Wesele Toruń i okolice. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-03, 15:39   #31
Aqa018
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez alcon Pokaż wiadomość
mnie bukiet ślubny wyceniono na 150 zł, z róż, eustom. Ceny są różne, ale trzeba tak liczyć 100-200 zł.

A jesli można zapytać gdzie był zamawiany taki bukiecik ślubny? bo własnie poszukuje jakiejś dobrej kwiaciarni w przestępnej cenia, moze ktoś coś poleci ...
Aqa018 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 15:44   #32
uliczniczka
Przyczajenie
 
Avatar uliczniczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 21
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Hej niedługo znów sezon na śluby i wesela

szukam pod Toruniem malowniczego ośrodka gdzie w plenerze można by zrobić wesele lub ślub i wesele... żeby był spokój, cisza, żeby było przyjaźnie, żeby goście mogli się przejść na chwilę, dzieci się mogły wybawić i żeby po przyjęciu zostały piękne zdjęcia!
do tego nie chcę wydać na to majątku.
Póki co znalazłam ładne miejsce pod Ciechocinkiem, nie znam jeszcze szczegółów, ale wygląda zachęcająco http://www.facebook.com/RanchoPodOls...aStrona?ref=hl
uliczniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 16:36   #33
alcon
Rozeznanie
 
Avatar alcon
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z Frankonii
Wiadomości: 874
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez Aqa018 Pokaż wiadomość
A jesli można zapytać gdzie był zamawiany taki bukiecik ślubny? bo własnie poszukuje jakiejś dobrej kwiaciarni w przestępnej cenia, moze ktoś coś poleci ...

będę prawdopodobnie zamawiać u e-Decor z Chełmna.
__________________
'Nauczyć się czegoś można wszędzie. Dlaczego więc i nie tutaj?'





alcon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 17:31   #34
lizja
Raczkowanie
 
Avatar lizja
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 41
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Muszę sie podzielić z Wami pewnym niemiłym doświadczeniem i przestrzec przed niekompetencją obsługi jednego z salonów w Toruniu. Unikajcie jak ognia salonu Susan Hooward na szewskiej!!!!!!!!!!! Byłam tam tylko poprzymierzać suknie, żeby zorientować się, co tam mają i czy coś mi tam pasuje. Spoufalanie się- to co zraziło mnie na samym wstępie! Nie jestem twoją koleżanką droga ekspedientko 'pożal się Boże'! kompletny brak taktu. Nie mówiąc już o braku profesjonalizmu i braku pojęcia o obłudze klienta. Kompletnie nie potrafiła mi doradzić, mimo moich własnych wizji i zdania na temat tego co chciałabym mieć na sobie, pani ta za wszelką cenę próbowała mnie namawiać do rzeczy, które podobały się tylko i wyłącznie jej samej. A to mi ma pasować, bo to będzie mój dzień. Zgadzam się z opinią i jeszcze w żadnym salonie nie spotkałam się z taką bezczelnością, prostackimi komentarzami w czasie przymiarki. Nawet gdybym znalzła tam moją wymarzoną suknię to nigdy w życiu bym jej nie kupiła!!! BArdzo bardzo nie polecam tego salonu!!! Omijajcie z daleka! Skoro na początku jest taki cyrk to nawet nie chcę sobie wyobrażać co się dzieje dalej...
lizja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-16, 09:23   #35
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez uliczniczka Pokaż wiadomość
Hej niedługo znów sezon na śluby i wesela

szukam pod Toruniem malowniczego ośrodka gdzie w plenerze można by zrobić wesele lub ślub i wesele... żeby był spokój, cisza, żeby było przyjaźnie, żeby goście mogli się przejść na chwilę, dzieci się mogły wybawić i żeby po przyjęciu zostały piękne zdjęcia!
do tego nie chcę wydać na to majątku.
Póki co znalazłam ładne miejsce pod Ciechocinkiem, nie znam jeszcze szczegółów, ale wygląda zachęcająco http://www.facebook.com/RanchoPodOls...aStrona?ref=hl
śliczne miejsce !!!
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 23:09   #36
85jjaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 353
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

a czy któraś z Was brała może lekcje tańca na pierwszy taniec? bo ja dzwoniłam do jednej szkoły - Fantom i tam jest 150 złotych za jedną lekcję! czy to normalna cena? nie znam innych szkół;P

p.s. a co do salonu sukien ślubnych to ja byłam zadowolona z salonu na świętego józefa - Pani od razu wyczuła, że to czy tamto mi się nie podoba i doradzała i pokazywała suknie bardziej w moim stylu

