Nowy Rok-Nowa szczupła, zdrowa Ja! [emoji68]🏻☠[emoji335] - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Utwórz własną lub dołącz do grupy wsparcia we wspólnym odchudzaniu lub wspólnej diecie.
Dopuszczamy tutaj jedynie diety oparte na zasadach zdrowego odżywiania. W uproszczeniu - wszystkie diety powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2018-01-19, 12:44   #121
blondynka28
Raczkowanie

Dot.: Nowy Rok-Nowa szczupła, zdrowa Ja! 🏻☠

Ja od tygodnia mam rower treningowy, codzienne jeżdżę na najniższym obciążeniu, aby nie rozbudować mięści 2-3 godz oglądając telewizje. Robie też takie ćwiczenia na rozgrzewkę aby się rozciągnąć. Póki co lżej się czuje ale z wagi może coś drgnęło max 1 kg. Czytałam też ile kcal maja produkt, dania które jem ;/. Wynika z tego, że jadłam za dużo i porcje za duże na raz. Teraz się nie objadam, jem mniej a częściej i zawsze jakiś owoc, nabił jogurcik naturalny. Wychodzi mi i tak 4 posiłki a nie 5, ale jem ok 2000 kcal. Przy ruchu, wysiłku po jakiś czasie powinien być lepszy efekt. Do wiosny jest jeszcze czasu
blondynka28 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-19, 13:25   #122
Kyriana
Zadomowienie

Dzisiaj melduję się już po treningu, hot body zrobione -500kcal Jutro ważenie, ciekawa jestem jakie przyniesie efekty ten tydzień..oby nie znowu przyrost
Kyriana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-19, 13:33   #123
Liliom
Raczkowanie

Ja przez następne kilka dni odpuszczam treningi, nie mam chwilowo czasu na nie, troszkę też tym samym zmniejszyłam kalorykę, ale jak tylko wrócę na siłownię, od razu zwiększam
Liliom jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-19, 13:34   #124
Pani_Ilmatar
Przyczajenie

Złamałam się i zjadłam (a raczej pochłonęłam )wczoraj batonika. Przynajmniej był pyszny :3 om nom nom

Rower jest cały czas plus rozciąganie i do poniedziałku większych ćwiczeń nie przewiduję.

Kyriana zazdroszczę energii Tak trzymać!

Blondynka28 świetny pomysł z tym rowerem! Może też powinnam sobie sprawić, jestem uzależniona od Netflixa - a tak przynajmniej spalałabym kalorie chłonąc kolejne epizody. Tylko nie bardzo mam gdzie postawić taki rowerek... Może rozejrzę się za jakimś składanym modelem
Pani_Ilmatar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-19, 13:49   #125
Kyriana
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Pani_Ilmatar Pokaż wiadomość
Złamałam się i zjadłam (a raczej pochłonęłam )wczoraj batonika. Przynajmniej był pyszny :3 om nom nom

Rower jest cały czas plus rozciąganie i do poniedziałku większych ćwiczeń nie przewiduję.

Kyriana zazdroszczę energii Tak trzymać!

Blondynka28 świetny pomysł z tym rowerem! Może też powinnam sobie sprawić, jestem uzależniona od Netflixa - a tak przynajmniej spalałabym kalorie chłonąc kolejne epizody. Tylko nie bardzo mam gdzie postawić taki rowerek... Może rozejrzę się za jakimś składanym modelem
Energia psa z wywieszony jęzorem Było ciężko, w połowie myślałam, że nie dam rady..ale zaczęłam się przeklinać w myślach i dostałam zastrzyk nowej chęci
Stary 2018-01-19, 16:14   #126
blondynka28
Raczkowanie

