Wesele w Lesznie i okolicach cz. II - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-06, 13:13   #31
blondinietta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 12
Smile Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

hej dziewczyny nie orientujecie sie może gdzie można wynajać bryczke na wesele?
potrzebuje też dobrej orkiestry kogo polecacie?
blondinietta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-07, 00:37   #32
frezja714
Przyczajenie
 
Avatar frezja714
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 7
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Cytat:
Napisane przez blondinietta Pokaż wiadomość
hej dziewczyny nie orientujecie sie może gdzie można wynajać bryczke na wesele?
potrzebuje też dobrej orkiestry kogo polecacie?

Edytowane przez frezja714
Czas edycji: 2014-10-28 o 11:17
frezja714 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-07, 09:12   #33
dzastta
Raczkowanie
 
Avatar dzastta
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 40
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Cytat:
Napisane przez blondinietta Pokaż wiadomość
hej dziewczyny nie orientujecie sie może gdzie można wynajać bryczke na wesele?
potrzebuje też dobrej orkiestry kogo polecacie?
Ja byłam na weselu gdzie grał zespół PLAY i goście byli bardzo zadowoleni z ich prowadzenia wesela

Na swoim weselu będę mieć zespół CUDA WIANKI.

Jeśli chodzi o bryczkę, to w RANCZO RADOSŁAW k. Leszna mają ich kilka i na pewno wypożyczają
dzastta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-07, 14:26   #34
Pyreczka1922
Raczkowanie
 
Avatar Pyreczka1922
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 30
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Hej dziewczyny Planujemy wesele na 2015 zaczynamy od sali zastanawiamy się nad Restauracją Ramzes z Wilkowic salą Renoma w Lesznie oraz Centrum Bankietowym firmy Specjał w Przybyszewie Ma któraś z Was informacje o jakiejś z tych sal ? Jak wygląda jedzenie obsługa i w ogóle Pozdrawiam
Pyreczka1922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-07, 19:44   #35
dzastta
Raczkowanie
 
Avatar dzastta
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 40
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Cytat:
Napisane przez Pyreczka1922 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Planujemy wesele na 2015 zaczynamy od sali zastanawiamy się nad Restauracją Ramzes z Wilkowic salą Renoma w Lesznie oraz Centrum Bankietowym firmy Specjał w Przybyszewie Ma któraś z Was informacje o jakiejś z tych sal ? Jak wygląda jedzenie obsługa i w ogóle Pozdrawiam
z opini wielu bliskich osób wiem że:
Ramzes ma fatalną obsługę i niesmaczne jedzenie - nie wymieniają na bieżąco talerzy na czyste (siedzisz tak na prawde całe wesele przy brudnym ) Jedzenie szału nie robi...
Renoma - Smaczne jedzienie i sprawna obsługa, tylko że minusem jest to że nie masz żadnego wyjścia z sali - jedyne to rynek zaborowski. Dla wielu gości - palaczy, będzie to utrudnienie... Plusem jest za to bardzo niska cena. Proponują Ci 3 warianty menu i wybierasz ten na który Cię po prostu stać.
Specjał jest bardzo chwalony, jedzenie mają bardzo dobre, obsługę dobrą,nie ma się czego przyczepić. Minusem sąna pewno 2 sale - na których mogą być prowadzone jednocześnie dwie imprezy. Niby goście się nie wpraszają do siebie nawzajem, ale to kwestia indywidualna - czy chcesz mieć imprezę na wyłączność czy Ci obce osoby przeszkadzać nie będą...
Warto zaznaczyć że Specjał = brak terminów!!! Ja np pytając o wolne terminy na 2014r miałam do wyboru tylko piątki lub soboty w listopadzie i grudniu. Ale może tobie się poszczęści w tym 2015 )

Osobiście zdecydowaliśmy się z narzeczonym na Ranczo Radosław. Ośrodek ten funkcjonuje od kilku lat, więc nie jest jeszcze mocno rozreklamowany. Nam się tam podoba to że masz obiekt na wyłączność, fajną aranżację wokół sali i baaardzo smaczne jedzenie Właścicielka jest przesympatyczna i wyrozumiała na wszelkie nasze pomysły i propozycje.

