Cuckold - opinie, porady - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-12-24, 02:53   #31
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Cuckold - opinie, porady

[1=7cd1d0bf3fc279e4e45587f 61c3d7242fa9c0a30;7992133 1]Ale jak ona moze wyjsc z inicjatywa jak nawet nie wiesz czy to ja kreci?
Ja sie odwazylam zapytac faceta co mysli o trojkacie, orgii czy seksie analnym wzgledem mezczyzny, nie wysmial mnie, dowiedzialam sie o jego podejsciu do tych spraw i nie musze gdybac.[/QUOTE]

Facet chyba założył, że każda kobieta tego chce, trzeba tylko jej zakomunikować, że może
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-24, 03:09   #32
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Cuckold - opinie, porady

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;79921346]Facet chyba założył, że każda kobieta tego chce, trzeba tylko jej zakomunikować, że może [/QUOTE]
No najwyrazniej. Sam sobie tworzy problem
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-24, 03:45   #33
taylorswiftforever
Raczkowanie
 
Avatar taylorswiftforever
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 61
Dot.: Cuckold - opinie, porady

Może jestem staroświecka, ale dla mnie facet, który nie jest w stanie nawet porozmawiać ze swoją partnerką o fantazjach nie dojrzał do prób realizacji i może ją tylko skrzywdzić.
Powiedzenie jej o tym dziwnie by brzmiało, lol. Jej psychika, jej zgoda, jej świadomość nie jest istotna. Ważne, żebyś ty dziwnie nie zabrzmiał.
Wkręć ją, wkręć. Nic jej nie mów. Spij ją, wepchnij komuś w ramiona, popatrz i wtedy dopiero zastanów się czy na pewno ci się to podoba. Jeśli nie to ją zwyzywasz i rzucisz, niech ma poczucie winy i nic z tego nie rozumie, byle twoje fantazje się zgadzały.
Tak nie można robić, to okrutne. Jak boisz się wyjść z inicjatywą to tylko sugeruj, opowiedz jej coś, patrz jak będzie reagowała. Jeśli źle to daj jej spokój, jeśli tylko niepewnie to daj jej czas, niech się z tym oswoi a ewentualną realizację zostaw sobie na przyszłego sylwestra. Jeśli ONA tego zechce.

Zależy ci na niej? Liczy się dla ciebie w ogóle? Takie rzeczy ciężko się proponuje w związkach, które zupełnie nie rozmawiają o seksie, tym ciężej jeśli ona nie ma pojęcia o tym, co cię kręci.
Na jakieś 97% jej to nie kręci - reszta albo otwarcie się do tego przyznaje (nie ten przypadek), albo nigdy się do tego nie przyzna ze strachu że to jakiś test na wierność i jeśli podzieli się fantazjami to oberwie (możliwe), albo fantazjuje i chętnie by spróbowała, ale niekoniecznie aż cuckoldu, może tylko flirtów i jakichś dwuznaczności na oczach partnera.
Do cuckoldu trzeba mieć psychikę ze stali i konkretny typ osobowości - nawet takie fantazje nie oznaczają jeszcze chęci realizacji. realizacja zresztą też może być podyktowana chęcią uszczęśliwienia partnera, nie faktyczną ochotą na takie przygody.
Cytat:
Napisane przez kurdigen Pokaż wiadomość
Sam nie mam z tym doświadczenia ale od dłuższego czasu mnie intryguje taka forma związku, co o tym myślicie? Może ma ktoś z tym doświadczenie? Jak zaczęliście coś takiego?
Myślę, że bardzo łatwo skrzywdzić partnerkę. To prawie pewne, jeśli to na wstępie nie są jej pragnienia i inicjatywa.
Cytat:
Napisane przez kurdigen Pokaż wiadomość
nie musi być nawet tego elementu podglądania, można to robić na wiele sposobów ale podstawą jest to że partnerka robi różne seksualne rzeczy z innym mężczyzną, a to czy partner je obserwuje czy dowiaduje się później jest kwestią dogadania
Jak chcesz cokolwiek dogadywać, skoro nie umiesz nawet zapytać, co o tym sądzi?
Cytat:
Napisane przez kurdigen Pokaż wiadomość
no to też może być element cuckoldu, różne kombinacje są :P
Może wystarczą ci fantazje?
Cytat:
Napisane przez kurdigen Pokaż wiadomość
Naprawdę nikt nie praktykował cuckoldu na tym forum? Ja planuję tego spróbować w 2018 ale nie wiem jak namówić partnerkę, albo zasugerować bo namawiać nie chcę.
Co was by was przekonało do spróbowania tego? Jak mógłbym to zaproponować?
Praktykowałam, do pewnego stopnia. Nie można namawiać partnerów do takich rzeczy. Zacznijcie rozmawiać o seksie, o fantazjach, powoli.
Nic by mnie nie przekonało, gdybym nie miała ochoty. No, może pistolet przy czole.
Cytat:
Napisane przez kurdigen Pokaż wiadomość
myślałem już o tym! że wyjdę gdzieś się odlać do łazienki i znajdę jej kogoś do tańczenia na ten czas i stanę gdzieś z boku i będę patrzył ale boję się jak to się potoczy, może w sylwestra tego spróbuję
Czego się boisz?
Cytat:
Napisane przez kurdigen Pokaż wiadomość
nie chcę tego mówić tak wprost że ma zrobić to i tamto i namawiać, bo odbierze mi to całą przyjemność, chciałbym ją tylko nakierować żeby sama coś zaczęła lub zachciała spróbować
Nie możesz jej na to nakierować. Możesz przygotować ją na propozycję, zaproponować i zaakceptować odmowę. Jeśli nie odmówi, to sama zacznie próbować, jak się już dogadacie.
Cytat:
Napisane przez kurdigen Pokaż wiadomość
nie, to dziwnie brzmi, ja chciałbym żeby to jakoś naturalnie wyszło, mogę ją nakierować ale chcę aby to ona wyszła z inicjatywą
Takie rzeczy nie wychodzą naturalnie. Kręcą niewielu ludzi, bardzo niewiele kobiet, bez rozmów i poczucia bezpieczeństwa się nie da.
taylorswiftforever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-24, 12:30   #34
anna87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 766
Dot.: Cuckold - opinie, porady

