Dlaczego on tak zrobił? Pomóżcie proszę bo jestem załamana - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-01-18, 08:37   #91
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Dlaczego on tak zrobił? Pomóżcie proszę bo jestem załamama

Cytat:
Napisane przez Kathelin22 Pokaż wiadomość
Nie, właśnie, że nie zawsze było między nami chłodno czy na dystans. A nawet nie od dłuższego czasu , tylko powiedzmy od 3, 4 tygodni?
Wcześniej dzwonilismy i pisaliśmy do siebie codziennie między spotkaniami i nasza relacja była dość udana, dopiero później zaczęło się dziać coś niedobrego z jego strony. Ja nie jestem chłodną osobą z natury, ale tak mam, ze jeśli ktoś jest chłodny wobec mnie to ja tak samo sie dystansuję.
To szczególnie bolesne dlatego, ze cos sie zaczelo psuc w ostatnim czasie można powiedzieć.
To wyglądało tak, ze w maju tamtego roku juz milismy podobny kryzys. Później on wyjechał za granicę - a wtedy wyjechał naprawdę.
Ale on sie naprawił, kontaktowaliśmy się często bo kilka razy dziennie. Wrócił na początku listopada i wtedy jeszcze też było w miare ok. Popsuło się gdzieś w połowie grudnia...
Rozumiem ze cierpisz.
Natomiast wasz zwiazek nie wyglada dobrze na papierze, byl slaby po prostu. Za chwile bedzoesz sie cieszyc ze sie od niego uwolnilas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-18, 09:18   #92
elfik_
Rozeznanie
 
Avatar elfik_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 593
Dot.: Dlaczego on tak zrobił? Pomóżcie proszę bo jestem załamama

Czyli nie pierwszy raz, ten sam schemat, 'się psuje' czyli on się dystansuje, a potem wyjeżdża. Czy tam 'wyjeżdża'. Podwójne życie, swoje problemy, inna, możliwości jest wiele. Ale dopóki nie klęczy i nie płacze i nie daje logicznego i przekonującego wyjaśnienia dla swoich zachowań popartego jakimiś dowodami to tu nie ma mowy o związku lub ewentualnej reanimacji.
Rozumiem doskonale autorko, że chcesz wiedzieć, co się stało, jeśli da Ci to spokój, to sprawdź sobie czy te auto stoi albo zapytaj kogoś. Ale z panem to chyba już nie ma o czym rozmawiać.
elfik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-18, 09:20   #93
farmaceutka88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 896
Dot.: Dlaczego on tak zrobił? Pomóżcie proszę bo jestem załamama

A on w ogóle to traktuje jak związek czy jak koleżeństwo?
farmaceutka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-18, 09:30   #94
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Dlaczego on tak zrobił? Pomóżcie proszę bo jestem załamama

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Juz pomijajac to, ze UK nie jest krajem sasiednim z Polska (liczba km) i do tego na wyspie, to jaki sens jest jechac samochodem skoro sa tanie linie lotnicze?
Mógłby np. dojechać samochodem na lotnisko w innym mieście, bo np. u nich nie ma lotniska. Fakt, że opcja niekorzystna, ale zawsze taka opcja jest.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-18, 09:41   #95
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Dlaczego on tak zrobił? Pomóżcie proszę bo jestem załamama

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Teraz doczytalam, ze to zwiazek 4 letni. To ile tego czasu faktycznie sie widzieliscie w realu, a ile on byl zagranica? Juz pomijajac to, ze UK nie jest krajem sasiednim z Polska (liczba km) i do tego na wyspie, to jaki sens jest jechac samochodem skoro sa tanie linie lotnicze?
Powód jest oczywisty, ale jaki sens ma rozkminianie czy to ma sens, skoro on sam twierdzi, że tym samochodem pojechał?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-18, 09:50   #96
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 811
Dot.: Dlaczego on tak zrobił? Pomóżcie proszę bo jestem załamama

