Pomoc w metamorfozie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-04, 13:01   #1
4a3f096eff083cafec39d913d8ee34eda426becb_65652d825c479
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 8

Pomoc w metamorfozie


Witam użytkowniczki wizaz-u.
Chciałbym coś zmienić w swoim wyglądzie i zwracam się do was o porady.
Po pierwsze:
Fryzura, co zrobić z włosami? Kolor jak widać, lekko kręcone, szopowate, stosuję od jakiegoś czasu odzywkę nivea straight and gloss i po niej mniej się puszą i kręcą włosy. Mi by pasowało jakoś przyciemnić lekko kolor. Może jakiś zarost by pasował? Jakaś fryzura konkretna?
Co stosować do włosów aby wyglądały lepiej? Miały jakiś połysk, nie były takie sianowate.

Po drugie:
Cera, ciężko mi się opalić, a jak się opalę to schodzi kolor. Ogólnie mam skórę twarzy tłustą z lekkimi przebarwieniami. Chciałbym aby wyglądała zdrowiej i ładniej.
Co polecacie na dłonie i paznokcie? Wyglądają jak u 40 letniego pracownika fizycznego (patrz załącznik), w przeszłości występowały uczulenia (swędzenia, łuszczenia skóry, puchnięcie palców) od pracy w gastronomi (chemia, gorąca woda itp.).

Z drogerii stosuję odzywkę wyżej wspomnianą, krem nivea (niebieski) głównie po goleniu, pianka do golenia, krem do rąk alantan chyba (jakiś naturalny, bez chemii) i czasami jakiś płyn / mleczko do twarzy, sampon jaki się napatoczy a jest ich dużo na półce, ale często używam head and shoulders przeciwłupieżowy.

po ostatnie:
Jakiś styl w ubraniach polecicie? Głównie noszę niebieskie jeansy, podkoszulek zwykły, bluza lub sweter, oczywiście czarne. Mam kilka nowych koszul w kartę i bez ale okazyjnie je noszę.

To wszystko, proszę o porady, opinie, krytyka tez mile widziana
4a3f096eff083cafec39d913d8ee34eda426becb_65652d825c479 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 14:43   #2
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Pomoc w metamorfozie

Jeśli możesz to dodaj choć jedno zdjęcie twarzy w lepszej rozdzielczości (i wogole jakości)

Skąd pomysł, żeby przyciemnić kolor? Masz rude włosy i takie same brwi, zeby nie było widać odrostu musiałbyś farbować włosy co 2 tyg a co z brwiami? jakby to wyglądało ciemne włosy i jasne brwi? to raz. dwa, gwarantuję, że po takich zabiegach mocno osłabiłbyś swoje włosy. to pewne.

Na tłusta cerę i problemy z przebarwieniami polecam zawsze retinoidy, jako że po tym mocno złuszcza się naskórek i wszelkie blizny, przebarwienia schodzą dość szybko, ale jesli piszeesz, ze skora jest zaczerwieniona to bym raczej uważała ze stosowaniem, bo to trochę drażniące środki.
co do dłoni,,, wygląda na to, ze mocno nadwerężyłeś barierę ochronną naskórka, radziłabym przestać w ogole myć dłonie mydłami czy to w płynie czy kostce takimi pachnącymi ze sklpeu. kup sobie szare mydło, albo glicerynowe (mają najwiecej naturalnych skladnikow, ewentulanie coś co poleci Ci lekarz, bo jego też warto by odwiedzić ws twarzy i dłoni.
Na dłonie pomóc mogą też wszekie olejki, tj arganowy czy nawet oliwa z oliwek.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 15:43   #3
kosmetyczna1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1
Dot.: Pomoc w metamorfozie

twarz
kosmetyczna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 18:15   #4
4a3f096eff083cafec39d913d8ee34eda426becb_65652d825c479
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 8
Dot.: Pomoc w metamorfozie

Dodaje zdjęcie w większej rozdzielczości
http://1drv.ms/1Kcgigd
4a3f096eff083cafec39d913d8ee34eda426becb_65652d825c479 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 19:23   #5
trythis
Raczkowanie
 
Avatar trythis
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 53
Dot.: Pomoc w metamorfozie

Jeśli chodzi o pielęgnację włosów to polecam odżywkę Garnier Avocado i Masło Karite lub Alterra, szampon również Alterra (o wiele lepszy niż Head'n'shoulders).

