Wesele Toruń i okolice. - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-23, 18:22   #2251
Narzeczona_kryzysowa
Przyczajenie
 
Avatar Narzeczona_kryzysowa
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 7
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Hmmm czyli warto wydać trochę więcej... Ok i jak żadna z Was nie podsunie mi innego pomysłu to będziemy musieli policzyć koszty i zdecydujemy się na niego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Narzeczona_kryzysowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-24, 13:00   #2252
Narzeczona_kryzysowa
Przyczajenie
 
Avatar Narzeczona_kryzysowa
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 7
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Znalazłam dużo pozytywnych opinii na temat Music Brothers z Bydgoszczy na jednym z portali... kojarzycie ich?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

I jeszcze zastanawiam się na DW Wojtasem... widziałam filmik z wesela i fajna muzyka skoczna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Narzeczona_kryzysowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-28, 12:17   #2253
Narzeczona_kryzysowa
Przyczajenie
 
Avatar Narzeczona_kryzysowa
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 7
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

No i cisza ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Narzeczona_kryzysowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 21:47   #2254
dominess88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 7
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Witam serdecznie,
chcialabym zapytac czy ktoras z was byla na jakims weselu lub slyszala cos o Daglezjowym Dworze w Sasiecznie.W internecie brak jakich kolwiek opini na ich temat. Ogolnie to wlasnie tam zaklepany termin na 15.09.18 nie mamy jeszcze kosciola, zespol mamy ale do konca nie jestesmy przekonanie i chcielibysmy miec jakas alternatywe ,ale jak patrzymy na inne zespoly to terminow brak . Fotograf , kamerzysta jest, wystroj sali, kosciola tez zaklepany pozostaje reszta... Znacie moze jakas pania co podjelaby sie zrobienia ciast, tortu. Mam jeszcze duzo pytan do was ale to w swoim czasie . Tymczasem dziekuje za pomoc i pozdrawiam
dominess88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-06, 13:27   #2255
Narzeczona_kryzysowa
Przyczajenie
 
Avatar Narzeczona_kryzysowa
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 7
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez dominess88 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie,
chcialabym zapytac czy ktoras z was byla na jakims weselu lub slyszala cos o Daglezjowym Dworze w Sasiecznie.W internecie brak jakich kolwiek opini na ich temat. Ogolnie to wlasnie tam zaklepany termin na 15.09.18 nie mamy jeszcze kosciola, zespol mamy ale do konca nie jestesmy przekonanie i chcielibysmy miec jakas alternatywe ,ale jak patrzymy na inne zespoly to terminow brak . Fotograf , kamerzysta jest, wystroj sali, kosciola tez zaklepany pozostaje reszta... Znacie moze jakas pania co podjelaby sie zrobienia ciast, tortu. Mam jeszcze duzo pytan do was ale to w swoim czasie . Tymczasem dziekuje za pomoc i pozdrawiam
Hej Hej dominess88 ... widzę że masz ślub w takim samym terminie co my My na początku zastanawialiśmy się nad Daglezjowym, ale na etapie wyszukiwania w internecie zakochałam się w Starym Folwarku i od razu tam zaklepaliśmy termin ... jeśli chodzi o ciasta i torty to nie wiem czy czytałaś wątek i wcześniejsze wpisy, jest Pan z Osieka który piecze super ciacha i torty chyba też robi. Już nie jedna dziewczyna wypowiadała się w samych pozytywach o nim więc ja napewno będę zamawiać u niego
Narzeczona_kryzysowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 09:29   #2256
mor3la
Raczkowanie
 
Avatar mor3la
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 64
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Dziewczyny doradźcie,

Głęboko zastanawiamy się nad zespołem RADMUZ - Radek z Kaszczorka, bardzo fajny otwarty i uśmiechnięty człowiek.
Gra na weselach prawie od 20 lat, jednak w internecie opinii jak na lekarstwo,

Czy któraś była na weselu które prowadził ?
mor3la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 06:50   #2257
Mooo24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 7
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Grał na moim weselu i poprawinach i to był najlepszy wybór. Ja byłam zachwycona, goście również. Po weselu pytali gdzie to znaleźliśmy i pytali o namiary. Nie robi za wiele przerw, a jak już są to krótkie. Cały czas trwa zabawa. Teraz występuje w duecie z dziewczyną. Nie pamiętam imienia ale również ma świetny głos. Bardzo niestandardowy. Ogólnie bardzo polecam Radka. Jeśli to wybierzesz na pewno nie bedziesz żałować tej decyzji😊
Mooo24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-11, 12:43   #2258
mor3la
Raczkowanie
 