Cytat:
Napisane przez Kathelin22 Pokaż wiadomość
że jedzie samochodem też- stad moje watpliwosci czy on nim kierowal to takie, ze ma jeszcze drugi, no ale najczesciej jezdzi jednak tym
Czyli tak naprawdę nie wiesz którym autem pojechał (chyba, że w rozmowie pytałaś go o konkretny samochód, a on potwierdził). Mógł jechać tym drugim, a to, które widziałaś zostawić w domu. W sumie stwierdzenie "jadę autem" nie musi oznaczać, że jechał swoim i prowadził, mógł podpiąć się do kogoś blablacarem czy czymś takim.
Sama sobie robisz dramę na podstawie swoich domysłów. Póki co ta cała historia jest domniemana - domyślasz się, przypuszczasz, a tak naprawdę nie wiesz. Brak stabilności, brak pewności i brak zaufania aż się z ciebie wylewa.

Żeby była jasność: nie żebym broniła chłopaka. Według mnie związek, który opisujesz to porażka i powinnyście się rozstać.
Cytokina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-18, 10:09   #97
Kathelin22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 29
Dot.: Dlaczego on tak zrobił? Pomóżcie proszę bo jestem załamama

Wiecie co, może macie rację, ale jestem prawie pewna ,ze to był on. Bo on chociaż mia jakieś tam dugie auto, to tym drugim jechałam dosłownie raz w ciągu 3 lat związku. To jest po pierwsze.
Po drugie jak przejeżdzał to wydaje mi się, że za kierownicą był on.
Po trzecie, gdyby komuś uzyczył tamto auto i mogłabym widzieć kogoś innego w nim na mieście to raczej by to powiedział,a nie że " niemożliwe, ze je tam widziałam i musiałam pomylić samochód"- bo samochodu nie pomyliłam akurat.
No i wreszcie- sam powiedział, że pojechał tym autem., wiec sie wsypal w ten sposob.
Samolotem nie leciał bo sam mówił ,że jedzie samochodem i ma kawałek drogi.
No i wreszcie- on z tego co zauważyłam się raczej z tym autem nie rozstaje.
Aczkolwiek w ciągu kilku dni ja to ustalę gdzie on jest i nawet wiem jak- jednak z tymi sygnałami to jest różnie bo moja koleżanka tez byla w UK i nie przypominam sobie żeby sygnał był jakiś inny.
Tak czy inaczej, ja już się nastawiam, że to koniec, choć strasznie mi z tym ciężko, no ale to on zachował się nie fair, a nie ja
W sumie wielu rzeczy bym się po nim spodziewała,ale nie kłamstwa.
Ale to tak jak wtedy kiedy już miał zaklepaną pracę za granicą i była też oferta w Polsce, wtedy powiedział: ale ja im nie będę mówił, że pewnie dostanę tą pracę w Polsce bo nie chce sobie palić mostów...
To tak samo przy mnie może byc nie szczery bo np. sie boi mojej reakcji, albo woli miec firtke na przyszłosć.
Jest jeszcze jedna możliwość, że był faktycznie w UK, ale coś nie wypaliło z tą pracą i wrócił, a do mnie i tak sie nie odzywa bo rozważa rozstanie

Edytowane przez Kathelin22
Czas edycji: 2018-01-18 o 10:19
Kathelin22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-18, 10:29   #98
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Dlaczego on tak zrobił? Pomóżcie proszę bo jestem załamama