Myślałeś o zmianie oprawek w okularach? Tu robi ogromną różnicę, wiem po sobie
__________________
"Tyle wiemy o sobie na ile nas sprawdzono..."

blog!

66 kg -> 64 kg -> 62 kg -> 60 kg -> 58 kg

CG - 11.11.2012
trythis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 11:59   #6
201706120937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 127
Dot.: Pomoc w metamorfozie

Przyciemniłabym jakąś naturalną metodą np. henną włosy i brwi do brązu - będziesz wtedy wyraźniej wyglądał i podkreśli to ładnie oczy, zmiana na korzyść. Co do cery to odrobinę koloru może dodać maseczka z glinki czerwonej, nic więcej mi nie przychodzi do głowy bo po piciu marchwi cera robi się sztucznie żółta, poza tym blada cera u facetów jest fajna
201706120937 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 14:27   #7
milkandsugar
Raczkowanie
 
Avatar milkandsugar
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 363
Dot.: Pomoc w metamorfozie

Ja również polecam zmianę oprawek na inne, Panie w salonach na pewno doradzą Ci coś lepszego, co będzie pasować do Ciebie. Co do włosów, może troszeczkę ciemniejsze ?
milkandsugar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-09, 03:06   #8
4a3f096eff083cafec39d913d8ee34eda426becb_65652d825c479
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 8
Dot.: Pomoc w metamorfozie

Z oprawkami było tak, że pokazała mi 4-5 oprawek pasujących do mnie i miałem wybrać jakie mi się podobają, a z włosami wymyśliłem coś takiego aby minimalnie przyciemnić szamponetką bo to co wyczytałem henna przyciemnia kolor ale, podchodzi wtedy pod rudy kolor.
Co polecacie na włosy afro, teraz mam dłuższe trochę i strasznie się puszą, sano na głowie dosłownie, żelu (mocnego) użyje to już tak się nie puszą, ale wyglądają sztucznie. Czy ściąć po prostu je (na 1,5 - 2 cm się ścinam zazwyczaj)
4a3f096eff083cafec39d913d8ee34eda426becb_65652d825c479 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 09:27   #9
martynka9007
Rozeznanie
 
Avatar martynka9007
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 755
Dot.: Pomoc w metamorfozie

grzeg, moim zdaniem obcinać, mój TŻ ma loki jak Shakira i jakoś nie wyobrażam sobie jego we włosach dłuższych niż parę mm. Wydaję mi się że w kręconych włosach twoja twarz nie będzie wyglądać wow. Zmieniła bym oprawki okularów na brązowe które są tylko u góry okulara, a na dole samo szkło. Dla osób z delikatną jasną cerą masywne czarne oprawki są po prostu zbyt agresywne i ciężkie, na pierwszy rzut oka widać je, nie Ciebie. Włosy przyciemniłabym ale dosłownie o ton, góra dwa - szamponetką, pamiętaj że jeżeli przesadzisz z kolorem, będziesz musiał coś zrobić z brwiami, bo będą komicznie wyglądać jasne brwi i ciemne włosy!
Na skórę, jej kolor, nic nie poradzisz, są osoby które po prostu się nie opalają bo mają taką cerę i już, a każda ingerencja samoopalaczem czy piciem karotenu, zazwyczaj dobrze nie wychodzi. Swoją drogą facet z jasną karnacją jest okej Co do dłoni, maski parafinowe, na wygładzenie, zmiękczenie i wybielenie skóry na dłoniach, plus dobry krem Powodzenia
martynka9007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-09 10:27:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:05.