Edytowane przez 85jjaa
Czas edycji: 2013-04-21 o 23:12
85jjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 09:15   #37
alcon
Rozeznanie
 
Avatar alcon
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z Frankonii
Wiadomości: 874
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez 85jjaa Pokaż wiadomość
a czy któraś z Was brała może lekcje tańca na pierwszy taniec? bo ja dzwoniłam do jednej szkoły - Fantom i tam jest 150 złotych za jedną lekcję! czy to normalna cena? nie znam innych szkół;P

p.s. a co do salonu sukien ślubnych to ja byłam zadowolona z salonu na świętego józefa - Pani od razu wyczuła, że to czy tamto mi się nie podoba i doradzała i pokazywała suknie bardziej w moim stylu

Jeśli na Św. Józefa jest tylko jeden salon- to też tam byłam. Co prawda nie znalazłam tam swojej sukni, ale obsługa jest bardzo miła i rzeczywiście słucha klienta oraz jest bardzo,bardzo cierpliwa.

lizja przykra sytuacja... mam nadzieję,że w innym salonie znalazłaś tę idealną!


Co do szkoły. Trochę sporo te 150 zł. Czy to jest za 60 min czy za 90min? Znalazłam w googlach inną szkołę i na ich stronie 60 min kosztuje 100zł.
__________________
'Nauczyć się czegoś można wszędzie. Dlaczego więc i nie tutaj?'





alcon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-23, 07:59   #38
ewaannaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 26
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

ja też polecam salon na Św. Józefa w Toruniu. batdzo miłe Panie, nie wciskają i potrafia profesionalnie doradzić.
ewaannaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 11:48   #39
uliczniczka
Przyczajenie
 
Avatar uliczniczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 21
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

a jakie tańce mają w ofercie?
na co Wy się zdecydowałyście?
uliczniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 23:10   #40
85jjaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 353
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez alcon Pokaż wiadomość


Co do szkoły. Trochę sporo te 150 zł. Czy to jest za 60 min czy za 90min? Znalazłam w googlach inną szkołę i na ich stronie 60 min kosztuje 100zł.
o dzięki, zadzwonię i dowiem się co i jak, bo w tej swojej nie pytałam się czy lekcja trwa 60 czy 90 minut;/
ale jak rozmawiałam z koleżankami z innych miast to żadna nie płaciła więcej niż 60 złotych za godzinę - więc może w Toruniu za mała konkurencja;p
85jjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 09:26   #41
alcon
Rozeznanie
 
Avatar alcon
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z Frankonii
Wiadomości: 874
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Zobacz też tę szkołę ich ceny są jeszcze niższe. W Toruniu 60 min kosztuje 80 zł od pary, a w Chełmży 45 min 60 zł.
__________________
'Nauczyć się czegoś można wszędzie. Dlaczego więc i nie tutaj?'





alcon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-19, 15:48   #42
quieora
Raczkowanie
 
Avatar quieora
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 128
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Chcę odświeżyć i pociągnąć temat, dziewczyny

Jakieś opinie, doświadczenia na świeżo? Bardzo mi zależy, zwłaszcza jeśli chodzi o salę, ale wszystkie inne rzeczy też mnie interesują. Planujemy ślub maj-sierpień 2014.
quieora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 22:13   #43
Imbryk Alicji
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Polecam sale STARY FOLWARK.Sala jest sliczna i w bardzo dobrym guscie.nowiutka.Pierwsze wesele jest w czerwcu wiec na rok 2013 sa jeszcze wolne miejsca.Cena 160zl.Sala jest tak ladna ze praktycznie dekoratorka nie jest potrzebna bo sufit jest z bielonych belek a za para sa latarenki i oryginalna dekoracja.Wszystkim parom zycze wytrwalosci i wspanialego wesela www.staryfolwark.eu