Cytat:
Napisane przez Kathelin22 Pokaż wiadomość
Wiecie co, może macie rację, ale jestem prawie pewna ,ze to był on. Bo on chociaż mia jakieś tam dugie auto, to tym drugim jechałam dosłownie raz w ciągu 3 lat związku. To jest po pierwsze.
Po drugie jak przejeżdzał to wydaje mi się, że za kierownicą był on.
Po trzecie, gdyby komuś uzyczył tamto auto i mogłabym widzieć kogoś innego w nim na mieście to raczej by to powiedział,a nie że " niemożliwe, ze je tam widziałam i musiałam pomylić samochód"- bo samochodu nie pomyliłam akurat.
No i wreszcie- sam powiedział, że pojechał tym autem., wiec sie wsypal w ten sposob.
Samolotem nie leciał bo sam mówił ,że jedzie samochodem i ma kawałek drogi.
No i wreszcie- on z tego co zauważyłam się raczej z tym autem nie rozstaje.
Aczkolwiek w ciągu kilku dni ja to ustalę gdzie on jest i nawet wiem jak- jednak z tymi sygnałami to jest różnie bo moja koleżanka tez byla w UK i nie przypominam sobie żeby sygnał był jakiś inny.
Tak czy inaczej, ja już się nastawiam, że to koniec, choć strasznie mi z tym ciężko, no ale to on zachował się nie fair, a nie ja
W sumie wielu rzeczy bym się po nim spodziewała,ale nie kłamstwa.
Ale to tak jak wtedy kiedy już miał zaklepaną pracę za granicą i była też oferta w Polsce, wtedy powiedział: ale ja im nie będę mówił, że pewnie dostanę tą pracę w Polsce bo nie chce sobie palić mostów...
To tak samo przy mnie może byc nie szczery bo np. sie boi mojej reakcji, albo woli miec firtke na przyszłosć.
Jest jeszcze jedna możliwość, że był faktycznie w UK, ale coś nie wypaliło z tą pracą i wrócił, a do mnie i tak sie nie odzywa bo rozważa rozstanie
Pierwsze 2 powody mnie nie przekonuja. Ale jeśli serio Ci powiedział, ze tym przyjechał, to masz rację, skoro jesteś pewna rejestracji, to facet do odstrzału.

Ale w tej sytuacji ciesz sie, ze to się wydało. Teraz rozpaczasz, ale wolałabyś nie wiedzieć i żyć z nim dalej. Nie sądzę. Pogadaj z przyjaciółką, wypłacz sie, zjedz czekoladę, obejrzyj serial. To minie, z czasem podziekujesz, że ten zwiazek sie skończył.

No i zrób cos z tym, bo jednak to jak ten związek wyglądał to było nieporozumienie. Trzymaj się.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-18, 10:34   #99
Kathelin22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 29
Dot.: Dlaczego on tak zrobił? Pomóżcie proszę bo jestem załamama

Rejestracja była ta, a po drugie on ma dość charakterystyczny kolor samochodu i taki bialy nadruk, tez dosc charakterystyczny, ktory mowi o jego zaintesowaniach, wiec nawet jakby rejestracja byla tylko podobna, to ten nadruk i kolor mowia wszystko. Więc tak, to bylo jego auto...
A wydaje sie wam możliwa ta druga wersja, że on tam np. był i wrócił, ale się ze mną nie skontaktował bo nie chce juz kontaktu?
Bo jeśli w ogóle nie pojechał, tylko mnie okłamał tzn., ze tą akcje z kłamstwem planował już jakiś czas...A to w sumie wydaje mi się mozliwe bo skoro ostatnio sie tak zdystansował...

Edytowane przez Kathelin22
Czas edycji: 2018-01-18 o 10:43
Kathelin22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-18, 10:44   #100
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Dlaczego on tak zrobił? Pomóżcie proszę bo jestem załamama

Cytat:
Napisane przez Kathelin22 Pokaż wiadomość
Rejestracja była ta, a po drugie on ma dość charakterystyczny kolor samochodu i taki bialy nadruk, tez dosc charakterystyczny, ktory mowi o jego zaintesowaniach, wiec nawet jakby rejestracja byla tylko podobna, to ten nadruk i kolor mowia wszystko. Więc tak, to bylo jego auto...
A wydaje sie wam możliwa ta druga wersja, że on tam np. był i wrócił, ale się ze mną nie skontaktował bo nie chce juz kontaktu?
Bo jeśli w ogóle nie pojechał, tylko mnie okłamał tzn., ze tą akcje z kłamstwem planował już jakiś czas...
No to jak rejestracje jego to juz pozamiatane. Trzeba bylo tak od razu mowic.

