Richesse de Diacolor - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-25, 13:55   #61
Arrasando
Rozeznanie
 
Avatar Arrasando
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 772
Dot.: Richesse de Diacolor

Czy możecie doradzić w sprawie wyboru koloru farby Diacolor? Aktualnie mam mniej więcej taki kolor klik w marcu miałam rozjaśniane włosy z ciemnego brązu do rudego potem nałożyłam jasny brąz, ale oczywiście wyszedł ciemny brąz (nawet bardzo ciemny) który spłukał się do koloru zbliżonego w linku zostawiając hmm kasztanowe/rudawe refleksy (widoczne tylko w sztucznym świetle)
Kolor jaki od zawsze chciałam uzyskać to taki jak w załącznikach. Czyli w moim przypadku muszę troche przyciemnić kolor, pogłębić go, ale nie mam pojęcia jaki kolor wybrać żeby nie otrzymać czarnego tylko właśnie taki brąz jak w załączniku (głównie nr2) ?
[tu] jest paleta.
Farbować będę dopiero po wakacjach więc kolor, który mam teraz może się do tego czasu jeszcze trochę rozjaśnić.
__________________
`there's a big
a big hard sun beating on the big people
in the big hard world
..`

Edytowane przez Arrasando
Czas edycji: 2010-06-25 o 15:13
Arrasando jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 13:36   #62
NataszaP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6
Dot.: Richesse de Diacolor

Witam , zwracam się z pytaniem dot.odcieni diacoloru. Chcę wrocic do ciemniejszego blondu.Obecnie mam odrost w kolorze ciemny blond a reszta jasna.Co polecacie wybrać? chce aby to byl kolor o ton lub dwa jasniejszy od mojego naturalnego ( poziom 6) taki jakby brązowy blond.Odcienie opalizujące wychodza u mnie buro, potem sie zmywaja na buro-zółte coś.( dokladnie odcien 6.02). jak się zmywają odcienie naturalne?
NataszaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 17:44   #63
aniakf
Raczkowanie
 
Avatar aniakf
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 315
Dot.: Richesse de Diacolor

Witam, mam pytanko. Czy ktoś farbował richesse beżowy cynamon?jak wychodzi ten kolorek?
aniakf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 13:08   #64
ote
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 11
Dot.: Richesse de Diacolor

Chciałam podzilic sie swoimi spostrzezeniami na temat kolororyzacji richesee.

Wczoraj potraktowalam swoje wlosy ta farbka, kolor 4.0 braz. Balam sie, ze wlosy wyjda bardzo ciemne - prawie czarne, ale nic podobnego nie mialo miejsca. Wyszedl piekny naturalny braz \o/. Dosławnie naturalny, trudno przyporzadkowac by bylo otrzymany odcien zarowno do zimnych jak i cieplych brazow.

Jeszcze slowem wstepu opisze swoje wlosy, bo to jest chyba kluczowe jezeli chodzi o finalny efekt farbowania.

Naturalnie mam dość ciemny braz - zdecydowanie cieply ze zlotymi przeblyskami (zawsze mi wszyscy mowili, ze niespotykany), wlosy bardzo grube, ale podatne, wlosow b. duzo. Nigdy na jakosc wlosa nie narzekalam i dlugo szukalam specyfiku ktorym moglabym je potraktowac .

Nigdy nie zdecydowalabym sie na koloryzację, bo moj naturalny kolor yl piekny, jendak w maju zachcialo mi sie wiekszego ocieplenia swgo koloru i rozswietlenia. Zdecydowalam sie na farbe BIOKAP byla to jedna z 6, nie pamietam dokladnie, ale na probniku bardzo ciemna choc w nazwie miala 'blond'. Farba nie rozjasnila wlosow ale pojawily sie rudo-czewone refleksy fuuuuuuj, probowalam to najpierw zniwelowac wella color touch 5/77 (jezeli dobrze pamietam) - jeszcze bardziej ocieplilo to kolor. Choć odcien wlosow byl calkiem ladny, to nie moglam na siebie patrzec w lustrze, mialam problemy z podkladem i z tym by sie umalowac. Zdecydowanie kolor mi nie sluzyl! Chcialam wrocic do naturalnego (((. Odczekalam z miesiac, az WCT sie wyplucze i wczoraj nalozylam L'oreal Richesee. Wlosy piekne, blyszczace, absolutnie nie zniszczone, kolor odrobine ciemniejszy od naturalnego ale wreszcie bez cienia rudosci.

