niechciani goście z pracy na weselu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-11, 10:13   #1
marta i chomik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 17

niechciani goście z pracy na weselu


Dziewczyny powiedzcie co myślicie, bo sie zdenerwowalam strasznie.

Bedziemy w sierpniu mieli wesele, tak na 60 osób. Nie zapraszamy kolegów z pracy, bo to impreza rodzinna. Tym bardziej z pracy przyszlego męża, bo pracuje z toksycznymi ludzmi. Problem jest jednak taki, że oni nie wiem skąd znają jakąś tradycję i zastosowali ją ostatnio na ślubie innego pracownika, że przyszli na ślub a potem zostali na weselu do godz 23, mimo że mieli tylko zawiadomienie.

Strasznie się wkurzam na samą myśl że takie rzeczy ludzie wyrabiają i w głowie mi sie to nie mieści. W takim razie trzebaby przygotować podwójną ilość miejsc bo jak sie wszystkim zawiadomionym zachce zostać do tej 23, to przecież prawie połowa wesela!!!

Uważam że z pracy powinna przyjść ewentualnie 1-2 osobowa delegacja do kościoła, i ew na poprawiny (których my nie robimy). Do tego obawiam sie że te toksyny wparują nam na wesele, bo to ciekawskie osoby.
Ja to już obwieściłam, że nie ma takiej możliwości żeby oni przyszli i jestem nawet w stanie im to bezczelnie w trakcie ślubu powiedzieć, ale też nie chce takich nieprzyjemnych sytuacji. Po co mam sie denerwować takimi pierdołami w tym waznym dniu.
Prosze powiedzcie co o tym sądziecie, może spotkałyście się z taką sytuacja
pozdrowienia
marta i chomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 10:45   #2
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: niechciani goście z pracy na weselu

Cytat:
Napisane przez marta i chomik Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie co myślicie, bo sie zdenerwowalam strasznie.

Bedziemy w sierpniu mieli wesele, tak na 60 osób. Nie zapraszamy kolegów z pracy, bo to impreza rodzinna. Tym bardziej z pracy przyszlego męża, bo pracuje z toksycznymi ludzmi. Problem jest jednak taki, że oni nie wiem skąd znają jakąś tradycję i zastosowali ją ostatnio na ślubie innego pracownika, że przyszli na ślub a potem zostali na weselu do godz 23, mimo że mieli tylko zawiadomienie.

Strasznie się wkurzam na samą myśl że takie rzeczy ludzie wyrabiają i w głowie mi sie to nie mieści. W takim razie trzebaby przygotować podwójną ilość miejsc bo jak sie wszystkim zawiadomionym zachce zostać do tej 23, to przecież prawie połowa wesela!!!

Uważam że z pracy powinna przyjść ewentualnie 1-2 osobowa delegacja do kościoła, i ew na poprawiny (których my nie robimy). Do tego obawiam sie że te toksyny wparują nam na wesele, bo to ciekawskie osoby.
Ja to już obwieściłam, że nie ma takiej możliwości żeby oni przyszli i jestem nawet w stanie im to bezczelnie w trakcie ślubu powiedzieć, ale też nie chce takich nieprzyjemnych sytuacji. Po co mam sie denerwować takimi pierdołami w tym waznym dniu.
Prosze powiedzcie co o tym sądziecie, może spotkałyście się z taką sytuacja
pozdrowienia
Jak ja nie znoszę takich ludzi, co się wszędzie pchają "na krzywy ryj" Gdybym była w takiej sytuacji, to kazałabym TŻtowi napomknąć coś w pracy niby przypadkiem, że robimy niewielkie wesele, tylko dla rodziny i nie zapraszamy nawet znajomych. Jeśli taka aluzja by nie podziałała i w dniu ślubu jednak by się wpakowali na salę weselną, to bym im grzecznie, ale stanowczo (chociaż nie wiem czy udałoby mi się grzecznie, bo ja zawsze walę prosto z mostu jakmnie ktoś ostro wkurzy ale wtedy TŻ mógłby mieć nieprzyjemności w pracy) powiedziała, że zapłaciliśmy tylko za te osoby, które dostały zaproszenia, i że po prostu nie mamy dla nich przygotowanych miejsc, ani odpowiedniej ilości jedzenia, bo zakładaliśmy, że osoby, które dostały tylko zawiadomienia
powinny przyjść tylko do kościoła
Trzymam za pomyślne rozwiązanie tej trudnje sytuacji.
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 11:37   #3
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: niechciani goście z pracy na weselu

Cytat:
Napisane przez marta i chomik Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie co myślicie, bo sie zdenerwowalam strasznie.

Bedziemy w sierpniu mieli wesele, tak na 60 osób. Nie zapraszamy kolegów z pracy, bo to impreza rodzinna. Tym bardziej z pracy przyszlego męża, bo pracuje z toksycznymi ludzmi. Problem jest jednak taki, że oni nie wiem skąd znają jakąś tradycję i zastosowali ją ostatnio na ślubie innego pracownika, że przyszli na ślub a potem zostali na weselu do godz 23, mimo że mieli tylko zawiadomienie.

Strasznie się wkurzam na samą myśl że takie rzeczy ludzie wyrabiają i w głowie mi sie to nie mieści. W takim razie trzebaby przygotować podwójną ilość miejsc bo jak sie wszystkim zawiadomionym zachce zostać do tej 23, to przecież prawie połowa wesela!!!

Uważam że z pracy powinna przyjść ewentualnie 1-2 osobowa delegacja do kościoła, i ew na poprawiny (których my nie robimy). Do tego obawiam sie że te toksyny wparują nam na wesele, bo to ciekawskie osoby.
Ja to już obwieściłam, że nie ma takiej możliwości żeby oni przyszli i jestem nawet w stanie im to bezczelnie w trakcie ślubu powiedzieć, ale też nie chce takich nieprzyjemnych sytuacji. Po co mam sie denerwować takimi pierdołami w tym waznym dniu.
Prosze powiedzcie co o tym sądziecie, może spotkałyście się z taką sytuacja
pozdrowienia
to nie tradycja, to zwykły brak kultury, by wpraszać się na przyjęcie bez zaproszenia. Ja powiedziałabym im wprost, że sobie ich nie życzę albo nie dawajcie im nawet zawiadomienia, skoro to takie buraki bezczelność normalnie!
my też chodzimy z pracy, jako delegacje, ale tylko na ślub, nikt by nawet nie śmiał iść nawet na poprawiny, a co dopiero na wesele
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 12:29   #4
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: niechciani goście z pracy na weselu

A czy twój tż ma kogoś zaufanego w pracy? jeśli tak to niech pogada z tą osobą że to przyjęcie rodzinne, żadnych znajomych. Jeśli nikogo takiego nie ma to niech nikomu nie daje zawiadomienia. Nie ma co ryzykować. A skoro nie lubi tych ludzi to co to za przyjemność ogladać ich na ślubie. Niech nie zdradza zadnych szczegółów dotyczących gdzie jest wesele i ślub. A jeśli przyjdąto ja bym ich po prostu wyprosiła. Albo jest jeszcze opcja usadzenia gości JAk będą rozstawione winietki to każdy usiądzie na swoim miejscu a dla nich nie będzie więc nie ma też obawy że wpadna na salę i posadza tyłki gdziekolwiek aby szybko. Albo po ślubie można pod kościołem walnąć jakieś przemówienie, że dziekujecie znajomym z pracy, którzy przyszli na wasz ślub, coś tam można wymysleć
No ale mimo wszystko, do głowy by mi nie przyszło żeby tak zrobić! Trzeba mieć tupet! Liczą na to, że Para Młoda nie mędzie chciała robic zamieszania i będzie im głupio i dostawią miejsca. Normalnie skandal!
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 12:32   #5
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: niechciani goście z pracy na weselu

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
to nie tradycja, to zwykły brak kultury, by wpraszać się na przyjęcie bez zaproszenia. Ja powiedziałabym im wprost, że sobie ich nie życzę albo nie dawajcie im nawet zawiadomienia, skoro to takie buraki bezczelność normalnie!
my też chodzimy z pracy, jako delegacje, ale tylko na ślub, nikt by nawet nie śmiał iść nawet na poprawiny, a co dopiero na wesele
zgadzam się
jak było wesele brata mojego TŻ-ta to od pani młodej z pracy przyszło dwóch jako delegacja ale takiej siary sami narobili jakby co najmniej ich 15 przylazło , później dorwali się nawet do mikrofonu i głupoty wygadywali
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 13:00   #6
marta i chomik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 17
Dot.: niechciani goście z pracy na weselu

Bianeczka - tez pomyslalm zeby zrobic winetki - nie beda mieli gdzie sie usadowic bardzo dobry pomysl
marta i chomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 14:08   #7
sorcierenoire
Raczkowanie
 
Avatar sorcierenoire
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: :>
Wiadomości: 51
Dot.: niechciani goście z pracy na weselu

Myślę, że w takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem będzie niezawiadamianie w ogóle tych osób o niczym. Jeśli wiadomo czym się takie zawiadomienie kończy, ja bym w ogóle się w to nie bawiła Winietki tez są dobrym rozwiązaniem, ja bym jednak od razu zaznaczyła, że nie przewiduję miejsc na weselu dla delegacji.
__________________



Edytowane przez sorcierenoire
Czas edycji: 2009-12-11 o 14:11
sorcierenoire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-11, 20:28   #8
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: niechciani goście z pracy na weselu

Poproś świadków, żeby byli czujni i gotowi na ewentualnie "wyproszenie" niechcianych gości.
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 16:12   #9
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: niechciani goście z pracy na weselu

Jak można być tak bezczelnym i dla własnej przyjemności psuć komuś takie ważne święto Ale nie denerwuj się, to Wasz dzień i ma być jak najprzyjemniejszy
Cytat:
Napisane przez aniielica Pokaż wiadomość
Poproś świadków, żeby byli czujni i gotowi na ewentualnie "wyproszenie" niechcianych gości.
Więc faktycznie może to dobry pomysł z tymi świadkami Ja bym chyba nie wytrzymała mimo wszystko jakby mi ktoś niezaproszony wparował na wesele
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016


Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 17:59   #10
migdalq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 26
Dot.: niechciani goście z pracy na weselu

Dziewczyny dały dużo dobrych rad, więc myślę, że sobie poradzicie jeśli by do tego doszło (odpukać!) Mam nadzieję, ze jednak okażą trochę taktu i nie pojawią się na weselu ale humor zapewne Ci popsują i będziesz się denerwować
Zastanawiam się, czy niemówienie o ślubie w pracy jest dobrym pomysłem? Nie wiem do końca, jak to wygląda u twojego narzeczonego w pracy ale jak się ludzie dowiedza, ze ślub jednak był, to mogą trochę po nim jeździć, ze nie powiedział. Nie wiem.... Z drugiej strony może to lepsze niż kwas na weselu :/
Ciężka sprawa...
Trzymam kciuki za to, żeby poszło głądko
__________________
Robię to, co lubię... fotografuję
migdalq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 21:54   #11
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: niechciani goście z pracy na weselu

Cytat:
Napisane przez marta i chomik Pokaż wiadomość
Nie zapraszamy kolegów z pracy, bo to impreza rodzinna. Tym bardziej z pracy przyszlego męża, bo pracuje z toksycznymi ludzmi.
A to jest jakiś obowiązek informowania współpracowników, że się zmienia stan cywilny? jeszcze rozumiem jak w pracy jest zgrana paczka, fajni ludzie, to jak najbardziej można poinformować i zaprosić na ślub (ewentualnie też i wesele), ale jak w przypadku Twojego TŻeta mowa jest o toksycznych osobach to jaki był sens informowania ich o fakcie zaślubin? teraz spodziewajcie się ich na weselu
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-12, 22:19   #12
marta i chomik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 17
Dot.: niechciani goście z pracy na weselu

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
A to jest jakiś obowiązek informowania współpracowników, że się zmienia stan cywilny? jeszcze rozumiem jak w pracy jest zgrana paczka, fajni ludzie, to jak najbardziej można poinformować i zaprosić na ślub (ewentualnie też i wesele), ale jak w przypadku Twojego TŻeta mowa jest o toksycznych osobach to jaki był sens informowania ich o fakcie zaślubin? teraz spodziewajcie się ich na weselu
Problem w tym, że narzeczony pracuje w 7 osobowej firmie mieszczącej się w jednym wspónym pokoju. W takich warunkach trudno ukryć takie wydarzenie chociażby z kontekstu rozmowy w 'nietoksycznym' kolegą reszta wywęszy okazje do wetknięcia nosa

ale co tam już ja im dam jak tylko mi który przylezie!
marta i chomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 11:55   #13
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: niechciani goście z pracy na weselu

Cytat:
Napisane przez marta i chomik Pokaż wiadomość
Problem w tym, że narzeczony pracuje w 7 osobowej firmie mieszczącej się w jednym wspónym pokoju. W takich warunkach trudno ukryć takie wydarzenie chociażby z kontekstu rozmowy w 'nietoksycznym' kolegą reszta wywęszy okazje do wetknięcia nosa

ale co tam już ja im dam jak tylko mi który przylezie!
No nie wiem, jak się chce to można trzymać język za zębami.
Ale skoro już za późno na takie dywagacje to radzę rozwiązać ten problem zawczasu i wprost powiedzieć, że nie życzycie sobie ich obecności na weselu. A nie psuć sobie ten wyjątkowy dzień na szarpanie z nieproszonymi gości, bo jakiż to problem skoczyć do kuchni po krzesło i talerzyk?
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 17:37   #14
BLACKrose24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce / UK
Wiadomości: 270
GG do BLACKrose24
Dot.: niechciani goście z pracy na weselu

Cytat:
Napisane przez marta i chomik Pokaż wiadomość
ale co tam już ja im dam jak tylko mi który przylezie!
Hehe właśnie sobie wyobraziłam Ciebie w sukni ślubnej z takim hehehe Nie no sytuacja mało komfortowa .... szkoda że zawsze się znajdą jakieś ufole , które świadomie lub nie psują impreze ... mam nadzieje jednak że będzie oki i nie będziesz musiała użyc
__________________
Żyję żeby Cię kochac .... kocham Cię żeby życ

Razem od : 11.03.2008
Zaręczyny : 31.08.2008
Ślub cywilny : 14.02.2009
Ślub kościelny : 10.09.2011

BLACKrose24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 15:54   #15
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: niechciani goście z pracy na weselu

Cytat:
Napisane przez marta i chomik Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie co myślicie, bo sie zdenerwowalam strasznie.

Bedziemy w sierpniu mieli wesele, tak na 60 osób. Nie zapraszamy kolegów z pracy, bo to impreza rodzinna. Tym bardziej z pracy przyszlego męża, bo pracuje z toksycznymi ludzmi. Problem jest jednak taki, że oni nie wiem skąd znają jakąś tradycję i zastosowali ją ostatnio na ślubie innego pracownika, że przyszli na ślub a potem zostali na weselu do godz 23, mimo że mieli tylko zawiadomienie.

Strasznie się wkurzam na samą myśl że takie rzeczy ludzie wyrabiają i w głowie mi sie to nie mieści. W takim razie trzebaby przygotować podwójną ilość miejsc bo jak sie wszystkim zawiadomionym zachce zostać do tej 23, to przecież prawie połowa wesela!!!

Uważam że z pracy powinna przyjść ewentualnie 1-2 osobowa delegacja do kościoła, i ew na poprawiny (których my nie robimy). Do tego obawiam sie że te toksyny wparują nam na wesele, bo to ciekawskie osoby.
Ja to już obwieściłam, że nie ma takiej możliwości żeby oni przyszli i jestem nawet w stanie im to bezczelnie w trakcie ślubu powiedzieć, ale też nie chce takich nieprzyjemnych sytuacji. Po co mam sie denerwować takimi pierdołami w tym waznym dniu.
Prosze powiedzcie co o tym sądziecie, może spotkałyście się z taką sytuacja
pozdrowienia
muszę przyznać że ja sie z takimi zwyczajami nie spotkałam, bezczelnośc po prostu, a tak jak pisały dziewczyny pomysł z winietkami jest super
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 17:58   #16
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: niechciani goście z pracy na weselu

Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
muszę przyznać że ja sie z takimi zwyczajami nie spotkałam, bezczelnośc po prostu, a tak jak pisały dziewczyny pomysł z winietkami jest super
A w czym problem, żeby skoczyć do kuchni po dodatkowe krzesło i talerz?
Zresztą i tak nie wszyscy zaproszeni się pojawią, więc miejsc dla kolegów z pracy męża będzie aż nadto
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 18:10   #17
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: niechciani goście z pracy na weselu

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
A w czym problem, żeby skoczyć do kuchni po dodatkowe krzesło i talerz?
Zresztą i tak nie wszyscy zaproszeni się pojawią, więc miejsc dla kolegów z pracy męża będzie aż nadto
bosz mam nadzieje że to sarkazm był
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 18:28   #18
LoczeK83
Raczkowanie
 
Avatar LoczeK83
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 157
Dot.: niechciani goście z pracy na weselu

to chyba nie był sarkazm :/ hehe ..Ja w takim wypadku nawet zawiadomienia bym nie dawała.. i po problemie... a w pracy jeżeli już bym mówiła.. to że robimy tylko małe przyjęcie dla rodziny...ale to faktycznie jakieś bezczelne typy

Fresa przecież teraz wszyscy żadają potwierdzeń... wiec nawet jak ktoś odmawia to lepiej sobie doprosić kogoś kogo się chce widzieć na własnym ślubie.. a nie dostawiać talerzyki i krzesła dla nieproszonych gości

Edytowane przez LoczeK83
Czas edycji: 2009-12-14 o 18:32
LoczeK83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 18:42   #19
rybkie
Rozeznanie
 
Avatar rybkie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 969
Dot.: niechciani goście z pracy na weselu

tylko ze za ten talerzyk i krzeslko sie placia nie widzi mi sie placic za kogos kogo ledwie znam, nie lubie i urzadzam male skromne wesele ...ja to bym takich normalniejak autorka watku..
rybkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-16, 08:36   #20
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: niechciani goście z pracy na weselu

Ja bym im zawiadomienia absolutnie nie dawała i do sierpnia trzymała język za zębami. Jak się chce to można wszystko utrzymać w wielkiej tajemnicy.
Albo mówić że zmieniacie datę ślubu itd, i zamiast oni Wam zrobić kawał chamsko wpraszając się na wesele, to Wy im zrobicie kawał mówiąc że wesele jest innego dnia niż faktycznie.
__________________

kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 14:59   #21
MALENSTWO84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 270
Dot.: niechciani goście z pracy na weselu

hm... ja mam podobną sytuację- nie chcę nikogo prócz koleżanki z pokoju- widziec na naszym ślubie...a mój sposób na tą cała sytuację jest taki, że po prostu nikomu nie mówię o tym. zaledwie 4 osoby wiedzą, że jesteśmy zaręczeni. zaznaczyłam sobie, że nie życzę sobie , żeby komukolwiek o tym mówiły . A o terminie ślubu będzie wiedziała tylko jedna osoba z pracy- koleżanka, którą chcę zaprosic. Proste. Najlepiej trzymac język za zębami ja na pewno nie wypaplam, a tym bardziej koleżanka, którą uprzedziłam, że tylko ona będzie "wtajemniczona". I po kłopocie
__________________
narzeczona od 11.11.2009 r.

ślub cywilny 07.05.2011 r.


ślub kościelny 28.04.2012 r.

czekamy na Maleństwo 16.05.2012 r.
MALENSTWO84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 19:10   #22
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: niechciani goście z pracy na weselu

Cytat:
Napisane przez sorcierenoire Pokaż wiadomość
Myślę, że w takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem będzie niezawiadamianie w ogóle tych osób o niczym. Jeśli wiadomo czym się takie zawiadomienie kończy, ja bym w ogóle się w to nie bawiła Winietki tez są dobrym rozwiązaniem, ja bym jednak od razu zaznaczyła, że nie przewiduję miejsc na weselu dla delegacji.
My tak zrobiliśmy, nawet jeśli wiedzieli kiedy jest slub to nie wiedzieli w którym kosciele ani na jakiej sali jest wesele.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 19:29   #23
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: niechciani goście z pracy na weselu

Dokładnie, niech wszyscy wiedzą że bierzecie ślub, ale nie muszą wiedzieć dokładnie kiedy. gdzie i o której godzinie
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 22:30   #24
marta i chomik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 17
Dot.: niechciani goście z pracy na weselu

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Dokładnie, niech wszyscy wiedzą że bierzecie ślub, ale nie muszą wiedzieć dokładnie kiedy. gdzie i o której godzinie
i tak tez mam nadzieje bedzie
__________________
28.08.2010
marta i chomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 15:32   #25
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: niechciani goście z pracy na weselu

ja bym po ślubie podziękowała wszystkim za przyjście (tak oficjalnie) i głośno potwierdziła zaproszenie najbliższej rodziny na skromny obiad czy jak to tam sobie nazwiecie w sensie żeby dać do zrozumienia że tylko najbliższa rodzina (czyli ta która dostała zaproszenia) może liczyć na ciąg dalszy imprezy
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:06.