Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-08, 21:40   #4261
Córka D'artagnana
Zakorzenienie
 
Avatar Córka D'artagnana
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 957
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Nie ukrywam, że zapach mnie zauroczył. Jest taki kwiatowo-orientalny, mocny, donośny, świetnie skomponowany, (zwłaszcza) jak na średnio/nisko półkowca jest naprawdę ciekawy. Jest mój.

Zresztą mam nieodparte wrażenie, że gdzieś już coś podobnego wąchałam tylko na półce wyżej.
Możliwe, możliwe, mam podobne odczucia związane z tym zapachem. Jakbym znała juz ten zapach.Troszkę zblizony do Miss Dior Cherie, ale pozbawiony tych szyprowych, szampańskich nutek, i nie ma tam truskawek. Jest coś kwaśnego, truskawkowopodobnego- o juz wiem, dżem owocowy.Zapach jak dla mnie, wodnisty, kwaskowaty i słodki. Ale Pomadko...orientalny ?

A pachniałam dzisiaj, o ranny...Coco Chanel, wybitnie wieczorowy zapchchyba nie na mój nos i zdrowie. Zapach tak mocny,pieprzny aż do bólu gardła. Bardzo piękny i bardzo mi sie podoba, ale musze uważac, poniewaz dostaję kataru po nim i kicham.
Córka D'artagnana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-08, 21:55   #4262
paolla
Zadomowienie
 
Avatar paolla
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 378
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Gloria to taki typowy słodziak? Spodoba mi się?
kurcze, w opisywaniu zapachów jestem kiepska, ale spróbuję. od niektórych słodziaków mam mdłości (L de Lolita na przykład nie potrafiłabym nosić), a Gloria jest słodka, ale w taki przystępny sposób. no, chyba, że to za mało cukru w cukrze

z płynów procentowych, lecz doustnych - piłam dziś pyszną chorwacką rakiję gruszkową
paolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-08, 21:58   #4263
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez paolla Pokaż wiadomość
kurcze, w opisywaniu zapachów jestem kiepska, ale spróbuję. od niektórych słodziaków mam mdłości (L de Lolita na przykład nie potrafiłabym nosić), a Gloria jest słodka, ale w taki przystępny sposób. no, chyba, że to za mało cukru w cukrze
a czy jest do czegoś podobna?
jest bardziej jak The Parfum czy jak Magnetism?
słodka poważnie czy słodka zalotnie?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-08, 22:02   #4264
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Nosku, jest słodka zalotnie, taka poscielowa
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-08, 22:07   #4265
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA Pokaż wiadomość
A wiecie ,że ja tez nieoczekiwanie znajdywałam zgubione rzeczy w butach?

Coś w tym jest, może dobre duszki nasze zagubione rzeczy wrzucaja do butów
Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Angel byłam pewna ze aparat sie znajdzie, ja w tamtym roku zgubiłam złoty łancuszek z wisiorkiem w solarium, a jak sie okazało, przy szukaniu bransoletki znalazłam wisiorek, a bransoletka była u fryzjerki w bucie który stał w jej kuchni.

Cos mamy wspólnego z tymi buciorami
O rany, to coś jest na rzeczy z tymi butami A może to spóźnione, aewentualnie ciut przedwczesne prezenty od Mikołaja z okazji 6 grudnia ?



Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Angelku, byłam przekonana że Twój aparat się odnajdzie
Tak właściwie to ja też intuicyjnie przeczuwałam, że to chamskie bydle gdzieś się przede mną kryje Ale i tak bardzo zaskoczyła mnie jego ostateczna lokalizacja

Cytat:
Nie pachnę jeszcze niczym, zmutno mi bo TŻ właśnie pojechał na lotnisko, leci do Malezji na konferencję wróci dopiero w piątek a to będzie trudny tydzień dla mnie i szkoda że go nie będzie

Przeszłabym się na siłownię, ale czekam na kolejny telefon w sprawie pracy i nie wiem czy ryzykować niemożność odebrania. Ma do mnie dzwonić ktoś kto pracuje na podobnym stanowisku i mi opowiedzieć jak to tak naprawdę wygląda - ta rozmowa mi może naprawdę dużo dać.