Avatar mor3la
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 64
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez Mooo24 Pokaż wiadomość
Grał na moim weselu i poprawinach i to był najlepszy wybór. Ja byłam zachwycona, goście również. Po weselu pytali gdzie to znaleźliśmy i pytali o namiary. Nie robi za wiele przerw, a jak już są to krótkie. Cały czas trwa zabawa. Teraz występuje w duecie z dziewczyną. Nie pamiętam imienia ale również ma świetny głos. Bardzo niestandardowy. Ogólnie bardzo polecam Radka. Jeśli to wybierzesz na pewno nie bedziesz żałować tej decyzji😊
Dziękuję bardzo, jestem już spokojniejsza
mor3la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 14:18   #2259
Leti90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 2
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Kochane, co powiecie o restauracji PIAST,
widziałam że małą sale bardzo ładnie wyremontowali,
niestety interesuje nas duża sala, której moim zdaniem przydałby się remont i to gruntowny. Znajomi byli tam na uroczystości komunijnej i jedzenie podobno bomba...

Czy ma któraś z Was zdjęcia z dużej sali z wesela, czy eleganckie przystrojenie pozwoliło zapomnieć o mankamentach sali ? czarnym drewnianym barze oraz o drewnianych ścianach na parkiecie do tańczenia ?
Leti90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-25, 22:14   #2260
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 732
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez Leti90 Pokaż wiadomość
Kochane, co powiecie o restauracji PIAST,
widziałam że małą sale bardzo ładnie wyremontowali,
niestety interesuje nas duża sala, której moim zdaniem przydałby się remont i to gruntowny. Znajomi byli tam na uroczystości komunijnej i jedzenie podobno bomba...

Czy ma któraś z Was zdjęcia z dużej sali z wesela, czy eleganckie przystrojenie pozwoliło zapomnieć o mankamentach sali ? czarnym drewnianym barze oraz o drewnianych ścianach na parkiecie do tańczenia ?
My mieliśmy w zeszłym roku tam wesele. Jedzenie pyszne i w ogromnych ilościach, obsługa i szefowa super, parkiet fajny. Sala pięknie przystrojona o duży taras

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-27, 14:11   #2261
dominess88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 7
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Oo no to super Narzeczona_kryzysowa będziemy się bawić w tym samym czasie ,co do ciast to jakbyś miała namiary na tego Pana z Osieka to się podziel . Teraz pytanie do wszystkich Pań czy wiecie gdzie najszybciej mój narzeczony zrobi nauki przedmałżeńskie? I jakie kościoły polecacie bo z tym też mamy problem. Co sądzicie o Kościele Św. Antoniego na Wrzosach? Nie za daleko od Daglezjowego Dworu? Czy znacie jakieś "urokliwe" kościoły w okolicach Sąsieczna? Pozdrawiam

Edytowane przez dominess88
Czas edycji: 2017-09-27 o 20:46
dominess88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-11, 18:07   #2262
molly17
Rozeznanie
 
Avatar molly17
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 662
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Kilka recenzji z naszego ślubu i wesela z tego roku:
Sala patrycja w świętosławiu - bez zarzutów, wszystko znakomite, profesjonalizm, wystrój. Jedynie kontakt jest trochę trudny ale do przebrnięcia
Wodzirej Marcin Chmielak - chyba nasz najlepszy wybór jeśli chodzi o całe wydarzenie. Pełna profeska, ale z wyczuciem i humorem. Niesamowite zaangażowanie, kultura osobista. Bardzo polecam
Foto - Monika Steltmann z Inowrocławia - zdjęcia cudowne, przepiękne kadry i obróbka. Nic dodać nic ująć. Niestety z tego co dowiedziałam się po weselu, między wodzirejem a fotografem powstał konflikt w dniu wydarzenia. Nie potrafię powiedzieć skąd i dlaczego, dlatego nie polecam brania ich razem do obsługi wesela. My jako para młoda tego nie odczulismy (o gościach też mi nic nie wiadomo) ale podobno strasznie sobie przeszkadzali (?) Dość dziwne, swoją drogą.
Fryzura - studio sunflower p. Emilia, bardzo polecam choć byłam u niej pierwszy raz nie licząc próbnej fryzury. P. Emilia wzięła sobie do serca to że po próbnej moje włosy dosłownie się rozpadly (lekkie uczesania naprawdę nie są dla mnie) i w dniu wesela fryzura pięknie się trzymała i prezentowała.
Makijaż - Dominika Stolarska - cudowna makijażystka, kiedy zaczęła mnie malowac zrelaksowałam się. Doskonałe wyczucie stylu i urody malowanej osoby. Bardzo polecam!