Trzeba bylo zadzwonic i konkretnie powiedziec
-czesc kochanie widzialam dzisiaj na miescie twoje auto rejestracja
XXXXX 666 a miales byc Anglii, o co kaman. I sciemnic nie da rady.

Ty sobie Kasiu utrudniasz zycie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-18, 15:33   #101
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Dlaczego on tak zrobił? Pomóżcie proszę bo jestem załamama

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Teraz doczytalam, ze to zwiazek 4 letni. To ile tego czasu faktycznie sie widzieliscie w realu, a ile on byl zagranica? Juz pomijajac to, ze UK nie jest krajem sasiednim z Polska (liczba km) i do tego na wyspie, to jaki sens jest jechac samochodem skoro sa tanie linie lotnicze?
Znam jednego desperata, który stamtąd do Polski samochodem przyjechał. Ale on raczej wypasioną bryką chciał się pochwalić.

Autorka pisała, że facet miał jechać do pracy na wiosnę i nagle pojechał wcześniej. A może jednak nie pojechał?
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-18, 16:14   #102
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Dlaczego on tak zrobił? Pomóżcie proszę bo jestem załamama

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Teraz doczytalam, ze to zwiazek 4 letni. To ile tego czasu faktycznie sie widzieliscie w realu, a ile on byl zagranica? Juz pomijajac to, ze UK nie jest krajem sasiednim z Polska (liczba km) i do tego na wyspie, to jaki sens jest jechac samochodem skoro sa tanie linie lotnicze?
Mieszkam w UK i wielokrotnie podróżowałam samochodem do Polski i z Polski.
Sens jest dość duży w sytuacji, gdy koszt podróży jest niższy, jedzie kilka osób czy chce przewieźć rzeczy itp. które przewieźć jest zwyczajnie łatwiej samochodem niż samolotem.
Nie widzę nic dziwnego w podrózy samochodem.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-18, 16:56   #103
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Dlaczego on tak zrobił? Pomóżcie proszę bo jestem załamama

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Mieszkam w UK i wielokrotnie podróżowałam samochodem do Polski i z Polski.
Sens jest dość duży w sytuacji, gdy koszt podróży jest niższy, jedzie kilka osób czy chce przewieźć rzeczy itp. które przewieźć jest zwyczajnie łatwiej samochodem niż samolotem.
Nie widzę nic dziwnego w podrózy samochodem.


Jest nawet więcej powodów, naprawdę trzeba je wymieniać?
- To jest samochód, helloooł... Nie tylko nas przewiezie, ale też przyda się na miejscu.
- niektórzy się boją latać
- mają kiepskie połączenia
- decyzję o podróży podjęli spontanicznie albo coś się stało, nie było już miejsc lub tanich biletów
- mają zwierzęta
- dzieci źle znoszą lot
- boją się zamachu terrorystycznego
- chcą sprzedać samochód tam, gdzie jadą
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-18, 17:02   #104
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Dlaczego on tak zrobił? Pomóżcie proszę bo jestem załamama

Rodzina z dziecmi i np. z psem moze wolec samochod niz samolot.Tu piszemy o jednym facecie. Ktory wyjezdza tylko na chwile do pracy, to co niby ma za ciezary wozic? Sloiki od mamy?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-18, 17:03   #105
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Dlaczego on tak zrobił? Pomóżcie proszę bo jestem załamama

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość


Jest nawet więcej powodów, naprawdę trzeba je wymieniać?
- To jest samochód, helloooł... Nie tylko nas przewiezie, ale też przyda się na miejscu.
- niektórzy się boją latać
- mają kiepskie połączenia
- decyzję o podróży podjęli spontanicznie albo coś się stało, nie było już miejsc lub tanich biletów
- mają zwierzęta
- dzieci źle znoszą lot
- boją się zamachu terrorystycznego
- chcą sprzedać samochód tam, gdzie jadą
Przecież rzecz w tym, że samochód miał być TAM, a jest TUTAJ.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-18, 17:51   #106
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Dlaczego on tak zrobił? Pomóżcie proszę bo jestem załamama