Polecam
ote jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 18:14   #65
1b6d54f559f35ff664227d3ade0a7aa72976e715_640d16695c0a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 13
Dot.: Richesse de Diacolor

Czy z Richesse znajdę odcień, dający podobny efekt? Kosmyk przedstawia zbliżony kolor moich włosów (tylko moje mają chłodny odcień).
1b6d54f559f35ff664227d3ade0a7aa72976e715_640d16695c0a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 14:37   #66
Blualaya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 7
Dot.: Richesse de Diacolor

Mam pewien problem i licze na Waszą pomoc
Mam włosy rozjaśniane z ciemnego blondu na bardzo jasny blond. Zachciało mi sie odmiany na ciemny blond. Polecono mi krem kolorzujący bez amoniaku. Ponoć kolor miał trzymać jakiś miesiąc po czym zniknąć z włosów. Zaryzykowałąm i wyszło ok, kolor był łady, a po miesiącu wrócił do wyjściowego co mnie bardzo cieszyło bo nie chciałąm go trwale zmieniać.
Ale ostatnio nałożyłam na włosy jasny brąz, tzn tak się kolor nazywał,na moich włosach wyszedł prawie czarny! Jest straszny, nawet niepodobny do tego jaki miał wyjść. W ogóle do mnie nie pasuje.
Mam go już ponad 3 tygodnie i kolor ani drgnie! Może tylko troszkę wyblakł.
Czy ten kolor w końcu się wypłucze tak jak ostatnio? Czy musze zrobić dekoloryzacje żeby sie go pozbyć czy jest jakiś iinny sposób?

Edytowane przez Blualaya
Czas edycji: 2012-01-14 o 14:39 Powód: Doda,żekrem którego używałam to właśnie Richesse diacolor
Blualaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 20:43   #67
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Richesse de Diacolor

Richesse de Diacolor 6,02+6,00 pól na pół (opalizujący +natura) kładziony na ten sam sprany(7 tygodniowy)kolor foto 2

1,6- z lampa
2-na taki kładziony richesse
3,4,5 -bez lampy, światło dzienne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06014.jpg (140,4 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05970.jpg (112,6 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06032.jpg (82,8 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06030.jpg (78,1 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06031.jpg (80,1 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06035.jpg (156,3 KB, 40 załadowań)
__________________
W myślach wszystko ma początek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2012-01-23 o 11:29
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-31, 11:30   #68
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Richesse de Diacolor

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
Richesse de Diacolor 6,02+6,00 pól na pół (opalizujący +natura) kładziony na ten sam sprany(7 tygodniowy)kolor foto 2

1,6- z lampa
2-na taki kładziony richesse
3,4,5 -bez lampy, światło dzienne
świetnie Ci wyszło

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

ja zamówiłam odcień 7.31 na moje rozjaśnione włosy
zobaczymy jak wyjdzie
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 18:08   #69
Noel
Raczkowanie
 
Avatar Noel
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 67
Dot.: Richesse de Diacolor

Czy ktoś wie, czy można łączyć Richesse de Diacolor z rewelatorem 2,7% przeznaczonym do nowych wersji tej farby DiaLight i DiaRichesse? Będę wdzięczna za odpowiedź
__________________
"Prosiłem o wszystko, by cieszyć się życiem, dostałem Życie po to, by cieszyć się wszystkim! (...)"
Noel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:43.