[1=7cd1d0bf3fc279e4e45587f 61c3d7242fa9c0a30;7992098 1]Najlepiej ja zapytac o zdanie co sadzi o takich zabawach zamiast kombinowac i ustawiac takie rzeczy bez jej wiedzy. Dostaniesz odpowiedz co o tym sadzi i bedziesz wiedzial czy masz brnac w takie zabawy czy sobie odpuscic[/QUOTE]

Dokładnie.

I przyznam, że gdyby mnie ktoś próbował "wystawić na talerzu" bez zapytania, czy mnie to w ogóle interesuje, bo moja świadoma zgoda "odbrałaby przyjemność", to...
anna87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-24, 14:09   #35
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: Cuckold - opinie, porady

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Dokładnie.

I przyznam, że gdyby mnie ktoś próbował "wystawić na talerzu" bez zapytania, czy mnie to w ogóle interesuje, bo moja świadoma zgoda "odbrałaby przyjemność", to...
Tutaj bardziej chodzi o to aby do ego w ogóle doszło bo większość byłaby na nie.

Z mojego doświadczenia:
- znam może ze dwie dziewczyny które zareagowały by tak: . Wynikało to z doświadczenia w różnych układach. Do tego jasno komunikowały, że w trójkącie było fajnie.
-mężatki jak by weszły w romans to bez wiedzy męża.

Kurdigen boi się jasnych rozmów, bo boi się że usłyszy nie i temperatura opadnie.

Osobiście uważam, iż najlepiej aby dwie strony na początku związku dobrały się pod względem takich upodobań. Bo wiercenie dziury w brzuchu u partnerki, która tego nie chce jest nie fair.

Przerabiałem już to z dziewczyną gdy chciałem aby pokazała mi jak robi to z inną. Usłyszałem że ona nie, nie ma ciągotek, nie marzy o tym; to obrzydliwe itd.
Oczywiście mogłem ją zabrać do branżowej dyskoteki i wystawić na pokusę. Za którymś razem by zatańczyła z jakąś dziewczyną, przy kolejnym pomacała. Zasiane ziarno, za którymś razem by wykiełkowało...
Czy to fair? Nie.
Inna z kolei mówiła że jej kobiety nie kręcą, i fizycznie podobała się jej siostra jej byłego. Z nią może jakieś buzi, "poznanie" itd.
Tu grunt już był, kwestia ustaleń i szukania właściwej.
Ostatnia w tym temacie była kiedyś zadłużona w swojej nauczycielce. Przypadkiem trafiliśmy na taką co ją przypominała i "przydarzyło się".

