę noclegową-ładny hotel i niedrogi.
Polecamy Asia i Tomek
Co za tania reklama!! PiotriPawel podpisujący się jako Asia i Tomek.... Wszystkie posty w archiwum o tym samym... polecaniu hotelu w Skępem... A sio z tego wątku!
Sussi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 19:09   #197
leobozenka
Raczkowanie
 
Avatar leobozenka
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 197
Dot.: wesele Płock

Witajcie, podbijam wątek!

Szukam fryzjera i makijażysty... możecie polecić mi kogoś dobrego? Zdjęcia wykonanych prac bardzo mile widziane.
Co do fryzjera zastanawiam się nad Panią M.Motyką, ale zobaczymy czy będzie miała wolny termin. Może macie jakieś doświadczenia z tą fryzjerką?

Pozdrawiam!
leobozenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 14:08   #198
shinsetsu
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: wesele Płock

Spoko jest ten hotel do tego dobre jedzenie dają








biuro rachunkowe Płock
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-27, 11:03   #199
AnnaOOO
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 16
Dot.: wesele Płock

Byliśmy niedawno w Jordanowie na weselu. Było naprawdę dobrze. Generalnie nie lubię wesel, a dobrze się bawiłam
AnnaOOO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-27 11:03:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:17.