Allegro-rozterki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-30, 15:27   #1
kasztanowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 153

Allegro-rozterki


Przejrzałam wątki. Widzę, że dużo z nas kupuje ciuchy na allegro. Ja również ale często z mieszanymi uczuciami. Stąd mój wątek.
Oto co mnie zastanawia:
1. czy kupujecie tylko nowe rzeczy czy również używane (jak jest z ich jakością?)
2. czy "polujecie" na okazje pochodzące ze znanych firm czy kupujecie również z tzw. masówki tzn. szyte przez jakieś bliżej nieznane polskie firmy
3. czy często zdarza się Wam rozczarowanie już po przyjściu paczki z towarem

to na razie tyle.
Poza tym nie wydaje się Wam nadużyciem stosowanym przez sprzedawców używanie terminu płaszcz (płaszczyk) na zwykłe kurtki (kurteczki), które ledwo przykrywają pośladki?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 21749250.0.jpg (67,5 KB, 133 załadowań)
kasztanowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 15:43   #2
kasztanowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 153
Dot.: Allegro-rozterki

Ostatnio kupiłam podobny "płaszczyk", który okazał się najzwyklejszą kurtką szytą przez firmę o nikomu nic nie mówiącej nazwie. Wiem. Moja wina. Byłam jakaś napalona i nie doczytałam wymiarów do końca. Poza tym niby wszystko się zgadza z opisem. Tylko materiał jakiś taki gruby, nieukładający się, poduszki w ramionach dzięki którym jestem "kwadratowa" no i pełno podobnych na rynkach targowiskach za identyczną cenę.
Ale jak mawiał mój tato: cierp ciało czego ci się chciało.
Święta racja. Ale ponarzekać czasami można.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 439009596.jpg (28,3 KB, 113 załadowań)
kasztanowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 17:26   #3
kasztanowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 153
Dot.: Allegro-rozterki

up!
kasztanowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 20:29   #4
q_kaska_q
Zadomowienie
 
Avatar q_kaska_q
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 026
Dot.: Allegro-rozterki

ja nie jestem przekonana do kupowania ubran na allegro jak na razie nic nie kupialam ale wlasnie zastanawiam sie nad plaszczykiem tylko ze czesto cso zobacze w sklepei i wydaje mi sie cudowe a przymierze i juz takie nie jest...
dlatego boje sie ze cos kupie a nie bedzie wygladalo jak tego oczekuje czy nie bedzie tak lezalo...


ddlatego preferuje tredycyjne sklepy a uzywanych rzeczy bym nie kupila bo nie lubie wole kupic cos innego moze tanszcze lub mnije rzezczy ale nowego
__________________

koty
q_kaska_q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 20:40   #5
Muiee
Rozeznanie
 
Avatar Muiee
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 755
Dot.: Allegro-rozterki

Kupuję tylko nowe rzeczy, nigdy używane. Niestety zdarzyło mi się kilka razy sparzyć. To co wyglądało pięknie na zdjęciu w rzeczywistości było szmatą. Na szczęście bardzo nie przepłaciłam. Raz tylko za sukienke za 130 zł która była warta najwyżej 50 zł. Później zresztą ta sama osoba sprzedawała ją za 70 :|
Ogólnie tzrymama się zasady: żadnych płaszczy, spodni, butów.
Z większości zakupów jednak jestem zadowolona.
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~

"Budząc się rano, pomyśl
jaki to wspaniały skarb żyć,
oddychać i móc się radować"


Marek Aureliusz
Muiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 20:49   #6
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Allegro-rozterki

nowe/uzywane to bez znaczenia, czesto nie mozna dostac nowki w takim kroju jaki sie chce, bo jest on chwilowo niemodny, raz trafilam na bluzke z wygryzionymi chyba przez mole 7 dziurkami :/

metka mnie niezbyt interesuje, ale staram sie unikac rzeczy z najgorszych materialow, szytych jak na rynek po 10zl

zdarzylo sie wiele rozczarowan, zdarzylo sie wiele perełek, ktorych bym "stacjonarnie" nie dostała

zdarzyly sie i okazje jak pasek za 5-10 zl, identyczny z tym za 60 ze sklepu i wpadki w stylu "to nie bylo warte nawet 10zl..."