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Przecież rzecz w tym, że samochód miał być TAM, a jest TUTAJ.
rzecz w tym, że to jest off-top, bo ktoś się zdziwił że w ogóle tak można
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-18, 18:30   #107
Vectraa
Rozeznanie
 
Avatar Vectraa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 595
Dot.: Dlaczego on tak zrobił? Pomóżcie proszę bo jestem załamama

a czemu nie pojedziesz do niego pod dom i nie zobaczysz czy to auto faktycznie tam stoi?
__________________
'Odwaga, to nie brak strachu lecz świadomość, że w pewnych sytuacjach potrafisz nad nim zapanować. Odważni nie żyją wiecznie, za to ostrożni nie żyją wcale."






Vectraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-18, 18:35   #108
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Dlaczego on tak zrobił? Pomóżcie proszę bo jestem załamama

Autorko, współczuję Ci. ALE. Musisz być mądrzejsza I wziąć się w garść. Gość dla mnie byłby spalony. Jedyne co bym zrobiła na twoim miejscu, zeby mi ulzylo i żeby mi nie leżała już na sercu ta cała sprawa. Pójść do niego do domu. Powiedzieć mu twarzą w twarz (tak, tak robią dorośli ludzie) co sądzisz o takich kłamstwach, że takie coś jest dla ciebie niewybaczalne, rzucilabym mu pod nogi jakieś jego rzeczy, które masz i poszła. Tytułem zakończenia tematu. Ale kontakt bym zdecydować urwala już.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.

Edytowane przez Fortuna1
Czas edycji: 2018-01-18 o 18:37
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-19, 10:58   #109
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Dlaczego on tak zrobił? Pomóżcie proszę bo jestem załamama

Cytat:
Napisane przez Vectraa Pokaż wiadomość
a czemu nie pojedziesz do niego pod dom i nie zobaczysz czy to auto faktycznie tam stoi?
Bo na najprostsze rozwiązanie najtrudniej wpaść.
Autorka chyba robi wszystko, by nie spojrzeć prawdzie w oczy.
Olała sugestię z sygnałem telefonicznym, oleje i tę.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-19, 23:39   #110
KiszkaPasztetowa
Raczkowanie
 
Avatar KiszkaPasztetowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 333
Dot.: Dlaczego on tak zrobił? Pomóżcie proszę bo jestem załamama

Cytat:
Napisane przez Kathelin22 Pokaż wiadomość
Wiecie co, może macie rację, ale jestem prawie pewna ,ze to był on. Bo on chociaż mia jakieś tam dugie auto, to tym drugim jechałam dosłownie raz w ciągu 3 lat związku. To jest po pierwsze.
Po drugie jak przejeżdzał to wydaje mi się, że za kierownicą był on.
Po trzecie, gdyby komuś uzyczył tamto auto i mogłabym widzieć kogoś innego w nim na mieście to raczej by to powiedział,a nie że " niemożliwe, ze je tam widziałam i musiałam pomylić samochód"- bo samochodu nie pomyliłam akurat.
No i wreszcie- sam powiedział, że pojechał tym autem., wiec sie wsypal w ten sposob.
Samolotem nie leciał bo sam mówił ,że jedzie samochodem i ma kawałek drogi.
No i wreszcie- on z tego co zauważyłam się raczej z tym autem nie rozstaje.
Aczkolwiek w ciągu kilku dni ja to ustalę gdzie on jest i nawet wiem jak- jednak z tymi sygnałami to jest różnie bo moja koleżanka tez byla w UK i nie przypominam sobie żeby sygnał był jakiś inny.
Tak czy inaczej, ja już się nastawiam, że to koniec, choć strasznie mi z tym ciężko, no ale to on zachował się nie fair, a nie ja
W sumie wielu rzeczy bym się po nim spodziewała,ale nie kłamstwa.
Ale to tak jak wtedy kiedy już miał zaklepaną pracę za granicą i była też oferta w Polsce, wtedy powiedział: ale ja im nie będę mówił, że pewnie dostanę tą pracę w Polsce bo nie chce sobie palić mostów...
To tak samo przy mnie może byc nie szczery bo np. sie boi mojej reakcji, albo woli miec firtke na przyszłosć.
Jest jeszcze jedna możliwość, że był faktycznie w UK, ale coś nie wypaliło z tą pracą i wrócił, a do mnie i tak sie nie odzywa bo rozważa rozstanie
Otoz nie...z tymi sygnalami nie jest roznie.Jest dokladnie tak jak pisalam wczesniej. Nie przypominasz sobie bo nie zwrocilas na to uwagi