Edytowane przez Clevland
Czas edycji: 2017-12-24 o 14:10
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-24, 14:16   #36
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Cuckold - opinie, porady

Cytat:
Napisane przez Clevland Pokaż wiadomość
Przerabiałem już to z dziewczyną gdy chciałem aby pokazała mi jak robi to z inną. Usłyszałem że ona nie, nie ma ciągotek, nie marzy o tym; to obrzydliwe itd.
Oczywiście mogłem ją zabrać do branżowej dyskoteki i wystawić na pokusę. Za którymś razem by zatańczyła z jakąś dziewczyną, przy kolejnym pomacała. Zasiane ziarno, za którymś razem by wykiełkowało...
Czy to fair? Nie.
Uważasz się za mistrza manipulacji czy kobiety za takie idiotki, ze nie zorientowałby się, że są w branżowej dyskotece i ze próbujesz do czegoś doprowadzić? Obrzydliwe jest nieco to, co piszesz, ze "ziarno by wykiełkowało". Niektórzy są pewni swoich upodobań i żadne ziarno by nie wykiełkowało.

Gdybym uważała coś za obrzydliwe, to byłabym wyczulona na takie próby nakłonienia mnie i nie byłoby to takie łatwe. Myślę, ze nie jestem wyjątkiem.

Btw, zadłużyć się można u kogoś na pieniądze, chyba nie o to ci chodzilo (tego już nie zacytowałam)
__________________

Edytowane przez kalor
Czas edycji: 2017-12-24 o 14:17
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-24, 14:36   #37
kurdigen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 38
Dot.: Cuckold - opinie, porady

[1=7cd1d0bf3fc279e4e45587f 61c3d7242fa9c0a30;7992133 1]Ale jak ona moze wyjsc z inicjatywa jak nawet nie wiesz czy to ja kreci?
Ja sie odwazylam zapytac faceta co mysli o trojkacie, orgii czy seksie analnym wzgledem mezczyzny, nie wysmial mnie, dowiedzialam sie o jego podejsciu do tych spraw i nie musze gdybac.[/QUOTE]

facet inaczej reaguje na rzeczy tego typu, jak ja coś wspomnę o trójkącie to ona z góry zakłada że nawet skoro teraz proponuje dodatkowego faceta to tylko dlatego żeby w przyszłości spróbować z inną dziewczyną, a że jest bardzo zazdrosna to już cały tydzień później chodzi zła
kurdigen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-24, 14:40   #38
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Cuckold - opinie, porady

Cytat:
Napisane przez kurdigen Pokaż wiadomość
facet inaczej reaguje na rzeczy tego typu, jak ja coś wspomnę o trójkącie to ona z góry zakłada że nawet skoro teraz proponuje dodatkowego faceta to tylko dlatego żeby w przyszłości spróbować z inną dziewczyną, a że jest bardzo zazdrosna to już cały tydzień później chodzi zła
Czyli masz odpowiedz, nie toleruje takich rzeczy ani dodatkowych ludzi w zyciu seksualnym. Dla niektorych ludzi to zdrada i musisz sie z tym pogodzic albo znalezc otwarta partnerke.

Mnie partner tez pytal o takie rzeczy i nie reagowalam histeria, bo pewnie zaraz z szafy wyskoczy wczesniej przez niego ukryta, dodatkowa kobieta do trojkata.
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-24, 15:22   #39
anna87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 766
Dot.: Cuckold - opinie, porady

Cytat:
Napisane przez Clevland Pokaż wiadomość
Tutaj bardziej chodzi o to aby do ego w ogóle doszło bo większość byłaby na nie.
Jemu chodziło o to, że nie chce nalegać i jej zmuszać. Natomiast z jakich przyczyn uważacie szytą grubymi nićmi intrygę za rozwiązanie. Sam mówisz, że to nie fair więc nie wiem, jak można coś takiego proponować.
A tekst o podawaniu kobiety na talerzu był tak uprzedmiotawiający, że aż nie wiem, jak skomentować.

Jestem za pytaniem wprost, tym bardziej, że efekt tych podchodów jest taki, że dziewczyna żyje w (nie tak) mylnym przekonaniu, iż autor chciał nią manipulować.
anna87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-26, 10:29   #40
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: Cuckold - opinie, porady

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
Uważasz się za mistrza manipulacji czy kobiety za takie idiotki, ze nie zorientowałby się, że są w branżowej dyskotece i ze próbujesz do czegoś doprowadzić? Obrzydliwe jest nieco to, co piszesz, ze "ziarno by wykiełkowało". Niektórzy są pewni swoich upodobań i żadne ziarno by nie wykiełkowało.

