Z Zamościa do Warszawy / PROSZĘ O POMOC - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-25, 09:45   #1
zerooo
Raczkowanie
 
Avatar zerooo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 139

Z Zamościa do Warszawy / PROSZĘ O POMOC


Czyli, do kogoś kto mieszka w Zamościu, lub trochę się interesuje.

Otóż, mam pytanie. Jak łatwo, szybko, tanio i bezpiecznie dostać się do Warszawy, busem, pks-em, czy innym środkiem (odpadają samochody i samoloty ).
Za bardzo się w tym nie orientuję. Może któraś z was często jeździ i wie, co z czym się je.
Właśnie patrzyłam jakiś rozkład, ale godzina odjazdu jest tylko jedna, ok 11 ( a trzeba mi trochę wcześniej) i dojazd na 17 ( :O ).
Dlatego proszę o pomoc!
zerooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 12:06   #2
nietypowynick
Zakorzenienie
 
Avatar nietypowynick
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 11 079
GG do nietypowynick
Dot.: Z Zamościa do Warszawy / PROSZĘ O POMOC

Busy: http://busy.info.pl/2,44026,40243,za....html#firm_358
Tu posprawdzaj, miejsca zapewne trzeba rezerwować
Pociag: http://rozklad-pkp.pl
__________________
04.07.2011
7 lat 6 miesięcy 28 dni


Chyba zjedzą mnie koty...
nietypowynick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 14:45   #3
eternitka
#etergirl
 
Avatar eternitka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 067
Dot.: Z Zamościa do Warszawy / PROSZĘ O POMOC

Big Busem odjeżdża ze stanowisk busów przy ulicy Gminnej.
http://www.bigbus.pl/tomaszow_warszawa.php
bus startuje w Tomaszowie, jedzie przez Zamość. Nie wiem czy nie ma obowiązkowej rezerwacji miejsc, ale to już znajdziesz na stronce firmy.

Pociągiem do Warszawy raczej się nie dostaniesz, bo z Zamościa mało pociągów jeździ :P

mam nadzieję, że pomogłam pozdrawiam!
__________________
Nigdy się nie poddam!


Plan 2020:
Droga do marzeń...


2020, nadchodzę!

Edytowane przez eternitka
Czas edycji: 2012-07-25 o 15:56
eternitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 09:14   #4
zerooo
Raczkowanie
 
Avatar zerooo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 139
Dot.: Z Zamościa do Warszawy / PROSZĘ O POMOC

Cytat:
Napisane przez eternitka Pokaż wiadomość
Big Busem odjeżdża ze stanowisk busów przy ulicy Gminnej.
http://www.bigbus.pl/tomaszow_warszawa.php
bus startuje w Tomaszowie, jedzie przez Zamość. Nie wiem czy nie ma obowiązkowej rezerwacji miejsc, ale to już znajdziesz na stronce firmy.

Pociągiem do Warszawy raczej się nie dostaniesz, bo z Zamościa mało pociągów jeździ :P

mam nadzieję, że pomogłam pozdrawiam!
Dziękuję bardzo.
A wiesz może jaka jest cena przejazdu?
zerooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 09:49   #5
Sein Ulin
Rozeznanie
 
Avatar Sein Ulin
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 796
Dot.: Z Zamościa do Warszawy / PROSZĘ O POMOC

Jak nie ma miejsc w busach to ja jeżdżę pksem, jedzie z Tomaszowa Lub. odjazd chyba o 15:35, w Zmc jest ok 16:30, cena ulgowego biletu to ok 32zł
Sein Ulin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 17:18   #6
eternitka
#etergirl
 
Avatar eternitka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 067
Dot.: Z Zamościa do Warszawy / PROSZĘ O POMOC

Cytat:
Napisane przez zerooo Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo.
A wiesz może jaka jest cena przejazdu?
nie jestem za bardzo w temacie ceny, ale myślę że około 30-35zł studencki może kosztować, to już raczej dokładniej dowiesz się po telefonie do nich
__________________
Nigdy się nie poddam!


Plan 2020:
Droga do marzeń...


2020, nadchodzę!
eternitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 17:37   #7
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 710
Dot.: Z Zamościa do Warszawy / PROSZĘ O POMOC

Kod:
Kod PHP:
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' '''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''[QUOTE''//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' '''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' ''''''';;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; '''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''][/QUOTE] 
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:30.