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Dziewczyny drogie jestem dekoratorka slubna ale ruszylam za mezem do Francji gdzie mieszkam od 5miesiecy.Robiac dekoracje w wielu kosciolach i salach spotkalam sie z profesjonalistami, ktorych teraz chetnie polecam
1 fotograf:marcin mentel
2 filmowanie: rec movies
3 sala stary folwark bo ma przystepna cene oraz sliczne biale wnetrze troche w stylu Prowansji.
4 kosciol garnizonozy ze zwgledu na klase kosciola oraz dobre kazania lub kosciol w kaszczworku ale tylko ze wzgledu na urokliwe miejsce
5 makijaz: iwona marciniak
6 dekoracje....coz chetnie siebie bym polecila www.decofleur.pl ale nie wiem czy i kiedy wroce z Francji
dziewczyny jesli macie jakies pytania co do dekoracji chetnie odpowiem i pomoge na odleglosc...moj mail to afalconnet@wp.pl
Imbryk Alicji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 17:00   #44
85jjaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 353
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez quieora Pokaż wiadomość
Chcę odświeżyć i pociągnąć temat, dziewczyny

Jakieś opinie, doświadczenia na świeżo? Bardzo mi zależy, zwłaszcza jeśli chodzi o salę, ale wszystkie inne rzeczy też mnie interesują. Planujemy ślub maj-sierpień 2014.
na ile osób szukacie sali? bo to już przyszły rok, więc powolo by trzeba rezerwować
85jjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 08:13   #45
quieora
Raczkowanie
 
Avatar quieora
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 128
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Hej

No cóż, nawet nie powoli, tylko na dniach!
na 65 - 70, bo ostateczne decyzję jeszcze będą trwały. Jeśli rodzice będą chcieli jeszcze zaingerować. Na pewno nie więcej niż 75, mam nadzieję, że 70 to będzie górna granica.

Imbryk Alicji świetna opinia, dzięki! Tyle, że sala nie do końca sprawdzona....

Edytowane przez quieora
Czas edycji: 2013-05-22 o 08:21
quieora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 08:16   #46
quieora
Raczkowanie
 
Avatar quieora
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 128
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Na jednej ze stron widziałam meganegatywne opinie na temat Pokusy w Brzozówce...

A czy ktoś może coś powiedzieć o Karczmie pod Gołębiem w Złejwsi Wielkiej?
quieora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 06:49   #47
lizja
Raczkowanie
 
Avatar lizja
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 41
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Bo to piszą zazdrośni właściciele toruńskich lokali nie ma co się sugerować opiniami w necie, trzeba znalezc kogos w realu kto tam miał i wtedy zasięgnąć opinii
a o karczmie słyszałam ale od koleżanki która była gościem na weselu że małe porcje i że zimne jedzenie i średnio miła obsługa :/
lizja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 13:47   #48
quieora
Raczkowanie
 
Avatar quieora
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 128
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

A czy któraś z Was słyszała o tej sali??

http://www.salapatrycja.pl/index.html

Ach, Motel Róża Wiatrówr też ma bardzo ciekawe propozycje...

Edytowane przez quieora
Czas edycji: 2013-05-25 o 15:00
quieora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 11:15   #49
dziewczynka z zapałkami
Raczkowanie
 
Avatar dziewczynka z zapałkami
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 73
GG do dziewczynka z zapałkami
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Hej dziewczyny!!My już też na dniach musimy się decydować na ostateczne miejsce i zastanawiamy się nad Karczmą Pod Gołębiem w Złej Wsi bądź Starym Folwarkiem w Grębocinie. O Karczmie słyszałam tyle samo pozytywnych co negatywnych opinii. Najlepsze jest że jedni mega chwalą jedzenie i obsługę, inni natomiast psy wieszają właśnie na tym. Nie mam pojęcia z czego to wynika. Czy któraś z dziewczyn wie coś więcej?
dziewczynka z zapałkami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-30, 12:04   #50
85jjaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 353
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

niestety, ja nic nie wiem o żadnej z tych sal, a w Toruniu nic nie ma? bo jednak patrzycie na obrzeżach, a to potem z dojazdem kłopot! jak chcecie 65 osób to zapytajcie w Gotyku - samo centrum, a ceny przystępne i jako gość na weselu mogę powiedzieć, że jedzenie i obsługa bardzo dobre!
85jjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 01:06   #51
quieora
Raczkowanie
 