Gdybym uważała coś za obrzydliwe, to byłabym wyczulona na takie próby nakłonienia mnie i nie byłoby to takie łatwe. Myślę, ze nie jestem wyjątkiem.
Wyjście do branżowej (les,gay) dyskoteki jakoś nie było dla moich znajomych kobiet problemem. Bardziej dla facetów aby nie oglądać dwóch facetów albo komuś nie przyłożyć bo się do nich przystawia.
Co do tańca z drugą kobietą to nie wiem.

Cytat:
Napisane przez kurdigen Pokaż wiadomość
facet inaczej reaguje na rzeczy tego typu, jak ja coś wspomnę o trójkącie to ona z góry zakłada że nawet skoro teraz proponuje dodatkowego faceta to tylko dlatego żeby w przyszłości spróbować z inną dziewczyną, a że jest bardzo zazdrosna to już cały tydzień później chodzi zła
Zapewnienie jej że ty tylko z nią, a inne cię nie kręcą raczej nie zadziała.
Podobnie jak tłumaczenie, że kręcą cię tylko trójkąty MMK.

Wg mnie to "zabawa" dla par, które wspólnie mają takie zamiłowania.
Dla małżeństw znudzonych z długim stażem gdzie w sypialni nic się nie dzieje.
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-26, 15:47   #41
wpara38
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 159
Dot.: Cuckold - opinie, porady

Cytat:
Napisane przez kurdigen Pokaż wiadomość
Naprawdę nikt nie praktykował cuckoldu na tym forum? Ja planuję tego spróbować w 2018 ale nie wiem jak namówić partnerkę, albo zasugerować bo namawiać nie chcę.
Co was by was przekonało do spróbowania tego? Jak mógłbym to zaproponować?
Jak pisałam wcześniej my nieco spróbowaliśmy. najlepiej szczerze porozmawiać o swoich fantazjach i zapytać co druga strona o ew. wdrożeniu fantazji w życie. Miłej zabawy
wpara38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-27, 19:17   #42
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Cuckold - opinie, porady

Cytat:
Napisane przez Clevland Pokaż wiadomość
Oczywiście mogłem ją zabrać do branżowej dyskoteki i wystawić na pokusę. Za którymś razem by zatańczyła z jakąś dziewczyną, przy kolejnym pomacała. Zasiane ziarno, za którymś razem by wykiełkowało...
? Szanse byłyby 50%/50%.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-29, 19:39   #43
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: Cuckold - opinie, porady

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;79982601]? Szanse byłyby 50%/50%.[/QUOTE]

Czasem mogą ponieść emocje albo wylać kubeł zimnej wody na głowę.

Przypomniała mi się tematyczna scena z serialu Nip Tuck gdzie facet oddaje swoją kobietę w ramiona innej:
http://www.metacafe.com/watch/508547...cene_nip_tuck/

Edytowane przez Clevland
Czas edycji: 2017-12-29 o 19:45
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-02, 21:05   #44
wpara38
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 159
Dot.: Cuckold - opinie, porady

pewan wyrafinowana psychologicznie forma cuckold występuje w filmie dzika orchidea https://www.☠☠☠☠☠☠☠/video/63513912
polecam
wpara38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 14:28   #45
Johnny_Favorite
Przyczajenie
 
Avatar Johnny_Favorite
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 14
Dot.: Cuckold - opinie, porady

Z tego co zauważyłem jest spora liczba facetów, którzy mają tego typu fantazję. Bardzo mnie zastanawia z czego ona wynika? Lub może inaczej - co konkretnie facetów kręci w tej sytuacji? Dla mnie byłoby to ciężkie do przełknięcia. Inny gość zajmujący się moją kobietą, przy mojej pasywności, i jak domyślam się cała ta sytuacja podniecająca dla mnie?! No fuckin' way.
Wiem, że moja LP ma fantazje na temat trójkąta 2m+k, na pewno łatwiej byłoby jej to zaakceptować niż 2k+m, które kręci mnie. Jestem w stanie nawet po długich rozmowach i obopólnym przekonaniu, że chcemy spróbować tego typu rzeczy się na to zgodzić, ale cuckold? Nie ogarniam
__________________
A man who is not a father to his children can never be a real man.
Johnny_Favorite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 16:45   #46
arno22
Zadomowienie
 
Avatar arno22
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: północna wielkopolska
Wiadomości: 1 051
Dot.: Cuckold - opinie, porady