Byłam ostatnio też na weselu w Restauracja Romantica w Przyczynie Dolnej - Sala jest ładna, elegancka. Jedzenie było smaczne, obsługa sprawna - nam i rodzinie bardzo się podobało. Nie ma tam jednak noclegu.
Strasznie podobało nam się na weselu w RUEDA w BUCZU. Smaczne jedzenie i baaardzo sprawna obsługa. Najbardziej podobało nam się to, że obok sali masz domki - dla wszystkich gości, oraz basen! Jeśli pogoda tylko rano wypali, integracja rodziny gwarantowana Sala podzielona jest na jadalną i taneczną -i super się to sprawdzało. Sala taneczna bez problemu pomieściła ponad 100 gości
dzastta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-08, 20:20   #36
MaryAnn2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 160
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Cytat:
Napisane przez dzastta Pokaż wiadomość
z opini wielu bliskich osób wiem że:
Ramzes ma fatalną obsługę i niesmaczne jedzenie - nie wymieniają na bieżąco talerzy na czyste (siedzisz tak na prawde całe wesele przy brudnym ) Jedzenie szału nie robi...
Renoma - Smaczne jedzienie i sprawna obsługa, tylko że minusem jest to że nie masz żadnego wyjścia z sali - jedyne to rynek zaborowski. Dla wielu gości - palaczy, będzie to utrudnienie... Plusem jest za to bardzo niska cena. Proponują Ci 3 warianty menu i wybierasz ten na który Cię po prostu stać.
Specjał jest bardzo chwalony, jedzenie mają bardzo dobre, obsługę dobrą,nie ma się czego przyczepić. Minusem sąna pewno 2 sale - na których mogą być prowadzone jednocześnie dwie imprezy. Niby goście się nie wpraszają do siebie nawzajem, ale to kwestia indywidualna - czy chcesz mieć imprezę na wyłączność czy Ci obce osoby przeszkadzać nie będą...
Warto zaznaczyć że Specjał = brak terminów!!! Ja np pytając o wolne terminy na 2014r miałam do wyboru tylko piątki lub soboty w listopadzie i grudniu. Ale może tobie się poszczęści w tym 2015 )

Osobiście zdecydowaliśmy się z narzeczonym na Ranczo Radosław. Ośrodek ten funkcjonuje od kilku lat, więc nie jest jeszcze mocno rozreklamowany. Nam się tam podoba to że masz obiekt na wyłączność, fajną aranżację wokół sali i baaardzo smaczne jedzenie Właścicielka jest przesympatyczna i wyrozumiała na wszelkie nasze pomysły i propozycje.

Byłam ostatnio też na weselu w Restauracja Romantica w Przyczynie Dolnej - Sala jest ładna, elegancka. Jedzenie było smaczne, obsługa sprawna - nam i rodzinie bardzo się podobało. Nie ma tam jednak noclegu.
Strasznie podobało nam się na weselu w RUEDA w BUCZU. Smaczne jedzenie i baaardzo sprawna obsługa. Najbardziej podobało nam się to, że obok sali masz domki - dla wszystkich gości, oraz basen! Jeśli pogoda tylko rano wypali, integracja rodziny gwarantowana Sala podzielona jest na jadalną i taneczną -i super się to sprawdzało. Sala taneczna bez problemu pomieściła ponad 100 gości
Co do jedzenia w Specjale to nie przesadzałabym w komplementami. Jest przyzwoite, ale czuć niestety catering. Miałam porównanie na dwóch imprezach w jednym miesiącu dwóch sal z jedzeniem. Specjała i Oazy. Ze zdumieniem okazało się, że Oaza ma pyszną kuchnię. Kiedyś mieli kiepskie jedzenie, ale mocno się to zmieniło. To połączenie sal w Specjale też mi niespecjalnie odpowiada. Siłą rzeczy goście z 3 różnych sal muszą się spotkać np. w holu lub toaletach. Samo miejsce naprawdę ładne.
MaryAnn2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 20:16   #37
Pyreczka1922
Raczkowanie
 
Avatar Pyreczka1922
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 30
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Cytat:
Napisane przez MaryAnn2 Pokaż wiadomość
Co do jedzenia w Specjale to nie przesadzałabym w komplementami. Jest przyzwoite, ale czuć niestety catering. Miałam porównanie na dwóch imprezach w jednym miesiącu dwóch sal z jedzeniem. Specjała i Oazy. Ze zdumieniem okazało się, że Oaza ma pyszną kuchnię. Kiedyś mieli kiepskie jedzenie, ale mocno się to zmieniło. To połączenie sal w Specjale też mi niespecjalnie odpowiada. Siłą rzeczy goście z 3 różnych sal muszą się spotkać np. w holu lub toaletach. Samo miejsce naprawdę ładne.
Nie wiedziałam że Speciał ma wspólne toalety i hol dla wszystkich sal troszkę mnie to zmartwiło nie mogę znaleźć str tej sali Oaza masz jakiś link albo coś ?

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Cytat:
Napisane przez dzastta Pokaż wiadomość
z opini wielu bliskich osób wiem że:
Ramzes ma fatalną obsługę i niesmaczne jedzenie - nie wymieniają na bieżąco talerzy na czyste (siedzisz tak na prawde całe wesele przy brudnym ) Jedzenie szału nie robi...
Renoma - Smaczne jedzienie i sprawna obsługa, tylko że minusem jest to że nie masz żadnego wyjścia z sali - jedyne to rynek zaborowski. Dla wielu gości - palaczy, będzie to utrudnienie... Plusem jest za to bardzo niska cena. Proponują Ci 3 warianty menu i wybierasz ten na który Cię po prostu stać.
Specjał jest bardzo chwalony, jedzenie mają bardzo dobre, obsługę dobrą,nie ma się czego przyczepić. Minusem sąna pewno 2 sale - na których mogą być prowadzone jednocześnie dwie imprezy. Niby goście się nie wpraszają do siebie nawzajem, ale to kwestia indywidualna - czy chcesz mieć imprezę na wyłączność czy Ci obce osoby przeszkadzać nie będą...
Warto zaznaczyć że Specjał = brak terminów!!! Ja np pytając o wolne terminy na 2014r miałam do wyboru tylko piątki lub soboty w listopadzie i grudniu. Ale może tobie się poszczęści w tym 2015 )

Osobiście zdecydowaliśmy się z narzeczonym na Ranczo Radosław. Ośrodek ten funkcjonuje od kilku lat, więc nie jest jeszcze mocno rozreklamowany. Nam się tam podoba to że masz obiekt na wyłączność, fajną aranżację wokół sali i baaardzo smaczne jedzenie Właścicielka jest przesympatyczna i wyrozumiała na wszelkie nasze pomysły i propozycje.

Byłam ostatnio też na weselu w Restauracja Romantica w Przyczynie Dolnej - Sala jest ładna, elegancka. Jedzenie było smaczne, obsługa sprawna - nam i rodzinie bardzo się podobało. Nie ma tam jednak noclegu.
Strasznie podobało nam się na weselu w RUEDA w BUCZU. Smaczne jedzenie i baaardzo sprawna obsługa. Najbardziej podobało nam się to, że obok sali masz domki - dla wszystkich gości, oraz basen! Jeśli pogoda tylko rano wypali, integracja rodziny gwarantowana Sala podzielona jest na jadalną i taneczną -i super się to sprawdzało. Sala taneczna bez problemu pomieściła ponad 100 gości
Dziękuje za te wszystkie informacje teraz oglądam też Twoje propozycje musimy jechać i zobaczyć te sale Dziewczyny a najlepiej w jakie dni i o której godz jechać oglądać i załatwiać sale? O co pytać ?

Edytowane przez Pyreczka1922
Czas edycji: 2013-09-09 o 20:11
Pyreczka1922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-09, 21:41   #38
Tusiek90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 13
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Ja osobiście polecam Dworek w Wilkowicach. W miniony weekend byłam gościem na tej sali na weselu- 103 osoby iz czystym sumieniem stwierdzam, że lepszego miejsca nie ma. Sama mam zamówiony termin na przyszly rok, wiec wiem juz czego moge sie spodziewac. Jedzenie rewelacja. Obsluga sympatyczna. I co najwazniejsze fajnie zagospodarowany teren z ochrona, na wylacznosc.