Dzień się dopiero zaczął a ja mam już dość
Trzymam kciuki, żeby te kilka dni jak najszybciej zleciało

Nosku, słodziak, słodziak Ale taki charakterny i naprawdę z klasą

Pozmywałam z siebie wszystkie dzisiejsze perfumy, ale i tak pod prysznicem zaszalałam Był peeling waniliowo-pomarańczowy, na to wiśniowa galaretka pod prysznic a na koniec kremowa oliwka Nivea Na włosach mam jeszcze lepszą mieszankę - szampon o zapachu kiwi i pigwy i odżywka bez spłukiwania, która pachnie obłędnym mango. Później jeszcze układałam włosy więc mam na głowie serum o zapachu arbuza i spray termoochronny o zapachu truskawkowej oranżady Gdybym miała tak "chłonne" na zapachy skórę i włosy jak Katt to chyba bym ludzi zabiła moją wonnością A tak nie ma ofiar w ludziach

Więc i tak cholera pachnę Nadgarstki jednak bezwonne, bo zabieram się za testowanie cudeniek od Racheli
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-08, 22:08   #4266
paolla
Zadomowienie
 
Avatar paolla
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 378
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

ze znanych mi zapachów na mój nos najbliżej jej do Amour Kenzo, jednak Gloria bardziej mi się podoba, czuję w niej coś jakby cynamonowego, czego w Amour nie ma. Kropka75 czuła w Glorii podobieństwo do Jette By Night, ja nie moge tego potwierdzic, gdyż nie znam tego zapachu (podobnie jak The Parfum)

tutaj link do wątku o Glorii: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=136346
paolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-08, 22:14   #4267
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

dzięki więc chyba muszę jakoś się do Glorii przymierzyć w takim razie będzie ciężki wybór na wrześniowe łowy (które już tuż tuż )

Angel, ale mix sobie urządziłaś
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-08, 22:29   #4268
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Dla mnie Gloria to taki kameleon - niby słodka, ale jest w niej coś surowego, leśno-iglastego. Delikatna, promienna, zmienna

Angel, czekam na opisy i wrażenia ;>

---

Zrobiłam porządki w szafie, spakowałam paczkę i cholera, niedobrze mi na samą myśl o wtorkowym egzaminie Jestem strasznie zła, bo naprawdę staram się i nic z tego nie wychodzi! Nie mogę na to patrzeć, nie mogę się nad tym skupić, a co najgorsze - mam wrażenie, że to co (z trudem) czytam, wylatuje mi z głowy jak woda z kranu. Wyje*** mnie z tych studiów jak nic, i to przez taką beznadziejną cholerę jak mikrobiologia
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-08, 22:31   #4269
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Idusiu, dziękuję za życzenia
Jak się podoba Still?

Nosku, za podejście do zwierzaków
Różanego Anioła możesz przetestować w Marionnaud w Galerii Orkana (prawie pełny tester, sama zapoznałam się tam z tym zapachem). W Sephorze z Aniołkowych testerów tylko Angel Innocent Secret (ciekawy skądinąd i w dobrej cenie)

Rachelo
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest

Edytowane przez dzika truskawa
Czas edycji: 2007-09-08 o 22:33 Powód: dopisek
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-08, 22:38   #4270
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

rachelo, na pewno zdasz śpiewająco

truskawo, dziękuję za informację, jakoś tak zaczął mnie dręczyć ostatnio, mimo że z klasykiem mi nie po drodze, a Innocent Secret już znam
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-08, 22:39   #4271
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Nosku, ja też bardzo lubię empatię w stosunku do zwierzaków. Dlatego ode mnie też buziak dla Ciebie i tatka

Mix fajny

Moje biedne zwierzaki są jakieś niepełnosprawne umysłowo Stinky nie umie wskoczyć na parapet tylko jak ostatni idiota wpełzuje po kaloryferze. Misiaczek z kolei ma bulimię. Tzn zawsze strasznie łapczywie i bardzo dużo je - zarówno swoją jak i Stinkiego porcję - na raz a potem okropnie wymiotuje Co za ... Misiakowi temu głupiemu żarłokowi trzeba jakoś racjonalizować to żarcie, bo się głupek wykończy.