Jak spełnisz fantazję twojej LP ; 2m+1k to najpierw zabaw się z LP a potem dopuść tego drugiego a ty usiądź w fotelu i popatrz jak to robią - to będzie qazi cuckhold ( jakbyś jeszcze nagrał wygląd swojej twarzy przy oglądaniu LP w akcji to miałbyś pogląd na to o czym piszesz)
arno22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 21:05   #47
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Cuckold - opinie, porady

Cytat:
Napisane przez arno22 Pokaż wiadomość
Jak spełnisz fantazję twojej LP ; 2m+1k to najpierw zabaw się z LP a potem dopuść tego drugiego a ty usiądź w fotelu i popatrz jak to robią - to będzie qazi cuckhold ( jakbyś jeszcze nagrał wygląd swojej twarzy przy oglądaniu LP w akcji to miałbyś pogląd na to o czym piszesz)
Nie kazdego taki rodzaj zabawy musi krecic
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 21:12   #48
arno22
Zadomowienie
 
Avatar arno22
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: północna wielkopolska
Wiadomości: 1 051
Dot.: Cuckold - opinie, porady

No ale skoro ma fantazje 2k + 1m a jego LP ma fantazje 2m + 1k to od cuckholdu dzieli ich cieniutka linia.
arno22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 21:39   #49
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Cuckold - opinie, porady

Cytat:
Napisane przez arno22 Pokaż wiadomość
No ale skoro ma fantazje 2k + 1m a jego LP ma fantazje 2m + 1k to od cuckholdu dzieli ich cieniutka linia.
To nie znaczy, ze te linie musza chciec przekraczac i moze to byc dla niego juz za duzo
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-18, 09:36   #50
Johnny_Favorite
Przyczajenie
 
Avatar Johnny_Favorite
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 14
Dot.: Cuckold - opinie, porady

Oczywiście, że jest to za dużo.
Daleka droga do tego żeby spełnić fantazje o trójkącie - są to jak nazwa wskazuje fantazje, a nie marzenia, więc nikt nie powiedział, że dalibyśmy radę je spełnić. Fantazje mają to do siebie, że zakładają, że wydarzy się przyjemna część historii, nie biorą pod uwagę istnienia jakichkolwiek negatywnych składowych tematu, którego dotyczą. Aczkolwiek nadal trójkąt jest dla mnie akceptowalnym tematem (chociaż preferowałbym 2m+2k).
To co dla jednych jest cienką granicą dla innych jest ogromnym i grubym murem.
Dla mnie czymś takim jest właśnie cuckold - w nim nie chodzi o to, że ktokolwiek inny zajmuje się moją LP, nie jest to trójkąt, nie jest to wymiana partnerów, nie jest to gang bang - cuckold jest ukierunkowany na czerpanie satysfakcji, podniecenia z samego faktu, że ktoś robi to z moją kobietą, a ja na to patrzę. Wszystko jest dla ludzi oczywiście.
__________________
A man who is not a father to his children can never be a real man.
Johnny_Favorite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-20, 17:54   #51
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: Cuckold - opinie, porady

Cytat:
Napisane przez Johnny_Favorite Pokaż wiadomość
Z tego co zauważyłem jest spora liczba facetów, którzy mają tego typu fantazję. Bardzo mnie zastanawia z czego ona wynika? Lub może inaczej - co konkretnie facetów kręci w tej sytuacji? Dla mnie byłoby to ciężkie do przełknięcia. Inny gość zajmujący się moją kobietą, przy mojej pasywności, i jak domyślam się cała ta sytuacja podniecająca dla mnie?! No fuckin' way.

Wiem, że moja LP ma fantazje na temat trójkąta 2m+k, na pewno łatwiej byłoby jej to zaakceptować niż 2k+m, które kręci mnie. Jestem w stanie nawet po długich rozmowach i obopólnym przekonaniu, że chcemy spróbować tego typu rzeczy się na to zgodzić, ale cuckold? Nie ogarniam
Reklama uczy ludzi chcieć.
W tym przypadku jest to porno. Można powiedzieć że jest to "modne".
Co do oddania swojej kobiety innemu w różnym zakresie - petting, stosunek oralny, waginalny to wydaje mi się, że to kwestia skrzywienia porno + długi staż w związku.

