tabletki na cellulit? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-08, 17:38   #31
martka_s87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: tabletki na cellulit?

Czy polecacie jakieś tabletki "quasi-antycellulitowe" , ale nie Cellasene? nie moge go stosować bo tam są oleje rybie a ja mam alergię ;/
martka_s87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 11:43   #32
Magdalena244
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5
Dot.: tabletki na cellulit?

Tabletki na cellulit - https://cellinea.pl Zamówiłam tabletki Cellinea i efekty zauważyłam już po 2 tygodniach stosowania. Pomarańczowa skóra na udach była już historią.

Edytowane przez Magdalena244
Czas edycji: 2022-07-23 o 10:26
Magdalena244 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 16:27   #33
Annnulla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4
Dot.: tabletki na cellulit?

Stosowałam setki sposobów na pozbycie się celulitisu. Zawszestarałam się wychodzić z założenia, że można to zrobić domowymi sposobami, żeby było taniej... Niestety jak ktoś napisał wyżej tanie apteczne środki do wszystkiego są do niczego... W zeszłym roku trafiłem na www.jak-sie-pozbyc-cellulitu.otten.pl za pierwszy razem weszłąm i wyszłam bo cena 200 zł za miesięczną kuracjęto jakiś żart... po czym dostałam premię <3 i postanowiłam zaryzykować i postawićwszytsko na jedną kartę! Wierzcie lub nie ale udało mi się. Wiadomo, że skóra nie wróciłą i nie odmłodniałam o 10 lat ae jest o niebo lepiej. Pozostaje mi tylko polecić ten środek
Annnulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 20:03   #34
Baska82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: tabletki na cellulit?

Cytat:
Napisane przez Annnulla Pokaż wiadomość
Stosowałam setki sposobów na pozbycie się celulitisu. Zawszestarałam się wychodzić z założenia, że można to zrobić domowymi sposobami, żeby było taniej... Niestety jak ktoś napisał wyżej tanie apteczne środki do wszystkiego są do niczego... W zeszłym roku trafiłem na www.jak-sie-pozbyc-cellulitu.otten.pl za pierwszy razem weszłąm i wyszłam bo cena 200 zł za miesięczną kuracjęto jakiś żart... po czym dostałam premię <3 i postanowiłam zaryzykować i postawićwszytsko na jedną kartę! Wierzcie lub nie ale udało mi się. Wiadomo, że skóra nie wróciłą i nie odmłodniałam o 10 lat ae jest o niebo lepiej. Pozostaje mi tylko polecić ten środek
Kupiłąm te tabletki z posta powyżej www.jak-sie-pozbyc-cellulitu.otten.pl powiedziałam sobie że raz się żyje a cellulitu mam dość! Fakt ze wydałam troszke ponad 300 zl ale po 2 tyg jest już troszke lepiej! Wroce do was po kolejnych 6 tygodniach szkoda ze wakacje sie skoncza Jak narazie POLECAM!

Polecam też ten artykuł o tabletkach na cellulit: http://cellulit.otten.pl/tabletki-na-cellulit-opinie/

Edytowane przez Baska82
Czas edycji: 2013-08-05 o 20:05
Baska82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 21:28   #35
paula123098
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3
Dot.: tabletki na cellulit?

ja mialam okropny problem z celulitem, cwiczylam, jadlam zdrowo, stosowalam kremy, niestety nic nie pomagalo, kiedys natrafilam na te strone http://dla-kobiet.jimdo.com/ i tam znalazlam tabletki na celulit, do ktorych bylam nastawiona negatywnie, aczkolwiek stanowily one moja ostatnie deske ratunku, wiec zastosowalam je i okazalo sie ze celulit zniknal ! od tego czasu caly czas biore tabletki a po odstawieniu mam zamiar jesc zdrowiej by cellulit nigdy juz nie powrocil
paula123098 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 20:56   #36
Cykaneczka
Raczkowanie
 
Avatar Cykaneczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 436
Dot.: tabletki na cellulit?

Ostatnie 1-postowe osoby to jeden wielki spam Kilka lat temu w swoj naiwności kupiłam sobie te cudowne tabletki Cellasene Stosowałam się do wszystkich zaleceń, brałam je ile trzeba a efekt dosłownie żaden Polecam zabrać się za odpowiednią dietkę + ćwiczenia
__________________
Wymienię Revlon ColorStay:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=796824
Cykaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 21:10   #37
sliwka90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 41
Dot.: tabletki na cellulit?

