OPI Gelcolor - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-19, 17:57   #1
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511

OPI Gelcolor


Nie widziałam nigdzie tematu stricte o lakierach hybrydowych OPI Gelcolor, a na ogólnych hybrydowych wątkach moje pytanie pozostaje bez odpowiedzi, wiec zakładam .
Czy sa tu jakies wizazanki, ktora maja jakies doswiadczenie z OPI gelcolor?
Sama ostatnio kupiłam bazę, top coat i lakier STRAWBERRY MARGARITA (moj ulubiony i jedyny, ktory kilkukrotnie wybierałam u mojej kosmetyczki) i mam problem w kwestii kolejnych lakierów. Chciałam kupic delikatny kolor nude/ delikatny roz, zamówiłam pierwszy, ktory znalazłam i ktory wg strony OPI wygladal na blady roz- PASSION. Mocno sie zdziwilam po otworzeniu lakieru- kolor jest mleczno-zolty . Na paznokciach bardziej wyglada jak nude, z dodatkiem żółtego. Totalnie nie ma nic wspólnego z rożem, którego oczekiwałam . Czy moglybyście mi poradzić, ktory kolor z OPI Gelcolor mógłby byc takim wlasnie delikatnym rożem? Ewentualnie moze macie tez jakies inne kolory z tej serii godne polecenia? oprocz tego różu z pewnością z czasem bede tez chciała zamówić jakies inne kolory, ale po zamówieniu PASSION mam lekkiego stresa na sama myśl zamawiania w ciemno . Zakretki i wzorniki kolorów maja wg mnie mało wspólnego z rzeczywistością, dlatego bede wdzieczna za wszelkie opinie .


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 18:40   #2
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: OPI Gelcolor

Z OPI mam tylko On Her Majesty's Secret Service - średnio do ciemno szary z wielokolorowym, ultra drobnym, mieniącym się brokatem. Natomiast mam wiele innych kolorów lakierów ...i chyba żadnego, który w 100% zgadzałby się z tym, czego oczekiwałam po obejrzeniu zdjęć w necie. Zbyt wiele czynników przekłamuje kolor: oświetlenie, matryca aparatu, kalibracja monitora.
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 18:43   #3
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: OPI Gelcolor

Cytat:
Napisane przez e-Urszula Pokaż wiadomość
Z OPI mam tylko On Her Majesty's Secret Service - średnio do ciemno szary z wielokolorowym, ultra drobnym, mieniącym się brokatem. Natomiast mam wiele innych kolorów lakierów ...i chyba żadnego, który w 100% zgadzałby się z tym, czego oczekiwałam po obejrzeniu zdjęć w necie. Zbyt wiele czynników przekłamuje kolor: oświetlenie, matryca aparatu, kalibracja monitora.
A masz ten lakier z gelcolor czy zwykle lakiery OPI? Dzisiaj byłam w salonie, ale tylko zwykle lakiery mieli i PASSION byl ładnym, delikatnym rożem... A byłam przekonana, ze te kolory ze zwykłych lakierów i gelcolor z założenia miały byc identyczne, a ten moj to jakies nieporozumienie . STRAWBERRY MARGARITA natomiast jest dosc podobna do zakretki i wzornika, nie jest co całkowicie inny odcień...


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 19:41   #4
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: OPI Gelcolor

Mam gelcolor, nie mam żadnego zwykłego Opika więc nie mam porównania.
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 19:51   #5
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: OPI Gelcolor

A gdzie kupowałas jesli moge zapytac? kolor względnie zgadza sie z tym co pokazują na wzornikach i zakrętce? Czy całkowicie inny wg Ciebie? Tez w ciemno kupowałas?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 20:21   #6
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: OPI Gelcolor

Kupowałam w sklepie internetowym "ze zdjęcia" . Kolor jest specyficzny, dlatego myślę, że w zasadzie taki jak na zdjęciach. Wzornik z kolorami hybryd oglądałam wczoraj w Galerii Riviera w Gdyni. TUTAJ adresy innych takich punktów. Ponadto piszesz, że miałaś robione kilka razy mani Opi, więc Twoja kosmetyczka, zapewne ma wzornik i u niej ewentualnie możesz "podejrzeć" kolory.
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 20:37   #7
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: OPI Gelcolor

Cytat:
Napisane przez e-Urszula Pokaż wiadomość
Kupowałam w sklepie internetowym "ze zdjęcia" . Kolor jest specyficzny, dlatego myślę, że w zasadzie taki jak na zdjęciach. Wzornik z kolorami hybryd oglądałam wczoraj w Galerii Riviera w Gdyni. TUTAJ adresy innych takich punktów. Ponadto piszesz, że miałaś robione kilka razy mani Opi, więc Twoja kosmetyczka, zapewne ma wzornik i u niej ewentualnie możesz "podejrzeć" kolory.
Dokładnie tak jest, ale zawsze brałam u niej ten moj ulubiony kolor STRAWBERRY MARGARITA, wiec nawet nie pamietam jak inne wyglądają . Byłam u niej niecałe 3 tygodnie temu na hybrydkach, ale wtedy jeszcze nie miałam własnych lakierów... Dopiero pare dni pozniej postanowiłam kupic , wiec nawet nie myslalam, zeby u kosmetyczki patrzeć na kolory pod katem własnych lakierów . A tez nie bede u niej w najbliższym czasie...

No nic, bede jeszcze przeszukiwać internet za tymi kolorami . Wkrótce powinnam dostać na święta 2 nowe kolory, to zobaczymy czy sie w miarę beda zgadzały z zakrętami i wzornikami .


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-15, 15:13   #8
elaoreo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2
Dot.: OPI Gelcolor

Chciałam zapytać o Wasze doświadczenia w trwałości Gelcoloru Opi.
Zaczęłam swoją przygodę z tymi lakierami i mam kilka Klientek, którym Gelcolor Opi po około tygodniu zaczyna schodzić płatami.
Czy spotkałyście się z taką sytuacją? W czym może tkwić przyczyna?
Teoretycznie wykonuję wszystko zgodnie z zasadami.
elaoreo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 21:28   #9
Lifeisadream
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 51
Dot.: OPI Gelcolor

Cytat:
Napisane przez elaoreo Pokaż wiadomość
Chciałam zapytać o Wasze doświadczenia w trwałości Gelcoloru Opi.
Zaczęłam swoją przygodę z tymi lakierami i mam kilka Klientek, którym Gelcolor Opi po około tygodniu zaczyna schodzić płatami.
Czy spotkałyście się z taką sytuacją? W czym może tkwić przyczyna?
Teoretycznie wykonuję wszystko zgodnie z zasadami.
Ja właśnie równy tydzień temu skusiłam się na Gel Color i tak jak piszesz schodzi płatami...
Lifeisadream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 13:53   #10
alice245
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
OPI GelColour

Witam, mam pytanie dotyczące lamp stosowanych do utwardzania OPI GelColour, mianowicie czy muszę stosować tylko ich oryginalną lampę czy mogę używać jakiegoś zamiennika? Jeśli jest taka możliwość to czy pazurki muszą być dłużej pod lampą?
alice245 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 16:51   #11
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: OPI GelColour

Cytat:
Napisane przez alice245 Pokaż wiadomość
Witam, mam pytanie dotyczące lamp stosowanych do utwardzania OPI GelColour, mianowicie czy muszę stosować tylko ich oryginalną lampę czy mogę używać jakiegoś zamiennika? Jeśli jest taka możliwość to czy pazurki muszą być dłużej pod lampą?
Każda zwykła lampa UV - 2min.
Lampa led musi mieć długość fali 395-400nm - 18W i więcej - 30sek. Mniej wattów - odpowiednio dłuższy czas utwardzania.
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-09, 16:52   #12
iluzjana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2
Dot.: OPI Gelcolor

jaką lapmę polecacie do OPI gel kolor?
ostatnio miałam wykonany manicure i pedicure tą metodą w salonie i bardzo jestem zadowolona. tylko cena malowania w salonie jest za wysoka.. dlatego chcę kupić sama lakiery+bazę+top coat i sama robić sobie malowanie. tylko mam dylemat co do lampy? czy mogłybyście polecić konkretny model w miarę w przystępnej cenie?
oryginalna lampa OPI jest strasznie droga...

i mam jeszcze pytanie odnośnie sklepu internetowego - ktory polecacie do zakupienia produktow OPI?

i jeszcze odnośnie Waszych pytan o odchodzenie lakieru: mi jak kosmetyczka wykonala malowanie to faktycznie nie wygladalo to na skomplikowane. jednak w ok tydzien po malowaniu z dwoch paznokci w dloniach zaczal odchodzic ten lakier. doslownie tak jak piszecie - odpadal calymi platami i moglam go sobie po prostu sciagnac z paznokcia (bez uzycia jakiegokolwiek zmywacza). poszlam do kosmetyczki na poprawke - i ona mi wytlumaczyla ze prawdopodobnie podczas utwardzania w lampie paznokiec nie byl caly naswietlany rownomiernie. i wtedy zdarza sie ze sie po prostu nie bedzie trzymal. natomiast po poprawce nie bylo juz zadnego problemu. po prostu jak wsadzalam dlonie do lampy to powiedziala zebym na pewno wsadzila tak zeby caly paznokiec byl "w swietle" lampy, zeby nic nie bylo schowane przed swiatlem i zadzialalo

podsumowujac, lakier trzyma sie super i gdyby nie odrosty paznokcia to wyglada "swiezo" i "blyszczaco" nawet po 3 tygodniach
natomiast w stopach trzyma sie juz 4 tydzien
iluzjana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 09:09   #13
Klutka
Rozeznanie
 
Avatar Klutka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 535
Dot.: OPI Gelcolor

Tam gdzie pracuje wykonujemy gel color by OPI zamiast zwykłych hybryd. Klientki są mega zadowolone. Była jedna reklamacja bodajże z zejściem żelu ale to jest kwestia kolorów. Niektóre kolory są felerne, ale nie potrafię powiedzieć jakie bo za krótko tam pracuje. My pracujemy tylko i wyłącznie na marce OPI. Więc mamy wszystko z OPI od opracowania płytki po nawierzchniowy żel. Lampy ledowe też są z OPI. Moim zdaniem kluczem do tego, żeby żel się dobrze trzymał jest idealne opracowanie płytki, jej zmatowienie i dobre przetarcie NAS 99 + bond (primer) Dodatkowo według mnie duże znaczenie ma płytka niestety. Są takie płytki na których nic zbyt długo się nie utrzyma czy to lakier czy gel color OPI. Aha i lepiej dać 3 warstwy bardzo cieniutkie niż 2 mega grube.
Klutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 10:39   #14
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: OPI Gelcolor

Cytat:
Napisane przez Klutka Pokaż wiadomość
Tam gdzie pracuje wykonujemy gel color by OPI zamiast zwykłych hybryd. Klientki są mega zadowolone. Była jedna reklamacja bodajże z zejściem żelu ale to jest kwestia kolorów. Niektóre kolory są felerne, ale nie potrafię powiedzieć jakie bo za krótko tam pracuje. My pracujemy tylko i wyłącznie na marce OPI. Więc mamy wszystko z OPI od opracowania płytki po nawierzchniowy żel. Lampy ledowe też są z OPI. Moim zdaniem kluczem do tego, żeby żel się dobrze trzymał jest idealne opracowanie płytki, jej zmatowienie i dobre przetarcie NAS 99 + bond (primer) Dodatkowo według mnie duże znaczenie ma płytka niestety. Są takie płytki na których nic zbyt długo się nie utrzyma czy to lakier czy gel color OPI. Aha i lepiej dać 3 warstwy bardzo cieniutkie niż 2 mega grube.

Mogłabys polecić jakis kolor delikatny nude, badz najchętniej delikatny roz z OPI Gel Color? Czy I theodora you bedzie wlasnie takim delikatnym rożem, nie perlowym/brokatowm?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 13:58   #15
Klutka
Rozeznanie
 
Avatar Klutka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 535
Dot.: OPI Gelcolor

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
Mogłabys polecić jakis kolor delikatny nude, badz najchętniej delikatny roz z OPI Gel Color? Czy I theodora you bedzie wlasnie takim delikatnym rożem, nie perlowym/brokatowm?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
u nas klientki często biorą jeśli chodzi o róż to taki bardziej pastelowy "I think in pink" jest naprawdę bardzo ładny
Zwykłe lakiery nie mają w ogóle przełożenia na gel colory. Zupełnie inne odcienie wychodzą.

I theodora you to lakier w katalogu gel colorów go nie znalazłam.
Z takich odcieni jakie Cię intersują jest taki lekko przybrudzony róż Mod About you bądź wpadający bardziej w łosoś It's a girl.
Z nude szczerze mówiąc nie trafiłam jeszcze na żaden ładny.
Klutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 12:32   #16
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: OPI Gelcolor

Klutka, a taki delikatny róż, coś jak to, to który z Gel Color byłby najbliższy wg Ciebie?
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 20:38   #17
cheneelle
Zakorzenienie
 
Avatar cheneelle
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 4 066
Dot.: OPI Gelcolor

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
Mogłabys polecić jakis kolor delikatny nude, badz najchętniej delikatny roz z OPI Gel Color? Czy I theodora you bedzie wlasnie takim delikatnym rożem, nie perlowym/brokatowm?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Możesz spróbować
My vampire is buff nude w odcieniu śmietankowo-waniliowym coś jak budyń
Samoan sand typowy nude z lekko pamarańczowymi nutami,
Mod about you PASTEL delikatny róż z błękitnymi nutami,
Youre so vain-illa typowy nudziak w pełni kryjący z serii coca-cola,
Don't bossa nova me around nud kryjący z serii brazylijskiej

Mam nadzieję, że pomogłam

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
Klutka, a taki delikatny róż, coś jak to, to który z Gel Color byłby najbliższy wg Ciebie?
Mocno kryjący to Mod about you.
Możesz też spróbować Bubble bath.
__________________
W piekle mają dla mnie specjalne miejsce.
Nazywa się TRON.
cheneelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 21:14   #18
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: OPI Gelcolor

Cytat:
Napisane przez cheneelle Pokaż wiadomość
Możesz spróbować

My vampire is buff nude w odcieniu śmietankowo-waniliowym coś jak budyń

Samoan sand typowy nude z lekko pamarańczowymi nutami,

Mod about you PASTEL delikatny róż z błękitnymi nutami,

Youre so vain-illa typowy nudziak w pełni kryjący z serii coca-cola,

Don't bossa nova me around nud kryjący z serii brazylijskiej



Mam nadzieję, że pomogłam

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------





Mocno kryjący to Mod about you.

Możesz też spróbować Bubble bath.

Samoand Sand mam, to nie to co szukam. Jako roz zamówiłam wlasnie I theodora you, czekam na przesylke, mam nadzieje ze bedzie ok


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 14:39   #19
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: OPI Gelcolor

Dostalam dzisiaj I theodora you- fajny kolor . Nakrętka wydaje sie byc nude, ale kolor jest bardziej różowy. Bardzo delikatny, pastelowy roz .
ImageUploadedByWizaz Forum1409751503.064600.jpg


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-22, 12:41   #20
Klutka
Rozeznanie
 
Avatar Klutka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 535
Dot.: OPI Gelcolor

Załączam zdjęcia niektórym kolorów Gel Color by O.P.I
1. - ciemniejszy O.P.I. "Strawberry margarita"
- jaśniejszy O.P.I "I think in pink"
2. "The Thrill of Brazil"
3. różowy - neon "Hotter than you pink"
czarny - "Lady in black"
na górze czarnego - "Desperately seeking sequlns"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11301_571189256337893_973695693318892685_n.jpg (32,6 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0698.jpg (106,3 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10409557_696957830389689_4643762650843197244_n.jpg (26,9 KB, 92 załadowań)
Klutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 18:26   #21
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: OPI Gelcolor