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Rzucam słodycze i internet!
molly17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-11, 19:16   #2263
vittoriana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cześć Dziewczyny

Podczytuję ten wątek od jakiegoś czasu, bo nasz ślub i wesele wesele coraz bliżej (21.04.2018)

W sumie dopiero niedawno wzięliśmy się za jego planowanie, więc nie mamy jeszcze wszystkiego. Obecnie największym znakiem zapytania jest kościół - liczę na Waszą pomoc w tym temacie.
Chcemy wziąć ślub mieszany (ja katoliczka, narzeczony niepraktykujący, w sumie niewierzący) - który kościół w Toruniu polecacie?
Chcemy trafić na jakiegoś miłego księdza, który nie będzie robił problemów.
Proszę o podpowiedzi
vittoriana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-18, 14:14   #2264
Marta026
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Czesc dziewczyny,
szukam sprawdzonego zespolu muzycznego co najmniej 4 osobowego a najlepiej 6 😁 zalezy nam zeby byly co najmniej 2 wokale i sporo instrumentow, fajnie jak by byla perkusja ..
Slyszalyscie moze cos na temat six band z bydgoszczy, kompania band, icebreakers, badz zespolu na druga strone ??
Strasznie ciezko mi sie zdecydowac, a znalazlam ich jedynie w internecie bez zadnego polecenia, wiec mam troche obawy ...
Pomóżcie dziewczyny !!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marta026 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-22, 17:42   #2265
motylek825
Zakorzenienie
 
Avatar motylek825
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraina Kredek
Wiadomości: 6 831
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez Marta026 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny,
szukam sprawdzonego zespolu muzycznego co najmniej 4 osobowego a najlepiej 6 zalezy nam zeby byly co najmniej 2 wokale i sporo instrumentow, fajnie jak by byla perkusja ..
Slyszalyscie moze cos na temat six band z bydgoszczy, kompania band, icebreakers, badz zespolu na druga strone ??
Strasznie ciezko mi sie zdecydowac, a znalazlam ich jedynie w internecie bez zadnego polecenia, wiec mam troche obawy ...
Pomóżcie dziewczyny !!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Z mojej strony mogę polecić zespół Kornel i Voulez vue z Inowrocławia ten drugi chyba bardziej by Ci odpowiadał http://www.voulez-vous.pl/
__________________

"Dziś zasypiamy w białej kołdrze
a kiedyś zakopią nas w jednym grobie"
motylek825 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-22, 23:02   #2266
Marta026
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez motylek825 Pokaż wiadomość
Z mojej strony mogę polecić zespół Kornel i Voulez vue z Inowrocławia ten drugi chyba bardziej by Ci odpowiadał http://www.voulez-vous.pl/
Dzieki 😘 faktycznie fajnie graja .. za to teraz mam juz taki mętlik w glowie 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marta026 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-01, 21:12   #2267
makaroniarka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cześć Dziewczyny!

Mój ślub już za niecałe pół roku. Przygotowania zaczęliśmy dopiero miesiąc temu więc wciąż czuję się nowa w temacie, ale na razie wszystko idzie gładko

Czy któraś z Was brała lub bierze ślub wiosną? Pytam pod kątem ubioru. W kwietniu może być za chłodno na sukienkę na krótki rękaw więc zastanawiam się co ubrać na nią. Nie podobają mi się wszelkiej maści bolerka czy etole bo trochę psują efekt. Wymarzyłam sobie delikatną kremową lub pudrową ramoneskę.
Choć w głębi duszy mam nadzieję, że koniec kwietnia okaże się łaskawy i może nie zmarznę w samej sukience Tak czy inaczej, jakieś zabezpieczenie na wypadek chłodu muszę mieć.

