Swędząca skóra po depilatorze - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-03, 19:46   #1
tincia2409
Przyczajenie
 
Avatar tincia2409
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 8

Swędząca skóra po depilatorze


Cześć Mam mały problem .Po ogoleniu nóg depilatorem mniej więcej po tygodniu strasznie skóra mnie swędzi. Drapie się szczególnie w nocy aż rozdrapie to miejsce swędzące (czasami nawet do krwi). Nie wspominam że są sytuacje w których nie mogę się podrapać bo śmiesznie by to wyglądało np na uczelni. Znacie może jakiś sposób na ten świąd. Pozdrawiam pa
tincia2409 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 20:56   #2
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Swędząca skóra po depilatorze

Cytat:
Napisane przez tincia2409
Cześć Mam mały problem .Po ogoleniu nóg depilatorem mniej więcej po tygodniu strasznie skóra mnie swędzi. Drapie się szczególnie w nocy aż rozdrapie to miejsce swędzące (czasami nawet do krwi). Nie wspominam że są sytuacje w których nie mogę się podrapać bo śmiesznie by to wyglądało np na uczelni. Znacie może jakiś sposób na ten świąd. Pozdrawiam pa
Też tak mam Porobiły mi się strupki na nogach- dopóty nie zejdą nie używam depilatora. Teraz przestawiłam sie na maszynkę, zobaczymy. Nie wiem czym to świństwo jest spowodowane
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 12:26   #3
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: Swędząca skóra po depilatorze

Mozliwe ze Twoja skora jest zbyt delikatna i reguje uczuleniem. Druga opcja ze jest to zwiazane z mieszkami wlosowymi, jak mowisz po tygodniu zaczyna Cie swedzic, moze wtedy zaczynaja odrastac wlosy i dlatego tak sie dzieje?? Sporobuj smarowac nogi kremami lagodzacymi : Sucdocream, Masc z witamina A, Alantan Plus itp. Powinno pomoc a jak nie hmm to bedziesz musiala pozegnac sie z depilatorem.
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:08.