Mi komputerek pokazuje, że w ciągu 45 min spalam jakies 700 kcal przy predk. ok 30-35 km/h i dystans 22-23 km. Nie wiem tylko czy dobrze działa. I tak każdego dnia 3- 4 razy po 45 min. Próbowałam godzinkę, to już był wycisk troszke, a 45 min jest tak optymalnie.Ogółem codziennie 2000 kcal. W krótkim czasie nie widać ąz takiej różnicy. Zobacze na koniec stycznia czy cos drgneło, obecnie waga schowana w szafie żeby nie kusiła i demotywowała
Stary 2018-01-19, 21:07   #127
kqq
Zakorzenienie

blondynka28 nie za dużo tych ćwiczeń? 4 razy dziennie rowerek.
Stary 2018-01-20, 08:38   #128
blondynka28
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kqq Pokaż wiadomość
blondynka28 nie za dużo tych ćwiczeń? 4 razy dziennie rowerek.
Obecnie mam dużo wolnego czasu na ćwiczenia w domu, do pracy wracam pod koniec stycznia więc chcę ten czas wykorzystać. Prace mam fizyczna, cały czas na nogach więc nie wiem ile bede ćwiczyć po powrocie do pracy. Fakt jestem troszkę zmęczona, ale praca i ruch fizycznie u mnie to nic nowego, dodatkowo latem czasem jestem na nogach nawet po 16 godz gdy jest taka potrzeba w słońcu. Mamy uprawy maliny, truskawki więc lao u mnie jest zakręcone na maxa. W święta zjadłam tyle ciasta, że szok. Teraz musze jakos to odpracować.
Stary 2018-01-20, 11:25   #129
Kyriana
Zadomowienie

Więc jestem i ja, po treningu i sobotnim ważeniu
Cały tydzień określam na plus, dieta dopięta, zero podjadania, treningi satysfakcjonujące. Po przyrośnie +0,8 w poprzednim tygodniu ważyłam58.5kg, a dzisiaj waga pokazała...56.7kg Jestem zadowolona, chociaż obwody nie spadły ani nie widze różnicy w wyglądzie...Więc teraz zamartwiam się na siłe, że waga mnie oszukuje
Stary 2018-01-20, 13:44   #130
blondynka28
Raczkowanie

Kyriana gratuluje tak trzymać, powoli do wymarzonego celuu mnie to marzenie, ile bym dała aby ważyć mniej niż 60 kg.
Stary 2018-01-20, 20:46   #131
Liliom
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez blondynka28 Pokaż wiadomość
Kyriana gratuluje tak trzymać, powoli do wymarzonego celuu mnie to marzenie, ile bym dała aby ważyć mniej niż 60 kg.
Ja poniżej 60 kg to ostatnio w gimnazjum ważyłam. A teraz jakoś się obawiam za nisko schodzić , bo mi piersi znikną
Stary 2018-01-20, 21:19   #132
kqq
Zakorzenienie

Ja bym chciała zejść poniżej 60kg Ale ważniejsze to być trochę bardziej wysportowaną.
Ważyłam się rano i jest 61 z kawałkiem, ale narazie wadze nie wierze, bo @ się kończy.
Rok temu ważyłam 59 i tylko przez chwile, a mniej to nie pamiętam kiedy.

W każdy razie nie zamierzam jakieś restrykcyjnej diety jak narazie wprowadzać.
Stary 2018-01-20, 21:30   #133
Liliom
Raczkowanie

U mnie to zależy jak będę wyglądać. Bo już od kilku lat cały czas oscyluję wokół tej samej wagi i nawet sobie nie wyobrażam jak bym wyglądała mając 60 kg Na pewno chciałabym wypracować ładny tyłek bo bokiem jest niemal płaski.
Stary 2018-01-21, 14:49   #134
Pani_Ilmatar
Przyczajenie

Kawałek czekoladowego ciasta był przepyszny....

Mam nadzieję, że 30 minut HIITa i 15 minut jogi wystarczyło na jego spalenie. Miniony tydzień zaliczam do względnie udanych - nie było idealnie, ale tylko dwa kryzysy dietowe przy mojej słabości do słodyczy to zdecydowany sukces Mam nadzieję, że z waszym wsparciem ograniczę moje cukrzycowe zapędy do minimum.

