Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-04, 14:22   #781
sextassy
Raczkowanie
 
Avatar sextassy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 51
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

http://www.allegro.pl/item303675010_...tytan_g_5.html tu jest akuraty za 10zl ja kupowalam za 5!!http://www.allegro.pl/item307839026_..._bioplast.html a tu jest z bioplastu!pozdrawiam
sextassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 14:23   #782
domcia333
Raczkowanie
 
Avatar domcia333
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: bielsko-biała
Wiadomości: 143
GG do domcia333
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

az mi slabo
po 2 dniach to mi sie nie wygoi do konca zwykla jakas ranka...
a co dopiero dziurka w nosie

ale wiecie moze ja sie nie znam
__________________
... =^_^= ...

...Always look at the bright sight of life... ^^


Wątek z moimi drobiazgami na wymiane

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...60#post7161260
domcia333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 14:32   #783
sextassy
Raczkowanie
 
Avatar sextassy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 51
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

mi sie wszystko tak goi!ranka znika praktycznie w calosci na 2 dzien!woec nie widze powodu dlaczego by mi sie mial nos nie wygoic!
sextassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 15:55   #784
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez sextassy Pokaż wiadomość
http://www.allegro.pl/item303675010_...tytan_g_5.html tu jest akuraty za 10zl ja kupowalam za 5!!http://www.allegro.pl/item307839026_..._bioplast.html a tu jest z bioplastu!pozdrawiam

hahaha tytan 5 to jest dziecko drogie, a nie porzadny tytan i napewno wysterylizowane sa te kolczyki a jakze, kiedys z piercerem zesmy takie kolczyki wsadzili do autoklawu i nie mowiac o krysztalkach ktore wypadly to zardzewialy te super kolczyki. Ale on z tym swoim kilkuletnim doswiadczeniem zapewne nic nie wie. wiesz skoro tak szybko ci sie goi trzeba to gdzies opisac, bo zadnemu czlowiekowi nic tak szybko sie nie goi, ale co tam wiedza lekarze. To ze nie ma wyciekow, obrzekowitd. nie znaczy ze cialo w srodku jest wygojone. ale ty wiesz swoje jestes kolejnym przypadkiem "wiem lepiej zrobie sam", mam tylko nadzieje ze nie napiszesz pozniej pomocy costam mi sie babrze co robic jak dziesiatki postow w tym watku, bo przeciez mozna samemu sobie dziure zrobic zamiast wydac te glupie 60 zl w salonie.
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 16:06   #785
sextassy
Raczkowanie
 
Avatar sextassy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 51
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

kolczyka milam przez 2 lata i mi sie po prostu znudzil!chyba lepiej znam swoje cialo!robie sama bo sie ucze!z tego ze mi sie goi to sie moge tylko cieszyc!a ty zazdroscic i nie widze powodu zeby ci sie z tego tłumaczyc!w weekandy pracuje w salonie wiec cos na ten temat wiem!pozdrawiam
sextassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 18:09   #786
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

i nie rozrozniasz typow tytanu no pogratulowac ja mam moje oba nostrile dluzej niz ty wiec nie wiem czym sie chwalisz ;/ zazdroszcze ci ah i oh tylko nie wiem czego
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 17:49   #787
serafinaa
Raczkowanie
 
Avatar serafinaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 188
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez aniusia_1989 Pokaż wiadomość
Słuchajcie mam mały problemik
Tydzień temu przebijałam nosek w studio piercingu i tatuażu, przebili mi go profesiobnalnym jednorazowym aparatem. Od strony zewnetrznej "wszedł" kolczyk, a od wewnecznej odrazu zawleczka. Nic nie bolało. Dostałam rady żeby przez 2 tygodnie nie chodzic na basen (bo chlor zle wplywa na rany) no i zeby czyscic nos woda utleniona a nie spiritusem. Powiedzieli że po tygodniu mogę spokojnie wymienic kolczyk. Ale jest jeden mały problem, nie wiem czy ta zawleczka (taka jak w kolczyku do ucha) jest na wyciąganie czy na odkrecanie, w każdym bądz razie próbowałam, i ani tak ani siak snie nie da. Przez tą "zabawe" nos troszke spuchnął, ale juz jest okej
Poowiedzcie co robić, czy wyciągnąc na siłe czy moze jeszcze zaczekać z wymianą kolczyka?
No i jaki kolczyk lepszy czy z kulką czy taki zaginany, czy ten zaginany nie wylatuje ?

