wycieczki dzieci - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-11, 12:15   #1
karola86mam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1

wycieczki dzieci


Witam

Jestem mamą dwójki dzieci w wieku 5 i 9 lat .Mieszkam w Przeworsku. Planujemy rodzinny wyjazd z dziećmi w czasie wakacji na obszarze Podkarpacia,jednak nie znamy ciekawych miejsc na wypoczynek z dziećmi w tym obszarze. Pragniemy zapewnić dzieciom niezapomniane wspomnienia i dożo atrakcji. Nie za bardzo wiemy gdzie się udać z rodzinną?.A może ktoś z was ma ciekawe propozycje wyjazdu dla takich dzieci ?
karola86mam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 12:42   #2
kamilastec190
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1
Dot.: wycieczki dzieci

Witajcie,
Też jestem mamą z Podkarpacia. Faktycznie ciężko jest znaleźć ciekawe miejsce na wycieczkę dla dzieci na Podkarpaciu. Ja też szukałam w internecie, ale nie ma tam za bardzo informacji na ten temat. Niedawno powstała nowa strona internetowa Gdziecko.pl i tam można znaleźć wiele atrakcji dla takich mam jak my, codziennie jest aktualizowana, więc możesz tam sobie zobaczyć.

Pozdrawiam Aga, mama Tomka i Oliwii

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Witajcie,
Też jestem mamą z Podkarpacia. Faktycznie ciężko jest znaleźć ciekawe miejsce na wycieczkę dla dzieci na Podkarpaciu. Ja też szukałam w internecie, ale nie ma tam za bardzo informacji na ten temat. Niedawno powstała nowa strona internetowa Gdziecko.pl i tam można znaleźć wiele atrakcji dla takich mam jak my, codziennie jest aktualizowana, więc możesz tam sobie zobaczyć.

Pozdrawiam Aga, mama Tomka i Oliwii
kamilastec190 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 08:29   #3
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: wycieczki dzieci

może tu: http://kresowa-osada.pl/oferta-kreso...-rodzinny.html ?

a w ogóle jeśli chodzi o rodzinne wypady na Podkarpacie, to polecam kartę rodzinną: http://podkarpackakarta.pl/home w wielu miejscach jest dużo taniej, szczególnie w hotelach i restauracjach
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-30 09:29:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:39.