Na pewno zapytaj o gramature, ile porcja ma gram. Czy pobieraja korkowe, kto zajmuje sie roznoszeniem alkoholu, co z dekoracja, kwiaty, swiece, jak wyglada powitanie, czy maja agregat, bo to dosyc wazna sprawa w przypadku awarii pradu.

Ja wypisalam sobie wszystkie pytania na kartce przed podpisaniem umowy, zeby nie zapomniec o czyms. No i najwazniejsze-jak wygladaja platnosci, zaliczki i podsumowanie.

Wiem, ze w Wilkowicach nie ma problemu odnosnie godziny spotkania bo telefonicznie umawiasz sie na spotkanie. Ja pracuje do 18 wiec tylko godziny wieczorne mi odpowiadaja.

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

W finezji tez jest calkiem sympatycznie, wnetrze robi wrazenie, tylko ta okolica nie joest zbyt ciekawa.

No i caly czas polecam jeszcze ranczo w smyczynie, ale to juz na mniejsze przyjecia.
Tusiek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 12:02   #39
asia0890
Przyczajenie
 
Avatar asia0890
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 27
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Hej dziewczyny
My jesteśmy na etapie szukania zespołu, juz prawie zdecydowałam się na zespół carfft ( dużym plusem jest to że zapewniają oprawę w kościele), ale ostatnio usłyszałam jeszcze o zespole Fest Forte który też zajmuje się muzyką w kościele no i jest sporo tańszy a wokalistka podobno wymiata, czy któraś z Was coś może słyszała na ich temat? No i jest jeszcze Vegas Band tylko tutaj musiałabym jeszcze szukać kogoś do kościoła... Mam jeszcze trochę czasu ale wolałabym mieć to już z głowy...
asia0890 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 16:53   #40
MaryAnn2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 160
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Cytat:
Napisane przez asia0890 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
My jesteśmy na etapie szukania zespołu, juz prawie zdecydowałam się na zespół carfft ( dużym plusem jest to że zapewniają oprawę w kościele), ale ostatnio usłyszałam jeszcze o zespole Fest Forte który też zajmuje się muzyką w kościele no i jest sporo tańszy a wokalistka podobno wymiata, czy któraś z Was coś może słyszała na ich temat? No i jest jeszcze Vegas Band tylko tutaj musiałabym jeszcze szukać kogoś do kościoła... Mam jeszcze trochę czasu ale wolałabym mieć to już z głowy...
Vegas bardzo fajnie grają. Z leszczyńskich kapel również interesujący jest Flash (bardzo słaba strona www, ale zespół bardzo ciekawy). Nie wiem czy to dobrze, że sugerujesz się tym, że kapela obsługuje kościół i salę. Czasem warto znaleźć dwie ekipy niż jedną na średnim poziomie. Nie umniejszam nic zespołowi Craaft, bo nie znam.
MaryAnn2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 18:43   #41
asia0890
Przyczajenie
 
Avatar asia0890
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 27
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Cytat:
Napisane przez MaryAnn2 Pokaż wiadomość
Vegas bardzo fajnie grają. Z leszczyńskich kapel również interesujący jest Flash (bardzo słaba strona www, ale zespół bardzo ciekawy). Nie wiem czy to dobrze, że sugerujesz się tym, że kapela obsługuje kościół i salę. Czasem warto znaleźć dwie ekipy niż jedną na średnim poziomie. Nie umniejszam nic zespołowi Craaft, bo nie znam.
Chyba powoli również dochodzę do takiego wniosku... Dziękuję bardzo za rade...
asia0890 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-10, 22:30   #42
Tusiek90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 13
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Grandi band są na prawde dobrzy, ale kiepsko u nich z terminami. Mają swoją strone internetową, a wokalista był półfinalistą jakiegos programu muzycznego w tv. No i pan na saksofonie robi furore.
Tusiek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 12:04   #43
ilouvromance
Raczkowanie
 
Avatar ilouvromance
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Las Vegas
Wiadomości: 370
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Hej! Mogę wymienić swoje spostrzeżenia, których nabyłam podczas szukania zespołu już rok temu
zespół PLAY z Wolsztyna - nie słyszałam ich na żywo niestety, muzyka i demo na ich stronie zachęcają, ale jak do nich zadzwoniłam to Pan był jakis nie zdecydowany na cenę, zaczął coś kręcić i mieszać, że na naszej sali nie zagrają (nie mam pojęcia dlaczego, nie wnikałam) i że grają tylko do 2:00 nad ranem...

zespół California Band z Nowej Wsi koło Wolsztyna - bylismy u Pana na rozmowie, Pan dał nam 2 tygodnie na podjęcie decyzji, wszystko ładnie pięknie, wiadomo, że takich decyzji nie podejmuje się pochopnie.. zadzwoniłam do Pana po tygodniu, ze się decydujemy i chcemy podpisać umowę - a Pan na to, sorry Gregory ja już podpisałem umowę z kimś innym bo się odrazu zdecydowali... z jednej strony rozumiem, jest klient to biorę, ale z drugiej mógł chociaż smsa napisać czy się decydujemy bo są inni chętni... no nie wiem, ale inni np fotograf tak zrobił, dał znać. Poczuliśmy niesmak...

zespół The Brothers z okolic Zielonej Góry- zarezerwowaliśmy i jesteśmy przeszczęśliwi, że ich mamy Dali niesamowitego czadu u znajomej, Pan wodzirej jest sercem tego zespołu, nadaje rytm całej imprezie Mam nadzieje, ze tak samo sprawdzą sie u nas
__________________
01.01.2008r. - razem
06.09.2014r. planowany ślub
ilouvromance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 10:39   #44
dzastta
Raczkowanie
 
Avatar dzastta
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 40
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

My zdecydowaliśmy się na zespół CUDA WIANKI z Poznania. Mają własną stronę, kilka klipów na youtube więc można ich posłuchać tak albo na żywo (na jakimś weselu np.).
Na naszym weselu zagrają w przyszłym roku...
dzastta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 21:58   #45
blondinietta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 12
Smile Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

dziekuje za podpowiedzi a była już któraś na imprezie w renomie? co sądzicie o niej?
blondinietta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 07:31   #46
sloneczko55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 21
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Dziewczyny !

Ja biorę ślub 22.05.2015r. mamy już orkiestrę. Wczoraj podpisywaliśmy umowę BRACIA WALEWSCY PAGOST. Grają muzykę na żywo i robią super show

Mam jedynie ogromny problem ze salą.
Wybieramy pomiędzy :

Villą Natura
http://www.villanatura.pl/ (sala nr 3 - nowoczesna)

Dalewo Niezapominajka
http://www.niezapominajka-dalewo.pl/


Proszę Was bardzo o rady dotyczące jedzenia i przede wszystkim czy w Vilii w sali nr 3 nie ma zbyt mało miejsca do tańczenia ? My planujemy wesele na około 70-80 osób.
__________________
24.10.2011
06.07.2013
22.05.2015
sloneczko55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 10:16   #47
asia0890
Przyczajenie
 
Avatar asia0890
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 27
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

A ja mam pytanie odnośnie DJ na poprawiny. Możecie kogoś polecić?
asia0890 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 12:07   #48
ilouvromance
Raczkowanie
 
Avatar ilouvromance
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Las Vegas
Wiadomości: 370
Odp: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Karol Michalewicz
Wpisz w google - Wloszakowice
wyslano z aplikacji mobilnej
__________________
01.01.2008r. - razem
06.09.2014r. planowany ślub
ilouvromance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 14:36   #49
asia0890
Przyczajenie
 
Avatar asia0890
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 27
Dot.: Odp: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Cytat:
Napisane przez ilouvromance Pokaż wiadomość
Karol Michalewicz
Wpisz w google - Wloszakowice
wyslano z aplikacji mobilnej
Dzięki, właśnie widziałam już wcześniej jego stronę i nawet zdecydowałam się napisać, jeszcze nie dostałam informacji zwrotnej ale w takim razie będzie moim typem numer jeden
asia0890 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-18, 08:22   #50
XPauline
Raczkowanie
 