Bardzo fajnie, ze wrzuciłas fotki, jak kolory wyglądają . Chyba skusze sie na ten I think in pink . Delikatny roz juz mam, chciałam tez cos mocniejszego. Teraz wlasnie maluje paznokcie kolorem koralowym, z kolekcji Coca Cola Sorry I'm Fizzy Today, bardzo fajny kolor
Edit: zdjęcie w załączniku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0151.jpg (51,6 KB, 84 załadowań)
__________________
Nasz dzień 11.07.2015

Edytowane przez magda_mjt
Czas edycji: 2014-09-23 o 21:11
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-24, 08:27   #22
Klutka
Rozeznanie
 
Avatar Klutka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 535
Dot.: OPI Gelcolor

Jest jeden problem z gel colorem OPI - trwałość. Mam wrażenie, że lakierożel jest tak delikatny, że w zasadzie w połowie przypadków po 3 dniach już niestety odpryskuje z końcówek mimo,że mani jest wykonany prawidłowo i według zaleceń producenta dodatkowo ja zawsze mrożę w lampie 60 s a nie jak podaje producent 30 s. Wkrótce w salonie mamy zamówić bazę gelisha będziemy używać zamiast bazy z OPI być może to zwiększy trwałość.
Wrzucam wzornik nowej kolekcji NORDIC
Osobiście polecam kobalt jest naprawdę piękny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10392282_823749137689572_8156679142503070456_n.jpg (91,1 KB, 105 załadowań)

Edytowane przez Klutka
Czas edycji: 2014-09-24 o 08:42
Klutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-24, 08:43   #23
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: OPI Gelcolor

Cytat:
Napisane przez Klutka Pokaż wiadomość
Jest jeden problem z gel colorem OPI - trwałość. Mam wrażenie, że lakierożel jest tak delikatny, że w zasadzie w połowie przypadków po 3 dniach już niestety odpryskuje z końcówek mimo,że mani jest wykonany prawidłowo i według zaleceń producenta dodatkowo ja zawsze mrożę w lampie 60 s a nie jak podaje producent 30 s. Wkrótce w salonie mamy zamówić bazę gelisha będziemy używać zamiast bazy z OPI być może to zwiększy trwałość.

Jak sama robie, to trzyma sie krócej, ale jak robiłam dawniej u kosmetyczki, to bez problemu 1,5/2 tygodnie było idealnie, bez odpryskow itp, jedynie odrost był, stad ja juz sciagalam. Ja robie mniej dokładnie, ciezko mi samej zabezpieczyć wolny brzeg i zdarza mi sie wyjechać na skorki, stad moj sie trzyma tak z tydzien.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-24, 10:47   #24
Klutka
Rozeznanie
 
Avatar Klutka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 535
Dot.: OPI Gelcolor

To jest chyba kwestia paznokci. Jedna dziewczyna mi opowiadała, że robiła OPI sobie w dwóch salonach autoryzowanych i po wyjściu z każdego 3 dni i color gel schodził płatami. U nas jest podobnie są panie, którym się trzyma 3 tygodnie, a są takie co przychodzą z reklamacją po 3,4 dniu Za niedługo będę kupowała dla siebie jakieś hybrydy i wiem na pewno, że za OPI nie dam tyle kasy i zainwestuje w zwykłe hybrydy i dużo tańsze.
Klutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-24, 10:56   #25
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: OPI Gelcolor

Cytat:
Napisane przez Klutka Pokaż wiadomość
To jest chyba kwestia paznokci. Jedna dziewczyna mi opowiadała, że robiła OPI sobie w dwóch salonach autoryzowanych i po wyjściu z każdego 3 dni i color gel schodził płatami. U nas jest podobnie są panie, którym się trzyma 3 tygodnie, a są takie co przychodzą z reklamacją po 3,4 dniu Za niedługo będę kupowała dla siebie jakieś hybrydy i wiem na pewno, że za OPI nie dam tyle kasy i zainwestuje w zwykłe hybrydy i dużo tańsze.