Są tu jeszcze jakieś Panny Młode, które nie chcą zmarznąć?
makaroniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-04, 14:39   #2268
motylek825
Zakorzenienie
 
Avatar motylek825
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraina Kredek
Wiadomości: 6 831
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez makaroniarka Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!



Mój ślub już za niecałe pół roku. Przygotowania zaczęliśmy dopiero miesiąc temu więc wciąż czuję się nowa w temacie, ale na razie wszystko idzie gładko



Czy któraś z Was brała lub bierze ślub wiosną? Pytam pod kątem ubioru. W kwietniu może być za chłodno na sukienkę na krótki rękaw więc zastanawiam się co ubrać na nią. Nie podobają mi się wszelkiej maści bolerka czy etole bo trochę psują efekt. Wymarzyłam sobie delikatną kremową lub pudrową ramoneskę.

Choć w głębi duszy mam nadzieję, że koniec kwietnia okaże się łaskawy i może nie zmarznę w samej sukience Tak czy inaczej, jakieś zabezpieczenie na wypadek chłodu muszę mieć.



Są tu jeszcze jakieś Panny Młode, które nie chcą zmarznąć?

Hej, nasz ślub tez w kwietniu suknie mam z krótkim rękawem a do tego dokupiłam sweterek ślubny w tym stylu
IMG_1509802714.119867.jpg
__________________

"Dziś zasypiamy w białej kołdrze
a kiedyś zakopią nas w jednym grobie"
motylek825 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-04, 19:01   #2269
makaroniarka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Bardzo fajna opcja, dzięki za podpowiedź! Wygląda uroczo i ciepło
makaroniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-06, 17:40   #2270
vittoriana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez makaroniarka Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!

Mój ślub już za niecałe pół roku. Przygotowania zaczęliśmy dopiero miesiąc temu więc wciąż czuję się nowa w temacie, ale na razie wszystko idzie gładko

Czy któraś z Was brała lub bierze ślub wiosną? Pytam pod kątem ubioru. W kwietniu może być za chłodno na sukienkę na krótki rękaw więc zastanawiam się co ubrać na nią. Nie podobają mi się wszelkiej maści bolerka czy etole bo trochę psują efekt. Wymarzyłam sobie delikatną kremową lub pudrową ramoneskę.
Choć w głębi duszy mam nadzieję, że koniec kwietnia okaże się łaskawy i może nie zmarznę w samej sukience Tak czy inaczej, jakieś zabezpieczenie na wypadek chłodu muszę mieć.

Są tu jeszcze jakieś Panny Młode, które nie chcą zmarznąć?
O, to podobnie jak ja, tak naprawdę od września zaczęłam przygotowania, a ślub w kwietniu

Ja stwierdziłam, że biorę sukienkę z rękawkiem 3/4. Jak będzie bardzo zimno, to wtedy może bolerko... Albo szal? Też nie wiem...
vittoriana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-06, 21:46   #2271
makaroniarka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez vittoriana Pokaż wiadomość
O, to podobnie jak ja, tak naprawdę od września zaczęłam przygotowania, a ślub w kwietniu

Ja stwierdziłam, że biorę sukienkę z rękawkiem 3/4. Jak będzie bardzo zimno, to wtedy może bolerko... Albo szal? Też nie wiem...
Fajnie, to obie będziemy trzymać kciuki za ciepłą wiosnę Już nie mogę się doczekać! A nawet jak pogoda nie dopisze to i tak będzie najpiękniejszy dzień
makaroniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-16, 15:57   #2272
switeziankamarta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 65
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Oj tak, ja jeszcze przed weselem, ale jak wychodzić za mąż to tylko w Toruniu !
switeziankamarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-19, 13:25   #2273
Rainbow90
Raczkowanie
 
Avatar Rainbow90
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 166
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez Narzeczona_kryzysowa Pokaż wiadomość
Witam serdecznie,
Jestem na forum nowa, jednak od tygodnia czytam regularnie ten wątek mam nadzieje że mi pomożecie.

Na pomysł ślubu wpadliśmy z narzeczonym 3 dni temu sale udało mi się załatwić bez problemu i to tam gdzie chciałam, czyli Stary Folwark w Grębocinie ... piękne miejsce, P.Ania i P.Piotr przemili wszystko nam wyjaśnili pokazali, wystrój jak z bajki, termin zaklepany ... 15.09.2018

Gorzej jest z oprawą muzyczną, a nie chcę zespołu, tylko DJ ... czy możecie polecić mi jakiegoś fajnego człowieka, który poprowadzi fajnie wesele i będzie umiał dopasować muzykę do towarzystwa?