Rachelko, już się uzewnętrzniłam w odpowiednim wątku Trzymam kciukasy
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-08, 22:55   #4272
Szara Róża
Zakorzenienie
 
Avatar Szara Róża
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 207
GG do Szara Róża
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość

Zrobiłam porządki w szafie, spakowałam paczkę i cholera, niedobrze mi na samą myśl o wtorkowym egzaminie Jestem strasznie zła, bo naprawdę staram się i nic z tego nie wychodzi! Nie mogę na to patrzeć, nie mogę się nad tym skupić, a co najgorsze - mam wrażenie, że to co (z trudem) czytam, wylatuje mi z głowy jak woda z kranu. Wyje*** mnie z tych studiów jak nic, i to przez taką beznadziejną cholerę jak mikrobiologia
Rachelo, no właśnie, to tylko takie wrażenie . Tak naprawdę, nauczyłaś się już wszystkiego, co powinnaś umieć i co będzie Ci potrzebne na egzaminie - mózg napuchnął od wiedzy jak gąbka od wilgoci i stąd te "wodnokranowe" odczucia .
Na pewno wszystko pójdzie jak po maśle, więc proszę nie tracić wiary w swoje możliwości!
__________________
"Są takie chwile, gdy się nie śmie badać
swej własnej duszy, bo się człowiek lęknie,
że ani jednej nie znajdzie w niej struny,
co potrącona, jeszcze czysto dźwięknie."


Szara Róża jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-08, 22:57   #4273
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
rachelo, na pewno zdasz śpiewająco
Tak, stawiam na mruczaną wersję Marszu pogrzebowego :|

Dzięki dziewczyny za słowa otuchy, ale to raczej beznadziejna sprawa.

---

Angel - widziałam i ciekawam Twojej opinii na temat Madness i Must.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-08, 23:01   #4274
Aragonte
Wtajemniczenie
 
Avatar Aragonte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 485
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Rachelo, trzymam kciuki za wynik egzaminu

Skropiłam się Etrą przed snem - wsłuchuję się w krople deszczu walące w okno i jakoś mi przeraźliwie smutno się zrobiło...
Aragonte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-08, 23:10   #4275
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Rachel - miło mi, że jesteś ciekawa Zaraz lecę do łazienki potraktować nadgarstki płynem micelarnym i testuję dalej Moje kiepskie gadki na temat Must i Madness będą ze specjalną dedykacją dla Ciebie

Pokazywałam fioleczki mojej rodzicielce i ta cholernica stwierdziła, że sugerując się nazwą to Madness będzie dla mnie idealne



Kiepsko się czuję


/edit/ właśnie znalazłam "mój" wzór tatuażu Tylko kiedy ja go zrobię...
__________________
pachnę

Edytowane przez your Angel
Czas edycji: 2007-09-09 o 00:20
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-08, 23:53   #4276
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Rachelo, skoro ja zdałam mikrobiologię, to znaczy, że każdy może. Głupie to jak nie wiem co, a jeszcze na moim wydziale pani profesor uważa to za naj naj najważniejszy przedmiot na całym świecie. Za drugim razem mi się udało i za nic nie chcę do tego wracać... Póki co

W temacie: Dolce & Gabbana, na nadgarstkach Blv Bvlgari i Delices de Cartier
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-09, 00:22   #4277
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Jeszcze ekstraktem smoczym , od rana

Ale do snu zamierzam wypsikac się Nokturnem Carona.
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-09, 00:42   #4278
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Truskawo - wszystkiego najlepszego i pachnącego z okazji niedawnych urodzin

Wesoło tu było jak mnie nie było I śliczne nowe twarze w avatarach się pojawiły. Bardzo mi się takie avy podobają. Na moim to też ja, tylko jakby nieco bardziej w oddali (wyglądam na nim jak dziecko, co zgubiło się mamie w wielkim sklepie ) Też bym sobie coś podobnego do Waszych zmontowała, ale mi to zawsze tyyyyle czasu zajmuje...
Po tygodniu spędzonym w nowej pracy nie mam już takich złych myśli i czuję się coraz lepiej i pewniej w roli sekretarki Chyba Wasze ciepłe myśli pomogły. Tylko to poranne wstawanie (5 rano ) mnie dobija, ale mam nadzieję że szybko wejdę w nowy rytm.

Fenris - ściskam Cię mocno i całuję. Nie potrafię radzić, nie zawsze wiem co powiedzieć, ale myślę o Tobie i wierzę że wszystko co najlepsze jeszcze przed Tobą

Cytat:
Napisane przez khy Pokaż wiadomość
A pachne resztkami Shiny Creation La Perla .
Bardzo lubię Shiny Creation, ale po przeczytaniu kiepskich opinii o nim (że niby prymitywny, prosty i banalny) zaczęłam się zastanawiać nad swoim gustem Powiedz Khy, że też go lubisz, to przynajmniej będziemy dwie.