Czekam na odpowiedz moze byc na maila
Nie ten kolczyk zakończony kuleczką nie jest odkręcany <tak sądzę> no i na pewno po tygodniu go nie wyjmuj. Ja wyjmowałam dopiero kolczyka po miesiącu <miałam tego z kuleczką> a i tak mnie cholernie bolało i trochę krwi poleciało teraz krwi już nie ma , ale dalej bardzo boli przy wyjmowaniu , więc zmieniła sobie na ten zagięty. Mi on w dzień nie wypada , lecz czasami się budzę i leży na poduszce. pozdrawiam serdecznie !
serafinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-08, 22:04   #788
eisha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 7
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Witam wszystkich serdecznie!

tak trafiłam przypadkiem na ten wątek i zaczęłam czytać...widzę,że wiele z Was ma duże doświadczenia z piercingiem....więc może mi pomożecie.
kolczyk w nosie przekłułam sobie w grudniu-wszystko jak należy-u najlepszego "przekłuwacza-dziergacza" w mieście, smarowałam tribioticiem jak przykazał i przemywałam woda utleniona-zagoilo sie wszystko slicznie po 2 dniach. Problem pojawił sie po ok 3 tygodniach-pod kolczykiem(pod glowka koralika) zrobila sie jakby mala ranka z osoczem i ropa. Jeśli chodzi o sama dziurke-wszystko jest ok-kolczyk ładnie osadzony w nosie, sam otwór adnie wygojony-więc pomyslalam,że być moze to jakas reakcja alergiczna na styku kolczyka z nosem? Kolczyk jest ze stali chirurgicznej-jeszcze nie wymienialam....może spróbować z tytanem? jak myslicie?
pozdrawiam gorąco
Asia

ps. obejrzałam sobie raz jeszcze parę postów-widzę, że to dość powszechny problem...może poprostu jeszcze się goi to miejsce i lepiej narazie nie ruszac kolczyka?
nie mam pomysłu

Edytowane przez eisha
Czas edycji: 2008-02-08 o 23:05 Powód: uzupełnienie
eisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 11:22   #789
elficzeq
Zadomowienie
 
Avatar elficzeq
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 350
GG do elficzeq Send a message via Skype™ to elficzeq
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Słuchaj ja Ci powiem, że męczyłam się z tym problemem przez ostatnie 3 tygodnie smarowałam maścią 'tribiotic' tak jak dziewczyny napisały. Mi nie pomogło zrobił się większy niż kolczyk !! Poszłam do mojego rodzinnego i przepisał mi 'BANEOCIN' i jest rewelacyjnie smaruje trzeci dzień a ropniaczek usechł i widać, że się goi i zaraz zniknie całkiem. Więc pomaszeruj szybko do lekarza bez żadnego problemu wypisze Ci maść i problem z głowy ! Powodzonka !
__________________
I znów zmierzch.. kolejny dzień dobiegł końca. Choćby nie wiem jaki był piękny, jego miejsce zajmie noc.


elficzeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 11:56   #790
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

bo tak to jest jak sie rane zalewa woda utleniona i smaruje tribiotykiem cos czego sie nie powinno ;]
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 14:28   #791
eisha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 7
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Dzieki dziewczyny Elficzeq-dzieki za konkret-o to mi chodzilo...a jesli chodzi o tribiotic i wode utleniona-mysle ze to nie ma zadnego zwiazku ze wzgledu na to,ze ranka powstala dopiero po 3 tygodniach, a że mój piercer przebił już tysiące nosów i nietylko-więc nie miałam podstaw, żeby mu nie zaufać w tej sprawie
pewnie są różne szkoły poprostu.
...ale powiem Wam szczerze,że tatuaż milej wspominam niż kłucie nosa...jeśli chodzi o wrażenia-totalnie nieprzyjemne-może dlatego,że mam dość mięsiste i ukrwione skrzydła nosa

pozdrawiam gorąco!
eisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-09, 21:26   #792
elficzeq
Zadomowienie
 
Avatar elficzeq
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 350
GG do elficzeq Send a message via Skype™ to elficzeq
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

bardzo proszę życzę zniknięcia ropniaczka jak najszybciej
__________________
I znów zmierzch.. kolejny dzień dobiegł końca. Choćby nie wiem jaki był piękny, jego miejsce zajmie noc.


elficzeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 13:49   #793
MArtusia000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 139
Dot.: Knuckle Piercing (kolczyk w ręce)

Cytat:
Napisane przez szyszymora Pokaż wiadomość
Jestem jeszcze tylko ciekawa jakie są objawy zakażenia (tak na wszelki wypadek ) i jak długo będzie sie utrzymywać to zaczerwienienie oraz czy rzeczywiście to sie bedzie goić aż 2 miesiące... bo to chyba troszke długo
Jak w dwa miesiące Ci się zagoi to będzie dobrze...ja mam hand weba miesiąc i to normalne, że się tak szybko nie zagoi...ja swojego kolca przemywam solą fizjologiczną i smarowałam maścią tribiotic. Nie powinno się nią smarować cały czas...ja smarowałam tydzień potem tydzień przerwy i znowu tydzień...i jest już ok jeżeli chodzi o opuchliznę i ropienie. Jeżeli opuchlizna będzie Ci sie długo utrzymywać można spróbować lodu. A co do migracji to jest ona całkiem normalną obroną organizmu przed ciałem obcym.

Cytat:
Napisane przez zuni Pokaż wiadomość
wiem ze to nieporownywalne ale ja moj kolczyk w chrzastce w uchu goił sie trzy miesiace zanim przestał całkiem ropieć i zarastać
Wogóle nie można tego porównywać...chrząstka może się goić znacznie dłużej nić surface...ehhh zdecydowanie nieporównywalne...chrząst ka to nie skóra...
__________________
MArtusia

"Piękna jak tęcza, gorąca jak promień słońca..."
MArtusia000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 14:05   #794
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Knuckle Piercing (kolczyk w ręce)

spojrzałam na fotę - jest przerażająca - w dłoniach zakażenie się łatwo szerzy - radzę iść to sprawdzić do chirurga
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 08:49   #795
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Knuckle Piercing (kolczyk w ręce)

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
spojrzałam na fotę - jest przerażająca - w dłoniach zakażenie się łatwo szerzy - radzę iść to sprawdzić do chirurga
bez przesady, odpowiednie przeklucie i przemywanie nie zrobi nic zlego. odpowiednia pielegnacja zapewni ze kolczyk powinien sie trzymac na miejscu a z czego masz kolczyki wykonane w rece i jaki rodzaj kolczyka?
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 22:53   #796
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Knuckle Piercing (kolczyk w ręce)

[1=6f478752bd2871e8cc7e642 01f2c815878556baf_60bff67 2628d8;6566176]bez przesady, odpowiednie przeklucie i przemywanie nie zrobi nic zlego. odpowiednia pielegnacja zapewni ze kolczyk powinien sie trzymac na miejscu a z czego masz kolczyki wykonane w rece i jaki rodzaj kolczyka?[/quote]

bez przesady - od takiego zakażenia prosta droga do amputacji - akurat na tym trochę się znam
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 23:07   #797
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Knuckle Piercing (kolczyk w ręce)

ale ona nie ma zakazenia, nie generalizujmy, to czym sie zajmujesz, ze jestes taka pewna?

a co do kolezanki autorki watku, czy to moze mala prowokacja? zdjecia z internetu wstawic moze kazdy, wstaw swoje zdjecie i zobaczymy czy to rzeczywiscie twoja raczka.;]
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 13:09   #798
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Knuckle Piercing (kolczyk w ręce)

[1=6f478752bd2871e8cc7e642 01f2c815878556baf_60bff67 2628d8;6576582]ale ona nie ma zakazenia, nie generalizujmy, to czym sie zajmujesz, ze jestes taka pewna?