Pisałam już do Jacka Popowskiego, niestety jest zajęty w tym terminie ... słyszałam trochę o Krzyśku Polańskim jednak za wesele chce 3tyś, wydaje mi się to trochę dużo ... o Bano Show w ogóle nie ma mowy, mają terminy zarezerwowane na 1,5 roku naprzód ... no i zaczynam trochę panikować

Czekam jeszcze na odpowiedz od DJ Bonda, wyczytałam w wątku że fajny wodzirej z niego ale nie mam pomysłu gdzie jeszcze mogę uderzyć .... POMOCY !
Z mojego ślubu polecam Stary Folwark!!! Profesjonalizm na najwyższym poziomie, jedzenia dużo i co najważniejsze mega mega pyszne, wszyscy goście się rozpływali nad jedzeniem.
DJa pewnie już masz, ale gdyby ktoś nie miał to Dj Kris - Krzysztof Steltmann z Bydgoszczy- najlepszy!!! kilkuosobowe zespoły to mu mogą buty czyścić, rozkręcił tak zabawę! przebieranki, śmieszne konkursy, cały parkiet zajęty!
Rainbow90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-26, 14:31   #2274
Leti90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 2
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Dziewczyny, miała któraś wesele ślub w Kaszczorku??
Jak to wszystko wygląda? Jakieś cenne wskazówki? Ustrojenie kościoła, organistka, plus ile "co łaska" by nie wypaść słabo, zawsze to jest takie krępujące pytanie...
Leti90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-13, 17:56   #2275
Narzeczona_kryzysowa
Przyczajenie
 
Avatar Narzeczona_kryzysowa
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 7
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Dziewczyny POMOCY !!!

Czy ktoś jest w stanie poinstruować mnie ile wódki i napoi zakupić na parę? jak to policzyć?
Narzeczona_kryzysowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-18, 23:17   #2276
olator
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

interesuje mnie cena za wesele prowadzone przez dj wodzireja merlin?? zastanawiam się nad nimi i zastanawia mnie kwota na jaką trzeba się przygotować... pomóżcie
olator jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-20, 12:12   #2277
kotzdzisiu
Wtajemniczenie
 
Avatar kotzdzisiu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 320
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez olator Pokaż wiadomość
interesuje mnie cena za wesele prowadzone przez dj wodzireja merlin?? zastanawiam się nad nimi i zastanawia mnie kwota na jaką trzeba się przygotować... pomóżcie
Jakieś 3 lata temu jak planowaliśmy ślub, kosztowali około 7500 zł za wesele na około 120 osób, twierdząc że jeden wodzirej sobie nie poradzi. W cenie było strojenie sali światlem i saksofon, szczegółów nie pamiętam. Tylko wesele, bez poprawin.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez kotzdzisiu
Czas edycji: 2018-05-20 o 12:13
kotzdzisiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-21, 10:29   #2278
wazka1990
Raczkowanie
 
Avatar wazka1990
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 62
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

my płaciliśmy jakos ok 10 tysięcy w tym była dekoracja światłem oraz fotograf i kamerzysta w pakiecie dodatkowo tysiaka za poprawiny z tego co pamietam ale bedzie to juz 3 lata temu jak korzystalismy z ich usług ;]
__________________
Nasza magiczna data 29.08.2015
wazka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-28, 21:45   #2279
Niobe_91
Raczkowanie
 
Avatar Niobe_91
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 283
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Dziewczyny!
Przejrzałam wątek i widzę, że sporo z Was zdecydowało się na wesele w Osadzie Karbówko. Jakie są Wasze wrażenia, na co szczególnie zwracać uwagę, co polecacie, a czego nie?
Mam wstępnie zarezerowany termin na sierpień 2019 ale jeszcze się waham. Czekam na Wasze podpowiedzi i opinie
Niobe_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-07, 18:55   #2280
pelargonie
Raczkowanie
 
Avatar pelargonie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 466
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cześć! Czy ktoś kojarzy Nani studio jako kamerzystę na wesele? Są z Bydgoszcz, zastanawiam się nad nimi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pelargonie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-17 17:23:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:12.