Co do trójką 2k+m możesz uzgodnić wersję gdzie ta trzecia jest tylko dla twojej LP.
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-27, 18:37   #52
wpara38
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 159
Dot.: Cuckold - opinie, porady

Cytat:
Napisane przez Johnny_Favorite Pokaż wiadomość
Oczywiście, że jest to za dużo.
Daleka droga do tego żeby spełnić fantazje o trójkącie - są to jak nazwa wskazuje fantazje, a nie marzenia, więc nikt nie powiedział, że dalibyśmy radę je spełnić. Fantazje mają to do siebie, że zakładają, że wydarzy się przyjemna część historii, nie biorą pod uwagę istnienia jakichkolwiek negatywnych składowych tematu, którego dotyczą. Aczkolwiek nadal trójkąt jest dla mnie akceptowalnym tematem (chociaż preferowałbym 2m+2k).
To co dla jednych jest cienką granicą dla innych jest ogromnym i grubym murem.
Dla mnie czymś takim jest właśnie cuckold - w nim nie chodzi o to, że ktokolwiek inny zajmuje się moją LP, nie jest to trójkąt, nie jest to wymiana partnerów, nie jest to gang bang - cuckold jest ukierunkowany na czerpanie satysfakcji, podniecenia z samego faktu, że ktoś robi to z moją kobietą, a ja na to patrzę. Wszystko jest dla ludzi oczywiście.
Tez tak nam sie wydawało , że napewno nie posuniemy sie dalej. Jedno w życiu jest pewne: nigdy nie mów nigdy. Zmieniamy sie my i zmieniaja okoliczności
wpara38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-04, 06:51   #53
ahletttee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-03
Wiadomości: 2
Dot.: Cuckold - opinie, porady

Sex randki - https://sexkontakty.com przynajmniej realne profile i ludzie.

Edytowane przez ahletttee
Czas edycji: 2024-03-25 o 05:47
ahletttee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-04, 11:20   #54
matushkaaa
Raczkowanie
 
Avatar matushkaaa
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 286
Dot.: Cuckold - opinie, porady

Jeżeli żadnej z osób w związku to nie przeszkadza a wręcz je to kręci to co w tym złego? Spoko. Nie każdy musi spółkować ze sobą po "bożemu".
matushkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-08, 20:44   #55
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 584
Dot.: Cuckold - opinie, porady

Cytat:
Napisane przez Clevland Pokaż wiadomość
Reklama uczy ludzi chcieć.
W tym przypadku jest to porno. Można powiedzieć że jest to "modne".
Co do oddania swojej kobiety innemu w różnym zakresie - petting, stosunek oralny, waginalny to wydaje mi się, że to kwestia skrzywienia porno + długi staż w związku.
Yyy, mnie podniecała myśl o seksie z dwoma a nawet więcej facetami jeszcze zanim w ogóle po raz pierwszy obejrzałam jakiekolwiek porno, także cos słaba ta twoja teoria. Długi staż związku tez nie wiem co ma do rzeczy. Ja mam po prostu taka fantazje i chciałabym ją kiedyś zrealizować, na szczęście mój chłopak jest na tak.

Cytat:
Napisane przez Clevland Pokaż wiadomość
Co do trójką 2k+m możesz uzgodnić wersję gdzie ta trzecia jest tylko dla twojej LP.
Dlaczego zakładasz, ze ją to interesuje? Mnie np. w ogóle nie pociągają kobiety i nic mnie nie pociąga w trójkącie 2k+m, same minusy dla mnie.
__________________
When you have built a satisfying relationship with yourself, then you have something of great worth to share with others.

Zdarza mi się zmieniać niektóre drobne fakty w moich postach, żeby nie zostać rozpoznaną.

Edytowane przez ColourTheSmallOne
Czas edycji: 2024-03-08 o 20:45
ColourTheSmallOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-12, 10:25   #56
Sweet_Judi
Raczkowanie
 
Avatar Sweet_Judi
 
Zarejestrowany: 2024-03
Wiadomości: 271
Dot.: Cuckold - opinie, porady

Cytat:
Napisane przez Clevland Pokaż wiadomość
Reklama uczy ludzi chcieć.
W tym przypadku jest to porno. Można powiedzieć że jest to "modne".
Co do oddania swojej kobiety innemu w różnym zakresie - petting, stosunek oralny, waginalny to wydaje mi się, że to kwestia skrzywienia porno + długi staż w związku.

Co do trójką 2k+m możesz uzgodnić wersję gdzie ta trzecia jest tylko dla twojej LP.
Ale w porno to też nie wzięło sie z powietrza i historie wielu znanych ludzi z okolic XVIII-XX wieku potwierdzają, że to było istniejace zjawisko :P
Sweet_Judi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-12 11:25:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:28.