Zaległości miałam dużo, ale już przynajmniej przez ten najobszerniejszy wątek przebrnęłam (mąż w pracy, więc mnie nie goni do łóżka - hehe, ale i tak na odległość wyczaił co robię; ciekawe skąd wie ). Dodatkowo umilałam sobie wieczór muzyką z youtuby.
Najpierw była wspomniana (jakieś trzy dni temu ) Amy Winehouse. Moje typy na dzisiejszy wieczór: "Back to black" http://www.youtube.com/watch?v=aygAu1x2uQo i "You know I'm no good" http://www.youtube.com/watch?v=HFVM5...elated&search=
Potem przerzuciłam się na mojego niezawodnego smutasa (zawsze się przy tym wyryczę i już mi lepiej, ale muszę słuchać i jednocześnie śpiewać minimum 5 razy pod rząd - zrozumiałe więc, że stosuję tylko jak jestem sama w domu). Sade "King of Sorrow" (uwielbiam i melodię i słowa i klip; Sade to taka piękna kobieta ) http://www.youtube.com/watch?v=uKbfpU2pmHk
A na koniec, z okazji późnej godziny, przerzuciłam się na coś bardziej abstrakcyjnego - Bjork (Joasiu - zawsze z wielką przyjemnością oglądam ją w Twoich awatarach). Mój ulubiony kawałek "Joga" http://www.youtube.com/watch?v=_R9eTtKpzjU Mam dreszcze, kiedy to słyszę
Wydaje mi się do tego, że w klipie występują islandzkie krajobrazy. A moim największym marzeniem podróżniczym jest wyprawa na Islandię. Wierzę, że kiedyś się to spełni.

W temacie:
wczoraj pachniałam moim ukochanym zakurzonym słoniem czyli Dzingiem! Coraz bardziej kocham ten zapach. Był doskonały nawet w bardzo wysokiej temperaturze, jest doskonały podczas chłodu i deszczu. To miłość wbrew wszystkiemu, przecież nie lubię takich zapachów
Tweraz siedzę w mężowskiej polarowej bluzie i pachnę rabarbarowym ciastem (Brit Red). Ale dzisiaj na mnie nic się jakoś za dobrze nie trzyma. Wcześniej testy Poeme, nie dla mnie on - za dużo brzoskwiń.
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-09, 01:03   #4279
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Rachela, śmiej się, śmiej! Zobaczysz, niedługo dostanę mejla z NASA, i wtedy się przekonasz... Trzymam za tę poprawkę! Będzie dobrze, nie wymyślaj czarnych scenariuszy. Ja np. (fakt, wzór sumienności ) uczyłem się mniej niż na egz., a poszło lepiej Takie ci jaja

Contax, czyżby znowu globus dawał się we znaki?

Strachulcu, myślałem, że gzik to potrawa czysto Wielkopolska, a widzę, żeś Ty ze stolicy. U mnie (kuj.-pom.) praktycznie nikt nie kojarzy, o so chosi Co innego w moich "rodzinnych" stronach (powiat Nowy Tomyśl). Tak na marginesie, to też uwielbiam
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-09, 01:03   #4280
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Dziękuję Agnysko

Okazało się, że gzik wymyśliłam niezależnie, na drugim końcu Polski. Rodzina nazywa toto "cebulastym twarożkiem" i zawsze mi wyżerają większość, grrr...
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest

Edytowane przez dzika truskawa
Czas edycji: 2007-09-09 o 01:06 Powód: dopisek
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-09, 02:19   #4281
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Na noc, żeby nie myśleć o słodyczach, pachnę mieszanką L LL i Tumulte.

Czuję się beznadziejnie i nijako. Jak taka szara plama, przeciętny odsetek społeczeństwa, bez ambicji i przyszłości. Słowem: porażka :|


Nie zatruwam, dobranoc...


Nocą sen obejmie letnie cienie mego życia.
Czyje to, do cholery??? Uczepiło się mnie i nie mogę dobrnąć do źródła.
Tylko mnie nie straszcie, że Coelho, bo uznam że ze mną jest gorzej niż myślałam ._.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-09, 02:36   #4282
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Bardzo lubię Shiny Creation, ale po przeczytaniu kiepskich opinii o nim (że niby prymitywny, prosty i banalny) zaczęłam się zastanawiać nad swoim gustem Powiedz Khy, że też go lubisz, to przynajmniej będziemy dwie.
Trzy, będziemy trzy
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-09, 03:01   #4283
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Na noc, żeby nie myśleć o słodyczach, pachnę mieszanką L LL i Tumulte.