Znajome używały różnych tego typu specyfików ale nie zauważyły różnicy. Niestety nie pamiętam już teraz nazw. Za to bardzo polecam REGULARNE masaże i peelingi
sliwka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-19, 15:44   #38
Graculka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 45
Dot.: tabletki na cellulit?

Cytat:
Napisane przez Annnulla Pokaż wiadomość
Stosowałam setki sposobów na pozbycie się celulitisu. Zawszestarałam się wychodzić z założenia, że można to zrobić domowymi sposobami, żeby było taniej... Niestety jak ktoś napisał wyżej tanie apteczne środki do wszystkiego są do niczego... W zeszłym roku trafiłem na www.jak-sie-pozbyc-cellulitu.otten.pl za pierwszy razem weszłąm i wyszłam bo cena 200 zł za miesięczną kuracjęto jakiś żart... po czym dostałam premię <3 i postanowiłam zaryzykować i postawićwszytsko na jedną kartę! Wierzcie lub nie ale udało mi się. Wiadomo, że skóra nie wróciłą i nie odmłodniałam o 10 lat ae jest o niebo lepiej. Pozostaje mi tylko polecić ten środek
Trafiłeś? Cellulitis? Chyba walczysz z cellulitem, a nie cellulitisem. Śmierdzący post ;*
Co do samych tabletek, to pamiętajcie, że bez waszej pracy tj. ćwiczeń i diety żaden środek nie sprawi, że cellulit ot tak zniknie!
Graculka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 22:32   #39
KasiaKart
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10
Dot.: tabletki na cellulit?

Ja znalazłam taki test tabletek na cellulit, ale te co wygrały są dla mnie za drogie... Poza tym to nie mam pewności czy serio są takie skuteczne. Tak więc puki co zabieram się za ćwiczenia i może tym coś zdziałam
__________________
Polecam biżuterię, kolczyki, bransoletki ze sklepu aberis.pl

Edytowane przez KasiaKart
Czas edycji: 2014-07-22 o 16:58
KasiaKart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 14:58   #40
uxdajiuy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5
Dot.: tabletki na cellulit?

Brałam zwycięskie tabletki z testu, o którym wspomniała KasiaKart (http://sylwetkowy.pl/test/tabletki-na-cellulit.html) i muszę przyznać, że sprawdziły się lepiej niż oczekiwałam.

Miałam spory cellulit, a po 2 miesiącach w zasadzie nie ma po nim śladu. Świetna sprawa. Dzięki KasiaKart

Edytowane przez uxdajiuy
Czas edycji: 2014-07-22 o 17:03
uxdajiuy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 20:06   #41
Annnulla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4
Dot.: tabletki na cellulit?

Generalnie jest to osobniczo zmienne. Jedne tabletki zadzialaja inne nie zadzialaja na różne osoby. Najważniejsza będzie dieta i ruch to są najważniejsze elementy przy pozbywaniu sie cellulitu
__________________
Zapraszam wszytskie Panie na moją stronę z niezależnym rankngiem preparatów na cellulit: http://cellulit.otten.pl/
Annnulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-12, 09:38   #42
uxdajiuy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5
Dot.: tabletki na cellulit?

Nie będę się wypowiadała o żadnych tabletkach, bo doświadczenie mam stosunkowo niewielkie (ekspertką na pewno nie jestem), ale wystarczy trochę poszukać w necie, żeby znaleźć info jak się mają do innych metod i które warto wybrać. Przykładowe linki znalezione tylko na jednej stronie:

http://sylwetkowy.pl/test/tabletki-na-cellulit.html
http://sylwetkowy.pl/cellulit/najlepsze-tabletki-na-cellulit
http://sylwetkowy.pl/ranking/sposoby-na-cellulit

Mam nadzieję, że się przydadzą.
uxdajiuy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 12:31   #43
adka3333
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 11
Dot.: tabletki na cellulit?

Dziewczyny nie zażywajcie takich rzeczy... Nie wiecie jak to w przyszłości będzie działać na wasz organizm... Nie wierzcie, że jakieś magiczne tabletki usuną wam cellulit, bo jeżeli tak to nikt, by go nie miał a chirurgia plastyczna nie miałaby co robić...

xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-03-12 o 13:44 Powód: link
adka3333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 15:39   #44
gajkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 20
Dot.: tabletki na cellulit?

Dziewczyny,

możecie coś polecić? Kiedyś brałam Inneov z Vichy i to była rewelacja! Ale niestety Inneov wycofali... Próbowałam skompletować sama składniki Inneovu - wyszło dużo taniej niż tamte tabletki, ale efekt był zerowy niestety...
Wszyscy mówią, że najważniejsza jest dieta i ćwiczenia. Ok, to jest ważne, ale moim zdaniem zadbanie o to "od środka" jest równie ważne. Nie jestem gruba, byłam swego czasu nawet bardzo szczupła, a cellulit był zawsze... Czy ćwiczyłam, czy nie... Czy ważyłam 50 kg, czy 60... Niektóre moje koleżanki są dużo pulchniejsze niż ja, a nogi mają gładziutkie...
Mój cellulit z tyłu dochodzi czasami prawie że do wysokości kolan. Jakaś masakra...
gajkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 18:30   #45
mali876
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 32
Dot.: tabletki na cellulit?

Ja tam nigdy nie wierzyłam w tabletki, które zwalczą cellulit. Kremy "wspomagające" ok. Wiadomo, że w jakimś stopniu działają na skórę, ale te tabletki w większości to zwykłe suplementy. Bez pracy nie ma efektów. Nie każdemu od razu pomagają ćwiczenia i dieta, ale - może ćwiczenia są niewłaściwe lub są niewłaściwie wykonywane? Jeśli nie działają, to może warto wybrać się na jakieś masaże, żeby ujędrnić skórę. Nie ma co od razu szukać tabletek i suplementów, bo cudów raczej nie ma. Ja żeby pozbyć się cellulitu dużo biegałam, a dodatkowo w domu sama "wklepywałam" krem na cellulit z firmy elancyl jak się nie mylę. Efekty były dopiero po pewnym czasie oczywiście, ale finalnie pozbyłam się cellulitu .

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-12-10 o 09:59 Powód: link
mali876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-23, 07:54   #46
mikolajgwizdek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4
Dot.: tabletki na cellulit?

Tak, wiadomo preparatów jest wiele, ale warto próbować na pewno trafimy na ten, który jest skuteczny
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
mikolajgwizdek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 13:31   #47
Chutney
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 7
Dot.: tabletki na cellulit?

Jakoś nie wierzę w tabletki na cellulit. Chyba więcej dobrego przyniesie nam uprawianie sportu, masaże, dieta, dobry peeling i kosmetyki antycellulitowe, których jest mnóstwo na rynku. Zarówno aptecznych, jak i drogeryjnych. Apteczne niestety odstraszają swoją ceną, a żeby taki kosmetyk antycellulitowy był skuteczny nie wystarczy jedno opakowanie tylko kilka i to stosowanych regularnie. Używałam już serum z Avonu z serii Solutions, z Tołpy, Eveline. Teraz mam nowość xxxxx ale o spektakularnych efektach jeszcze trudno mówić, bo używam dopiero od tygodnia, a na działanie potrzeba więcej czasu.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-04-14 o 11:03 Powód: reklama, powtarzanie marki
Chutney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-13, 17:36   #48
Agnieszka_02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 253
Dot.: tabletki na cellulit?

Też nie wierzę w tabletki na cellulit. Trzeba po prostu uważać na to co się je i trochę potrenować (siłka, fitness, bieganie, rower itp.). Kosmetyki antycellulitowe są pomocne, ale tylko dzięki nim cellulit nie zniknie.
Nawet nie wiedziałam, że xxx ma w swojej ofercie kosmetyki antycellulitowe.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-04-14 o 10:59 Powód: reklama
Agnieszka_02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 12:42   #49
karinkaka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 118
Dot.: tabletki na cellulit?

slim corrector jest ok jesli chodzi o kremy, ale trzeba przede wszytskim wykonywac regularnie peelingi całego ciała
karinkaka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-01, 14:27   #50
dzasq
Raczkowanie
 
Avatar dzasq
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Rzeszów/Warszawa
Wiadomości: 104
Dot.: tabletki na cellulit?

Cytat:
Napisane przez karinkaka2 Pokaż wiadomość
slim corrector jest ok jesli chodzi o kremy, ale trzeba przede wszytskim wykonywac regularnie peelingi całego ciała
o, wypróbuję i dam znać co i jak
dzasq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 09:00   #51
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: tabletki na cellulit?