Avatar quieora
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 128
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Jednak 75-80 więc Gromada i Gotyk odpadają. Jest parę miejsc na oku, ale co z tego, że są nawet ładne, jeśli jedzenia będzie mało lub niesmaczne?
quieora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 14:57   #52
Imbryk Alicji
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

W Starym Folwarku bede bawic sie na weselu w polowie czerwca .Dam znac jak wypadla kuchnia bo sala jest rzeczywiscie ciekawa Powodzenia dziewczyny.
Imbryk Alicji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 17:51   #53
quieora
Raczkowanie
 
Avatar quieora
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 128
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Zakroiliśmy poszukiwania do:
Lokomotywa w Toruniu
Tatfort w Toruniu (to pole golfowe)
Róża Wiatrów i Pod kominkiem - motele jednego właściciela.
Ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie!!

Od razu spowiadać się , która coś wie o zespole i kamerzyście
quieora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 18:28   #54
alcon
Rozeznanie
 
Avatar alcon
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z Frankonii
Wiadomości: 874
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

My przymierzaliśmy się do Lokomotywy. Żeby nie świetna cena i bogate menu w Zbicznie "u Barbary" wzięlibyśmy właśnie Lokomotywę.
Menu są za 160 zł, 180zł i 200zł , do tego pokój dla PM i zniżki na pozostałe pokoje. Babka też może zorganizować zwiedzanie Torunia ( u nas ta opcja wchodziła w grę, bo mamy sporo osób z zagranicy).

Rubbens/Monet też mają małą salę. Ceny u nich od 210 zł, ale menu dość bogate. Poza tym sala jest super.

Kuzyn miał 18-tkę w Pod Kominkiem i nie byli zadowoleni.

Co do Dj, ja mam Merlina-dj i wodzirej.Podobno są dobrzy, ale kosztują dość sporo 3200zł. Mam też namiary na innego faceta mogę podać jak któraś chciałaby. Miałam spory dylemat kogo z nich wybrać. Merlin wygrał, bo ich jest dwóch.
Kamerzystę mam z Bydzi- photowedding.com.pl. Facet ma dobre ceny i filmuje cyfrówkami.
Wybierając dj czy kameruna albo też salę pytajcie się o zaiks i inne organizacje tego typu., bo może się okazać,że będziecie musieli sami płacić. To nie są wielkie pieniądze, ale z drugiej strony liczy się każdy grosz.
__________________
'Nauczyć się czegoś można wszędzie. Dlaczego więc i nie tutaj?'






Edytowane przez alcon
Czas edycji: 2013-05-31 o 18:44
alcon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 22:26   #55
Aqa018
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

A ja Polecam motel Pod kominkiem, sami mamy teraz organizowane wesele w sierpniu u nich, przepyszne jedzenie i cena dobra. Często tam powracamy przyjęcia urodziny i wesela zawsze nam się podobało. Jest jeden minus ze dość daleko ale jesli robicie za rok bedzie już most więc polecam jak najbardziej
Aqa018 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 17:31   #56
85jjaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 353
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez quieora Pokaż wiadomość
Zakroiliśmy poszukiwania do:
Lokomotywa w Toruniu
Tatfort w Toruniu (to pole golfowe)
Róża Wiatrów i Pod kominkiem - motele jednego właściciela.
Ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie!!