Czuję się beznadziejnie i nijako. Jak taka szara plama, przeciętny odsetek społeczeństwa, bez ambicji i przyszłości. Słowem: porażka :|


Nie zatruwam, dobranoc...
Rachelo, nie zatruwasz. Każdy ma czasem kiepskie momenty - jesteśmy ludźmi, ale czasem tylko ludźmi. Nie ma powodu się tego krępować.

Szarość, przeciętność, nędza kompletna, brak wizji wspaniałej przyszłości...? Każdy z nas to zna, każdy z nas to przeżywa, każdy przez to przechodzi. Nawet geniusze mają chwile zwątpienia. Daję słowo, choć o tych geniuszach to ja tylko teoretycznie...


Mnie po meczu humor dopisuje. Głos trochę słabiej, bo darliśmy się jak wściekli (czyli jak zawsze).

---------------------------------
Pachnę drugi dzień z rzędu sandałami Lucka.
Cieleśnie, dogłębnie i obłędnie po prostu...
---------------------------------

Rachelo - nie potrafię nie zadać tego pytania:
Czy na Twoim awatarze jest jakieś rogate stworzenie czające się na... pierś?!
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-09, 03:03   #4284
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Rachelo - nie potrafię nie zadać tego pytania:
Czy na Twoim awatarze jest jakieś rogate stworzenie czające się na... pierś?!
No proooszę Cię To nie pierś, babo zboczona, tylko tło, koniec traw itepe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg littlecreature by Ursula Vernon.jpg (18,3 KB, 15 załadowań)
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-09, 03:34   #4285
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
No proooszę Cię To nie pierś, babo zboczona, tylko tło, koniec traw itepe
A co jest zboczonego w piersi?!

Edytowane przez Sabbath
Czas edycji: 2007-09-09 o 06:44 Powód: "R" mi zeżarło - to dopisałam
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-09, 05:32   #4286
Szara Róża
Zakorzenienie
 
Avatar Szara Róża
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 207
GG do Szara Róża
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Dzisiejszy dzień będę sobie uprzyjemniać "Quarzazate" CdG. Mam w planach także testy Comme des Garcons 2, czyli garcons'owa niedziela pełną gębą się szykuje.


Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
A co jest zboczonego w piesi?!
Sabbath (gdy się leży na plecach, to piersi zbaczają na boki )
__________________
"Są takie chwile, gdy się nie śmie badać
swej własnej duszy, bo się człowiek lęknie,
że ani jednej nie znajdzie w niej struny,
co potrącona, jeszcze czysto dźwięknie."


Szara Róża jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-09, 06:25   #4287
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Strachulcu, myślałem, że gzik to potrawa czysto Wielkopolska, a widzę, żeś Ty ze stolicy. U mnie (kuj.-pom.) praktycznie nikt nie kojarzy, o so chosi Co innego w moich "rodzinnych" stronach (powiat Nowy Tomyśl). Tak na marginesie, to też uwielbiam
Nowy Tomyśl? Mój TŻ jest z Nowego Tomyśla Ja jestem z Poznania, w Warszawie mieszkam niecałe 3 lata

Wracam do łóżka, głowa mnie boli jak cholera
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-09, 06:38   #4288
khy
Zadomowienie
 
Avatar khy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 478
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA Pokaż wiadomość
Trzy, będziemy trzy
Lubie, lubie (Shiny Creation), choc dla mnie jest troche zbyt dziewczecy w tej swojej pudrowej kwiatowosci - ale generalnie zapach uwazam za sympatyczny i calkiem udany .

A pachne na razie kropelka Laury na nadgarstku i chyba wlasnie Laura dzis bedzie, calosciowo i testowo - a wiec znowu bedzie mi dziewczeco i kwiatowo, ha ;-)).
khy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-09, 07:15   #4289
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Shalimar edp
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-09, 07:18   #4290
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Pogoda pod psem Szaro i smutno. Wzięłam ciepłą kąpiel, zabalsamowałam się wanilia i spryskałam HC edt na poprawę humoru.
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:10.