a co do kolezanki autorki watku, czy to moze mala prowokacja? zdjecia z internetu wstawic moze kazdy, wstaw swoje zdjecie i zobaczymy czy to rzeczywiscie twoja raczka.;][/quote]

tak się składa, że jestem lekarzem i nie ryzykowałabym wydawania takiej opinii jak Ty przez internet
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 16:08   #799
gosiak87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 84
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Hej
Od jakiegos czasu chcialam sobie zrobic kolczyk w nosku ale sie balam..
Wlasnie zadzwonilam i jestem umowiona na jutro:P
Umieram ze strachu..
po pierwsze ze bedzie okropnie na mnie wygladal-bo mam jakis taki dziwny nos hmmm ale PODOBNO to tylko moje odczucia;p
po drugie ze mi sie tam nie wiadomo co zrobi,napuchnie,infekcje, bol,syf..
no i po trzecie to panicznie boje sie bolu..Ja zawsze tydzien przed szczepionka mialam stany lekowe i w ogole nie moglam spac ze strachu wiec teraz to masakra:P

I mam pytanko takie..O co sie mam ich spytac? Jak to pielegmnowac na pewno i cos jeszcze?

Aha,jak sie umawialam to pani spytala o pelnoletnosc,czy nie biore aspiryny itp i kiedy bede miec okres O co chodzi? Znaczy 1sze to wiadomo aspirynka to chodzi o cos z krzepliwoscia krwi?? A okres to zuplenie nie wiem...Najlepiej przed,po czy jak? Ja bede miec gdzies za tydzien..I pani powiedziala ze ok.
A jak aspiryna nie,to moze cos jeszcze? Pije duzo kawy,napojow energetycznych..Ma to jakies znaczenie?Odpuscic sobie je jutro?

Dzieki z gory za odp i przepraszam za glupie pytania ale jestem przerazona:P
gosiak87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-13, 17:17   #800
serafinaa
Raczkowanie
 
Avatar serafinaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 188
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Nie martw się nic. Wszystko będzie dobrze. Też tak panikowałam i niepotrzebnie. Każdy przechodzi to inaczej napisz jak po zabiegu
serafinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 17:23   #801
gosiak87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 84
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Latwo powiedziec:P
Ja sie taaaaak boje...!!
heh juz raczej wiem jak to sie skonczy-wydygam i tam nie pojde;p

odpowie mi ktos na ten wyzszy post..?


Aaaa...i po ilu godzinach(?) jak dobrze pojdzie to bede mogla "do ludzi"?:P bo nie wiem czy sie na wieczor umawiac czy bede sensacja ze spuchnietym czerwonym nochalem:P
gosiak87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 20:10   #802
gosiak87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 84
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Blaaagam dziewczynki...mocno boli? moge poprosic znieczulenie czy lepiej nie?
gosiak87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 21:16   #803
elficzeq
Zadomowienie
 
Avatar elficzeq
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 350
GG do elficzeq Send a message via Skype™ to elficzeq
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Kolczyk to chwilka, poproś o pistolet. Zobacz dokładnie czy wyciąga sterylną igłę i czy zakłada rękawiczki. Dostaniesz kolczyk od niej/niego jak dziurka z pistoletu. Będzie PYK ! I już. Przezywałam to 2 razy i żyję. Kolczyk chirurgiczny jest bardzo duży. Nosek nie bedzie czerwony ale obolałe miejsce wkucia. Więc może nie umawiaj się na wieczór tylko daj sobie odpocząć Nie grzeb brudną łapką przy nim żeby nie było żadnych problemów potem. Buziaki !
__________________
I znów zmierzch.. kolejny dzień dobiegł końca. Choćby nie wiem jaki był piękny, jego miejsce zajmie noc.


elficzeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 21:50   #804
gosiak87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 84
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez elficzeq Pokaż wiadomość
Kolczyk to chwilka, poproś o pistolet.