to jest loteria niestety
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 21:24   #7
wildxrose
Optymistka
 
Avatar wildxrose
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 942
Dot.: Allegro-rozterki

Jeszcze nic nie kupiłam przez Allegro
wildxrose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-30, 22:57   #8
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Allegro-rozterki

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
nowe/uzywane to bez znaczenia, czesto nie mozna dostac nowki w takim kroju jaki sie chce, bo jest on chwilowo niemodny, raz trafilam na bluzke z wygryzionymi chyba przez mole 7 dziurkami :/

metka mnie niezbyt interesuje, ale staram sie unikac rzeczy z najgorszych materialow, szytych jak na rynek po 10zl

zdarzylo sie wiele rozczarowan, zdarzylo sie wiele perełek, ktorych bym "stacjonarnie" nie dostała

zdarzyly sie i okazje jak pasek za 5-10 zl, identyczny z tym za 60 ze sklepu i wpadki w stylu "to nie bylo warte nawet 10zl..."

to jest loteria niestety
Zgadzam się. Allegro to jedna wielka niewiadoma, tak naprawdę nie wiadomo co będzie w paczce, tzn rzecz którą kupiłyśmy może się znacznie różnić wyglądem na zdjęciu i na live, może się okazać, że ma wady zatajone przez sprzedającego...

Kupowałam rzeczy nowe jak i używane i naprawdę wielokrotnie miałam coś do zarzucenia.

Na stałe jednak unikam zakupu płaszczy, sukienek wieczorowych i spodni. To są rzeczy, których nie kupiłabym poprzez All - zawsze wolę dla pewności przymierzyć w sklepie, zobaczyć jak materiał układa się na ciele, jak wygląda sylwetka. Podane wymiary mnie nie przekonują.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 08:29   #9
kasztanowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 153
Dot.: Allegro-rozterki

Tak sobie myślę, że jest jeszcze jedna opcja: mierzyć w sklepie "normalnym" a kupować na allegro o ile takie rzeczy się znajdzie i są w korzystniejszej cenie.
Ja generalnie kupuję na allegro głównie kosmetyki. Prawie zawsze taniej niż w sklepie czy aptece.
kasztanowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 10:14   #10
bluegirl85
Raczkowanie
 
Avatar bluegirl85
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 442
GG do bluegirl85
Smile Dot.: Allegro-rozterki

Bardzo często kupuje na Allegro - buty, torby, ubrania.
Jeszcze nigdy nie byłam zawiedziona - wręcz przeciwnie. Jednak zawsze sprawdzam dokładnie wymiary, porównuje cenę z ceną sklepową. Oczywiście nie tyczy się to rzeczy unikatowych - czasem udaje mi się znaleźć coś czego aktualnie w sklepach nie ma (mieszkam raczej w średnim mieście), a jest na topie.
Nigdy nie kupowałam na Allegro biustonoszy, płaszczy, kurtek i biżuterii (wyjątek: nieśmiertelniki z grawerem dla Tż), ale po prostu pierwsze trzeba mierzyć, a drugie wolę obejrzeć na żywo
__________________
Drapieżna i słodka jak biały tygrys i czarna kotka....
bluegirl85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 10:23   #11
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Allegro-rozterki

oj spodnie tak, to trzeba przymierzyc
nie kupuje na all sprzetu, bo boje sie oszustow
buty tylko jesli jest mozliwosc zwrotu

ogolnie ciuchy najbezpieczniej kupowac te rozciagliwe, topy, tuniki, swterki, ktore dopasowuja sie do figury - wieksza szansa powodzenia
zaryzykowalam raz bluze i raz kurtke
wszelkie opaski, paski, kolczyki, torebki - tu mniejsze ryzyko

kosmetyki tak, ale najczesciej od osob, ktore sprowadzaja i sprzedaja w polsce albo od wystawiajacych aptek
po kolorowke wole isc do sklepu, to tez "trzeba przymierzyc"

nie kupuje bielizny, chyba ze stanik z mozliwoscia zwrotu
ponczochy, rajstopy, skarpetki - czemu nie
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-01, 10:33   #12
Amizu
Rozeznanie
 