Edytowane przez KiszkaPasztetowa
Czas edycji: 2018-01-20 o 08:55
KiszkaPasztetowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-20, 16:40   #111
9848198ceafc75373689018f1c5708ad8ca8cef1_608746413ed8e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 540
Dot.: Dlaczego on tak zrobił? Pomóżcie proszę bo jestem załamama

Ja miałam kiedyś baaardzo podobny przypadek. Chłopak, z którym się spotykałam oznajmił, że jedzie do Niemiec do pracy, wróci za 2 miesiące, a pojechał do Poznania do swojej drugiej dziewczyny. Myślał głupi, że się nie zorientuję
9848198ceafc75373689018f1c5708ad8ca8cef1_608746413ed8e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-22, 12:55   #112
Kathelin22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 29
Dot.: Dlaczego on tak zrobił? Pomóżcie proszę bo jestem załamama

No właśnie , oni podobno lubia i dość często robia takie ściemy co mnie niepokoi... Nie pisałam przez te kilka dni bo środę po tej akcji co zrobił go zablokowałam ze złości.
Opisałam cały ten temat na forum dla facetów. Na którym kochani panowie napisali mi ,że powinnam w tej sytuacji o niego walczyć i to JA powinnam go przepraszać, bo jego napewno zrazily te telefony na spotkaniu i w ogóle pewnie ja jestem temu winna bo bez powodu by sie tak nie zachował :P Przynajmniej sie pośmiałam i humor mi się poprawił.
I teraz nawet nie wiem czy pisal itd. , ale jak go odblokuje to się okaże
Choć jestem już teraz przygotowana też na to, że mogł się nie odzywać przez ten czas, co będzie oznaczało, że to jednak było zerwanie.
Jak go odblokuje i coś się okaże to wam napiszę, aczkolwiek jeśli faktycznie mnie oszukał to ja go chyba nie chcę znać

Edytowane przez Kathelin22
Czas edycji: 2018-01-22 o 13:00
Kathelin22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-23, 08:56   #113
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Dlaczego on tak zrobił? Pomóżcie proszę bo jestem załamama

Cytat:
Napisane przez Kathelin22 Pokaż wiadomość
Choć jestem już teraz przygotowana też na to, że mogł się nie odzywać przez ten czas, co będzie oznaczało, że to jednak było zerwanie.
Jak go odblokuje i coś się okaże to wam napiszę, aczkolwiek jeśli faktycznie mnie oszukał to ja go chyba nie chcę znać
Po co chcesz czekać aż on z Tobą zerwie? Jeżeli jesteś pewna, że Ciebie oszukał i od dawna nie układa Wam się najlepiej i nie chcesz dalej z nim być, to sama zerwij.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-23, 09:08   #114
farmaceutka88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 896
Dot.: Dlaczego on tak zrobił? Pomóżcie proszę bo jestem załamama

A weź daj sobie z nim spokój. Przyjmijmy, że to Ty go zostawiłaś. Miej tą satysfakcję. Żyj dalej i ciesz się życiem.
farmaceutka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-23, 10:32   #115
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Dlaczego on tak zrobił? Pomóżcie proszę bo jestem załamama

Cytat:
Napisane przez Kathelin22 Pokaż wiadomość
Opisałam cały ten temat na forum dla facetów. Na którym kochani panowie napisali mi ,że powinnam w tej sytuacji o niego walczyć i to JA powinnam go przepraszać, bo jego napewno zrazily te telefony na spotkaniu i w ogóle pewnie ja jestem temu winna bo bez powodu by sie tak nie zachował :P Przynajmniej sie pośmiałam i humor mi się poprawił.
Dobre