Zobacz dokładnie czy wyciąga sterylną igłę i czy zakłada rękawiczki. Dostaniesz kolczyk od niej/niego jak dziurka z pistoletu. Będzie PYK ! I już. Przezywałam to 2 razy i żyję. Kolczyk chirurgiczny jest bardzo duży. Nosek nie bedzie czerwony ale obolałe miejsce wkucia. Więc może nie umawiaj się na wieczór tylko daj sobie odpocząć Nie grzeb brudną łapką przy nim żeby nie było żadnych problemów potem. Buziaki !



Kurde...
po 1. z tego co sie naczytalam i jak gadalam z ludzmi to NIE pistoletem

2."Dostaniesz kolczyk od niej/niego jak dziurka z pistoletu"....-szczerze? NIC NIE ROZUMIEM!!:/ moze tepa jestem

3.co to znaczy ze kolczyk chirurgiczny jest "bardzo duzy"?? Myslalam ze znaczenie ma material,typ(nie znam sie te zawijasy,kuleczki itd) ale nie to czy na zewnatrz mam duza kuleczke czy mala:// Myslalam ze bede mogla sobie wybrac z paru zaproponowanych

4.ze lapa nie grzebac itd to wiem.A o wyglad pytalam bo jak nie bedzie zle to ja mam juz plany;>
gosiak87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 21:53   #805
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

nic nie słuchaj-żadnym pistoletem !
Jak ktoś się nie zna niech wcale się nie odzywa.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 22:06   #806
gosiak87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 84
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Dziekuje pink bo juz zwatpilam NIE DAM SIE PISTOLETEM
Jabys mi mogla jeszcze na pytania z pierwszego postu odp? -->kilka wyzej.No i czy ten kolczyk pierwszy naprawde MUSI byc taki duzy?;/ bo jak tak to ja nie ide nigdzie
gosiak87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 23:53   #807
elficzeq
Zadomowienie
 
Avatar elficzeq
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 350
GG do elficzeq Send a message via Skype™ to elficzeq
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Hm... 1 raz miałam robione igłą bolało bardzo... ale też szybko sie zagoiło. Na drugi raz zrobione pistoletem i wszystko ok pyk i juz po sprawie. Widzę, że zdania są podzielone. A skąd takie nastawienie do pistoletu? Wiesz co Pink gdybym nie miała pojęcia raczej bym się nie odezwała....
Gosiak w takim razie nie umiem Ci pomóc.. do pistoletu są duże kolczyki tzn, większe niż normalne.Po paru dniach wymienia się na normalny. A jak miałam robione igłą od razu normalny kolczyk( normalnej wielkości) Życzę powodzonka
__________________
I znów zmierzch.. kolejny dzień dobiegł końca. Choćby nie wiem jaki był piękny, jego miejsce zajmie noc.


elficzeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-14, 10:08   #808
gosiak87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 84
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Zrobie jak pink mowi Ciebie nie slucham elficzeq bo Ty sama zdaje sie niewiele wiecej ode mnie wiesz;P
gosiak87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-14, 10:36   #809
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

elficzqu to się nie odzywaj,bo właśnie tego pojęcia nie masz.
pistolet koło profesjonalnego piercingu nigdy nie leżał !
co?po jakich paru dniach wymiana kolczyka?Kolczyk się goi pare ładnych tygodni!

gosiak kolczyk dostaniesz w salonie.I nie będzie to tandetny "zdrowotny" złoty jak z pistoletu.W salonie tez wyjaśnią Ci całą pielęgnację.
Kup koniecznie spray octenisept do pielęgnacji.
Koszt spory,bo 30 zł,ale opłaci się,bo gojenie idzie jak z płatka.A potem możesz sobie używać do innych przekłuć albo ran,zadrapań itd.

Co do salonów nie daj sie nabrac jak będą kazali Ci myć to spirytusem,czy wodą utlenioną-w żadnym wypadku nie wolno Ci tak robić.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-14, 10:50   #810
gosiak87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 84
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Dzieki pink bede pamietac
Ehhh mam dzis i przez pare kolejnych dni duzo waznych egzaminow a nawet o nich nie mysle i zero stresu-umieram ze strachu przed tym kolczykiem hehe ciekawe czy dotre;>
gosiak87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-11 17:43:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:13.