puszące (straszące) włosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-21, 11:25   #1
kachula1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubawa
Wiadomości: 42
GG do kachula1989

puszące (straszące) włosy


Witam.
Mama taki problem, ponieważ nie wiem jakich odżywek używać, aby mieć piękne proste wlosy. Albo może jakieśdomowe sposoby lub inne kosmetyki, niekoniecznie odżywki...

Chodze cały czas w kitce, ponieważ mam takie puszące wlosy, że poprostu nimi strasze, sterczą na wszystkie strony. Chciałabym je od czasu do czasu wyprostować i ładnie wyglądać.

Ostatnio byłam u fryzjerki malować włosy i później mi je wyprosowala i ... Były poprostu takie, o jaich marze..

Proszę o jakieś rady
kachula1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 11:55   #2
kretoszczurek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Oz
Wiadomości: 241
Dot.: puszące (straszące) włosy

A może masz poprostu kręcone włosy??
To co piszesz to stan moich włosów do momentu odkrycia że one są kręcone. Całe życie próbowałam je ugładzić prostował itd. Efekt jeszcze gorszy stan włosów. Teraz je zaakceptowałam i podkreślam moje faloloki polecam zajrzeć na zakręcone forum. Tam dziewczyny są mega pomocne cierpliwe wszystko wytłumaczą.
Powodzenia
__________________
http://lbym.lilypie.com/0Acip2.png
synuś
kretoszczurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 12:43   #3
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: puszące (straszące) włosy

zla pielegnacja oraz niewlasciwe rozpoznanie swoich wlosow==>szopa sucha trudna w ulozeniu tzw siano
i oczywiscie dopiero palac je prostownica sa zachwyty
dziewczyny przejrzyjcie watki na temat pielegnacji wlosow poszperajcie troche na forum zanim zaczniecie zakladac nowy watek pod haslem "ratunku szopa siano"
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 13:11   #4
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: puszące (straszące) włosy

ja też mam włosy puszące się, trudne do ułożenia i pozostaje to zaakceptować, bo tak naprawdę nic ich nie wyprostuje oprócz prostownicy, co odradzam, bo sama używałam i teraz mam tylko suche i zniszczone włosy, więc prostownica poszła na bok. Aby nieco ujarzmić moje włosy po umyciu jak już trochę podeschną nakręcam je na grube na wałki i zostawiam do wyschnięcia, nie są zupełnie proste, ale szopa jest dużo mniejsza, włosy są gładkie i wszystkie idą w jedną stronę, a nie tam gdzie chcą. Używam jedwabiu do włosów, nakładam dość sporo, do tego odżywka do włosów puszących się, co drugie mycie maska z jedwabiu, noi serum wygładzające anti-frizz, szopka ujarzmiona
nicko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:59.