Avatar Amizu
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 942
Dot.: Allegro-rozterki

Ja często kupuje na allegro.
Ubrań używanych nie bo t osie mija z celem.
Kurtki i paszcza też bym nigdy nie kopiła.
Uwielbiam kupować buty na allegro bo naprawdę często zdarza mi się trafić super ofertę. Ja robię tak: Ide do sklepu ogladam buty i przymierzam potem patrze na allegro czy ich przypadkiem nie sprzedaja i juz 3 razy mi sie trafily takie buty ktore w sklepie kosztowaly 130zl a na allegro mialam je za 60 ;P
Amizu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 10:47   #13
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Allegro-rozterki

Cytat:
Napisane przez Amizu Pokaż wiadomość
Ja często kupuje na allegro.
Ubrań używanych nie bo t osie mija z celem.
Kurtki i paszcza też bym nigdy nie kopiła.
Uwielbiam kupować buty na allegro bo naprawdę często zdarza mi się trafić super ofertę. Ja robię tak: Ide do sklepu ogladam buty i przymierzam potem patrze na allegro czy ich przypadkiem nie sprzedaja i juz 3 razy mi sie trafily takie buty ktore w sklepie kosztowaly 130zl a na allegro mialam je za 60 ;P
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 10:51   #14
malwina2208198721
Zadomowienie
 
Avatar malwina2208198721
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 431
Dot.: Allegro-rozterki

Bardzo często kupuję na allegro i chyba jeszcze nigdy się nie zawiodłam
Nie boję się kupować butów, w końcu podana jest dł wkładki, nigdy jeszcze nie kupiłam za małych czy za dużych
Kupiłam też 2 telefony z których jak najbardziej jestem zadowolona
Nie kupuję tylko kosmetyków pielęgnacyjnych i kolorówki, bo nie wiadomo czy kupujesz podróbkę czy oryginał i wolę nie ryzykować jeśli o to chodzi
Ostatnio kupiłam płaszczyk i też jestem bardzo zadowolona, tylko spodni nigdy bym nie kupiła, bo z tym mam problem w normalnym sklepie, a co dopiero na allegro
Ah i wszelkie ozdoby do domu nietypowe też kupuję na allegro, takie któtych w życiu w sklepie nie dostanę
__________________

"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same"
— Phil Bosmans




59
-58-57-56-55-54-53-52
malwina2208198721 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 13:00   #15
Amizu
Rozeznanie
 
Avatar Amizu
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 942
Dot.: Allegro-rozterki

Cytat:
Napisane przez alleyezonme Pokaż wiadomość
hehe jakieś wątpliwości Na allegro często sklepy wyprzedają swój asortyment i buty wystawiają na licytacje
Amizu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 13:34   #16
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Allegro-rozterki

jestem wielka przeciwniczka robienia zakupow na allegro po wielu wpadkach i to dosc drogich wpadkach przestalam nawet zagladac na stronke allegro
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 14:00   #17
bluegirl85
Raczkowanie
 
Avatar bluegirl85
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 442
GG do bluegirl85
Smile Dot.: Allegro-rozterki

Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
jestem wielka przeciwniczka robienia zakupow na allegro po wielu wpadkach i to dosc drogich wpadkach przestalam nawet zagladac na stronke allegro
Ja co prawda żadnych wpadek nie zaliczyłam, ale wiele razy obiecywałam sobie, że będę robić zakupy tylko na żywo Jednak Allegro to moje małe uzależnienie i chyba nie dam rady odpuścić.