Avatar XPauline
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 41
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Hej Dziewczyny, poszukuje firm, które zajmują się wypożyczaniem starych, zabytkowych aut do ślubu w Lesznie i okolicach. Możecie mi coś polecić?
XPauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 08:37   #51
ilouvromance
Raczkowanie
 
Avatar ilouvromance
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Las Vegas
Wiadomości: 370
Odp: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Mnie powiedzial 600zl ale po rozmowie z moim TZ stwierdzilismy ze poskladamy nasza ulubione kawalki weźmiemy laptopa mamy dostep do nagłośnienia i posadzimy jakiegoś lepka ktory będzie tylko sciszalbi podglasnial sprzet

wyslano z aplikacji mobilnej
__________________
01.01.2008r. - razem
06.09.2014r. planowany ślub
ilouvromance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 09:04   #52
MaryAnn2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 160
Dot.: Odp: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Cytat:
Napisane przez ilouvromance Pokaż wiadomość
Mnie powiedzial 600zl ale po rozmowie z moim TZ stwierdzilismy ze poskladamy nasza ulubione kawalki weźmiemy laptopa mamy dostep do nagłośnienia i posadzimy jakiegoś lepka ktory będzie tylko sciszalbi podglasnial sprzet

wyslano z aplikacji mobilnej
Ten ,,łepek'' ma wam w taki sposób obsłużyć wesele? Ja bym takiego rozwiązania nie zastosowała na większym grillu z obawy o opłakane skutki.

XPauline - wysyłam ci na PM namiar na firmę z Leszna z cadillaciem i lincolnem.

Edytowane przez MaryAnn2
Czas edycji: 2013-09-18 o 09:08
MaryAnn2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 09:11   #53
ilouvromance
Raczkowanie
 
Avatar ilouvromance
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Las Vegas
Wiadomości: 370
Odp: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Spokojna Twoja, to sa poprawiny a nie drugie wesele, ostatnimi czasy u naszych znajomych ciągle jest takie rozwiązanie i ludzie bawią się czasami lepiej niż na samym weselu, nie chodzi o to zeby poprawiny obsługiwać jak to napisalas, wiadomo jak wygladaja poprawiny, kazdy siedzi na kacu, cos tam zje i trochę potańczy, u nas dodatkowo nie wiadomo ile tych osob będzie, podejrzewam ze nawet polowy z wesela nie będzie także branie dja na 5h za 600zl mija sie z celem, wole mieć te pieniądze przeznaczone na cos innego



wyslano z aplikacji mobilnej
__________________
01.01.2008r. - razem
06.09.2014r. planowany ślub
ilouvromance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 09:17   #54
MaryAnn2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 160
Dot.: Odp: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Cytat:
Napisane przez ilouvromance Pokaż wiadomość
Spokojna Twoja, to sa poprawiny a nie drugie wesele, ostatnimi czasy u naszych znajomych ciągle jest takie rozwiązanie i ludzie bawią się czasami lepiej niż na samym weselu, nie chodzi o to zeby poprawiny obsługiwać jak to napisalas, wiadomo jak wygladaja poprawiny, kazdy siedzi na kacu, cos tam zje i trochę potańczy, u nas dodatkowo nie wiadomo ile tych osob będzie, podejrzewam ze nawet polowy z wesela nie będzie także branie dja na 5h za 600zl mija sie z celem, wole mieć te pieniądze przeznaczone na cos innego



wyslano z aplikacji mobilnej
Nie u każdego poprawiny to kac-bal. Bywałam na poprawinach fajniejszych od wesel. To też dzień kiedy wy macie okazję się trochę wyluzować, już nie ma tego spięcia. Ale każdy sam sobie sterem, żeglarzem i okrętem przecież.

Edytowane przez MaryAnn2
Czas edycji: 2013-09-18 o 09:18
MaryAnn2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 14:40   #55
asia0890
Przyczajenie
 
Avatar asia0890
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 27
Dot.: Odp: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Cytat:
Napisane przez ilouvromance Pokaż wiadomość
Mnie powiedzial 600zl ale po rozmowie z moim TZ stwierdzilismy ze poskladamy nasza ulubione kawalki weźmiemy laptopa mamy dostep do nagłośnienia i posadzimy jakiegoś lepka ktory będzie tylko sciszalbi podglasnial sprzet

wyslano z aplikacji mobilnej
Mnie też się wydaje, że te ceny są z kosmosu... A Twoje rozwiązanie chyba wezmę pod uwagę jeśli udało bym mi się znaleźć kogoś kto by się tym zajął...
asia0890 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 18:42   #56
dzastta
Raczkowanie
 
Avatar dzastta
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 40
Dot.: Odp: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Dziewczyny czy któraś z was miała lub była na ślubie w kościele św. Jana w Lesznie ?
Interesuje mnie kilka kwestii organizacyjnych...
1. Jak wygląda sprawa z organistą - musi być parafialny czy można mieć własnego?Chodzą negatywne plotki o obecnym i obawiam się, że przyjdzie w dzień ślubu i będzie nam robił zadymę...
2. Jak jest z fotografowaniem i kamerowaniem w tym kościele? Słyszałam, że proboszcz robi duże problemy i nie pozwala fotografować m.in. ołtarza... :/
3. Dekoracja kościoła - wiem że dekorują siostry... Ale czy można chociaż samemu wybrać kwiaty i kolor dekoracji? I czy faktycznie ta dekoracja jest tak licha i minimalna jak to opisują?

Jeśli macie jakieś zdjęcia na których będzie ukazana dekoracja i ustawienie krzeseł dla pary młodek i świadków, to proszę o kontakt na priv.
dzastta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 22:57   #57
mart_unia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 39
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Hej Dziewczyny!
Ja z moim Ukochanym jesteśmy już po naszym Wielkim Dniu. Było przepięknie, niestety za krótko. Ta chwila powinna trwać trwać i jeszcze raz trwać

1. Suknie miałam z salonu "Kreacja Żanett" w Poznaniu. Obsługa przemiła, suknia była w przystępnej cenie no i co najważniejsze suknie szyją od podstaw.
2. Dekoracją kościoła zajęła się Pani Magda z kwiaciarni w Lipnie. Kościół został udekorowany tak jak chcieliśmy. Kobieta ma pomysł, dryg i widać, że kocha to co robi Goście byli zachwyceni dekoracją kościoła
3. Oprawą muzyczną w kościele zajął się Dariusz Kahl. Śpiewa on, kobieta i dodatkowo pani gra na skrzypcach. Wiele z Was poleca go, ja również się dołączam. Kobieta ma anielski głos. Jak zaczęła śpiewać to wzruszyć się można było momentalnie
4. Fotograf i kamerzysta- VideoArtFilm z Rydzyny. Bardzo wyluzowani ludzie, którzy nie wymuszali niczego na nas, nie wprowadzali napiętej atmosfery a wręcz mieli pełen luz a swoim uśmiechem zarażali wszystkich dookoła. Więcej nie mogę napisać bo płyta i zdjęcia będą za ok. miesiąc
5. Zespół -RiS z Rawicza. Jeśli komuś nie zależy na zespole który gra "na żywo" i jest niewiadomo jak drogi to mogę polecić ich z czystym sumieniem. Mają bogaty repertuar, spełniają wszelkie prośby Państwa Młodych oraz gości oraz są ambitni gdyż nie jest dla nich problemem np nauczenie się utworu którego nie mają w repertuarze.
6. Sala- Restauracja Rueda w Buczu. Może ktoś pomyśli, że zachwalam bo właśnie tam mieliśmy wesele ale jedno co mogę powiedzieć: LEPIEJ NIE MOGLIŚMY WYBRAĆ. Sala taneczna oddzielona od jadalnej, jednak doskonale widać z jednej sali co dzieje się na drugiej. Ma to swoje plusy gdyż osoby które nie chcą tańczyć mogą spokojnie porozmawiać przy stole. Właściciel restauracji przesympatyczny. Obsługa- pierwsza klasa. 3 kobietki obsługiwały 80 osób a robiły to perfekcyjnie. Nigdy niczego nie brakowało na stole. Sala elegancka- robi wrażenie. No i jedzenie- lepszego na weselu nie jadłam. Cena za "talerzyk" jedna z niższych z którymi się spotkaliśmy.
7. Bukiet miałam z kwiaciarni ""Sweet secret"z Galerii Leszno. Bukiet śliczny jednak kolor róż różnił się od tego jaki chciałam. Tak samo było z ubiorem samochodu. Nie był dokładnym odwzorowaniem tego o co prosiłam niemniej jednak samochód wyglądał ładnie
8. Moim makijażem zajęła się Pani Joanna Sobota z salonu kosmetycznego "CERA" na Zatorzu. Makijaż zrobiony profesjonalnie i przede wszystkim zgodnie z moimi upodobaniami. Zresztą nie ma się co dziwić w końcu to vice-mistrzyni Polski w makijażu profesjonalnym
9. Fryzura- Salon fryzjerski "Wiola" również na Zatorzu. Kobietka robi fryzury z pasją i przede wszystkim staranie. Kok wytrzymał całą noc bez żadnej poprawki
__________________
...przyjmij tę obrączkę jako znak mojej miłości i wierności... 14/09/2013

Edytowane przez mart_unia
Czas edycji: 2013-09-19 o 17:20
mart_unia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 10:59   #58
Lena_2014
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 8
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Cytat:
Napisane przez MaryAnn2 Pokaż wiadomość
Co do jedzenia w Specjale to nie przesadzałabym w komplementami. Jest przyzwoite, ale czuć niestety catering. Miałam porównanie na dwóch imprezach w jednym miesiącu dwóch sal z jedzeniem. Specjała i Oazy. Ze zdumieniem okazało się, że Oaza ma pyszną kuchnię. Kiedyś mieli kiepskie jedzenie, ale mocno się to zmieniło. To połączenie sal w Specjale też mi niespecjalnie odpowiada. Siłą rzeczy goście z 3 różnych sal muszą się spotkać np. w holu lub toaletach. Samo miejsce naprawdę ładne.
Dziewczyny jeżeli już się zdarzy że są jakieś dwie imprezy naraz w Przybyszewie to nie jest to na zasadzie tego samego holu i toalet... główny hol i wejście należy do głównej dużej sali bankietowej na której odbywają się wesela a te mniejsze dwie salki mają osobne wejścia tarasowe i nawet toaleta jest przy wejściu, ale na tych małych salkach to raczej wątpie czy ktoś tam decyduje się robić wesele, jak już to raczej poprawiny.... więc ja nadal polecam, bo to naprawdę fajne miejsce i cena jest też jedną z najniższych w okolicy a w tej cenie jest tyle rzeczy, że nawet nie ma się co zastanawiać... My obejrzeliśmy sporo sal i Specjał pozostał numerem 1 na nasz dzień mimo że 25km mamy tam z kościoła
Lena_2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 18:05   #59
asia0890
Przyczajenie
 
Avatar asia0890
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 27
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Cytat:
Napisane przez Lena_2014 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jeżeli już się zdarzy że są jakieś dwie imprezy naraz w Przybyszewie to nie jest to na zasadzie tego samego holu i toalet... główny hol i wejście należy do głównej dużej sali bankietowej na której odbywają się wesela a te mniejsze dwie salki mają osobne wejścia tarasowe i nawet toaleta jest przy wejściu, ale na tych małych salkach to raczej wątpie czy ktoś tam decyduje się robić wesele, jak już to raczej poprawiny.... więc ja nadal polecam, bo to naprawdę fajne miejsce i cena jest też jedną z najniższych w okolicy a w tej cenie jest tyle rzeczy, że nawet nie ma się co zastanawiać... My obejrzeliśmy sporo sal i Specjał pozostał numerem 1 na nasz dzień mimo że 25km mamy tam z kościoła
Jestem tego samego zdania Dlatego też zdecydowaliśmy się na Specjał...
asia0890 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 22:55   #60
SpecjalPrzybyszewo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

nieopłacona reklama

Edytowane przez lolusl
Czas edycji: 2013-09-25 o 23:19
SpecjalPrzybyszewo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-23 08:59:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:48.