Od razu spowiadać się , która coś wie o zespole i kamerzyście
Moje wesele będzie właśnie w Tatforcie - jak będzie to zdam relację za 7 tygodni!! Zdecydowaliśmy się na tą salę ponieważ babeczka, która to prowadzi jest naprawdę świetna do dogadania, ma dużo super pomysłów i mi odpowiada, że prawie wszystko jest w cenie (ciasta, owoce, napoje, część wódki, stół staropolski, przystrojenie sali, można zrobić sobie sesję na polu golfowym, miejsca sporo przed i nawet plac zabaw, a u nas będzie dużo dzieciaków, więc myślę, że się przyda;P). Dzwoniąc do innych lokali (mieszkamy za granicą, więc wszystko przez neta i telefon załatwialiśmy;P) często słyszeliśmy, że osoba od organizacji wesel jest na urlopie a jak już skierowali do właśniwej osoby to nie potrafiła odpowiedzieć na podstawowe pytania - szczególnie niemiłe wrażenie zostało po Herbowej i chyba po tej restauracji co jest na grudziądzkiej za stacją benzynową, nie pamiętam nazwy w tej chwili;/
85jjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 18:20   #57
alcon
Rozeznanie
 
Avatar alcon
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z Frankonii
Wiadomości: 874
Odp: Wesele Toruń i okolice.

Ta za stacja benzynową nazywa się Piano. Też tam nie miałam szczęścia.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
'Nauczyć się czegoś można wszędzie. Dlaczego więc i nie tutaj?'





alcon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 21:50   #58
dziewczynka z zapałkami
Raczkowanie
 
Avatar dziewczynka z zapałkami
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 73
GG do dziewczynka z zapałkami
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez 85jjaa Pokaż wiadomość
niestety, ja nic nie wiem o żadnej z tych sal, a w Toruniu nic nie ma? bo jednak patrzycie na obrzeżach, a to potem z dojazdem kłopot! jak chcecie 65 osób to zapytajcie w Gotyku - samo centrum, a ceny przystępne i jako gość na weselu mogę powiedzieć, że jedzenie i obsługa bardzo dobre!

My planujemy na ok 80 osób. Chcieliśmy obejrzeć salę w Starym Folwarku, ale powiem Wam że troszkę się zawiodłam. Nie mogliśmy się do nich przez 2 dni dodzwonić, ani wysłać wiadomości przez stronkę. Wiem, że różnie bywa i czasem po prostu coś komuś wypada, ale jeżeli jest to już na początku ewentualnej współpracy to jest troszkę niepokojące...

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Cytat:
Napisane przez 85jjaa Pokaż wiadomość
Moje wesele będzie właśnie w Tatforcie - jak będzie to zdam relację za 7 tygodni!! Zdecydowaliśmy się na tą salę ponieważ babeczka, która to prowadzi jest naprawdę świetna do dogadania, ma dużo super pomysłów i mi odpowiada, że prawie wszystko jest w cenie (ciasta, owoce, napoje, część wódki, stół staropolski, przystrojenie sali, można zrobić sobie sesję na polu golfowym, miejsca sporo przed i nawet plac zabaw, a u nas będzie dużo dzieciaków, więc myślę, że się przyda;P). Dzwoniąc do innych lokali (mieszkamy za granicą, więc wszystko przez neta i telefon załatwialiśmy;P) często słyszeliśmy, że osoba od organizacji wesel jest na urlopie a jak już skierowali do właśniwej osoby to nie potrafiła odpowiedzieć na podstawowe pytania - szczególnie niemiłe wrażenie zostało po Herbowej i chyba po tej restauracji co jest na grudziądzkiej za stacją benzynową, nie pamiętam nazwy w tej chwili;/

A jaki jest koszt od osoby w Tatforcie?Moja znajoma robiła tam komunię córki, była zadowolona. Ale nie wiem jak z weselem
dziewczynka z zapałkami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 23:00   #59
85jjaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 353
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

w Tatforcie ceny od 200 złotych się zaczynały (przynajmniej w zeszłym roku jak my rezerwowaliśmy). Nie wiem jak w chwili obecnej. Kilkoro moich znajomych właśnie było tam na jakiś komuniach czy balach i mówili, że jedzenie pycha i obsługa super, więc mam nadzieję, że tak właśnie będzie!
85jjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 17:06   #60
quieora
Raczkowanie
 
Avatar quieora
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 128
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Mnie babka w Tatforcie absolutnie nie przekonała. Ta cena jest zawyżona, a bez alkoholu opcja i płacenie korkowego... Trochę słabo. Będziemy się decydować między Lokomotywą a Pod kominkiem...

Dziewczyny, a zespół? Z jakimś dobrym wodzirejem?
quieora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-17 17:23:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:02.