Ja mam raczej problematyczne paznokcie i niezbyt gładka plytke. A jestem bardzo zadowolona . No i OPI zawsze pięknie sie błyszczą, a widze ze przy hybrydach to czesto problem i lakier jest matowy


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-24, 11:21   #26
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: OPI Gelcolor

to czy sie blyszczy czy nie zalezy od cleanera i topu. Gelish i Eco Star Nail blyszcza sie jak lustro. Polysk nie ma nic wspolnego z kolorem.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-24, 11:30   #27
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: OPI Gelcolor

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
to czy sie blyszczy czy nie zalezy od cleanera i topu. Gelish i Eco Star Nail blyszcza sie jak lustro. Polysk nie ma nic wspolnego z kolorem.

Nie mowilam o kolorze, a o calosci z OPI (baza i top przede wszystkim, bo w innych wątkach czesto mowa, ze to moze byc problemem nie blyszczenia sie). Cleaner mam najzwyklejszy. Stad uważam, ze połysk zalezy u mnie od topu OPI.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 09:42   #28
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: OPI Gelcolor

Kolor Big Apple Red ImageUploadedByWizaz Forum1412152941.267827.jpgImageUploadedByWizaz Forum1412152948.357539.jpg


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 10:45   #29
klaudia2515
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 10
Dot.: OPI Gelcolor

Dziewczyny potrzebuje pomocy. Kupiłam kilka lakierów opi gelcolor. wszystkie są ok super się trzymają, kolor jest intensywny ale z jednym mam problem. Jest to lakier w kolorze gargantuan green grape . Wszystko robie tak jak trzeba, lecz po wyjęciu ręki z lampy lakier jest bardzo pofałdowany i nie da się nic z tym już zrobić... ;/ pierwszy raz coś takiego widzę. wypróbowałam go na kilku osobach i u każdej jest to samo. pomyślałam że może to zbyt grube warstwy ale nawet po cieniutkiej lakier się marszczy.. o co chodzi. myślę że może być stary lub wadliwy bo ciężko się maluję i widać prześwity, kolor nie jest równy, poza tym bardzo szybko spływa z paznokcia. dla mnie to szok bo lakier był nieotwierany przeze mnie wcześniej ,a przechowywany w szafce bez dostępu swiatła;/ czy któraś tez tak miała? reszta lakierów bez zarzutu. zamawiam je ze strony internetowej i "ponoć" zapewniają oryginalność produktu oraz pewną gwarancję...yhy...;/
klaudia2515 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 11:07   #30
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: OPI Gelcolor

Cytat:
Napisane przez klaudia2515 Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuje pomocy. Kupiłam kilka lakierów opi gelcolor. wszystkie są ok super się trzymają, kolor jest intensywny ale z jednym mam problem. Jest to lakier w kolorze gargantuan green grape . Wszystko robie tak jak trzeba, lecz po wyjęciu ręki z lampy lakier jest bardzo pofałdowany i nie da się nic z tym już zrobić... ;/ pierwszy raz coś takiego widzę. wypróbowałam go na kilku osobach i u każdej jest to samo. pomyślałam że może to zbyt grube warstwy ale nawet po cieniutkiej lakier się marszczy.. o co chodzi. myślę że może być stary lub wadliwy bo ciężko się maluję i widać prześwity, kolor nie jest równy, poza tym bardzo szybko spływa z paznokcia. dla mnie to szok bo lakier był nieotwierany przeze mnie wcześniej ,a przechowywany w szafce bez dostępu swiatła;/ czy któraś tez tak miała? reszta lakierów bez zarzutu. zamawiam je ze strony internetowej i "ponoć" zapewniają oryginalność produktu oraz pewną gwarancję...yhy...;/

Znawca nie jestem, ale ja jak cos mi nie pasuje z lakierem zgłaszam sprzedawcy. Dwa lakiery (Passion i mietowy z kolekcji pastelowej) juz tak zwróciłam. Nie miałam problemu, jak Ty, ale Passion był wstretnym kolorem, zupełnie innym niz przedstawiony na stronie sprzedawcy, a mietowy był przeswitujacy, bardzo wodnisty i miałam zastrzeżenia czy wlasnie oryginalny.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

A ten kolor GGG tez mam, z kolekcji pastelowej wlasnie- tez troche prześwituje i srednio jestem z niego zadowolona, ale ogolnie mysle, ze tu problem w moim malowaniu jest. Konsystencje mam ok .


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-12 13:55:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:43.