Co do spodni - kupiłam je raz na All i były rewelacyjne. Liczyłam się z przeróbką u krawcowej, a ta okazała się zbędna
__________________
Drapieżna i słodka jak biały tygrys i czarna kotka....
bluegirl85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 14:10   #18
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Dot.: Allegro-rozterki

ja w allegrowej historii kupiłam juz wszystko - kurtkę, żakieciki, buty i jestem bardzo zadowolona. A dziś przyszła do mnie bluzeczka i okazała się za ciasna. czysta loteria.
Dlatego mam zasadę że nie kupuję rzeczy droższych niż ok 40-50zł - wtedy przynajmniej nie bede aż tak płakac jak okaże się bublem.
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 14:25   #19
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Allegro-rozterki

na allegro kupuję od dawna i w dużych ilościach ciuchy, dodatki, buty,kosmetyki (od moich sprawdzonych sprzedawców, po uprzednim sprawdzeniu interesujących mnie informacji w drogerii ), artykuły do domu, samochodu, itp Zaoszczędziłam w ten sposób na prawdę duże pieniądze

Zawsze czytam kilka razy opis aukcji, w razie wątpliwości dzwonię lub piszę do sprzedawcy, szukam aukcji z odbiorem osobistym i jak na razie nie miałam większych problemów
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-01, 19:02   #20
bazyliszka
Raczkowanie
 
Avatar bazyliszka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 287
Dot.: Allegro-rozterki

Fakt jest taki że na allegro można wiele rzeczy upolować a le trzeba też mieć pieniądze na wyrzucenie w przysłowiowe bloto.
bazyliszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 19:15   #21
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Allegro-rozterki

ja sie nie boje na allegro kupowac..

bo NIE MA SZANS zeby cos na mnie bylo w ktorymkolwiek miejscu za male :P a jak jest za duze to mozna zmniejszyc.
zawiesc sie raczej nie zawiodlam hmmm... no moze raz byl zgrzyt, zamowilam szary sweterek taki fajny obcinany pod biustem ze sie ma goly brzuch a przyszedl szary ze srebrna nitka :O nie lubie takich blyszczacych rzeczy, no ale.. kroj nadal ok wiec przezyje.
a tak to kupowalam duzo rzeczy, spodnie tez (ale znanej mi firmy), sukienki, bielizne, koszulki, bluzy, kurtke.. i sama nie wiem co jeszcze :P

a moja specjalnosc to buty - kowbojki kupione za 50 zl, noszone ale stan idealny, identyczne jak w Galerii Baltyckiej za 750! \m/
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 19:33   #22
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Allegro-rozterki

Na allegro kupuje dosc duzo, ubrania także, jednak najczesciej nowe. Niekoniecznie firmowki, poprostu to co mi sie podoba i co moge miec w atrakcyjnej cenie - czyli w skrocie mowiac poluje na okazje

Nie zawiodlam sie nigdy (no moze raz, przy bolerku - chcialam ciemny fiolet, a przyszlo takie fuksjowe ale kolor mi sie spodobal dlatego nie wiem czy mozna to nazwac zawodem). Mam z allegro biustonosze, bolerka bawelniane, bolerko satynowe, sukienke, buty, torebki i wiele innych rzeczy. Zawsze prosze sprzedawce o dokladne wymiary, w przypadku, gdy sprzedawca sam nie umiesci takich informacji na aukcji. Gdy jest tylko zdjecie katalogowe prosze rowniez o real foto, albo pisze do osob, ktore kupily dany ciuszek u tego sprzedawcy, z prosba o zdjecia rzeczywiste i bardzo to pomaga.
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 18:13   #23
juhaska
Zadomowienie
 
Avatar juhaska
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: seven heaven
Wiadomości: 1 943
Dot.: Allegro-rozterki

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Allegro to jedna wielka niewiadoma, tak naprawdę nie wiadomo co będzie w paczce, tzn rzecz którą kupiłyśmy może się znacznie różnić wyglądem na zdjęciu i na live, może się okazać, że ma wady zatajone przez sprzedającego...
dokładnie!
juhaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 18:42   #24
kasztanowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 153
Dot.: Allegro-rozterki

Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
jestem wielka przeciwniczka robienia zakupow na allegro po wielu wpadkach i to dosc drogich wpadkach przestalam nawet zagladac na stronke allegro
Od dzisiaj ja również!
Przed chwilą "przyszedł" wylicytowany sweterek b.young. Ohyda!
Na zdjęciu i owszem.
W rzeczywistości: kolor ścierki, szorstki, nie układa się, wokół szyi jakieś sterczące "cóś". Wstyd nawet komukolwiek podarować.
Na szczęście nie skorzystałam z opcji kup teraz (65) i licytowałam. Z przesyłką zapłaciłam 40 ale i tak jestem wściekła.
Ciuchowym zakupom na allegro - NNNNNNNNIIIIIIIIIEEEEEEEE EEE!!!!!
kasztanowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 19:49   #25
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Allegro-rozterki

ja się jeszcze nigdy nie zawiodłam na całe szczęscie

kupuje buty - co to za problem jeżeli jest podana długość wkładki i sprzedający uznaje wymiany/zwroty ? ( np. z 1,5 roku temu kupiłam buty za które z przesyłką dałam 32zł i do tej pory są w świetnym stanie chociaż często noszone )
sweterki itp - toż to się rozciąga cięzko nie trafić, poza tym zawsze musze zobaczyć real zdjęcie żeby nie było niedomówień
bluzki, torby, paski no takie tam rzeczy
jeżeli kupuje jakiś sprzęt to zawsze z mojej okolicy tak żebym mogła odebrać osobiście


i trzymam sie pary zasad - pozytywne komentarze ( na neturale już źle patrze... nie przejdzie), zaznaczona możliwość odbioru osobistego ( nawet jeżeli mam daleko to dobrze gdy sprzedający nie boi się tego), nie lubię jak ktoś chce dodatkowo zarobic na przesyłce ( no bez jaja ze przesylka na terenie polski to koszt 15zł a potem jeszcze przyjdzie mi zawiniety w kopertke ciuszek..) no i ogólnie to nie kupiłam jeszcze nic na licytacji ( dobra "raz" ale to ugadałam się ze sprzedającym żeby mi wsytawił kup teraz bo po prostu nie umiem licytowac)... aktualnie walcze o spódniczke akurat z mojej okolicy życzcie mi szczecia bo mi juz 2 razy sprzed nosa uciekla...
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 20:38   #26
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Allegro-rozterki

mi przyszedl sweterek z Bershki - cale 35 zl dalam :P ma komlet metek lacznie z wewnetrznymi i tymi inditexu. sliczny, taki jak na foto! jupi!

jedyne co to bym sprzetu nie kupila :P
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 20:52   #27
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Allegro-rozterki

Cytat:
Napisane przez kasztanowa Pokaż wiadomość
Od dzisiaj ja również!
Przed chwilą "przyszedł" wylicytowany sweterek b.young. Ohyda!
Na zdjęciu i owszem.
W rzeczywistości: kolor ścierki, szorstki, nie układa się, wokół szyi jakieś sterczące "cóś". Wstyd nawet komukolwiek podarować.
Na szczęście nie skorzystałam z opcji kup teraz (65) i licytowałam. Z przesyłką zapłaciłam 40 ale i tak jestem wściekła.
Ciuchowym zakupom na allegro - NNNNNNNNIIIIIIIIIEEEEEEEE EEE!!!!!
Może właśnie niestety nie kupiłaś w KT bo wtedy mogłabyś go odesłąć i odzyskać kasę
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 20:55   #28
kasztanowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 153
Dot.: Allegro-rozterki

No to jeszcze muszę się sporo nauczyć bo nawet nie wiedziałam, że jest taka możliwość jak zwrot towaru przy KT.
A buty na allegro również kupuję ale tylko znanych mi marek.
kasztanowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:26.