To jest właśnie męska solidarność- oni doskonale wiedzą, że piszą bzdury. Swojej siostrze czy koleżance poradziliby już dawno kopnąć go w tyłek. Może wynika to z tego, że użytkownicy męskich forów są z reguły negatywnie nastawieni do kobiet.
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-23, 16:52   #116
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Dlaczego on tak zrobił? Pomóżcie proszę bo jestem załamana

A co to za meskie forum?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-23, 17:49   #117
xenon88
Przepompownia Ścieków
 
Avatar xenon88
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: z (pod)Ziemi
Wiadomości: 1 159
Dot.: Dlaczego on tak zrobił? Pomóżcie proszę bo jestem załamama

Cytat:
Napisane przez Kathelin22 Pokaż wiadomość
No właśnie , oni podobno lubia i dość często robia takie ściemy co mnie niepokoi... Nie pisałam przez te kilka dni bo środę po tej akcji co zrobił go zablokowałam ze złości.
Opisałam cały ten temat na forum dla facetów. Na którym kochani panowie napisali mi ,że powinnam w tej sytuacji o niego walczyć i to JA powinnam go przepraszać, bo jego napewno zrazily te telefony na spotkaniu i w ogóle pewnie ja jestem temu winna bo bez powodu by sie tak nie zachował :P Przynajmniej sie pośmiałam i humor mi się poprawił.
I teraz nawet nie wiem czy pisal itd. , ale jak go odblokuje to się okaże
Choć jestem już teraz przygotowana też na to, że mogł się nie odzywać przez ten czas, co będzie oznaczało, że to jednak było zerwanie.
Jak go odblokuje i coś się okaże to wam napiszę, aczkolwiek jeśli faktycznie mnie oszukał to ja go chyba nie chcę znać
No tak, bo baba zawsze przesadza i facet jest od tego, żeby ją ogarniać Trzymajta mię.
xenon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-24, 07:07   #118
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Dlaczego on tak zrobił? Pomóżcie proszę bo jestem załamana

Autorko, ale Ty się musisz zdecydować na coś: albo chcesz dalej ciągnąć tą farsę z misiem-pysiem, który potrafi nagle się do Ciebie wiele dni nie odzywać i gdzieś znikać, lekceważyć Cię i udajesz, że jest cacy w imię "mam chłopaka", albo stajesz w końcu w prawdzie, przestajesz się oszukiwać, że to tak nagle się coś tam zepsuło (bo się nagle nic nie psuje, tylko krzywe akcje były przecież od dawna) i zaczynasz szanować siebie i swój czas. Ty zwlekasz zarówno z decyzją, że sama to kończysz w oparciu o to, że od dawna było źle, a jednocześnie nie wyjaśniasz obecnej sytuacji do końca i zdecydowanie (a mogłabyś to wyjaśnić w godzinę, dwie). Dlaczego? Bo nadal chcesz mieć wątpliwy argument, że "to nie było takie do końca jasne, nie palmy mostów". Innymi słowy pewnie będziesz to chciała dalej ciągnąć, o ile misio-pysio wyrazi chęć.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-24, 08:27   #119
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Dlaczego on tak zrobił? Pomóżcie proszę bo jestem załamana

A to oni sa nadal para? Jakim cudem skoro nie maja kontaktu ani spotkan?

Edytowane przez Rena
Czas edycji: 2018-01-24 o 12:36
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-24, 11:54   #120
ukladlimbiczny
miss twin peaks
 
Avatar ukladlimbiczny
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 350
Dot.: Dlaczego on tak zrobił? Pomóżcie proszę bo jestem załamana

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
A to oni sa nadal para? Jakim cydem skoro nie maja kontaktu ani spotkan?
Bo kiedy twoje poczucie własnej wartości jest równe zeru, i uda ci się złapać męskie gacie, jakiekolwiek by nie były, to ciężko jest się potem od nich odczepić.
ukladlimbiczny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-26 22:53:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:02.