Tabletek na cellulit nigdy bym nie wziela, wydaje mi sie ze to zwykle chwyty marketingowe :/ ale kremy mysle, że sa ok? znaczy wiadomo, sam krem nie zwalczy cellulitu, ale krem poprawi kondycje skory. Tylko jaki krem? weszlam na strone bielendy, by przeczytac o slim cellu corrector i wydaje sie byc obiecujace, podoba mi sie ten z zolta nakretka, ktory zmniejsza rozstepy.. tylko czy tak jest naprawde? wypowie sie ktos kto uzywa? uzywal?
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 21:17   #52
kata_strofa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 69
Dot.: tabletki na cellulit?

Nie sadze ze to dziala. Ale tez nie stosowalam. Wolalabym zainwestowac w lepsza diete i jakies cwiczenia
kata_strofa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 21:58   #53
mairi
Wtajemniczenie
 
Avatar mairi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 075
Dot.: tabletki na cellulit?

Też wolę dietę i sport+ duuuuużo wody! Z balsamów Eveline regularnie od lat (z małymi przerwami na testowanie innych nowości) co rano, na noc Tołpa. Widzę "efekty" jak przerywam którekolwiek z powyższych- skóra wygląda zdecydowanie gorzej dość szybko więc staram się nie mieć przerw większych niż 1-2 dni... Jak się już wpadnie w nawyk to człowiek nawet nie zauważa, że coś robi
__________________
Friday I'm in love
mairi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 09:40   #54
dzasq
Raczkowanie
 
Avatar dzasq
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Rzeszów/Warszawa
Wiadomości: 104
Dot.: tabletki na cellulit?

fakt, trzeba pić dużo wody
dzasq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 13:35   #55
simbami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 113
Dot.: tabletki na cellulit?

Cytat:
Napisane przez dzasq Pokaż wiadomość
o, wypróbuję i dam znać co i jak
i jak próbowalaś tego kremu ? ja mam ten chłodzący to jestem zadowolona głównie z nawilżenia
simbami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-06, 12:54   #56
DelicjaAlicja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4
Dot.: tabletki na cellulit?

Tak jak mówiły poprzedniczki. Nic nie zastąpi diety oraz ruchu fizycznego. Jednak wiem po sobie, że tabletki również pomagają. Nie będę ich tu reklamować, ale są dosyć popularne. Na pewno grzebiąc w internecie coś o nich znajdziesz.
DelicjaAlicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 19:06   #57
Krygierowna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 7
Dot.: tabletki na cellulit?

Ja czytałam o takim suplemencie Cellactiv. Zna ktoś go? Już takie apteczne chyba wszystkie przetestowałam i nic nie poradziło sobie z cellulitem. Jakie Wy suplementy stosujecie? Które na Was działają?

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2017-01-19 o 10:19 Powód: link do strony
Krygierowna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 06:08   #58
Sawanl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 103
Dot.: tabletki na cellulit?

Szczerze powiedziawszy to nie wierzę w działanie tabletek na cellulit. Ogólnie próbowałam ale efektów nie było większych niż podczas normalnych ćwiczeń plus przy kosmetykach.
Sugeruję kupić sobie jakieś porządne serum na celulit.Działanie bezie o wiele lepsze niż w przypadku tabletek. Tylko nie takie z drogerii, które w składzie ma parafinę czy oleje mineralne ale coś z wyższej półki ( fajne jest Vialise )>
Sawanl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 13:25   #59
matyldamajerowicz
Przyczajenie
 
Avatar matyldamajerowicz
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 24
Dot.: tabletki na cellulit?

Myślałam że coś źle przeczytałam ! Nie wierzcie w takie głupoty jak tabletki maja niby wnikać do tk. tłuczowej i jak tam działać??

Dieta sport endermologia fala akustyczna. To jest recepta na cellulit
matyldamajerowicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-17, 11:53   #60
esteme
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 63
Dot.: tabletki na cellulit?

Mam również vialise. Ogolnie nie używam długo bo od dwóch tygodni ale widzę juz pierwsze efekty .Skóra lepiej napięta, cellulit tak jakby mniejszy. Z tym, ze nie kupowałam ale po prostu wylosowałam w pudełkku Inspired by. Cena jest wysoka. To fakt ale jak będą efekty to pewnie ponownie kupie.
esteme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-24 12:41:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:07.