kqq nigdy nie ważyłam 60 kg, zastanawiam się jak to jest najmniej 62 i nie miałam biustu. Teraz ważę 67 i jest spoczko, tylko ta opona... mam 170 wzrostu.
Stary 2018-01-21, 17:51   #135
anuszka21
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kyriana Pokaż wiadomość
Więc jestem i ja, po treningu i sobotnim ważeniu
Cały tydzień określam na plus, dieta dopięta, zero podjadania, treningi satysfakcjonujące. Po przyrośnie +0,8 w poprzednim tygodniu ważyłam58.5kg, a dzisiaj waga pokazała...56.7kg Jestem zadowolona, chociaż obwody nie spadły ani nie widze różnicy w wyglądzie...Więc teraz zamartwiam się na siłe, że waga mnie oszukuje
Powiedz jak te tabletki, mogę kupować? ;p

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Pani_Ilmatar Pokaż wiadomość
Kawałek czekoladowego ciasta był przepyszny....

Mam nadzieję, że 30 minut HIITa i 15 minut jogi wystarczyło na jego spalenie. Miniony tydzień zaliczam do względnie udanych - nie było idealnie, ale tylko dwa kryzysy dietowe przy mojej słabości do słodyczy to zdecydowany sukces Mam nadzieję, że z waszym wsparciem ograniczę moje cukrzycowe zapędy do minimum.

kqq nigdy nie ważyłam 60 kg, zastanawiam się jak to jest najmniej 62 i nie miałam biustu. Teraz ważę 67 i jest spoczko, tylko ta opona... mam 170 wzrostu.
Ja mam 172, moj cel to 67kg 60 to mialam w gimnazjum/liceum ;p po dwóch ciązach to wygladalabym jak babcia przy tej wadze xD
anuszka21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-21, 23:28   #136
Kyriana
Zadomowienie

anuszka21 - nie czuje głodu, mam dużo więcej energii i mogę przenosić góry Co do wagi..mam wrażenie, że mój duży spadek w tym tygodniu to poniekąd zasługa tych tabletek Może zaczekaj jeszcze na moje ważenie w sobote, wtedy powiem jak dalej spada waga tylko przy tabletkach Tylko jak już to musisz wybrać dobrą firmę, mogę polecić bo większość to nic nie warte podróby
Stary 2018-01-22, 20:06   #137
Pani_Ilmatar
Przyczajenie

melduję półtorej godziny towarzyskiego Był jive, cha-cha i troszeczkę samby. Idę się rozciągać. Łydki mnie bolą od siedzenia w pracy 8 godzin... Dzisiaj zero słodyczy , choć nie było lekko.
Stary Wczoraj, 07:08   #138
anuszka21
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kyriana Pokaż wiadomość
anuszka21 - nie czuje głodu, mam dużo więcej energii i mogę przenosić góry Co do wagi..mam wrażenie, że mój duży spadek w tym tygodniu to poniekąd zasługa tych tabletek Może zaczekaj jeszcze na moje ważenie w sobote, wtedy powiem jak dalej spada waga tylko przy tabletkach Tylko jak już to musisz wybrać dobrą firmę, mogę polecić bo większość to nic nie warte podróby
Okej, poleć coś proszę. Mam nadzieje ze dostane tu w Szwecji.

Ja sie pozbylam 200g od tygodnia xDD Idę jak burza haha
anuszka21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 11:14   #139
blondynka28
Raczkowanie

Chciałam się pochwalić, że od mojej wagi startowej w ciągu 10 dni ubyło mi 2 kg jestem mega szczęśliwa to wielka zasługa ćwiczeń. Czuję się wyraźnie jakoś lżejsza i samopoczucie lepsze. W weekend odmówiłam sobie cukierków, wafelków, ciasta choć moja mama upiekła pyszne na dzień babci. Zjadłam za to rosołek i obiad z kotletem mielonym lecz w mniejszych porcjach niż zwykle. Sa efekty i mam większą motywację, jeszcze waga powinna spaść coś bo jestem w trakcie @.
Stary Wczoraj, 17:05   #140
Pani_Ilmatar
Przyczajenie

blondynka28 - gratulacje! 2 kg to badzo duże osiągnięcie Oby tak dalej!

anuszka21 - ojej, ależ Cię wywiało! Men Sverige är att bra land.Jag bor i Finland Poleciłabyś jakieś źródła, materiały do nauki szwedzkiego ?
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości